dowolna

Mieszkania na sprzedaż Częstochowa - Oferty „sprzedam mieszkanie”

1 025 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 025 ogłoszeń

395 000 zł58 m² 6 810,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 58m2 położone na 1 piętrze w bloku z cegły na Rakowie. Mieszkanie składa się z salonu z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł48 m² 7 479,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone w sercu miasta w dzielnicy Śródmieście przy ul. Partyzantów w Częstochowa idealne.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł55,91 m² 2 843,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1897

NA sprzedaż mieszkanie W kamienicy W częstochowie W dzielnicy stare miasto przy ul. Garncarskiej 25. Lokal mieszkalny O powierzchni 55,91 M 2. W kamienicy dostępne inne lokale.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł47 m² 6 489,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do oferty trafia mieszkanie o powierzchni 47 m , usytuowane na 2. piętrze w budynku przy ul. Dąbrowskiego 50 w Częstochowie. Lokal jest nieumeblowany, dzięki czemu możesz urządzić.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

449 000 zł58,36 m² 7 693,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje Osiedle Muza. Kameralna inwestycja składająca się z domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej oraz z mieszkań, zlokalizowana w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł43,60 m² 5 252,29 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu mieszkanie 43,60 m2 położone na 9 piętrze w bloku 10 - piętrowym w dzielnicy Tysiąclecie w pobliżu Parku Wodnego. Przyjdź, zobacz, zdecyduj! Lokal składa się z: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł80,60 m² 7 196,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Komfortowy lokal mieszkalny z balkonem o powierzchni 80,60mkw położony w kamienicy na pierwszym piętrze w ścisłym Centrum miasta. Budynek po termomodernizacji , z lokalami.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł54 m² 6 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią Wyczerpy Na sprzedaż przestronne i bardzo przytulne mieszkanie dwupokojowe, położone na 1 piętrze w kameralnym, niewielkim bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł34,10 m² 8 064,52 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-2 (1 pokój z kuchnią) o powierzchni 34,1m2 położonego na ósmym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł40 m² 7 475 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w Centrum miasta do wprowadzenia. Informacje dodatkowe: - powierzchnia 40m 2 - przeznaczone wyłącznie do odświeżenia - mieszkanie po remoncie - doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł45,40 m² 5 286,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Dzielnica Północ ul Michałowskiego -mieszkanie dwupokojowe 45.50mkw , położone na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym bez windy. Blok z nową elewacją zewnętrzną. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł72,50 m² 9 586,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Wyjatkowa oferta trzypokojowego mieszkania o powierzchni 72,5m, z własnym garażem, pomieszczeniem gospodarczym oraz piwnicą. Ładne, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł88,80 m² 7 646,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w sercu Częstochowy! Oferujemy przestronne, dwustronne mieszkanie o metrażu 88,80 m2, położone na 2 piętrze w nowoczesnym, czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł51,40 m² 4 961,09 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

***** rezerwacja ***** Częstochowa - Tysiąclecie, mieszkanie M3 na sprzedaż. Oferta dostępna tylko w Agencji Nieruchomości wgn. Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie położone na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 100 zł49,01 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży nowe mieszkania na Osiedlu Mazowiecka w prestiżowej dzielnicy Parkitka. Oferta! 0% kup bez prowizji 0%! Zakup bezpośrednio z biura sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

573 303 zł72,57 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Sverum Nieruchomości prezentuje najnowszą inwestycję mieszkaniową kameralna lwowska w dzielnicy Lisiniec. W ramach inwestycji będzie realizowana budowa dwunastu mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł48 m² 7 479,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania o powierzchni 48 m 2 w dzielnicy Śródmieście przy ul. Partyzantów. Nieruchomość znajduję się na 2 piętrze w bloku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł40 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Sprzedam mieszkanie w kamienicy centrum, parter, bezczynszowe Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40 m2, położone na parterze w kamienicy w ścisłym centrum, w okolicach placu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

676 000 zł87,14 m² 7 757,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu apartamentu typu M-4 (3 pokoje z aneksem kuchennym) o powierzchni 87,14 m2 położonego na pierwszym piętrze w dwupiętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł60,80 m² 6 398,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Północ. Mieszkanie położone na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł27 m² 7 740,74 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Przytulne mieszkanie - Częstochowa, raków Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie położone na 8. piętrze w dzielnicy Raków w Częstochowie. Lokalizacja: nieruchomość mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł34,10 m² 7 302,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Manufaktura Nieruchomości oferuje na sprzedaż zadbane i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,1 m , położone na wysokim parterze w niskim bloku w dzielnicy Północ. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł36,60 m² 4 508,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania składającego się z salonu, sypialni (powstałej w miejscu kuchni), kuchni w przejściu (bez wody) i łazienki. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł43,97 m² 10 006,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z kuchnią) o powierzchni 43,97 m położonego na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł132,10 m² 5 526,12 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1960

Częstochowa/śródmieście Cena: 5526 zł/m. Ilość pokoi - 5 Powierzchnia 132,1 m Piętro: 1 /3 Cena: 730000 zł   Ekskluzywna przestrzeń w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

219 900 zł50,90 m² 4 320,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro marvest market nieruchomości prezentuje Państwu dwupokojowe mieszkanie do remontu na drugim piętrze w bloku trzypiętrowym w dzielnicy Raków ul. Prusa. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł39,20 m² 6 862,24 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem, blisko uczelni - 39,2 m , położone na drugim piętrze w wieżowcu po termomodernizacji. Świetna lokalizacja dzielnica Tysiąclecie. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł44,12 m² 2 833,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1897

NA sprzedaż mieszkanie W kamienicy W częstochowie W dzielnicy stare miasto przy ul. Garncarskiej 25. Lokal mieszkalny O powierzchni 44,12 M 2 wraz Z piwnicą O powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

537 000 zł62,49 m² 8 593,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Rezerwacja Parkitka, ul. Małopolska 169a Wyjątkowe mieszkanie na parterze z dużym ogrodem - idealna przestrzeń do życia! Gotowe czeka na nowego właściciela Na sprzedaż oferuję nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł30 m² 6 966,67 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości My Home zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego mieszkania położonego na popularnym osiedlu Tysiąclecie przy ul. Kiedrzyńskiej. Lokalizacja zapewnia.