dowolna

Mieszkania z własnością spółdzielczą Częstochowa - Sprzedaż i wynajem

273 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

273 ogłoszenia

379 000 zł48 m² 7 895,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 48 m - Kasprowicza, raków. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 48 m , położone w dzielnicy Raków , przy ul. Kasprowicza. Lokal znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł61,20 m² 7 663,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 61,2 m2 do zamieszkania, 3 pokoje, 1 piętro Oferuję Państwu mieszkanie 61,2 m2 położone na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku w bardzo dobrze skomunikowanej i zielonej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł38,40 m² 5 859,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (2 pokoje z kuchnią) o powierzchni 38,40m2 położonego na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł50 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz trzypokojowego mieszkania do remontu? Mieszkanie trzypokojowe do remontu, możliwość wyburzenia ścianki działowej miedzy kuchnią, a salonem. Lokalizacja mieszkania na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

230 000 zł30,15 m² 7 628,52 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 30,15 m z dużym balkonem w dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy Kwiatkowskiego. Na sprzedaż przytulne i jasne mieszkanie o powierzchni 30,15 m , położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł61,20 m² 5 392,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Szukasz mieszkania z idealnym dostępem do infrastruktury? Jednocześnie cenisz sobie bliskość zieleni i wygodę parteru? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Biuro nieruchomości czestate oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł23 m² 8 652,17 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie 23 m - Tysiąclecie | Parter | Świetna lokalizacja Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 23 m , położone w spokojnej i zielonej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł34,10 m² 7 302,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Manufaktura Nieruchomości oferuje na sprzedaż zadbane i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,1 m , położone na wysokim parterze w niskim bloku w dzielnicy Północ. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł38 m² 7 868,42 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie własnościowe o powierzchni 38 m , położone na 2 piętrze w pięciopiętrowym bloku po termomodernizacji w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł29 m² 8 275,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka - Raków Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 29 m , położone w Częstochowie. Lokal znajduje się na 2. piętrze w 3-piętrowym budynku. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł47,70 m² 6 058,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ulicy Sportowej 50/52 w Częstochowie (dzielnica Wrzosowiak). Cechy nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł39,20 m² 6 352,04 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 39,20 m2 8 piętro balkon tysiąclecie ul. Nałkowskiej Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,20 m2, zlokalizowane w dzielnicy Tysiąclecie.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł47 m² 7 978,72 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania do wprowadzenia, a może pod najem. Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania do wprowadzenia po generalnym remoncie z dobrą opcją inwestycyjną jako najem. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

349 900 zł47 m² 7 444,68 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro marvest market nieruchomości prezentuje trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie na dziewiątym piętrze w wieżowcu w Częstochowie w dzielnicy Trzech Wieszczów ul. Zana.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł44,70 m² 5 346,76 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie położone na dziesiątym piętrze w wieżowcu z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł32 m² 11 093,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie wykończone w wysokim standardzie. Oferuje na sprzedaż wyjątkowe i przestronne mieszkanie typu studio o powierzchni 32 m2 usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł51,40 m² 5 428,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z kuchnią) o powierzchni 51,4 m . Mieszkanie położone na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

175 999 zł25,70 m² 6 848,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Powierzchnia ok 26M: - salon z aneksem kuchennym - łazienka z wc Czynsz - 250 zł Komunikacja: - tramwaj - autobus Dobra lokalizacja: - blisko uczelnia - do centrum 10 minut spacerem Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł51 m² 7 823,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie, gotowe do zamieszkania! Częstochowa, ul. Bacewicz 11 ema Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni ok. 51.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł43,60 m² 5 619,27 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu mieszkanie 43,60 m2 położone na 9 piętrze w bloku 10 - piętrowym w dzielnicy Tysiąclecie w pobliżu Parku Wodnego. Przyjdź, zobacz, zdecyduj! Lokal składa się z: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł34 m² 7 352,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Green House Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronną kawalerkę o powierzchni 34 m , położoną na 2 piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku po termomodernizacji, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł34,50 m² 6 057,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem - 34,5 m | IV piętro | 2 Piwnice | Świetna lokalizacja dzielnica Północ. Cena: 209 000 zł Rozkład i układ pomieszczeń: salon.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł40 m² 7 475 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w Centrum miasta do wprowadzenia. Informacje dodatkowe: - powierzchnia 40m 2 - przeznaczone wyłącznie do odświeżenia - mieszkanie po remoncie - doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł33 m² 6 969,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Green House Nieruchomości oferuje na sprzedaż funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 33 m , położoną na 1 piętrze w wieżowcu w dzielnicy Wrzosowiak w Częstochowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł51,40 m² 7 295,72 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 51,4 m po generalnym remoncie - 3 piętro, winda, świetna lokalizacja Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,4 m , po generalnym remoncie , gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł59,50 m² 6 386,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 59.50 m Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Łukasińskiego. W skład mieszkania wchodzą: - przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł36 m² 7 222,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Przytulna kawalerka o powierzchni 36 m Nieruchomość znajduje się na parterze czteropiętrowego bloku przy ul. Michałowskiego W skład mieszkania wchodzą: - przedpokój - salon - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

449 899 zł73 m² 6 163 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Powierzchnia - 73M: - salon z balkonem - sypialnia - sypialnia z balkonem - sypialnia - kuchnia - łazienka - wc Czynsz - 1200 zł Komunikacja: - tramwaj - autobus Dobra lokalizacja: - C.H. M1 - Las.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Północ,Częstochowa

229 000 zł31,50 m² 7 269,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Manufaktura Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę: szukasz przytulnego mieszkania w dobrze skomunikowanej części Częstochowy? Ta oferta jest dla Ciebie! Mieszkanie o powierzchni 31,5.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł31,10 m² 9 292,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży funkcjonalnego, 2-pokojowego mieszkania po generalnym remoncie, położonego w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie zostało zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł64 m² 5 546,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Biuro Woźniakowski Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 64 m , położone na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku na dzielnicy Raków przy ul. Mireckiego.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł63,70 m² 5 180,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-5 o powierzchni 63,7 m2 położonego na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku zlokalizowanym w Częstochowie w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł36 m² 5 972,22 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży przedstawiamy jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 36m2. Nieruchomość usytuowana na dziewiątym piętrze w wieżowcu. Mieszkanie zadbane przeznaczone do własnej aranżacji,.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł51,70 m² 6 092,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 51,7 m2 usytuowane na czwartym piętrze w niskim bloku w dzielnicy Wrzosowiak przy ulicy Bohaterów Katynia. Mieszkanie: w skład,.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł58,70 m² 5 792,16 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58,7 m , położone w Częstochowie przy al. Armii Krajowej 51, osiedle Tysiąclecie. Lokal znajduje się na parterze w 10-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł66,70 m² 6 746,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Atrakcyjne mieszkanie na trzecim piętrze , dwa odzielne pokoje , jeden mały z szafami w zabudowie. drugi duży z balkonem na stronę południową pełniący rolę sypialni , przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

348 999 zł57,80 m² 6 038,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Powierzchnia - ok 58M: - salon z balkonem - sypialnia - sypialnia - kuchnia - łazienka z wc Czynsz - 850 zł Dobra lokalizacja: - dużo terenów zielonych w okolicy - wiele sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł50,90 m² 6 267,19 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Układ i parametry: - powierzchnia: ok. 50 m . - pomieszczenia: 2 przestronne pokoje, oddzielna jasna kuchnia, łazienka z wanną, przedpokój. - balkon: duży, przynależny do jednego.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł61 m² 7 704,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| do sprzedaży M-4, o powierzchni 61 m2, położone na 2 piętrze w bloku 4-piętrowym w dzielnicy Północ. - 3 oddzielne pokoje - kuchnia w zabudowie - łazienka razem z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł38 m² 7 894,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe w Częstochowie - Tysiąclecie ul. Nałkowska Lokalizacja: cicha i zielona dzielnica Tysiąclecie, doskonale skomunikowana (autobusy, tramwaje). W pobliżu liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł52 m² 7 211,54 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje duże, ustawne, duże 2-pokojowe mieszkanie z wnęką na 3 piętrze w wieżowcu, dzielnica Tysiąclecie. Mieszkanie po generalnym remoncie, nowe wylewki,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij