dowolna

Mieszkania na sprzedaż Częstochowa - Oferty „sprzedam mieszkanie”

1 028 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 028 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zawodzie-Dąbie

Zawodzie-Dąbie,Częstochowa

139 000 zł50 m² 2 791,16 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie na 3-cim pietrze w bloku w dzielnicy Zawodzie przy ul Orlik-Ruckemanna.Pow. 49,80mkw Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, zadbane.Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

137 000 zł36 m² 3 805,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży przytulne mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Parkitka. M-3 ma powierzchnię 36 m2 usytuowane jest na parterze w bloku. Mieszkanie posiada balkon. Okna pcv, na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

800 000 zł87 m² 9 195,40 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kompletnie wyremontowane , atrakcyjne, trzypokojowe mieszkanie ( aneks kuchenny w salonie) położone w rejonie II i III alei nmp. zmiana 2016-05-09

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wrzosowiak

Wrzosowiak,Częstochowa

135 000 zł41 m² 3 292,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne M-3 na Wrzosowiaku o pow. 41 mkw. Mieszkanie w bloku na 2 piętrze z balkonem. Pokoje widne, ustawne dwu stronne, na podłodze linoleum, na ścianach tapety. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wrzosowiak

Wrzosowiak,Częstochowa

265 980 zł68 m² 3 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Nowo powstały budynek to luksusowy projekt usytuowany w Częstochowie , w dzielnicy Wrzosowiak to idealne miejsce dla wszystkich, którzy pragną poczuć rytm miasta i być jego częścią -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Trzech Wieszczów

Trzech Wieszczów,Częstochowa

249 000 zł61 m² 4 081,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-4 - 61 m2 Mieszkanie o powierzchni 61 m2 usytuowane na 4 piętrze w bloku na Trzech Wieszczów. Mieszkanie po generalnym remoncie, nie wymagające znacznego wkładu finansowego. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

260 000 zł82 m² 3 170,73 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie w kamienicy w centrum miasta, z niewielkim czynszem(235zł) obejmującym fundusz remontowy , wodę, wywóz śmieci.Kamienica zadbana, nowa elewacja budynku ma być robiona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Częstochowa

230 000 zł67 m² 3 432,84 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta! Do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 67 m2 mieszczące się w cichej , spokojnej , zielonej dzielnicy Częstochowy w Śródmieściu. Jest to M-4 usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

175 000 zł58 m² 3 027,68 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne , ładne mieszkanie po remoncie 2008r. Ściany gipsówki, podłogi pokoje panele, , przedpokój , kuchnia glazura. W łazience narożna wanna. Możliwość kupna całego wyposażenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Raków

Raków,Częstochowa

105 000 zł35 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży przytulne mieszkanie o powierzchni 35 m2 usytuowane w dzielnicy Raków. Jest to m-2 usytuowane na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym. Pokój jest słoneczny ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja 11 Listopada

Raków,Częstochowa

130 000 zł47 m² 2 765,96 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

zmiana 2016-05-06

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sportowa

Raków,Częstochowa

135 000 zł48 m² 2 824,27 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

czyste , zadbane mieszkanie z pieknym widokiem na zieleń , duży balkon , wokół pełna infrastruktura. zmiana 2016-05-06

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kujawska

Parkitka,Częstochowa

345 000 zł89 m² 3 880,76 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie w dzielnicy Parkitka, w bloku z cegły z 2001 roku. Mieszkanie składa się z dwóch poziomów. Na pierwszym znajduje się przestronny holl,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

122 000 zł52 m² 2 328,24 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne M-3 o powierzchni 54,4m2 z balkonem na Tysiącleciu. Mieszkanie mieści się na czwartym piętrze w wieżowcu. Składa się z pokoju, dużego pokoju z wnęką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

170 000 zł66 m² 2 575,76 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe (przed remontem czeropokojowe ) w centrum miasta ,duży panoramiczny salon powstał z połączenia dwóch pokoi. Pozostałe pokoje ustawne , w kwadracie. Łazienka po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

170 000 zł62 m² 2 764,23 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Słoneczne mieszkanie położone w wiezowcu na dziewiątym piętrze z piękna panorama na miasto. Posiada duża kwadrtowa kuchnie w zabudowe ( meble w cenie mieszkania), oraz pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Częstochowa,śląskie

68 000 zł33 m² 2 082,06 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w zadbanej kamienicy przeznaczone do kapitalnego remontu, pełna własność gaz na piętrze przy mieszkaniu zmiana 2016-05-06

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejskiego

Śródmieście,Częstochowa

140 000 zł50 m² 2 808,43 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe, połozone w Centrum, wszystkie okna wychodza na podwórko, cicho, spokojnie, blok ocieplony, mieszkanie ma funkcionalny układ, dużo pokój z wnęką, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejskiego

Śródmieście,Częstochowa

137 500 zł49 m² 2 784,53 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie pow.ok 49,38mkw z wystawą okien południe i pólnoc w centrum miasta przy ul.Nowowiejskiego. 1 piętro w bloku.Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

110 000 zł36 m² 3 098,59 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe , kuchnia otwarta na pokój, mały pokój z balkonem wprzedpokoju duża szafa garderoba. |Mieszkanie połozone w pobliżu zus , nedaleko uczelni i centrum miasta. zmiana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wrzosowiak

Wrzosowiak,Częstochowa

347 100 zł89 m² 3 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Ostatnie wolne mieszkania! Nowo powstały budynek to luksusowy projekt usytuowany w Częstochowie , w dzielnicy Wrzosowiak to idealne miejsce dla wszystkich, którzy pragną poczuć rytm miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

115 000 zł45 m² 2 555,56 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe o pow.45 mkw na trzecim piętrze w bloku , w centrum miasta. Mieszkanie przestronne , ustawne przeznaczone do remontu. zmiana 2016-05-09

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Ostatni Grosz,Częstochowa

130 000 zł50 m² 2 610,44 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 49,8 mkw. w wieżowcu na 7 pietrze przy Alei Niepodległości. Pokój duży z wnęką przedzielony przesuwną ścianą lustrzaną. Na ścianach gładzie gipsowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Raków

Raków,Częstochowa

80 000 zł66 m² 1 213,59 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży 3- pokojowe mieszkanie w kamienicy w dzielicy Raków. Są to dwa niezależne lokale mieszkalne o pow. 31,31 i 34,61 m.kw. Lokal do generalego remontu.Media :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ostatni Grosz

Ostatni Grosz,Częstochowa

220 000 zł65 m² 3 384,62 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie - 65 m2 - ostatni grosz Mieszkanie o powierzchni 65 m2 zlokalizowane na 3 piętrze w dzielnicy Ostatni Grosz. Mieszkanie duże, ustawne, przestronne i słoneczne. Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

134 000 zł46 m² 2 887,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-3 - 46,4 m2 - tysiąclecie Mieszkanie o powierzchni 46,4 m2 usytuowane na 4 piętrze w bloku na Tysiącleciu. Większy pokój i przedpokój na panelach, w drugim pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Raków

Raków,Częstochowa

110 000 zł50 m² 2 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-3 - Raków - 110 000 zł Mieszkanie o powierzchni 50 m2 zlokalizowane na 3 piętrze na Rakowie. Mieszkanie o standardzie podstawowym do własnej aranżacji. Na podłogach parkiety. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Częstochowa,śląskie

190 000 zł70 m² 2 707,71 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

M-5 Centrum 70 m2 - do własnej aranżacji! Duże, ustawne mieszkanie typu M-5 o pow. 70,13 m2 położone w wieżowcu w ścisłym centrum Częstochowy. Cztery duże pokoje, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

249 000 zł71 m² 3 487,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duże, ustawne mieszkanie typu M-4 o pow. 71,4m2 zlokalizowane na parterze w bloku cztero piętrowym z cegły w dzielnicy Wyczerpy. Blok z 1990 r. Mieszkanie połączone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Częstochowa

125 000 zł45 m² 2 777,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-3 - 45 M2 - śródmieście mieszkanie M-3 O powierzchni 45 M2 zlokalizowane na 1 piętrze W śródmieściu. Idealna lokalizacja.MIESZKANIE CZYSTE ZADBANE W STANDARDZIE PODSTAWOWYM.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Trzech Wieszczów

Trzech Wieszczów,Częstochowa

119 000 zł47 m² 2 531,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-4 - trzech wieszczów - 47 m2 - okazja! Mieszkanie 3-pokojowe zlokalizoowane na 3 piętrze w bloku na Trzech Wieszczów. Mieszkanie o standardzie podstawowym do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

135 000 zł51 m² 2 636,72 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-3 - tysiąclecie - 135 000 zł Mieszkanie o powierzchni 51,2 m2 usytuowane na 4 piętrze w bloku na Tysiącleciu. Mieszkanie o standardzie podstawowym do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

105 000 zł38 m² 2 763,16 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane przy ulicy pck o standardzie do remontu. Do każdego z pokoi wejście z przedpokoju. Zaletami mieszkania jest niewątpliwie duża ,kwadratowa kuchnia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

175 000 zł57 m² 3 070,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie M-4 o pow. 57 mkw na parterze w bloku z balkonem. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. W pokojach na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Raków

Raków,Częstochowa

155 000 zł60 m² 2 583,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-4 o pow. 60 m2 położone na drugim piętrze w bloku trzypiętrowym z cegły w dzielnicy Raków. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, łazienki z wc, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ostatni Grosz

Ostatni Grosz,Częstochowa

149 000 zł52 m² 2 865,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie M-4 - ostatni grosz- 52 m2 Mieszkanie o powierzchni 52 m2 usytuowane na 4 piętrze na Wrzosowiaku. Okna wychodzą na strone południową i wschodnią przez co jest jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zawodzie-Dąbie

Zawodzie-Dąbie,Częstochowa

168 000 zł62 m² 2 692,31 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe w dzielnicy Zawodzie przy ul.Orlik Ruckemanna, o powierzchni 62,40m2 położone na trzecim piętrze. Blok 22letni, ocieplony , z nową elewacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

125 000 zł45 m² 2 802,69 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 44,6 m2w standardzie podstawowym, znajdujące się na czwartym piętrze w wieżowcu(budynek po termomodernizacji,klatka schodowa po remoncie,nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ostatni Grosz

Ostatni Grosz,Częstochowa

109 000 zł38 m² 2 868,42 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta! Do sprzedaży słoneczne mieszkanie o powierzchni 38 m2 mieszczące się w cichej , spokojnej , zielonej dzielnicy Częstochowy na Ostatnim Groszu. Jest to M-3 usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Północ

Północ,Częstochowa

105 000 zł34 m² 3 088,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-2 - północ - 34 m2 Mieszkanie o powierzchni 34 m2 zlokalizowane na 3 piętrze w bloku na Północy. Na podłogach panele oraz płytki ceramiczne. Na ścianach gładzie gipsowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Częstochowa

135 000 zł42 m² 3 214,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-3 - 42 m2 - śródmieście Mieszkanie o powierzchni 42 m2 usytuowane na 4 piętrze w bloku w Śródmieściu. Mieszkanie ładne, słoneczne i ustawne. Duże, przestrzenne.