dowolna

Mieszkania na sprzedaż Częstochowa - Oferty „sprzedam mieszkanie”

1 025 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 025 ogłoszeń

287 000 zł29,45 m² 9 745,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego mieszkania zlokalizowanego w Częstochowie przy ulicy Nałkowskiej 12 (dzielnica Tysiąclecie). Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 679 zł50,61 m² 8 490 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Neo Nieruchomości oferuje na sprzedaż nowe apartamenty w kameralnej inwestycji, zaprojektowane z myślą o komforcie i ponadczasowej estetyce. Stan deweloperski daje pełną swobodę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 000 zł64,61 m² 8 667,39 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje wyjątkowe mieszkanie typu M4, zlokalizowane w prestiżowej i cenionej dzielnicy Parkitka przy ul. Poleskiej. To idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł31,62 m² 6 008,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo słoneczne mieszkanie o powierzchni 31,62 m , położone na 3 piętrze w bloku po termomodernizacji, przy ul. Botanicznej w dzielnicy Wrzosowiak.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

399 000 zł47,50 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z ogródkiem - 47,5 m | Parkitka, ul. Mościckiego | parter Szukasz komfortowego mieszkania w zielonej i spokojnej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł36 m² 6 083,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż atrakcyjne, 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m , z możliwościa przebudowy na 2 pokojowe z aneksem kuchennym, zlokalizowane na 9 piętrze w 10-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł67,05 m² 9 545,12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Częstochowie przy ul. Krynickiej 28b/2a. Cechy nieruchomości: - powierzchnia: ~ 67,05.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł64,30 m² 8 242,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1993

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z kuchnią+2 pokoje strych) o powierzchni 64,30 m2 położonego na 2,5 piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł75 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie na I piętrze 75,18 m2 z balkonem ok. 14m2 Lokal znajduje się na kameralnym, nowo powstałym osiedlu, składającym się z niskiej zabudowy wielorodzinnej o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

715 320 zł59,61 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z kuchnią) o powierzchni 59,61 m . Mieszkanie położone na parterze w nowym bloku w Częstochowie,.

Szczegóły ogłoszenia

767 000 zł62,41 m² 12 289,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż elegancki i komfortowy apartament położony w nowoczesnym budynku wybudowanym przez cenionego dewelopera Cognor , w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic Parkitka.

Szczegóły ogłoszenia

329 900 zł47,60 m² 6 930,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Neo Nieruchomości zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (2 pokoje z kuchnią) o powierzchni 47,6 m . Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej! Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

366 894 zł40,09 m² 9 151,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży mieszkania w nowej kamienicy w Śródmieściu Częstochowy, przy ul. św. Jana. Zakup bezpośrednio z biura sprzedaży dewelopera Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł66,62 m² 8 255,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

| zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą nowoczesnych Apartamentów zlokalizowanych w Częstochowie przy ul. Makuszyńskiego! Parter o ogrodem- idealny Apartament dla Ciebie! Osobne.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł45,50 m² 7 230,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w Centrum miasta do wprowadzenia. Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie własnościowe o powierzchni 45,5 m , położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł36,70 m² 6 512,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Duże M2 Błeszno / Raków Drugie piętro uwaga umeblowanie i wyposażenie mieszkania - do uzgodnienia Do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 36,7 m 2 w niskim bloku. Przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

413 854 zł50,47 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Ema Nieruchomości prezentuje piękne i ustawne mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Małopolskiej - w dzielnicy Parkitka - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł46 m² 6 739,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Neo Nieruchomości oferuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46 m , położone na 1. piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku w dzielnicy Tysiąclecie. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł41,60 m² 6 610,58 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje do zamieszkania na Wrzosowiaku prowadzi Aleja Nieruchomości lokalizacja Częstochowa, ul Bohaterów Katynia O mieszkaniu Mieszkanie o powierzchni 41,6 m2 mieści się na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 000 zł41,23 m² 11 642,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ema Nieruchomości prezentuje luksusowe mieszkanie usytuowane przy ulicy Małopolskiej w dzielnicy Parkitka, jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Częstochowie. 0% Prowizji - do.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł56 m² 5 875 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości ep oferuje na sprzedaż mieszkanie typu M4 o powierzchni 56m 2 w dzielnicy Śródmieście. Nieruchomość znajduję się na 1 piętrze w bloku po termomodernizacji. Klatka.

Szczegóły ogłoszenia

279 999 zł49,50 m² 5 656,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,5 mkw , zlokalizowane na osiedlu Północ w Częstochowie , tuż obok malowniczego Lasku Aniołowskiego. Idealna lokalizacja dla miłośników.

Szczegóły ogłoszenia

229 999 zł31 m² 7 419,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Powierzchnia 31M: - salon z balkonem - kuchnia - łazienka z wc Czynsz - 550 zł Komunikacja: - tramwaj - autobus Dobra lokalizacja: - promenada Niemena - C.H. M1 - dużo zieleni - mnóstwo.

Szczegóły ogłoszenia

329 900 zł48,20 m² 6 844,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne mieszkanie położone na parterze o pow 48,2 mkw Mieszkanie składa się z ; - dużego pokoju - małego pokoju - salonu połączonego z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł59 m² 6 694,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz trzypokojowego mieszkania na pierwszym piętrze. Mieszkanie trzypokojowe z balkonem do wprowadzenia, zlokalizowane na pierwszym piętrze w trzypiętrowym bloku z cegły zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł66,70 m² 6 746,63 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie na trzecim piętrze , dwa odzielne pokoje , jeden mały z szafami w zabudowie. drugi duży z balkonem na stronę południową pełniący rolę sypialni , przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł40 m² 6 225 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży zadbane mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 40 m2 , położone na parterze w bloku jednopiętrowym w dzielnicy dźbów. Powierzchnię mieszkania stanowi: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł76,46 m² 7 180,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z kuchnią, łazienka) o powierzchni 76,46 m2 położonego na drugim piętrze w dwupiętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł38 m² 6 026,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania z cichej zielonej okolicy. Szukasz przytulnego dwupokojowego mieszkanie , w dzielnicy Północ ul. Czecha. Mieszkanie dostępne od zaraz w otoczeniu zieleni. W bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł36 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie M2 na sprzedaż, częstochowa, północ, ul. Michałowskiego. Oferta na wyłączność dostępna tylko W wgn! Oferujemy do sprzedaży z dużym potencjałem jednopokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł35,60 m² 5 028,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Manufaktura Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,6 m , położone na wysokim parterze w kameralnym, 4-piętrowym bloku z cegły. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł49 m² 6 081,63 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Green House Nieruchomości oferuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na 6 piętrze w 10-piętrowym wieżowcu w dzielnicy Trzech Wieszczów.

Szczegóły ogłoszenia

577 806 zł72,68 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-5 (4 pokoje z otwartą kuchnią) o powierzchni 72,68m. Mieszkanie położone na 3 piętrze w nowym, trzypiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł46 m² 6 739,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Ofertą sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Kiedrzyńskiej - dzielnica Tysiąclecie w Częstochowie Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł59 m² 5 508,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z kuchnią) o łącznej powierzchni 59 m2 położonego na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł88 m² 3 170,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości My Home przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Śródmieściu , przy ul. Jasnogórskiej - w bezpośredniej bliskości Centrum, komunikacji miejskiej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł60 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Neo Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne mieszkanie typu M-3 o powierzchni 60 m , położone na 1. piętrze w 2-piętrowej kamienicy w sercu Częstochowy - dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł52 m² 5 961,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (2 pokoje z kuchnią) o powierzchni 52m. Mieszkanie położone na parterze w czteropiętrowym bloku w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mazowiecka

Częstochowa,śląskie

620 000 zł65 m² 9 538,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65 m , położone na pierwszym piętrze w kameralnej zabudowie szeregowej. Nieruchomość idealnie sprawdzi się zarówno dla rodziny, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 000 zł75,91 m² 6 323,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości czestate prezentuje mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 75,91 m , położone w Częstochowie przy ul. Makuszyńskiego 155, na terenie nowego, kameralnego.