dowolna

Kawalerki Częstochowa - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

150 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

150 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej

Śródmieście,Częstochowa

1 000 zł30 m² 33,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulne mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 29,7 m , zlokalizowane w samym sercu Częstochowy - przy ul. Pow, w dzielnicy Śródmieście. Mieszkanie dostępne na wynajem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Zamenhofa

Raków,Częstochowa

165 000 zł25 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie typu kawalerka, zlokalizowane przy ulicy Zamenhofa 15, dzielnica Raków w Częstochowie. Nieruchomość położona na parterze w bloku 4-piętrowym, wybudowanym z cegły, blok po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

1 500 zł29 m² 51 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie po generalnym remoncie. Kuchnia wyposażona w nowe agd. Mieszkanie po remoncie generalnym. Prezentuje; aleja Nieruchomości lokalizacja; częstochowa, tysiąclecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Obrońców Westerplatte

Tysiąclecie,Częstochowa

210 000 zł20 m² 10 243,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie po kapitalnym remoncie zlokalizowane w Częstochowie przy ul. Obrońców Westerplatte. Mieszkanie z oferty typu M-1 ma powierzchnie 20,50m2 znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

219 000 zł31 m² 7 064,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży jest atrakcyjnie położona kawalerka w dzielnicy tysiąclecie. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w bloku niskim przy ul. Westerplatte. Atutem mieszkania jest jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Raków,Częstochowa

177 000 zł36 m² 4 916,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Neo Nieruchomości prezentuje mieszkanie jednopokojowe w dzielnicy Raków. Mieszkanie położone jest na drugim piętrze w niskim bloku. Posiada okna pcv. Do mieszkania przynależy piwnica oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

219 999 zł38 m² 5 789,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Powierzchnia - 38M: - salon - wycyklinowany parkiet - garderoba - kuchnia na wymiar - łazienka po generalnym remoncie W mieszkaniu została wymieniona instalacja elektryczna oraz usunięty gaz Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Iwaszkiewicza

Północ,Częstochowa

199 000 zł33 m² 5 993,98 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie M2 - Częstochowa, północ, ul. Iwaszkiewicza Oferuję mieszkanie o powierzchni 33,2 m położone na 4. piętrze bloku z windą w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

179 999 zł31 m² 5 806,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Powierzchnia - 31M: - salon - kuchnia - łazienka Komunikacja: - tramwaj - autobus Czynsz - 600 zł Dobra lokalizacja: - blisko uczelnia - Promenada Niemena - C.H. M1 Zapraszamy do oglądania Jesteśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wilsona

Tysiąclecie,Częstochowa

1 100 zł16 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia komfortowa kawalerka z aneksem kuchennym i łazienką, dobrze skomunikowana z centrum, w otoczeniu sklepów, usług i centrum handlowego - Wilsona 66/66a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Focha

Śródmieście,Częstochowa

1 150 zł25 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym bloku zlokalizowanym przy ulicy Focha. W doskonałej lokalizacji blisko sklepów, punktów usługowych, szkół, uczelni, komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

1 100 zł34 m² 32,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Rezerwacja do 26.09.25 Do wynajęcia M2 Częstochowa ul. Krakowska 1100 zł Do wynajęcia lokal mieszkalny do własnej aranżacji, bez balkonu położony w bloku mieszkalnym trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kiedrzyńska

Tysiąclecie,Częstochowa

229 000 zł40 m² 5 654,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie typu kawalerka, zlokalizowane przy ulicy Kiedrzyńskiej 67, dzielnica Tysiąclecie w Częstochowie. Nieruchomość położona na parterze w bloku 3-piętrowym, w którym oprócz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Śródmieście,Częstochowa

218 000 zł28 m² 7 785,71 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie jednopokojowe w III Al nmp położone w bloku z cegły na drugim piętrze.Obok Empik , liczne restauracje i Jasna Góra W mieszkaniu wymieniono elektryke, hydraulikę, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piłsudskiego

Śródmieście,Częstochowa

265 000 zł57 m² 4 632,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia na sprzedaż przestronne, 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,20 m z balkonem, widną kuchnią oraz dużym potencjałem aranżacyjnym. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Kilińskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

1 400 zł20 m² 70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości dymowski. z przyjemnością prezentuje ofertę wynajmu pokoju dwuosobowego w prywatnym domu studenckim położonym w Częstochowie przy ul. Kilińskiego, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Północ,Częstochowa

270 000 zł33 m² 8 132,53 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania zlokalizowanego w Częstochowie, w dzielnicy Północ, przy ul. Iwaszkiewicza 8. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Raków,Częstochowa

199 000 zł32 m² 6 307,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Raków. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

215 000 zł22 m² 9 772,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Neo Nieruchomości prezentuje świeżo wyremontowaną przytulną kawalerkę w centrum Częstochowy. Mieszkanie o powierzchni 22 m2 z antresolą o dodatkowej powierzchni 4,5 m2 antresoli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Hoene-Wrońskiego

Trzech Wieszczów,Częstochowa

320 000 zł97 m² 3 309,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Częstochowa, trzech Wieszczów, 3 mieszkania na sprzedaż. Oferujemy do sprzedaży trzy mieszkania położone w Częstochowie przy ul. Hoene-Wrońskiego w dzielnicy Trzech Wieszczów: - lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łukasińskiego

Raków,Częstochowa

1 200 zł35 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na ul. Łukasińskiego, pokój z kuchnią położony na 2 piętrze w bloku. Mieszkanie umeblowane, czyste. Cena1200 zł plus czynsz 300zł plus media: prąd, gaz, woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Północ,Częstochowa

1 800 zł33 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia - Częstochowa, północ, ul. Bacewicz - gotowa do zamieszkania! Szukasz przytulnego mieszkania w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy? Ta zadbana kawalerka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Częstochowa

255 000 zł38 m² 6 657,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Manufaktura Nieruchomości prezentuje przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie, zlokalizowane w samym sercu miasta w dzielnicy Stare Miasto. To doskonała propozycja dla singla, pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Równoległa

Ostatni Grosz,Częstochowa

259 000 zł31 m² 8 354,84 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż kawalerkę znajdującą się w Czestochowie, dzielnica: ostatni Grosz, ul. Równoległa 20/24. Powierzchnia mieszkania 31 m2, osobna kuchnia z oknem. Duży korytarz oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zana

Trzech Wieszczów,Częstochowa

219 000 zł36 m² 6 083,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne, mieszkanie 1-pokojowe, usytuowane na dziewiątym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku z windą, położonym w dzielnicy Trzech Wieszczów przy ul. Zana. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

1 400 zł51 m² 27,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje na wynajem mieszkanie 51m 2 usytuowany na pierwszym piętrze, wejście z ulicy w kamienicy w centrum miasta Al. Nmp. W skład mieszkania wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Raków,Częstochowa

177 000 zł36 m² 4 916,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1951

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Raków. Mieszkanie położone jest na drugim piętrze w dwupiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bohaterów Katynia

Błeszno,Częstochowa

249 000 zł33 m² 7 545,45 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1987

Biuro Expander w swojej ofercie posiada na sprzedaż kawalerkę po generalnym remoncie. Mieszkanie o powierzchni ok. 33m2, jest jasne i przestronne. Rozkład mieszkania: -kuchnia, -duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krakowska

Śródmieście,Częstochowa

1 190 zł29 m² 41,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna, jasna kawalerka o powierzchni 29 m , położona na parterze przy ul. Krakowskiej 65. Nieruchomość: mieszkanie idealne dla singla lub pary. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

239 999 zł38 m² 6 315,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Powierzchnia - 38M: - salon - garderoba - kuchnia - łazienka W mieszkaniu została wymieniona instalacja elektryczna Pod blokiem zamykany parking na pilota Czynsz - 650 zł Bardzo dobra lokalizacja: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Raków,Częstochowa

199 000 zł32 m² 6 307,45 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Kawalerka, ul. Gwiezdna

Tysiąclecie,Częstochowa

1 040 zł25 m² 41,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronna kawalerka przy ul. Gwiezdnej 10 *nieruchomość* Powierzchnia 25 m , mieszkanie znajduje się na 3 piętrze. Ogrzewanie centralne zapewnia komfort cieplny przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Częstochowa

Północ,Częstochowa

1 000 zł28 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne , jednopokojowe mieszkanie w pełni umeblowane , położone w dzielnicy Północ na czwartym piętrze w bloku z windą.W łazience zarówno wanna, jak i prysznic.Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Wyczerpy Dolne,Częstochowa

215 000 zł31 m² 7 014,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjna kawalerka o pow 30,65 mkw położona na trzecim piętrze w bloku z cegły. Układ mieszkania jest bardzo fajny i na takiej pow znajduje się duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Śródmieście,Częstochowa

180 000 zł28 m² 6 428,57 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 29m2 położone na trzecim piętrze w wieżowcu w Centrum Częstochowy. Mieszkanie składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

199 999 zł28 m² 7 114,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Powierzchnia ok 28M: -Salon -kuchnia -pokój -łazienka Dobra lokalizacja: - okolice Politechniki Częstochowskiej - dużo zieleni - wiele sklepów: Lidl, żabka, C.H. M1 Czynsz ok 400 zł Komunikacja: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wieluńska

Podjasnogórska,Częstochowa

900 zł19 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Częstochowa, podjasnogórska, kawalerka na wynajem. Okazja! na wynajem mieszkanie, bardzo ładne I tanie. Mieszkanie o powierzchni 19 m2, zlokalizowane na 1 piętrze, przy ul. Wieluńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nałkowskiej

Tysiąclecie,Częstochowa

209 000 zł29 m² 7 096,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 29,45 m , położone na 1. piętrze w bloku przy ul. Nałkowskiej, w dzielnicy Tysiąclecie w Częstochowie. Lokal składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Hoene-Wrońskiego

Śródmieście,Częstochowa

1 300 zł23 m² 56,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia elegancka kawalerka o podwyższonym standardzie, położona na parterze odnowionej kamienicy w cichej i zielonej okolicy, zaledwie kilka minut spacerem od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zana

Śródmieście,Częstochowa

219 000 zł36 m² 6 083,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Raków,Częstochowa

199 000 zł37 m² 5 378,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje ustawną kawalerkę o powierzchni 37 m2, w bardzo dobrej cenie, tylko 5370 pln za m2. Dzielnica Raków, aleja Pokoju. Nieruchomość dzięki swojej.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij