dowolna

Mieszkania na sprzedaż Częstochowa - Oferty „sprzedam mieszkanie”

1 027 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 027 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

359 000 zł66 m² 5 473 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Woźniakowski Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie na Północy, blisko Lasku Aniołowskiego.Mieszkanie na parterze w budynku 4-piętrowym, jest po generalnym remoncie.Wymienione wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Raków

Raków,Częstochowa

239 000 zł63 m² 3 793,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Woźniakowski Nieruchomości zaprasza Państwa do zakupu mieszkania położonego w dzielnicy Raków.Powierzchnia nieruchomości to 63m2 składają się na nią trzy pokoje, kuchnia w zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

399 000 zł48 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Woźniakowski Nieruchomości zaprasza do zakupu mieszkania dwupokojowego na zamykanym osiedlu w dzielnicy Parkitka. Mieszkanie z dużym salonem otwartym na kuchnię, sypialnią oraz łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Śródmieście,Częstochowa

249 000 zł45 m² 5 533,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 3. piętrze w ocieplonym 4-piętrowym bloku z cegły, położonym w centrum Częstochowy w rejonie ul. Kopernika. Stan prawny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okulickiego

Parkitka,Częstochowa

365 000 zł65 m² 5 598,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe z oddzielną kuchnią w dzielnicy Częstochówka-Parkitka w Częstochowie. Bardzo dobra lokalizacja, blisko przedszkole, szkoła, sklepy, przychodnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starzyńskiego

Północ,Częstochowa

290 000 zł60 m² 4 809,29 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia mieszkanie w dzielnicy Północ na 1 piętrze w wieżowcu. Mieszkanie posiada 3 niezależne pokoje, oddzielną dużą kuchnię w zabudowie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Pokoju

Raków,Częstochowa

199 000 zł49 m² 4 061 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego mieszkania o bardzo dobrym standardzie wykończenia znajdującego się na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błeszno

Błeszno,Częstochowa

220 000 zł51 m² 4 314 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie w wieżowcu na 4 piętrze w dzielnicy Błeszno.Mieszkanie z dużym potencjałem, widne i ustawne. Ekspozycja okien na południe.W mieszkaniu zostały wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ostatni Grosz

Ostatni Grosz,Częstochowa

184 000 zł44 m² 4 182 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o pow. 44 m2 mieści się na 2 piętrze w wieżowcu.Jest bardzo ustawne, z dużą kuchnią i dużym balkonem z ekspozycją okien na zachód.Blok zabezpieczony domofonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Częstochowa

262 000 zł57 m² 4 596 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje mieszkanie w Centrum do odświeżenia.Mieszkanie składa się z trzech ustawnych pokoi, kuchni, WC oraz łazienki z wanną.Na ścianach gładzie gipsowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dąbrowskiej

Częstochowa,śląskie

249 000 zł69 m² 3 608,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Woźniakowski Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie o pow. 69 m2 w bardzo dobrej cenie. Jeżeli szukasz mieszkania 4-pokojowego to jest to mieszkanie dla Ciebie. 4 pokoje , ustawne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

329 000 zł70 m² 4 687 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje mieszkanie trzypokojowe w spokojnej i zielonej okolicy. Mieszkanie mieści się na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym. Składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Najświętszej Maryi Panny

Śródmieście,Częstochowa

255 000 zł47 m² 5 425,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 3. piętrze w ocieplonym 4-piętrowym bloku z cegły, położonym w centrum Częstochowy przy Alei nmp. Idealna lokalizacja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błeszno

Błeszno,Częstochowa

268 800 zł51 m² 5 250 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam przestronne mieszkanie po generalnym remoncie w nowoczesnym stylu.Całościowy remont został ukończony w marcu 2020 roku. Została wówczas wymieniona cała instalacja hydrauliczna oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Pokoju

Raków,Częstochowa

223 000 zł48 m² 4 645,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Newbox oferuje do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym zlokalizowane w dzielnicy Raków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Bór

Ostatni Grosz,Częstochowa

107 500 zł22 m² 4 886,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania ładne mieszkanie na I pietrze. Mieszkanie posiada oddzielną kuchnię. Opłaty do Wspólnoty 235 zł ( z c.o.).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

220 000 zł53 m² 4 150,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na czwartym piętrze w 4-piętrowym bloku z cegły, położonym w centrum Częstochowy. Mieszkanie z księgą wieczystą, jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bienia

Wrzosowiak,Częstochowa

239 000 zł60 m² 3 983,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Woźniakowski Nieruchomości zaprasza Państwa do zakupu mieszkania położonego w dzielnicy Wrzosowiak. Powierzchnia nieruchomości to 60 m2 składają się na nią 3 ustawne pokoje, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wrzosowiak

Wrzosowiak,Częstochowa

229 000 zł48 m² 4 791 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Woźniakowski Nieruchomości oferuję Państwu na sprzedaż mieszkanie położone w dzielnicy Wrzosowiak.Powierzchnia nieruchomości to 47,80 m2 składa się na nią: salon z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, Aleja Tadeusza Kościuszki

Śródmieście,Częstochowa

580 000 zł134 m² 4 328 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Zapraszam Państwa do prezentacji mieszkania w zamkniętym osiedlu typu m-6 na sprzedaż mieszczącego się w Centrum Miasta Częstochowa. Kamienica mieści się przy ulicy Tadeusza Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

186 000 zł31 m² 5 980,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie 1-pokojowe usytuowane na 3. piętrze w ocieplonym 4-piętrowym bloku, położonym w dzielnicy Tysiąclecie. Stan bardzo dobry - do zamieszkania! Mieszkanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Częstochowa,śląskie

295 000 zł60 m² 4 924,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Woźniakowski Nieruchomości oferuje do sprzedaży ustawne 3-pokojowe mieszkanie do wprowadzenia bez nakładów finansowych. Mieszkanie jest po generalnym remoncie z nowymi meblami pod zabudowę do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

195 000 zł46 m² 4 239,13 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

mieszkanie 2-pokojowe słoneczne, bardzo dobra lokalizacja

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

219 000 zł52 m² 4 211,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Przedstawiamy Państwu do sprzedaży przestronne, świetnie zlokalizowane M3 , w Centrum miasta. Blok jest ogrodzony z miejscami parkingowymi dla mieszkańców. Mieszkanie nie wymaga remontu, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana III Sobieskiego

Trzech Wieszczów,Częstochowa

213 000 zł49 m² 4 346,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie po remoncie w roku 2020 o korzystnym standardzie wykończenia. Oferujemy Państwu do sprzedaży przestronne i jasne dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Targowa

Stare Miasto,Częstochowa

1 000 000 zł530 m² 1 887 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:16

 

Rok budowy:-

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwukondygnacyjnej kamienicy znajdującej się w centrum Częstochowy w dzielnicy Stare Miasto. Nieruchomość jest usytuowana przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wrzosowiak

Wrzosowiak,Częstochowa

297 000 zł59 m² 5 033,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witamy serdecznie w naszym ogłoszeniu! Mamy do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Wrzosowiak. Znajduje się ono na 2 piętrze w bloku 4-piętrowym. Blok jest po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Focha

Częstochowa,śląskie

269 000 zł63 m² 4 273,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 62,95 m2 położone na 2 piętrze w trzypiętrowym bloku przy ul. Focha w centrum miasta. Blok położony w cichej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

329 000 zł63 m² 5 247,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Prezentujemy Państwu do sprzedaży przestronne, jasne 3 pokojowe mieszkanie po remoncie o korzystnym standardzie w dzielnicy Północ. Mieszkanie w bliskim sąsiedztwie Promenady im. Niemena,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Parkitka,Częstochowa

455 000 zł73 m² 6 224,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Woźniakowski Nieruchomości oferuje do sprzedaży piękne mieszkanie do wprowadzenia w apartamentowcu na Bialskiej. Na powierzchnie 73,1 m2 składają się duży salon z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Raków

Raków,Częstochowa

228 000 zł48 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Woźniakowski Nieruchomości zaprasza Państwa do zakupu mieszkania położonego na 1 piętrze w bloku 4 piętrowym w dzielnicy Raków. Powierzchnia nieruchomości to 48m2 składają się na nią 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Tysiąclecie,Częstochowa

175 000 zł32 m² 5 468,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie na parterze, dostępne od ręki! Atrakcyjne, ustawne, słoneczne mieszkanie 1-pokojowe, usytuowane na parterze w ocieplonym bloku 4-piętrowym położonym w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

239 000 zł52 m² 4 561 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam przestronne mieszkanie położone na 3 piętrze w 10 piętrowym bloku na Tysiącleciu.Powierzchnia nieruchomości to 52,40 m2 składa się na nią: sypialnia, kuchnia w zabudowie, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gombrowicza

Północ,Częstochowa

259 000 zł52 m² 4 980,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie prywatne (bez pośredników)! Sprzedam przestrzenne mieszkanie własnościowe 52 m2 z księgą wieczystą na osiedlu północ,tuż przy promenadzie. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

230 000 zł50 m² 4 646 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Sprzedam ustawne mieszkanie położone na 2 piętrze w bloku 3 piętrowym na Tysiącleciu. Nieruchomość ma powierzchnie 49,50m2 składają się na nią dwa pokoje, w tym jeden z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

175 000 zł40 m² 4 396,98 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zakupu małego M3 w dzielnicy Tysiąclecie w okolicach Promenady mieszkanie idealne pod inwestycję jak również dla rodziny mieszkanie składa się z 2-ch pokoi, kuchni, holu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Częstochowa,śląskie

320 000 zł50 m² 6 464,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Wyjątkowy, komfortowy apartament w centrum miasta (doskonała lokalizacja), wysoki standard wykończenia. Przy ul. Racławickiej z parkingiem dla mieszkańców. Nowocześnie i funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

319 000 zł70 m² 4 531,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Oferujemy Państwu do sprzedaży, przestronne i jasne, 4-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, w czteropiętrowym bloku w dzielnicy Parkitka. Mieszkanie w korzystnej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Partyzantów

Częstochowa,śląskie

184 000 zł36 m² 5 168,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie położone na 4 piętrze w bloku przy ul. Partyzantów w centrum Częstochowy. Standard: na ścianach gipsówki, łazienka po remoncie - płytki, na podłogach panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rakowska

Błeszno,Częstochowa

267 000 zł54 m² 4 990,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3 pokojowe po remoncie generalnym położone na parterze w bloku 4 piętrowym, do zamieszkania od zaraz. Wymieniono instalację wodno - kanalizacyjną oraz elektryczną. Łazienka wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Północ,Częstochowa

280 000 zł52 m² 5 384,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Woźniakowski Nieruchomości oferuje do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie do wprowadzenia. Mieszkanie gustownie urządzone, zadbane mieści się w dzielnicy Północ. Na powierzchni 52 m2 mamy pokój.