dowolna

Kawalerki Częstochowa - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

150 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

150 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Pokoju

Raków,Częstochowa

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka na wynajem Częstochowa, raków, al. Pokoju | 29 m | 1 piętro | osobna kuchnia Szukasz przytulnego mieszkania w dobrze skomunikowanej lokalizacji? Ta oferta może być idealna dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Tysiąclecie,Częstochowa

249 999 zł29 m² 8 620,66 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 29m2 położoną na czwartym piętrze w wieżowcu z windą przy ulicy Gwiezdnej. Mieszkanie przeszło gruntowny remont, podczas którego zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zana

Trzech Wieszczów,Częstochowa

219 000 zł36 m² 6 083,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne, mieszkanie 1-pokojowe, usytuowane na dziewiątym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku z windą, położonym w dzielnicy Trzech Wieszczów przy ul. Zana. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Północ,Częstochowa

1 150 zł34 m² 33,63 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna i w pełni umeblowana kawalerka do wynajęcia, idealna dla jednej osoby lub pary. Mieszkanie jest funkcjonalnie zaprojektowane i wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty, co pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Częstochowa

Północ,Częstochowa

169 999 zł28 m² 6 071,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Powierzchnia - 28M: salon z balkonemkuchniałazienka z wc Czynsz - 450 zł Komunikacja: tramwajautobus Dobra lokalizacja: promenada niemenalas aniołowskic.H. M1 Zapraszamy do oglądania Jesteśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Częstochowa

Trzech Wieszczów,Częstochowa

184 999 zł26 m² 7 198,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Neo Nieruchomości prezentuje mieszkanie o powierzchni 25,7 m , zlokalizowane w dzielnicy Trzech Wieszczów. Lokal usytuowany jest na 1. piętrze w 3-piętrowej kamienicy , która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leśmiana

Raków,Częstochowa

215 000 zł35 m² 6 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie jednopokojowe, położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku, w centrum miasta. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Irzykowskiego

Raków,Częstochowa

800 zł38 m² 21,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Woźniakowski Nieruchomości oferuje na wynajem przestronną, w pełni umeblowaną i wyposażoną kawalerkę, gotową do zamieszkania od zaraz. Mieszkanie położone w spokojnej i cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Iwaszkiewicza

Północ,Częstochowa

215 000 zł35 m² 6 142,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Umowa na wyłączność, oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 1-pokojowe po remoncie, z dużym balkonem, usytuowane na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

188 999 zł30 m² 6 299,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Powierzchnia ok 30M: salonkuchniałazienka z wc Czynsz - 400 zł Komunikacja: tramwajautobus Dobra lokalizacja: politechnika częstochowskauniwersytet Jana długoszahala poloniac. H. M1 Auqa Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Częstochowa

Trzech Wieszczów,Częstochowa

175 999 zł26 m² 6 769,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne, wysokie mieszkanie 1-pokojowe, usytuowane na pierwszym piętrze 2-piętrowej, bardzo zadbanej kamienicy położonej w dzielnicy Trzech Wieszczów. Świetnie skomunikowane, 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Wrzosowiak,Częstochowa

229 000 zł31 m² 7 387,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 31m2 położone na 1 piętrze w bloku czteropiętrowym na Wrzosowiaku. Mieszkanie składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Raków,Częstochowa

205 000 zł35 m² 5 857,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 35 m 2 usytuowane na pierwszym piętrze w niskim bloku w dzielnicy Raków przy Leśmiana. W skład mieszkania wchodzą: -duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bacewicz

Północ,Częstochowa

209 000 zł33 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie zlokalizowane przy ul. Bacewicz - dzielnica Północ w Częstochowie. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w 8-piętrowym bloku z 1984 roku wyposażonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Mireckiego

Raków,Częstochowa

1 150 zł28 m² 41,07 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

***** wynajęte ***** Częstochowa, raków ul. Mireckiego, mieszkanie M2 na wynajem. Oferujemy na wynajem bardzo przytulne mieszkanie o pow. 28 m2 usytuowane na 10 piętrze, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Północ,Częstochowa

235 000 zł33 m² 7 078,31 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania zlokalizowanego w Częstochowie, w dzielnicy Północ, przy ul. Iwaszkiewicza 8. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Raków,Częstochowa

1 600 zł34 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na parterze z dużym balkonem , w okolicy sklepy , przedszkole , szkoła , przychodnia zdrowia , blisko centrum handlowe Jagielończycy , cicha spokojna okolica. zmiana 2026-04-10

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Parkitka,Częstochowa

1 600 zł35 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie jednopokojowe na Parkitce przy Aleji Brzóz. Mieszkanie ma własne ogrzewanie gazowe.Okna i balkon z wystawą na południe .mieszkanie ciepłe , jest założona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Krakowska

Śródmieście,Częstochowa

1 150 zł22 m² 52,27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: dostępne od 2026-04-13! Do wynajęcia kawalerka położona w wyremontowanej kamienicy przy ul. Krakowska 64 w Częstochowie (śródmieście). Nieruchomość: powierzchnia 22 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Częstochowa

Trzech Wieszczów,Częstochowa

184 999 zł26 m² 7 115,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

 

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Północ,Częstochowa

178 000 zł28 m² 6 379,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Manufaktura Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 27,9 m , położone na 4. piętrze w bloku z windą, w spokojnej i dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Tysiąclecie,Częstochowa

258 800 zł29 m² 8 986,11 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie położone jest na drugim piętrze w wieżowcu z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

228 999 zł29 m² 7 815,67 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Prezentujemy mieszkanie po generalnym remoncie. Kuchnia wyposażona w agd. Prezentuje; aleja Nieruchomości lokalizacja; częstochowa, tysiąclecie. O mieszkaniu Lokal na 7 piętrze, 29,3 m2,składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Raków,Częstochowa

175 000 zł37 m² 4 704,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Manufaktura Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,2 m , usytuowane na wysokim parterze w zadbanym, 3-piętrowym bloku zlokalizowanym w popularnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Wrzosowiak,Częstochowa

265 000 zł36 m² 7 357,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Cena do negocjacji! neo Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Wrzosowiak. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 36m2, położone na parterze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Śródmieście,Częstochowa

184 999 zł25 m² 7 399,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Manufaktura Nieruchomości prezentuje Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 25 m w Śródmieściu, położone na parterze kameralnego bloku z cegły. Lokal z dużym potencjałem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

1 400 zł29 m² 47,78 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie po generalnym remoncie. Kuchnia wyposażona w nowe agd. Mieszkanie po remoncie generalnym. Prezentuje; aleja Nieruchomości lokalizacja; częstochowa, tysiąclecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Północ,Częstochowa

289 000 zł34 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Północ. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Częstochowa

Północ,Częstochowa

179 999 zł28 m² 6 428,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wolna od zaraz Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

1 800 zł26 m² 69,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajmu przytulne mieszkanie położone w centrum miasta w okolicy Filharmonii, położone na parterze w wyremontowanej kamienicy. Wszystko nowe, zabudowa kuchenna, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

1 300 zł32 m² 40,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Manufaktura Nieruchomości oferuje do wynajęcia funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie położone w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Częstochowie na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

228 999 zł33 m² 6 939,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Powierzchnia - 33M: salonkuchniałazienka z wc W mieszkaniu został przeprowadzony generalny remont: nowa instalacja elektrycznanowa łazienkanowa zabudowa kuchennaz mieszkania został usunięty gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

209 999 zł28 m² 7 499,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Powierzchnia 28M: salonkuchnia łazienka z wc Mieszkanie jest w pełni umeblowane Czynsz - 300 zł Komunikacja: tramwajautobus Lokalizacja: blisko uczelniacentrum miastaw pobliżu wiele sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Północ,Częstochowa

229 999 zł31 m² 7 419,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Powierzchnia 31M: salon z balkonemkuchniałazienka z wc Czynsz - 600 zł Komunikacja: tramwajautobus Dobra lokalizacja: promenada niemenac.H. M1dużo zieleni mnóstwo ścieżek rowerowych Zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Północ,Częstochowa

240 000 zł36 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie M2 na sprzedaż, częstochowa, północ, ul. Michałowskiego. Oferta na wyłączność dostępna tylko W wgn! Oferujemy do sprzedaży z dużym potencjałem jednopokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

1 500 zł29 m² 50,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesna kawalerka po generalnym remoncie, położona na 2 piętrze w zadbanym, czteropiętrowym bloku. Mieszkanie zostało funkcjonalnie zaprojektowane i składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Mireckiego

Raków,Częstochowa

1 250 zł28 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Częstochowa, raków ul. Mireckiego, mieszkanie M2 na wynajem. Oferujemy na wynajem bardzo przytulne mieszkanie o pow. 28 m2 usytuowane na 10 piętrze, zlokalizowane w dzielnicy Raków przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ogrodowa

Śródmieście,Częstochowa

1 100 zł47 m² 23,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Częstochowa, śródmieście, mieszkanie, wynajem za odstępne. Do wynajęcia mieszkanie w okolicy Placu Daszyńskiego o powierzchni 47 m2 usytuowane w kamienicy na drugim piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Śródmieście,Częstochowa

269 000 zł36 m² 7 463,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż mieszkanie M2 w centrum - ul. Nowowiejskiego, częstochowa Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na 2. piętrze w bloku czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Pokoju

Raków,Częstochowa

1 300 zł34 m² 37,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka po remoncie.Raków. Prezentuje Aleja Nieruchomości O mieszkaniu Lokal składa się z pokoju,kuchni,łazienki z wc oraz przedpokoju.Mieści się na 3 piętrze 4 piętrowego bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Tysiąclecie,Częstochowa

1 300 zł31 m² 41,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na wynajem Przytulna Kawalerka o powierzchni 31m , usytuowane na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym przy ul. Armii Krajowej.