dowolna

Mieszkania z własnością spółdzielczą Częstochowa - Sprzedaż i wynajem

266 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

266 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Północ,Częstochowa

414 000 zł73 m² 5 671,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Nieruchomości oferuje do sprzedaży duże M5 położone na 4 piętrze, w bloku 4-piętrowym, dzielnica Północ. Mieszkanie rozkładowe, wystawa okien na północ i południe. Nieruchomość tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Częstochowa,śląskie

260 000 zł41 m² 6 341 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka do wprowadzenia + garaż do dokupienia Prezentuje ;aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,1000 lecie Ofertą sprzedaży jest duże M2. W skład mieszkania wchodzi duży pokój oraz duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

514 000 zł61 m² 8 426,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje przestronne, nietuzinkowe mieszkanie o powierzchni 61 m2, usytuowane w dzielnicy Północ. Mieszkanie zachwyca doskonałą aranżacja i rozplanowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pużaka

Północ,Częstochowa

399 000 zł51 m² 7 823,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży bardzo ciepłego i jasnego mieszkania dwupokojowego w dzielnicy Północ. Oferta prywatna Mieszkanie w bardzo dobrym stanie po niedawnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

438 000 zł69 m² 6 357,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność - tylko W naszym biurze! duże, przytulne mieszkanie, dobrze wyposażone, w spokojnej dzielnicy wrzosowiak, idealne dla rodziny. Biuro onyx Nieruchomości oferuje do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krasińskiego

Trzech Wieszczów,Częstochowa

186 000 zł31 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym, przygotowane do generalnego remontu. Czysta, zadbana klatka. Mieszkanie typu kawalerka, pokój z oddzielną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Księżycowa

Tysiąclecie,Częstochowa

280 000 zł37 m² 7 567,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 37 m 2 usytuowane na szóstym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy Księżycowej. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Północ,Częstochowa

229 000 zł32 m² 7 201,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do sprzedaży mieszkanie położone w dzielnicy Północ w Częstochowie. Lokal ma powierzchnię 31,8m2, usytuowany jest na parterze oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Romera

Tysiąclecie,Częstochowa

285 000 zł50 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do sprzedaży mieszkanie położone w dzielnicy Tysiąclecie w Częstochowie. Lokal ma powierzchnię 50m2, usytuowany jest na 9 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fieldorfa-Nila

Północ,Częstochowa

359 900 zł61 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do sprzedaży mieszkanie położone w zielonej dzielnicy Północ w Częstochowie. Lokal ma powierzchnię 61m2, usytuowany jest na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Ostatni Grosz,Częstochowa

309 000 zł46 m² 6 717,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią o pow. 46 m2 w dzielnicy Ostatni Grosz przy al. Niepodległości. W salonie wyprowadzono dodatkowe przyłącza wod/kan dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosmiczna

Tysiąclecie,Częstochowa

289 000 zł51 m² 5 617,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Nieruchomości prezentuje do sprzedaży duże i ustawne M3 położone na 3 piętrze, w bloku 3 -piętrowym, dzielnica Tysiąclecie. Mieszkanie przeznaczone do własnej aranżacji. Świetny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

359 000 zł61 m² 5 885,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje w okazyjnej cenie M4 o pow. 61 m2, w dzielnicy Północ. Nieruchomość mieści się na 4 piętrze w bloku 4 -piętrowym. Mieszkanie zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Częstochowa,śląskie

365 000 zł66 m² 5 530 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie z pokojem kąpielowym na 10 pietrze w centrum Częstochowy prezentuje ;aleja Nieruchomości lokalizacja ;częstochowa Centrum,Jasnogórska opis nieruchomości Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orkana

Wrzosowiak,Częstochowa

285 000 zł60 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Niższa cena Zapraszamy do zakupu mieszkania trzypokojowego o powierzchni użytkowej około 60 m2 położone na czwartym piętrze w niskim budynku zlokalizowanym w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Michałowskiego

Północ,Częstochowa

355 000 zł61 m² 5 819,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 61 m 2 usytuowane na pierwszym piętrze w niskim bloku dzielnicy Północ przy ulicy Michałowskiego. W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

215 000 zł32 m² 6 825,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Woźniakowski Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w niedalekiej odległości od uczelni, idealne dla singla bądź pod inwestycje. Nieruchomość do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Romera

Tysiąclecie,Częstochowa

285 000 zł50 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 50 m 2 usytuowane na dziewiątym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy Romera. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Katynia

Błeszno,Częstochowa

329 000 zł43 m² 7 669 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje M3 o pow. 43 m2 po generalnym remoncie położone na 3 piętrze, w wieżowcu na ul. Bohaterów Katynia. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia, bez nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

320 000 zł47 m² 6 846,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Nieruchomości oferuje do sprzedaży ustawne M3 położone na parterze, w bloku 3-piętrowym, dzielnica Śródmieście. 3 lokale na piętrze. Mieszkanie rozkładowe, wystawa okien na północ (kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starzyńskiego

Północ,Częstochowa

330 000 zł59 m² 5 631,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem położone w dzielnicy Północ w Częstochowie o powierzchni 58,6m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

255 000 zł48 m² 5 312,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 mkw , zlokalizowane na trzecim piętrze bloku w samym sercu miasta. Mieszkanie składa się z: - salonu z wyjściem na balkon; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

228 000 zł37 m² 6 212,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży sympatyczne mieszkanie dwupokojowe, położone w czteropiętrowym bloku przy ul Broniewskiego. Na układ składają się sypialnia z balkonem, salon z funkcjonalną wnęką, aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

298 000 zł47 m² 6 313,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nieruchomości oferuje do sprzedaży ustawne M3 położone na 3 piętrze, w bloku 4-piętrowym, dzielnica Północ w Częstochowie. Mieszkanie rozkładowe, wystawa okien na północ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

260 000 zł46 m² 5 652,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Nieruchomości oferuje do sprzedaży ustawne M3 położone na 4 piętrze, w bloku 4-piętrowym, dzielnica Tysiąclecie. Mieszkanie rozkładowe, wystawa okien na północ (kuchnia i sypialnia).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fieldorfa-Nila

Północ,Częstochowa

315 000 zł52 m² 6 057,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Prezentujemy Państwu do sprzedaży przestronne, słoneczne M3 przy ulicy Fieldorfa -nila w dzielnicy Północ, w bliskim sąsiedztwie Promenady im. Niemena oraz Centrum Handlowego M1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Tysiąclecie,Częstochowa

355 000 zł53 m² 6 647,94 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Wygodne, dobrze rozplanowane mieszkanie z pięknym widokiem. Doskonała lokalizacja: centrum M1 800m, szkoła nr 31 250m2, przedszkole, 200m, tramwaj 350m, autobus miejski 250m, szpital 600m Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosa

Częstochowa,śląskie

329 000 zł47 m² 6 970 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

2 pokojowe mieszkanie na północy. w najpiękniejszej części miasta.przy lesie. Prowadzi; aleja Nieruchomości Lokalizacja: ul Witosa, częstochowa Opis nieruchomości Na sprzedaż mieszkanie 47,2m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

329 000 zł50 m² 6 646,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Przestronne i słoneczne mieszkanie, nieopodal Lasku Aniołowskiego i Promenady Niemena. Główne atuty atrakcyjna lokalizacja w jednej z najlepszych dzielnic miasta, jednocześnie cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

219 000 zł38 m² 5 763,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 38 m 2 usytuowane na drugim piętrze w niskim bloku w dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy Broniewskiego. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

268 000 zł46 m² 5 851,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadbane, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,8 m2 położone na drugim piętrze w bloku 4-pietrowym w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie rozkładowe z oknami na dwie strony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

368 000 zł60 m² 6 092,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,40 mkw, położone na 4 piętrze w bloku. Zlokalizowane w spokojnej i cichej części Częstochowy - Dzielnicy Północ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Wyczerpy Dolne,Częstochowa

199 000 zł41 m² 4 901,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na 4 piętrze bloku IV piętrowego w dziennicy Wyczerpy. Mieszkanie o powierzchni około 40 m2 składa się : - z dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

360 000 zł52 m² 6 990,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Nieruchomości oferuje do sprzedaży naprawdę piękne i przytulne M3 położone na 2 piętrze, w bloku 3-piętrowym w dzielnicy Śródmieście. Wystawa okien na wschód i południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

349 000 zł52 m² 6 673,04 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do sprzedaży mieszkanie położone w dzielnicy Tysiąclecie w Częstochowie. Lokal ma powierzchnię 52,3m2, usytuowany jest na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mireckiego

Raków,Częstochowa

329 000 zł58 m² 5 692,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży śliczne, zadbane niebanalne trzypokojowe mieszkanie w bloku przy ulicy Mireckiego, w stanie do zamieszkania, niewymagające nakładów remontowych. pow. 57,8m 2 4 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obrońców Westerplatte

Tysiąclecie,Częstochowa

193 000 zł30 m² 6 433,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Posiadam na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe (z oddzielną kuchnią) na IV piętrze, 30m2, w świetnej lokalizacji przy ul. Obrońców Westerplatte, cicha i pożądana dzielnica Tysiąclecie. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Michałowskiego

Północ,Częstochowa

350 000 zł46 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe, położone na 3piętrze bloku 4piętrowego w dzielnicy Północ Częstochowy. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na balkon, małego ustawnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

269 000 zł46 m² 5 784,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie położone na czwartym piętrze w bloku 4-piętrowym w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie ma powierzchnię 46,5 m2, jest dwustronne, posiada balkon. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

226 000 zł38 m² 5 947,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do sprzedaży mieszkanie położone w dzielnicy Centrum w Częstochowie. Lokal ma powierzchnię 38m2, usytuowany jest na 2 piętrze oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

265 000 zł48 m² 5 567,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 47,6 m 2 usytuowane na trzecim piętrze w niskim bloku w dzielnicy Wrzosowiak. W skład mieszkania wchodzą: - przestronny.