dowolna

Kawalerki Częstochowa - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

150 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

150 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Hoene-Wrońskiego

Trzech Wieszczów,Częstochowa

990 zł24 m² 41,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ulicy Hoene-Wrońskiego 12 *powierzchnia 24 m2 *piętro 1 *centralne ogrzewanie *zamykane podwórko *w pobliżu Wyższa Szkoła Zarządzania Wyposażenie: *pokój:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

200 000 zł22 m² 9 009,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje kawalerkę w centrum miasta. Mieszkanie o powierzchni 22,2 m2 położone jest na 4 piętrze, w 4 - piętrowym budynku. Mieszkanie po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bialska

Parkitka,Częstochowa

260 000 zł37 m² 7 008,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje do sprzedaży duże, słoneczne M2 na wysokim parterze na ul. Bialskiej na Parkitce. Mieszkanie o pow. 37,1 m2 w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Raków,Częstochowa

199 000 zł32 m² 6 218,75 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 32m2 położone na szóstym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Raków. Mieszkanie zadbane, czyste w standardzie podstawowym, przeznaczone do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

2 100 zł38 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w nowym bloku wraz z miejscem w hali garażowej w pełni umeblowane i wyposażone :w zmywarke , piekarnik , lodówkę,telewizor, pralkę, wygodna szafę Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Stare Miasto,Częstochowa

1 100 zł31 m² 35,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia M2 Częstochowa ul. Krakowska 1 100 zł Do wynajęcia lokal mieszkalny do własnej aranżacji, bez balkonu położony w bloku mieszkalnym trzypiętrowym w Częstochowie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Gwiezdna

Tysiąclecie,Częstochowa

800 zł25 m² 32 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *nowoczesna kawalerka przy ulicy Gwiezdnej 12 *powierzchnia 25 m2 *5 piętro w bloku *mieszkanie oddalone około 600 metrów od kampusu Politechniki Częstochowskiej i Akademii Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kiedrzyńska

Tysiąclecie,Częstochowa

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Umowa na wyłączność dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Czyste, zadbane, mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 38m2, usytuowane na parterze w ocieplonym bloku 3-piętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Gombrowicza

Północ,Częstochowa

1 295 zł28 m² 46,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz mieszkania z kojącym widokiem na zieleń, a w dodatku świetnie skomunikowanego ? Ta oferta jest dla Ciebie! Na wynajem kawalerka o powierzchni około 28m2, zlokalizowana przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Bór

Ostatni Grosz,Częstochowa

900 zł23 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ulicy Bór 11 *powierzchnia 23 m2 *2 piętro *centralne ogrzewanie *w pobliżu Centrum Handlowe Wyposażenie: *pokój: kanapa, szafa, komoda, krzesło *aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Raków,Częstochowa

179 900 zł37 m² 4 888,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 36,8 m 2 usytuowane na trzecim piętrze w niskim bloku w dzielnicy Raków przy ulicy B. Schulza. W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poleska

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

1 650 zł35 m² 47,14 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia mieszkanie jednopokojowe z tarasem, przy ul. Poleskiej 27 w Częstochowie. Mieszkanie wyposażone (rtv, agd) i gotowe do wynajęcia. Mieszkanie wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Szymanowskiego

Śródmieście,Częstochowa

199 000 zł25 m² 7 991,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie jednopokojowe, położone w ścisłym centrum przy ul Szymanowskiego. Mieszkanie bardzo przytulne i ustawne, nie wymaga żadnych nakładów finansowych do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wilsona

Stare Miasto,Częstochowa

990 zł16 m² 61,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *piękna kawalerka, w pełni wyposażona przy ulicy Wilsona 66/66a *powierzchnia 16 m2 *piętro 1 *ogrzewanie centralne *do mieszkania przydzielone, za opłatą, miejsce parkingowe *w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej

Częstochowa,śląskie

1 300 zł37 m² 35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Duża kawalerka w samym Centrum Częstochowy prezentuje;Aleja nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,Śródmieście,ul.P.O.W OPIS NIERUCHOMOŚCI Lokal 37m2 mieści się na parterze 4 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

1 500 zł25 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulna kawalerka na Tysiacleciu w pobliżu uczelni. Przed blokiem duzy parking. Zielona , spookjona okolica. Niedaleko sklepy , przychodnia apteka, tramwaj ,liczne autobusy,aqapark.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Północ,Częstochowa

285 000 zł34 m² 8 357,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 34,1m2 położone na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Północ. Mieszkanie po remoncie. Na ścianach gładzie gipsowe, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Jasnogórska

Śródmieście,Częstochowa

1 400 zł24 m² 58,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie 1-pokojowe z balkonem, usytuowane na parterze w ocieplonym bloku 4-piętrowym, położonym w ścisłym centrum, przy ul. Jasnogórskiej. Duży balkon otoczony zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czartoryskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

219 000 zł33 m² 6 636,36 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Bezpośrednio właściciel (bez prowizji) sprzeda 1-pokojowe mieszkanie, idealna lokalizacja, pogranicze Tysiąclecia i Śródmieścia (ul. Czartoryskiego) dla singla/pary, idealne pod inwestycję lub do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łukasińskiego

Raków,Częstochowa

180 000 zł37 m² 4 864,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Nieruchomość Sprzedana Jeżeli cenisz ładne widoki, duży balkon (7,78m2), cichą, zieloną okolicę i jasne pomieszczenia - to jest atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

274 000 zł35 m² 7 828,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Oferuję na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie w dzielnicy Wrzosowiak w Częstochowie. Mieszkanie mieści się na parterze w bloku 4 piętrowym , w pobliżu szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Wilsona

Tysiąclecie,Częstochowa

850 zł16 m² 53,13 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia studio z aneksem kuchennym przy ulicy Wilsona 66/66a *powierzchnia *parter 17 m2 *ogrzewanie centralne *bardzo łatwo dojechać do centrum *w pobliżu znajdują się liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

273 000 zł36 m² 7 560,23 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jednopokojowe mieszkanie na Parkitce w pobliżu Alei Brzóz, w bloku cegły z 2017r położone na pierwszym piętrze z dużym balkonem na południe. Widne , słoneczne. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przemysłowa

Śródmieście,Częstochowa

800 zł41 m² 19,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka w centrum miasta przy ul. Przemysłowej 14/16 *powierzchnia 41 m2 *piętro 1 *ogrzewanie centralne *wejście na podwórko zabezpieczone bramą z domofonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

269 000 zł31 m² 8 677,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie typu M2 o powierzchni 31m2 położone na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym w okolicy Śródmieścia w Częstochowie. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sportowa

Wrzosowiak,Częstochowa

259 000 zł35 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Doskonałe mieszkanie dla seniorów, singli lub pary! Z przyjemnością prezentuję Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35 m2 znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kiedrzyńska

Tysiąclecie,Częstochowa

196 000 zł29 m² 6 759 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

1 pokojowe mieszkanie w komfortowej lokalizacji.SUPER INWESTYCJA POD NAJEM! PREZENTUJE;Aleja Nieruchomości LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane jest na osiedlu 1000-lecia przy ul Kiedrzyńskiej na 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kiedrzyńska

Tysiąclecie,Częstochowa

199 000 zł30 m² 6 633,33 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

M2 częstochowa tysiąclecie super lokalizacja! Biuro toro Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży jednopokojowego mieszkania o powierzchni 30 m2 położonego na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

210 000 zł30 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 30m2 położone na ósmym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie składa się z pokoju, kuchni z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wilsona

Śródmieście,Częstochowa

890 zł18 m² 49,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia słoneczna kawalerka z aneksem kuchennym *powierzchnia 18 m2 *piętro 1 *ogrzewanie centralne *przydzielone jest miejsce parkingowe na ogrodzonym placu *możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Tysiąclecie,Częstochowa

1 100 zł31 m² 35,48 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie M2 zlokalizowane w Częstochowie w dzielnicy Tysiąclecie, przy ulicy Obrońców Westerplatte. To doskonała oferta dla osób poszukujących gotowego do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czecha

Północ,Częstochowa

1 000 zł36 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do wynajęcia mieszkanie położone w dzielnicy Północ w Częstochowie. Lokal ma powierzchnię 36m2, usytuowany jest na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bialska

Parkitka,Częstochowa

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje na wynajem M2 na wysokim parterze na ul. Bialskiej na Parkitce. Mieszkanie o pow. 40 m2 w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkanie. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Michałowskiego

Częstochowa,śląskie

210 000 zł34 m² 6 176 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Duża kawalerka.Częstochowa-Północ C. Prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,północ jedn .c,ul.Michałowskiego Opis mieszkania Lokal ok 34m2 mieści się na 3 piętrze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kiedrzyńska

Tysiąclecie,Częstochowa

196 000 zł30 m² 6 533,33 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie jednopokojowe z osobną kuchnia w jednej z najlepszych lokalizacji w Częstochowie. Główne atuty bliskość tramwaju, autobusów, dużego centrum handlowego M1 oraz parków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

198 999 zł30 m² 6 633,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Otako Nieruchomości zaprasza do oglądania M2 z balkonem na Tysiącleciu Powierzchnia ok 30m2 -salon -kuchnia z wyjściem na balkon -łazienka -przedpokój Mieszkanie w dobrym stanie Czyste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zana

Trzech Wieszczów,Częstochowa

1 200 zł31 m² 38,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas W ofercie! Szukasz mieszkania do wynajęcia bardzo blisko centrum? Jednocześnie cenisz sobie ciszę i spokój? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Glogera

Częstochowa,śląskie

131 475 zł30 m² 4 426,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Lokal mieszkalny nr 15 położony w Częstochowie przy ul. Glogera 9 o łącznej powierzchni 29,7000 M2, dla którego w IX Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Tysiąclecie,Częstochowa

1 100 zł31 m² 35,48 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obrońców Westerplatte

Częstochowa,śląskie

255 000 zł33 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

1 pokojowe mieszkanie w komfortowej lokalizacji.SUPER INWESTYCJA POD NAJEM! PREZENTUJE;Aleja Nieruchomości LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane jest na osiedlu 1000-lecia przy ul Westerplatte na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Bór

Ostatni Grosz,Częstochowa

890 zł25 m² 35,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *do wynajęcia kawalerka przy ulicy Bór 11 *powierzchnia 24 m2 *piętro 1 *ogrzewanie centralne *zamykane podwórko *w pobliżu basen oraz centrum handlowe.