dowolna

Mieszkania na sprzedaż Częstochowa - Oferty „sprzedam mieszkanie”

1 028 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 028 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

290 000 zł73 m² 3 972,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-4 o pow. 73 m2 położone na 3 pietrze w bloku 4 piętrowym w dzielnicy Północ. Mieszkanie nadaje się do natychmiastowego zamieszkania bez wkładu finansowego. Okna nowe pcv, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

175 000 zł62 m² 2 822,58 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-4 - Północ - 62 m2 Mieszkanie o powierzchni 62 m2 usytuowane na 8 piętrze w dzielnicy Północ. Mieszkanie słoneczne, przestronne i ustawne. Na ścianach gładzie gipsowe. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

215 000 zł58 m² 3 727,46 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rozkładowe mieszkanie typu M-4 o pow. 57,68m2 zlokalizowane w wieżowcu w dzielnicy Tysiąclecie. Nieruchomość gotowa do zamieszkania. Jeden z pokoi otwarty na kuchnię oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

119 000 zł41 m² 2 902,44 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-3 - 41 m2 - tysiąclecie Mieszkanie o powierzchni 41 m2 zlokalizowane na parterze w wieżowcu na Tysiącleciu. Mieszkanie słoneczne i ustawne. Na podłogach w pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

249 000 zł68 m² 3 661,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M-3 centrum 68 m2 - doskonałe na działalność! Do sprzedania mieszkanie M-3 o pow. 68 m2 zlokalizowane w kamienicy na 2 piętrze w ścisłym centrum Częstochowy. Lokal nadaje się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Północ

Północ,Częstochowa

115 000 zł33 m² 3 484,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 33m2, położone na parterze w bloku czteropiętrowym. Blok ocieplony, otynkowany. Mieszkanie puste, wolne od zaraz. Nowe okna plastikowe z wystawą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

549 000 zł85 m² 6 458,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Pilnie sprzedam komfortowe, nowoczesne M-5 na Parkitce o pow. 85 mkw. Mieszkanie w apartamentowcu na 2 piętrze. W skład mieszkania wchodzą 4 pokoje, w tym jeden otwarty na kuchnię. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

255 000 zł53 m² 4 811,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-3 - wyczerpy Mieszkanie o powierzchni 53 m2 zlokalizowane na parterze w bloku na Wyczerpach. Mieszkanie bardzo komfortowe do wprowadzenia. W pokojach na podłogach panele,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

475 000 zł85 m² 5 588,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży komfortowe mieszkanie M-4 o pow. 85 m2 w spokojnej dzielnicy Częstochowy Parkitka / Grabówka. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 3 kondygnacyjnego budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kiedrzyńska

Tysiąclecie,Częstochowa

70 000 zł30 m² 2 333,33 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Dobra cena! Jednopokojowe widne i przytulne mieszkanie znajdujące się na piątym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Tysiąclecie przy ul. Kiedrzyńskiej. Kuchnia widna z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

152 000 zł48 m² 3 166,67 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie typu M-4 o pow. 48m2 położone na czwartym piętrze w wieżowcu w ścisłym centrum miasta.Mieszkanie składa się z trzech niezależnych pokoi, łazienki, WC,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błeszno

Błeszno,Częstochowa

209 000 zł60 m² 3 466 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie trzy pokojowe o pow. 60,30m2 na pierwszym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Błeszno. Nieruchomość bardzo estetyczna i zadbana. Zamontowane nowe okna plastikowe. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

77 000 zł30 m² 2 575,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-2 Tysiąclecie 30 m2, parter - w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie typu M-2 o pow. 29,90 m2, położone na parterze w bloku czteropiętrowym na Tysiącleciu. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

270 000 zł79 m² 3 435,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-5 - 78,6 m2 - parkitka Mieszkanie o powierzchni 78,6 m2 usytuowane na 3 piętrze w bloku na Parkitce. Mieszkanie bardzo ładne i ustawne w dogodnej lokalizacji. Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

107 000 zł36 m² 2 972,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-3 przerobione z M-2 - północ - 36 m2 Mieszkanie o powierzchni 36 m2 zlokalizowane na 4 piętrze w bloku na Północy. Mieszkanie o standardzie podstawowym do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

205 000 zł56 m² 3 660,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-3 - wyczerpy - 56 m2 Mieszkanie o powierzchni 56 m2 zlokalizowane na 1 piętrze w dzielnicy Wyczerpy. Mieszkanie po remoncie, nie wymagające znacznego wkładu finasowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, Ostatni Grosz

Ostatni Grosz,Częstochowa

64 000 zł39 m² 1 641,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-3 - Ostatni Grosz - 39 m2 Mieszkanie o powierzchni 39 m2 zlokalizowane na 1 piętrze w kamienicy na Ostatnim Groszu. Mieszkanie ustawne, przestronne i słoneczne. Wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Północ

Północ,Częstochowa

118 000 zł35 m² 3 371,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-2 kawalerka - 35 m2 - północ 118 000 do negocjacji! Mieszkanie 1 - pokojowe o pow. 35 m2 zlokalizowane na 1 piętrze w bloku 4-piętrowym na Północy. Rozkład pomieszczeń: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Trzech Wieszczów

Trzech Wieszczów,Częstochowa

120 000 zł38 m² 3 125 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-3 - Trzech Wieszczów - 38,4 m2 Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,4 m2 usytuowane na 3 piętrze w bloku na Trzech Wieszczów. W pokojach na podłogach panele,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wrzosowiak

Wrzosowiak,Częstochowa

220 000 zł55 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-3 - 55 m2 - wrzosowiak Mieszkanie o powierzchni 55 m2 zlokalizowane na 3 piętrze w bloku na Wrzosowiaku. Mieszkanie po remoncie, nie wymagające znacznego wkładu finansowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błeszno

Błeszno,Częstochowa

205 000 zł66 m² 3 106,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M- 4 O powierzchni 66 M2 - błeszno Mieszkanie o powierzchni 66 m2 zlokalizowane na 2 piętrze w bloku 4-piętrowym w dzielnicy Błeszno. Mieszkanie nadaje się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

161 000 zł46 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-3 - tysiąclecie - 46 m2 Mieszkanie o powierzchni 46 m2 usytuowane na 3 piętrze w bloku na Północy. Na podłogach w pokojach panele, w kuchni, przedpokoju i łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Trzech Wieszczów

Trzech Wieszczów,Częstochowa

212 000 zł61 m² 3 475,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-4 - 61 m2 Mieszkanie o powierzchni 61 m2 usytuowane na 4 piętrze w bloku na Trzech Wieszczów. Mieszkanie po generalnym remoncie, nie wymagające znacznego wkładu finansowego. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

228 000 zł72 m² 3 166,67 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M-3 Centrum 72 m2 - superkomfortowe! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 72 m2 po generalnym remoncie w 2008 r w bardzo wysokim standardzie znajdujące się w ścisłym centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

149 000 zł52 m² 2 848,95 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-3 - 52,3 m2 - tysiąclecie Mieszkanie o powierzchni 52,3 ,2 usytuowane na 3 piętrze w wieżowcu na Tysiącleciu. Mieszkanie po remoncie, nie wymagające znacznego wkładu finansowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Raków

Raków,Częstochowa

120 000 zł55 m² 2 189,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-3 - 54,8 m2 - raków Mieszkanie o powierzchni 54,8 m2 zlokalizowane na 3 piętrze na Rakowie. Mieszkanie o standardzie podstawowym do własnej aranżacji. Pokoje przestronne, ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Trzech Wieszczów

Trzech Wieszczów,Częstochowa

169 000 zł50 m² 3 380 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-3 - 50 m2 - trzech wieszczów Mieszkanie dwupokojowe o pow. 50m2 położone w bloku w dzielnicy Trzech Wieszczów.Mieszkanie ustawne, zadbane i słoneczne.Na podłogach panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Glogera

Częstochowa,śląskie

165 000 zł52 m² 3 147,05 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedazy mieszkanie w Centrum miasta, cicha i spokojna okolica, mieszkanie po kapitalnym remoncie, w pokojach na podłodze panele, gipsy na ścianach, łazienka w nowych płytkach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

125 000 zł48 m² 2 615,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-3 - 47,8 m2 - Tysiąclecie Mieszkanie o powierzchni 47,8 m2 zlokalizowane na parterze w bloku 4-piętrowym na Tysiącleciu. Mieszkanie o standardzie podstawowym do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

169 000 zł52 m² 3 280,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-3 - Tysiąclecie - 51,52 m2 Mieszkanie o powierzchni 51,52 m2 zlokalizowane na 3 piętrze w bloku na Tysiącleciu. Mieszkanie po remoncie w 2005 roku, nie wymagające znacznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Raków

Raków,Częstochowa

199 000 zł91 m² 2 186,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duże, przestronne mieszkanie o pow. 91m2 położone na parterze w bloku trzy piętrowym z cegły w dzielnicy Raków. Blok po modernizacji, ocieplony, otynkowany. Mieszkanie stanowi salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

179 000 zł50 m² 3 580 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. 49,8m2 położone na parterze w bloku cztero piętrowym z cegły w ścisłym Centrum miasta. Okna nowe pcv. W kuchni, przedpokoju i łazience na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

209 000 zł60 m² 3 483,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe, nowoczesne mieszkanie typu M-4 o pow. 60m2 zlokalizowane w kamienicy w centrum. Trzy pokoje, łazienka z wc, kuchnia otwarta na duży pokój. Całość wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

235 000 zł63 m² 3 736,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania trzypokojowe, przestronne mieszkanie o pow. 62,90 m2 zlokalizowane w dzielnicy Północ na 3 piętrze o odrębnej własności lokalu i gruntu. Mieszkanie nadaje się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

129 000 zł38 m² 3 394,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania zadbane mieszkanie położone na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Tysiąclecie o powierzchni 32,2 m2. Rozkład pomieszczeń: dwa pokoje, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

127 000 zł48 m² 2 656,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży przytulne mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Tysiąclecie o powierzchni 47,8 m2 z balkonem. M-4 usytuowane jest na parterze w bloku. Pokoje są słoneczne, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Raków

Raków,Częstochowa

142 000 zł52 m² 2 730,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie - raków - 52 m2 Mieszkanie o powierzchni 52 m2 usytuowane na 1 piętrze w bloku na Rakowie. Mieszkanie częściowo po remoncie nie wymagające znacznego wkładu finansowego. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Raków

Raków,Częstochowa

99 000 zł47 m² 2 101,91 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone w bloku przy Al Pokoju na pierwszym piętrze. Posiada wymienione okna na pcv oraz parkiety do odnowienia przykryte lenteksem.Kuchnia i łazienka zdecydowanie do remontu. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

500 000 zł194 m² 2 579,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M - 6 o pow 194 m 2 położone w kamienicy w ścisłym centrum miasta w znakomitej lokalizacji. Mieszkanie składa się z 8 pomieszczeń, które częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

270 000 zł100 m² 2 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie na parterze w kamienicy o pow. 100 m2 w ścisłym centrum miasta Częstochowy w bardzo dobrej lokalizacji. Nieruchomość przeznaczona do zamieszkania bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Północ

Północ,Częstochowa

105 000 zł36 m² 2 957,75 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży słoneczne, jednopokojowe mieszkanie, na IV piętrze, czteropiętrowego bloku, w dzielnicy Północ. Powierzchnia 35,5m2, pokój duży w prostokącie, ustawny, na podłodze.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij