dowolna

Mieszkania z własnością spółdzielczą Częstochowa - Sprzedaż i wynajem

270 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

270 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

254 000 zł46 m² 5 545,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Biuro Nieruchomości Locatus pradnie zaproponować do sprzedaży mieszkanie w dzielnicy Tysiąclecie! Atuty : - 2 ustawne pokoje - 45,8m2 - 4 piętro ( nikt nie tupie i nie biega nad głową! ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

255 000 zł30 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Manufaktura Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży przytulnego mieszkania o powierzchni 30 m , położonego na 3. piętrze w 5-piętrowym, zadbanym bloku w doskonale skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

250 000 zł37 m² 6 680,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agencja Nieruchomości arum prezentuje do sprzedania mieszkanie M-3 położone w dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy Nałkowskiej. powierzchnia 37,42 m2, 3 piętro w bloku 4 piętrowym okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

350 000 zł57 m² 6 140,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Manufaktura Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , zlokalizowane w dzielnicy Tysiąclecie. To idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana III Sobieskiego

Trzech Wieszczów,Częstochowa

449 000 zł56 m² 8 050,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży eleganckiego mieszkania zlokalizowanego w centrum Częstochowy, przy ul. Sobieskiego 48. Cechy nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

299 000 zł58 m² 5 146,30 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Śródmieście. Mieszkanie położone jest na dziesiątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

220 000 zł37 m² 5 882,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości prezentuje na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 37,4 m , położone w dzielnicy Tysiąclecie w Częstochowie, na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Tysiąclecie,Częstochowa

299 000 zł46 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Biuro Manufaktura Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 4. piętrze w czteropiętrowym budynku po termomodernizacji. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

285 000 zł50 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane na 1. piętrze bloku mieszkalnego w cenionej dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

267 999 zł48 m² 5 548,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Powierzchnia ok 48M: salon z balkonem sypialnia kuchnia łazienka Czynsz - 600 zł Komunikacja: tramwaj autobus Dobra lokalizacja: wiele sklepów (auchan, lewiatan, netto, biedronka) dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Błeszno,Częstochowa

259 000 zł54 m² 4 841,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Błeszno. Mieszkanie położone jest na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem

Tysiąclecie,Częstochowa

175 000 zł28 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania położonego w jednej z najbardziej topowych lokalizacji w Częstochowie dzielnicy Tysiąclecie. Na powierzchnię 28.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Trzech Wieszczów,Częstochowa

219 000 zł38 m² 5 763,16 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Słowackiego - dzielnica Trzech Wieszczów w Częstochowie. Nieruchomość znajduje się w wieżowcu, ocieplonym styropianem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czecha

Północ,Częstochowa

290 000 zł33 m² 8 708,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Północ. Przestronna, jasna kawalerka z dużym balkonem. Powierzchnię mieszkania (33,3 m ) stanowią:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Baczyńskiego

Północ,Częstochowa

225 000 zł29 m² 7 867,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane przy ul. Baczyńskiego w dzielnicy Północ. Jeden pokój z dużym balkonem w zielonej okolicy. Ekspozycja okien na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

419 000 zł64 m² 6 496,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Nowoczesne mieszkanie w ścisłym centrum miasta! Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie położone w centrum miasta, w doskonałej lokalizacji zapewniającej szybki dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starzyńskiego

Północ,Częstochowa

290 000 zł52 m² 5 576,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Północ. Dwa przestronne pokoje z dużą kuchnią do własnej aranżacji. Powierzchnię mieszkania (52.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żarecka

Raków,Częstochowa

395 000 zł52 m² 7 552,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Woźniakowski Nieruchomości oferuje na sprzedaż funkcjonalne i zadbane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,30 m , zlokalizowane na 2. piętrze czteropiętrowego bloku na Rakowie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

285 000 zł50 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

M-dwupokojowe na sprzedaż Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 na 1 piętrze przy ul. Pck. Mieszkanie rozkładowe i przestronne, w pełni wyposażone, nadające się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Tysiąclecie,Częstochowa

220 000 zł30 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Manufaktura Nieruchomości prezentuje mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Częstochowy Tysiąclecie. Lokal znajduje się na 10 piętrze w 10-piętrowym bloku, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Wyczerpy Górne,Częstochowa

430 000 zł62 m² 6 902,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuje do sprzedaży mieszkanie położone na lubianym osiedlu Wyczerpy na pierwszym piętrze w niskim, trzy piętrowym bloku. Powierzchnia lokalu to 62,3mkw na którą składają się dwie sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Michałowicza

Tysiąclecie,Częstochowa

419 000 zł48 m² 8 639,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane przy ul. Michałowicza w dzielnicy Tysiąclecie. Dwustronna ekspozycja okien na wschód oraz zachód. Powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

285 000 zł50 m² 5 711,42 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Neo Nieruchomości prezentuje mieszkanie dwupokojowe w dzielnicy Tysiąclecie. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 49,9m2 na pierwszym piętrze w bloku z domofonem. Blok po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

319 999 zł51 m² 6 225,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Powierzchnia ok 52M: - salon z balkonem - sypialnia - kuchnia - łazienka W mieszkaniu została wymieniona instalacja elektryczna Wyposażenie: -Zmywarka -pralka -lodówka Dobra lokalizacja: - lasek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

225 000 zł39 m² 5 739,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Manufaktura Nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż M3 położone w dzielnicy Tysiąclecie. Powierzchnia nieruchomości to 39,20m2, na którą się składa duży pokój, mniejszy pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bienia

Wrzosowiak,Częstochowa

269 000 zł60 m² 4 521,01 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o o powierzchni 59,5 m2 w dzielnicy Wrzosowiak przy ul. Bienia w Częstochowie. Mieszkanie przeznaczone jest do kapitalnego remontu wraz z wymianą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sportowa

Wrzosowiak,Częstochowa

439 000 zł61 m² 7 173,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Szukasz mieszkania, w którym wystarczy wnieść walizki i urządzić się po swojemu? To 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Sportowej w dzielnicy Wrzosowiak to idealna propozycja dla rodzin lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Tysiąclecie,Częstochowa

175 000 zł30 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie położone jest na czwartym piętrze w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiej

Raków,Częstochowa

238 000 zł48 m² 4 937,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane przy ul. Marii Dąbrowskiej w dzielnicy Raków. Dwa ustawne pokoje z ekspozycją okien na północ i południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

239 999 zł38 m² 6 266,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Ciepła woda z sieci Ogrzewanie miejskie Powierzchnia - ok 38M: salon z balkonemsypialniałazienka z wc W mieszkaniu została wymieniona instalacja elektryczna i zamontowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Północ,Częstochowa

290 000 zł34 m² 8 454,81 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

3 piętro, blok z windą Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o pow. 34,3 m2, usytuowane na 3 piętrze w bloku 5-piętrowym z windą. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

288 999 zł45 m² 6 422,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Powierzchnia: 45M: salon z balkonem sypialnia kuchnia łazienka Czynsz - 600 zł Komunikacja: tramwaj autobus Dobra lokalizacja: vendo Park C. H. Jagielończycy Basen Zapraszamy do oglądania Jesteśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Trzech Wieszczów,Częstochowa

289 000 zł42 m² 6 930,46 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie M3 na sprzedaż, częstochowa, trzech Wieszczów, ul. Zana. Oferta dostępna tylko W wgn. Oferujemy do sprzedaży częściowo umeblowane dwupokojowe mieszkanie z kuchnią, łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

189 999 zł33 m² 5 757,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Powierzchnia - 33M: salon kuchniasypialniałazienka z wc Czynsz -500 zł Bardzo dobra lokalizacja: centrum miasta w pobliżu przychodnia, oraz liczne sklepy, m.in Biedronka, Paczkomat, Kawiarnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

209 999 zł39 m² 5 384,59 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie znajduje się w ścisłym centrum Częstochowy Powierzchnia 39M: salonsypialniakuchnia łazienka z wc Czynsz - 540 zł Komunikacja: tramwajautobus Lokalizacja:centrum miastablisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

359 999 zł65 m² 5 538,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Powierzchnia 65M:salon z balkonemotwarta kuchnia z agd (zmywarka, piekarnik, kuchenka mikrofalowa)sypialnia sypialniałazienka z wc (po remoncie) W mieszkaniu została wymieniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Częstochowa

177 000 zł27 m² 6 599,55 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż słoneczna kawalerka o powierzchni 26,82m usytuowana na czwartym piętrze w pięciopiętrowym bloku przy ul. Kilińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

229 999 zł41 m² 5 596,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Powierzchnia 41M: - salon z balkonem - sypialnia - kuchnia - łazienka z wc Czynsz - 450 zł Komunikacja: - tramwaj - autobus Dobra lokalizacja: - C.H. Jagielończycy - wiele sklepów (biedronka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

309 999 zł41 m² 7 635,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Powierzchnia ok 41M: salon z balkonemsypialniakuchnia robiona na wymiarłazienka z wc W mieszkaniu została wymieniona instalacja elektryczna i gazowa w 2021 roku Czynsz - 750 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

199 999 zł43 m² 4 651,14 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Powierzchnia ok 43 m2: salon sypialnia z balkonem kuchnia łazienka z wc 2 windy dostępne dla mieszkańców Blok jest dostosowany do osób niepełnosprawnych Czynsz - 300zł (co, śmieci,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

310 000 zł51 m² 6 102,36 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Tysiącleciu - ul. Obrońców Westerplatte, 2 piętro, winda Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 50,8 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych.