dowolna

Kawalerki Częstochowa - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

150 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

150 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Raków,Częstochowa

199 000 zł37 m² 5 378,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje ustawną kawalerkę o powierzchni 37 m2, w bardzo dobrej cenie, tylko 5370 pln za m2. Dzielnica Raków, aleja Pokoju. Nieruchomość dzięki swojej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Północ,Częstochowa

248 000 zł34 m² 7 294,12 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjna kawalerka o pow 34,2 mkw położona na 8 piętrze z przepięknym widokiem na panoramę miasta z dużego balkonu. Kawalerka jest po kapitalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Północ,Częstochowa

248 000 zł34 m² 7 272,73 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie w dzielnicy Północ , al. Wyzwolenia Mieszkanie nie wymaga nakładów finansowych. Składa się z: - przestronnego holu gdzie jest miejsce na wstawienie dużej szafy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Tysiąclecie,Częstochowa

205 000 zł28 m² 7 292,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Manufaktura Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę kawalerki w dzielnicy Tysiąclecie. Kawalerka z wydzielonym drugim pokojem. Okna wymienione - pcv - wychodzące na północny zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Częstochowa

215 000 zł52 m² 4 174,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania usytuowanego na parterze kamienicy w sercu Śródmieścia. Mieszkanie o powierzchni 51,5 m to doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

210 000 zł52 m² 4 077,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

Biuro Nieruchomości polma przedstawia interesującą propozycję dla inwestorów! W ofercie znajdują się dwa atrakcyjne lokale mieszkalne w sercu Częstochowy, które mogą być sprzedawane razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej

Śródmieście,Częstochowa

1 000 zł30 m² 33,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 29,7 m2, zlokalizowane przy ul. Pow w Częstochowie w dzielnicy Śródmieście. Mieszkanie składa się z: przestronnego pokoju, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Tysiąclecie,Częstochowa

280 000 zł33 m² 8 459,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Manufaktura Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronną kawalerkę o powierzchni 33,5 m , położoną na parterze w niskim, trzypiętrowym bloku w dzielnicy Tysiąclecie jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Północ,Częstochowa

248 000 zł34 m² 7 272,73 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Neo Nieruchomości przedstawia Państwu bardzo jasną i przestronną kawalerkę po remoncie w dzielnicy Północ. Ta oferta zainteresuje zarówno osoby prywatne, jak również inwestorów!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Śródmieście,Częstochowa

213 000 zł38 m² 5 573 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Manufaktura Nieruchomości prezentuje mieszkanie o powierzchni 38,2 m , położone w doskonałej lokalizacji w samym centrum Częstochowy. To idealna propozycja zarówno dla inwestora, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Północ,Częstochowa

215 000 zł28 m² 7 818,18 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Manufaktura Nieruchomości prezentuje Państwu ofertę przestronnej kawalerki w dzielnicy Północ. Mieszkanie do remontu. Okna wymienione - pcv - wychodzące na wschód. Usytuowane na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Tysiąclecie,Częstochowa

199 000 zł29 m² 6 885,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Manufaktura Nieruchomości prezentuje przytulne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 28,9 m , zlokalizowane w świetnie skomunikowanej części miasta. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Lelewela

Częstochowa,śląskie

1 500 zł28 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od "od ręki", już dziś zapraszamy na prezentację! Atrakcyjne mieszkanie jednopokojowe z bardzo dużym balkonem typu loggia, usytuowane na dziesiątym piętrze w ocieplonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Północ,Częstochowa

248 000 zł34 m² 7 272,73 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Manufaktura Nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowo zadbanej kawalerki zlokalizowanej w jednej z najbardziej pożądanych i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

1 300 zł35 m² 37 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

1 pokojowe nowe mieszkanie w cenie ogrzewanie prezentuje: aleja Nieruchomości lokalizacja ul. Ogrodowa O mieszkaniu Lokal składa się z pokoju ( oprócz tego aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bohaterów Katynia

Wrzosowiak,Częstochowa

166 000 zł32 m² 5 107,69 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

W ogłoszeniu zawarte są rzeczywiste zdjęcia mieszkania oraz wizualizacje. Mieszkanie sprzedawane jest w stanie do remontu i własnej aranżacji. Mieszkanie 1 pokojowe z osobną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

299 000 zł39 m² 7 667 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie gotowe inwestycyjne z najemcą. 2 pokojowe mieszkanie z aktualną umową najmu, wyposażone w meble i sprzęty. Możliwość przejęcia z najemcą. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Północ,Częstochowa

280 000 zł35 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Neo Nieruchomości prezentuje jasne i przestronne mieszkanie w dzielnicy Północ Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w 4 piętrowym bloku z domofonem Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Tysiąclecie,Częstochowa

269 000 zł29 m² 9 275,86 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 29m2 położoną na czwartym piętrze w wieżowcu z windą przy ulicy Gwiezdnej. Mieszkanie przeszło gruntowny remont, podczas którego zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wilsona

Tysiąclecie,Częstochowa

1 100 zł18 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasne studio z przydzielonym miejscem postojowym przy ulicy Wilsona 66/66a. Nieruchomość: powierzchnia 18m2. Piętro 1/2. Ogrzewanie centralne. Lokalizacja: 15 min spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrzosowiak,Częstochowa

229 000 zł32 m² 7 046,15 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Neo Nieruchomości przedstawia wyremontowaną kawalerkę w dzielnicy Wrzosowiak. Mieszkanie położone jest na trzecim piętrze w wieżowcu. Przeprowadzono w nim remont generalny, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Ossowskiego

Raków,Częstochowa

110 000 zł20 m² 5 392,16 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Ema Nieruchomości przedstawia mieszkanie do remontu w Częstochowie - Raków, ul. Ossowskiego 20 W przypadku tej oferty Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 20,4 m , usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

229 000 zł32 m² 7 046 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do kupna kompaktowe mieszkanie po generalnym remoncie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na 3 piętrze, posiada windę, jest przytulne i po remoncie. Cechy mieszkania: mieszkanie jest w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bohaterów Katynia

Błeszno,Częstochowa

1 100 zł32 m² 34,38 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 32 m2 - od zaraz! Oferuję przytulne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 32 m2. Składa się z przestronnego, jasnego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Katedralna

Śródmieście,Częstochowa

170 000 zł30 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Tylko U nas W ofercie! Szukasz gotowca inwestycyjnego z gwarantowaną stopą zwrotu? Bezkontaktowy wynajem krótko lub długoterminowy! Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zawodzie,Częstochowa

239 000 zł33 m² 7 242,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Manufaktura Nieruchomości prezentuje funkcjonalną kawalerkę po generalnym remoncie, zlokalizowaną w spokojnej dzielnicy Zawodzie. Mieszkanie o powierzchni 33 m mieści się na wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

229 000 zł30 m² 7 633,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 30m2 położone na 9 piętrze w wieżowcu przy ulicy Kiedrzyńskiej obok Promenady Niemena. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Baczyńskiego

Północ,Częstochowa

270 000 zł36 m² 7 584,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 35,6 m 2 usytuowane na pierwszym piętrze w niskim bloku w dzielnicy Północ przy ulicy Baczyńskiego. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Aleja Pokoju

Raków,Częstochowa

1 090 zł24 m² 45,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni 24 m przy Alei Pokoju 6 w Częstochowie, idealna dla singla lub studenta. Nieruchomość: mieszkanie znajduje się na ostatnim 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Tysiąclecie,Częstochowa

1 100 zł26 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia kawalerkę o powierzchni 26 m2, zlokalizowane na parterze w zadbanym bloku mieszkalnym. Szczegóły oferty: - powierzchnia: 26 m2 - 1 zamykany pokój - kuchnia osobno -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Tysiąclecie,Częstochowa

259 000 zł41 m² 6 343,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie położone jest na trzecim piętrze w trzypiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Przerwy-Tetmajera

Raków,Częstochowa

1 000 zł27 m² 37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka po remoncie do wynajęcia prezentuje Aleja Nieruchomości lokalizacja ul. Przerwy - Tetmajera, dzielnica Raków O mieszkaniu Mieszkanie znajduje się na parterze. Przeszło generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przerwy-Tetmajera

Ostatni Grosz,Częstochowa

230 000 zł54 m² 4 227,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 54 m2 w cichej okolicy na Ostatnim Groszu. Cena nieruchomości to 265.000 do negocjacji. Mieszkanie usytuowane w kamienicy na parterze z garażem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Tysiąclecie,Częstochowa

245 000 zł32 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania przy al. Armii Krajowej, dzielnica Tysiąclecie. Mieszkanie położone na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Łukasińskiego

Raków,Częstochowa

1 000 zł20 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie położone na parterze w bloku na ul. Łukasińskiego, kawalerka. Mieszkanie w pełni umeblowane, czyste, po remoncie. . Cena 1000 zł plus czynsz 300zł. Media płatne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Łukasińskiego

Raków,Częstochowa

1 000 zł20 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Śródmieście,Częstochowa

258 900 zł40 m² 6 537,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Neo Nieruchomości prezentuje mieszkanie w samym sercu Częstochowy! Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku z domofonem. Mieszkanie o powierzchni 39,6 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

258 999 zł41 m² 6 344,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Powierzchnia ok 41M: - salon z balkonem - otwarta kuchnia - łazienka W mieszkaniu znajduje się klimatycja Czynsz - 650 zł Mieszkanie po generalnym remoncie: - wymienione instalacje elektryczne -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Najświętszej Maryi Panny

Śródmieście,Częstochowa

1 090 zł30 m² 36,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna kawalerka na dwóch poziomach w kamienicy przy ul. Najświętszej Maryi Panny 38a w Łodzi w samym sercu miasta, niedaleko Piotrkowskiej i Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Hoene-Wrońskiego

Śródmieście,Częstochowa

900 zł25 m² 36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasne, funkcjonalne studio położone przy ul. Hoene-Wrońskiego 12 w spokojnej, a zarazem doskonale skomunikowanej części miasta. *Nieruchomość* Powierzchnia 25m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Tysiąclecie,Częstochowa

1 400 zł32 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą mieszkania na wynajem w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie położone na czwartym piętrze w wieżowcu. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek