dowolna

Mieszkania na sprzedaż Częstochowa - Oferty „sprzedam mieszkanie”

1 028 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 028 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

269 000 zł55 m² 4 890,91 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje do generalnego remontu M4 na parterze w budynku 10-pietrowym, dzielnica Tysiąclecie. Okazyjna cena, tylko 4890 pln/m2! Jeżeli chcesz wyremontować mieszkanie wg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Częstochowa

169 000 zł28 m² 6 101,08 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Nieruchomości oferuje do sprzedaży kawalerkę do remontu i dowolnej aranżacji, położoną na 3 piętrze w bloku 10-piętrowym, dzielnica Śródmieście. Wystawa okien na wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Pokoju

Raków,Częstochowa

190 000 zł48 m² 3 933,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Woźniakowski Nieruchomości oferuje w bardzo atrakcyjnej cenie do sprzedaży duże i ustawne M3 położone na 3 piętrze, w bloku 4 -piętrowym na Alei Pokoju 7. Najniższa cena za m2, tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Ostatni Grosz,Częstochowa

249 999 zł44 m² 5 643,32 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie o pow 44,3 mkw w doskonałej lokalizacji w samym sercu południowej części miasta w wieżowcu na dziewiątym piętrze. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

179 900 zł28 m² 6 471,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 27,8 m 2 usytuowane na pierwszym piętrze w kameralnym bloku w dzielnicy Tysiąclecie. W skład mieszkania wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Raków,Częstochowa

400 000 zł66 m² 6 106,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowoczesne, duże, ustawne M4 położone na 2 piętrze, w bloku 2-piętrowym z cegły, dzielnica Raków. Mieszkanie rozkładowe, wystawa okien na wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

295 000 zł37 m² 7 972,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 37 m 2 usytuowane na pierwszym piętrze w niskim bloku w dzielnicy Tysiąclecie. W skład mieszkania wchodzą: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Raków

Raków,Częstochowa

279 000 zł39 m² 7 117,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest śliczne , małe dwupokojowe mieszkanie o pow 39 mkw na Rakowie. Zlokalizowane na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie posiada balkon ale jego dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łódzka

Parkitka,Częstochowa

1 100 000 zł110 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Jeżeli marzysz o zamieszkaniu w luksusowym i wyjątkowym apartamencie, położonym w cichym spokojnym osiedlu z widokiem na panoramę miasta, to ta propozycja jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Trzech Wieszczów,Częstochowa

289 000 zł50 m² 5 768,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 50 m 2 usytuowane na parterze w niskim bloku w dzielnicy Trzech Wieszczów przy ulicy Słowackiego. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wyzwolenia

Północ,Częstochowa

349 000 zł51 m² 6 843,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie na parterze w bardzo dobrym stanie. Mieszkanie posiada duży balkon. Mieszkanie do zamieszkania. Wszystkie meble i sprzęty zostają. Wiecej informacji udzielę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Trzech Wieszczów,Częstochowa

289 000 zł50 m² 5 768,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Woźniakowski Nieruchomości oferuje w bardzo dobrej cenie do sprzedaży ustawne M4 położone na parterze, w bloku 4 -piętrowym, dzielnica Trzech Wieszczów. Nieruchomość przeznaczona do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Częstochowa

410 000 zł66 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest duże dwupokojowe mieszkanie w samym Centrum Częstochowy o pow 65,60 mkw zlokalizowane na dziesiątym piętrze w wieżowcu przy ul. Jasnogórskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

288 000 zł51 m² 5 647,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Woźniakowski Nieruchomości oferuje do sprzedaży duże, ustawne M3 położone na parterze, w bloku 4 -piętrowym na Północy. Mieszkanie rozkładowe z ogromnym potencjałem do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Limanowskiego

Raków,Częstochowa

209 000 zł48 m² 4 390,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się w Częstochowie, przy ul. Limanowskiego 57 m. 28 Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w czteropiętrowym bloku w zacisznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosa

Północ,Częstochowa

299 999 zł51 m² 5 893,89 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do sprzedaży mieszkanie położone w dzielnicy Północ w Częstochowie. Lokal ma powierzchnię 50,9m2, usytuowany jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Westerplatte

Tysiąclecie,Częstochowa

290 000 zł47 m² 6 170,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 47 m 2 usytuowane na pierwszym piętrze w niskim bloku w dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy Obrońców Westerplatte. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Katynia

Błeszno,Częstochowa

329 000 zł52 m² 6 302,68 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie w dzielnicy Błeszno. Lokal ma powierzchnię 52,20 m2, usytuowany jest na 2 piętrze oraz jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Armii Krajowej

Tysiąclecie,Częstochowa

295 000 zł48 m² 6 168,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Słoneczne, 3 pokojowe mieszkanie w popularnej i bogatej w infrastrukturę dzielnicy Tysiąclecie w okolicy ulic Gałczyńskiego i Armii Krajowej. Główne atuty v bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Raków

Raków,Częstochowa

214 000 zł34 m² 6 336,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest kawalerka znajdująca się przy ul. Al.Pokoju w Czestochowie o powierzchni 33,77 m. Mieszkanie składa się z dużego pokoju, oddzielonej kuchni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

349 000 zł56 m² 6 232,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 56 m 2 usytuowane na parterze w niskim bloku w dzielnicy Tysiąclecie, kiedrzyńska W skład mieszkania wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gaczkowskiego

Raków,Częstochowa

268 000 zł34 m² 7 988,08 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 33,55 m 2 usytuowane na parterze w niskim bloku w dzielnicy Raków osiedle przy ul. Gaczkowskiego W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

269 000 zł52 m² 5 173,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie M3 - 52 m 2 usytuowane na pierwszym piętrze w niskim bloku w dzielnicy Tysiąclecie W skład mieszkania wchodzą: - duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

440 000 zł88 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe w samym Centrum z dużym wewnętrznym zamykanym parkingiem. Mieszkanie wysokie 2, 90m, , duże okna , także w łazience. Na podłogach glazura i parkiet. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Ostatni Grosz,Częstochowa

265 000 zł45 m² 5 941,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Woźniakowski Nieruchomości oferuję do sprzedaż duże, ustawne M3 położone na parterze, w bloku 3-piętrowym, dzielnica Ostatni Grosz. Mieszkanie po generalnym remoncie! Wymienione wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Raków,Częstochowa

199 000 zł50 m² 3 987,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się w Częstochowie przy ul. Limanowskiego 106/110 m. 22 w najbardziej zielonej części Częstochowy - dzielnicy Raków. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

440 000 zł88 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 88m2 w samym centrum Częstochowy. Zlokalizowane jest na drugim piętrze w kamienicy przy Alei Kościuszki. Nieruchomość o bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małopolska

Parkitka,Częstochowa

454 069 zł59 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Chcesz mieszkać na osiedlu premium w rewelacyjnej lokalizacji dającej zarówno bliskość udogodnień miasta oraz ciszę niczym na wsi ? Mamy coś idealnego! Mieszkanie w stanie deweloperskim -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Giżycka

Lisiniec,Częstochowa

325 000 zł44 m² 7 437,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Oferujemy Państwu do wynajęcia trzy pokojowe mieszkanie w dzielnicy Lisiniec o powierzchni użytkowej 43,70m2. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze w budynku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

299 000 zł38 m² 7 952,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjnie położone mieszkanie dwupokojowe, na tysiącleciu w bloku niskim , położone na pierwszym piętrze, z niskim czynszem o pow 37,8 mkw. Mieszkanie przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

285 000 zł46 m² 6 196 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferuję na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w dzielnicy Tysiąclecie w Częstochowie. Mieszkanie znajduje się na parterze , w niskim bloku , pośród zieleni. Na powierzchnię 46 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

430 000 zł88 m² 4 886,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie trzypokojowe w samym Centrum z dużym wewnętrznym zamykanym parkingiem. Mieszkanie wysokie 2,90m, duże okna , także w łazience. Na podłogach glazura i parkiet. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Północ,Częstochowa

447 580 zł64 m² 6 950 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Brak prowizji dla kupujących! Zapraszamy Państwa do zapoznania się z inwestycją Osiedle Loretańska. Realizowana inwestycja zlokalizowana jest w Częstochowie przy ulicy Loretańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Równoległa

Ostatni Grosz,Częstochowa

286 000 zł53 m² 5 396,23 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje w okazyjnej cenie przytulne, rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie, na 6 piętrze w bloku 10 piętrowym. Nieruchomość jest na ul. Równoległej. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

298 000 zł48 m² 6 235,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o metrażu 47,79 m2, na drugim piętrze, przy ulicy Nadrzecznej w kameralnym budynku trzykondygnacyjnym. Mieszkanie położone jest w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

249 000 zł30 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 33 m 2 usytuowane na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Tysiąclecie. W skład mieszkania wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Raków

Raków,Częstochowa

213 999 zł34 m² 6 294,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 34 m 2 usytuowane na parterze w niskim bloku w dzielnicy Raków przy Alei Pokoju. W skład mieszkania wchodzą: -przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

442 000 zł79 m² 5 597,06 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta 0% - Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Sprzedający! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe W stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wrzosowiak

Wrzosowiak,Częstochowa

220 000 zł41 m² 5 418,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania w celach inwestycyjnych, w świetnej lokalizacji? A może chcesz zamieszkać ze swoją drugą połówką? Woźniakowski Nieruchomości przedstawia mieszkanie rozkładowe.