dowolna

Mieszkania na sprzedaż Częstochowa - Oferty „sprzedam mieszkanie”

1 028 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 028 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błeszno

Błeszno,Częstochowa

133 000 zł51 m² 2 607,84 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta! Na sprzedaż przestronne, słoneczne M-3 na Błesznie. Mieszkanie o pow. 51 mkw na 9 piętrze w wieżowcu z balkonem. W pokojach na podłodze położono panele, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Częstochowa,śląskie

94 000 zł43 m² 2 201,41 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie w zadbanej kamienicy, z dużą kwadratową kuchnią i pokojem ogrzewanie gazowe, pełna własność. zmiana 2016-05-06

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

159 000 zł44 m² 3 613,64 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 44m2. Ustawne widne z dużym, przdpokojem zlokalizowane w cichym zaułku dzielnicy Północ przy ul. Czecha w bloku około 15 letnim. Duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Częstochowa,śląskie

149 000 zł55 m² 2 709,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne i ustawne mieszkanie dwupokojowe (55 m2) w centrum Częstochowy na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym, ulica Dąbrowskiego. Do zamieszkania lub idealne na wynajem. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

153 000 zł47 m² 3 255,32 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedazy mieszkanie w ścisłym Centrum miasta! Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 47m2 , położone na pierwszym piętrze w bloku z cegły, po termoizolacji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kuncewiczowej

Raków,Częstochowa

65 000 zł28 m² 2 296,82 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w dzielnicy Raków na parterze w bloku, blok ocieplony, pomalowany. Mieszkanie jest przeznaczone do remontu. Blisko sklepy, szkoły, komunikacja miejska. zmiana 2016-05-06

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wodzickiego

Tysiąclecie,Częstochowa

164 000 zł48 m² 3 430,96 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 47,80m2 położone w dzielnicy Tysiąclecie ul. Wodzickiego, na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie, ciepłe, widne, z wystawą okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Częstochowa,śląskie

370 000 zł157 m² 2 356,69 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny w rejonie II alei nmp, położony w odrestaurowanej kilka lat temu kamie- nicy.Mieszkanie dwupoziomowe na parterze i pierwszym piętrze. Po kapitalnym remoncie. Lokal sklada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

499 000 zł84 m² 5 940,48 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jedno z najlepszych mieszkań na Parkitce.W cenie ruchomości RTV ,AGD,MEBLE. Standard ponadpodstawowy np. 2 balkony , klimatycja,ogrzewanie zwykłe i podłogowe itp.Koszty własne to ponad 600 tyś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

230 000 zł68 m² 3 382,35 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszknie ( przebudowane z czterech pokoi) położone na 8 piętrze w centrum w ok. teatru. Dwa pokoje oraz kuchnię połaczono tworząc jednolitą przestrzeń.Pozostałe dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Raków

Raków,Częstochowa

40 000 zł31 m² 1 277,55 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jednopokojowe mieszkanie w kamienicy w dzielicy Raków. o pow. 31,31 m.kw. Lokal do generalego remontu.Media : energia, woda, kanalizacja - instalacje doprowadzone do punktu. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

157 000 zł51 m² 3 078,43 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Tysiąclecie o powierzchni 51m2 położone na trzecim piętrze w wieżowcu. Jednostronne z wystawą okien na stronę zachodnią. Duża kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

315 000 zł78 m² 4 064,52 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowoczesne , komfortowe mieszkanie zlokalizowane w nowszych blokach z cegły na Tysiącleciu z własnym zagospodarowanym podwórkiem ,na tyłach budynku oraz wygodnym miejscem parkingowym przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

110 000 zł41 m² 2 682,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Do sprzedania ładne M-3 przerobione na M-2 w Centrum. Mieszkanie o pow. 41mkw na 3 piętrze w bloku z balkonem. Mieszkanie posiada kuchnię, łazienkę, przedpokój oraz duży pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

148 000 zł51 m² 2 901,96 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie położone w dzielnicy Pólnoc o pow. 51 m.kw położone na siódmym piętrze w wieżowcu 10-cio piętrowym. Atrakcyjny rozkład mieszkania - szeroki przedpokój, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

139 000 zł48 m² 2 926,32 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie położone w dzielnicy Północ w jednostce "b" w bloku na 4 pietrze.Okna PCV. Standard przeciętny.Wystawa okien północ - południe.Duży balkon zmiana 2016-05-06

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

145 000 zł45 m² 3 222,22 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Świetnie zlokalizowane mieszkanie, w spokojnej, zadbanej i zielonej części Rędzin, do Czestochowy ok. 20 min. Ciekawy układ pomieszczeń- dwa pokoje niezależne, jeden połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

175 000 zł56 m² 3 125 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe w dzielnicy Parkitka o powierzchni 56m2 ,położone na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym. Rozkładowe i przestrzenne. Z dużego pokoju wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

155 000 zł51 m² 3 045,19 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie w wieżowcu na 4-tym piętrze w dzielnicy Tysiąclecia o pow. prawie 51mkw. Mieszkanie zadbane, okna pcv, na podłogach panele i terakota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

103 000 zł29 m² 3 503,40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie typu studio W nowoczesnym z modną elewacją bloku.Mieszkanie stanowi jedną przestrzeń,z możliwością podziału na pomieszczenia,wg.uznania.Obecnie wydzielona część kuchenna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

90 000 zł41 m² 2 186,06 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe , widne mieszkanie w kamienicy przy Katedralnej róg Ogrodowej. Jeden pokój z aneksem kuchennym. Podłogi panelowe. Ogrzewanie centralne - piec gazowy dwufunkcyjny. Mieszkanie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Raków

Raków,Częstochowa

85 000 zł37 m² 2 297,30 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do sprzedaży na Rakowie. Mieszkanie zostało przebudowane. Kuchnia została przeniesiona do przedpokoju. Po przebudowie powstały 2 pokoje i tzw. ślepa kuchnia.Wystawa okien na południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Raków

Raków,Częstochowa

156 000 zł66 m² 2 381,68 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe o pow.65,50mkw mieszkanie w dzielnicy Raków. Mieszkanie po remoncie położone na I piętrze. Dwa duże rozkładowe pokoje z dużą kuchnią.Balkon.Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

154 000 zł44 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie W nowoczesnym bloku ,w dobrej dzielnicy,z pełną infrastrukturą.W pobliżu szkoła,przedszkola,przystanki,sklepy,itd.Mieszkanie przestrzenne,o duzym potencjale,W STANIE SUROWYM.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

83 500 zł22 m² 3 795,45 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie: jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 22m2, usytuowane na trzecim piętrze, składające się z aneksu kuchennego otwartego na pokój , dużej łazienki, balkonu i piwnicy. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bialska

Parkitka,Częstochowa

650 000 zł95 m² 6 842,11 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

duże przestronne mieszkanie , usytułowane na trzecim piętrze , wyposażone w meble kuchenne w cenie mieszkania , sprzęt agd , szafy wnękowe , pozostałe meble do uzgodnienia , mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłopickiego

Częstochowa,śląskie

175 000 zł55 m² 3 165,13 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Duże przestronne mieszkanie w Centrum miasta przy ul.Gen.Józefa Chłopickiego. Dwupokojowe o powierzchni 55,29m2 , położone na pierwszym piętrze, z balkonem , w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wilsona

Częstochowa,śląskie

146 000 zł57 m² 2 548,88 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w centrum Częstochowy ul. Wilsona. Powierzchnia mieszkania wynosi 57m2, w skład wchodzą: 3 pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka oraz wc. Mieszkanie jest czyste i zadbane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Częstochowa,śląskie

82 000 zł37 m² 2 216,22 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w centrum do kapitalnego remontu , z możliwością przerobienia na mieszkanie dwupokojowe.Mieszkanie bardzo ciepłe , blok i klatka schodowa po remoncie. zmiana 2016-05-06

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

850 000 zł103 m² 8 252,43 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie składa się salonu dziennego połączonego z przestronnną kuchnią z garderoby, łazienki z wc, wc, dwóch pokoi oraz dużego pokoju, .Mieszkanie posiada duży 32mkw taras. Jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Północ

Północ,Częstochowa

215 000 zł72 m² 2 998,61 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 71,70m2 w dzielnicy Północ jedn.AB, położone na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym. Okna pcv z wystawą na stronę wschodnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

125 000 zł70 m² 1 798,04 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w zadbanej kamienicy przeznaczone do remontu zmiana 2016-05-06

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

227 000 zł73 m² 3 109,59 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe o pow.73 mkw na drugim piętrze w zadbanej kamienicy , w centrum miasta, w cichej i spokojnej okolicy. Wybrukowane podwórko z miejscami parkingowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Równoległa

Ostatni Grosz,Częstochowa

89 000 zł31 m² 2 852,56 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Jednopokojowe mieszkanie o pow. 31,2 m2 położone na 7 piętrze w bloku dziesięciopiętrowym przy ul. Równoległej w dzielnicy Ostatni Grosz. Mieszkanie po remoncie z wymianą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Raków

Raków,Częstochowa

145 000 zł48 m² 3 020,83 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie w dobrym stanie technicznym położone w dzielnicy Raków-Zachód w okolicy ulic Brzozowa Wierzbowa. Czynsz ok. 220zł. Ogrzwanie płatne w sezonie grzewczym (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

110 000 zł36 m² 3 098,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ciekawe mieszkanie o pow. 35,5 m2 położone na II piętrze w bloku przy ul. Dąbrowskiego w dzielnicy Tysiąclecie (blisko centrum). Mieszkanie po remoncie (2009 r). Wymienione instalacje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

95 000 zł29 m² 3 298,61 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w pobliżu Jasnej Góry , po generalnym remoncie, wymieniono instalacje,drzwi zewnętrze i wewnętrzne, okna, gipsówki.Nowa glazura w łazience, kabina prysznicowa , toaleta ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

205 000 zł68 m² 3 037,04 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone w II Alei nmp - ze względu na lokalizację mieszkanie można przeznaczyć na biuro , gabinet itp. Kuchnia oraz salon od strony ulicy natomiast dwa pozostałe pokoje z oknami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Częstochowa,śląskie

82 500 zł30 m² 2 768,46 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jednopokojowe z kuchnią położone w osiedlu w okolicy Jasnej Góry. 3 pietro. Stan dobry. Okna Pcv.Mały balkon. Parking pod blokiem Ogrzewanie centralne miejskie. Woda ogrzewana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

163 000 zł65 m² 2 499,23 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie po generalnym remoncie , nowe instalacje elektryczne , wdnokanalizacyjne , gazowe, nowe drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, nowe wylewki ,nowe panelei płytki w przedpokoju , kuchni i w.