dowolna

Mieszkania na sprzedaż Częstochowa - Oferty „sprzedam mieszkanie”

1 028 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 028 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Raków

Raków,Częstochowa

96 000 zł45 m² 2 133,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie M-3 Raków! Mamy do zaoferowania Państwu mieszkanie na parterze w bloku dwupiętrowym w dzielnicy Raków. Dwa ustawne pokoje, kuchnia i łazienka idealnie nadają się do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Raków

Raków,Częstochowa

159 000 zł58 m² 2 741,38 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Przestronne M-4 Raków! Mamy do zaoferowania Państwu rozkładowe mieszkanie na piątym piętrze dziesięciopiętrowego wieżowca. Na powierzchnię 58m 2 składają się trzy pokoje, łazienka, wc, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

132 000 zł51 m² 2 573,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie M-3 w dzielnicy Północ! Mamy do zaoferowania dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Północ o powierzchni 51,3m 2. Znajduję się ono na ostatnim piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

249 000 zł65 m² 3 830,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie trzy pokojowe położone na czwartym piętrze w bloku z cegły w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie po generalnym remoncie. Nowe okna pcv wraz z roletami wew. Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wrzosowiak

Wrzosowiak,Częstochowa

138 500 zł48 m² 2 885,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-3 - wrzosowiak 48 m2 Mieszkanie o powierzchni 48 m2 zloaklziowane na 4 piętrze w bloku na Wrzosowiaku. Mieszkanie ładne i ustawne nie wymagające znacznego wkładu finansowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ostatni Grosz

Ostatni Grosz,Częstochowa

129 000 zł53 m² 2 433,96 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 Częstochowa Ostatni Grosz Polecamy do sprzedaży M-4 w Częstochowie osiedle Ostatni Grosz na ósmym piętrze w wieżowcu, pow. 53 m2. Mieszkanie składa się z: - przedpokój z miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

158 000 zł52 m² 3 015,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

M-4 Tysiąclecie do wprowadzenia! Proponujemy Państwu oferte sprzedaży zadbanego mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 52,4 m/2 zlokalizowanego w bloku na 3 piętrze .Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wrzosowiak

Wrzosowiak,Częstochowa

129 000 zł48 m² 2 659,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Słoneczne M-3 Wrzosowiak! Cena do negocjacji! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 48,5 m2 usytuowanego na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ostatni Grosz

Ostatni Grosz,Częstochowa

115 000 zł46 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 46m 2 na pierwszym piętrze w dzielnicy Ostatni Grosz. Mieszkanie nie wymaga nakładów finansowych. Okna pcv, na podłodze parkiet (pokoje) oraz płytki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

99 900 zł70 m² 1 427,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie znajdujące się w centrum miasta Częstochowy. M-3 ma powierzchnię 70 m2 usytuowane jest na trzecim piętrze w kamienicy trzypiętrowej. Okna są wykonane z pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

156 000 zł45 m² 3 466,67 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Atrakcyjna oferta! Słoneczne dwupokojowe mieszkanie na ostatniej kondygnacji wieżowca w granicach dwóch dzielnic:Tysiąclecia i Śródmieścia.Mierszkanie rozkładowe w układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

255 000 zł101 m² 2 517,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Przestronne mieszkanie dwupoziomowe o pow. 101m 2 w Centrum. Mieszkanie po remoncie: wymienione wszystkie instalacje, nowe okna pcv, na podłodze płytki, na ścianach gładzie gipsowe. Odnowiona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wrzosowiak

Wrzosowiak,Częstochowa

192 000 zł63 m² 3 057,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

M-4 Wrzosowiak 62 m2! Oferujemy Państwu do zakupu mieszkanie w dzielnicy wrzosowiak(raków Zachód) usytuowane na 4 piętrze w bloku .Na powierzchnie 62 m2 składają się 2 ustawne pokoje,pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

137 000 zł52 m² 2 619,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Przestronne M-3 Tysiąclecie! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej w dzielnicy Tysiąclecie, znajdującej się na czwartym piętrze dziesięciopiętrowego wieżowca. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Częstochowa

92 000 zł36 m² 2 555,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

M-3 Śródmieście! Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36m 2 położone na 3 piętrze bloku trzypiętrowego z cegły po termomodernizacji w dzielnicy Śródmieście. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Trzech Wieszczów

Trzech Wieszczów,Częstochowa

134 000 zł40 m² 3 308,64 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Ładne mieszkanie typu M-3 położone na 10 piętrze w dzielnicy Trzech Wieszczów. Na podłogach panele, ściany malowane, łazienka w płytkach, w przedpokoju boazeria oraz szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

245 000 zł72 m² 3 383,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1997

M4 dwupoziomowe wyczerpy! Polecamy do sprzedaży M4 w Częstochowie dzielnica Wyczerpy w bloku trzypiętrowym na wysokim parterze pow. 72,4 m2, dodatkowo zaadaptowana pow. 28m2 w części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

88 000 zł30 m² 2 933,33 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

M-2 Tysiąclecie cena. 95 tys Mieszkanie pow. 30 m kw. 8 piętro w wieżowcu , zamykany korytarz. Układ okien jednostronny na zachód , okna pcv , duży balkon. Mieszkanie po remoncie -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zana

Trzech Wieszczów,Częstochowa

109 000 zł43 m² 2 534,88 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie położone w dzielnicy Trzech Wieszczy przy ul. Zana. Powierzchnia 43 mkw, dwa pokoje z czego jeden z balkonem, kuchnia ustawna widna, łazienka oraz dwa przedpokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Raków

Raków,Częstochowa

130 000 zł40 m² 3 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Ustawne M-2 w dzielnicy Raków! Okazja! Oferujemy Państwu jednopokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w czteropietrowym bloku, wybudowanym w 1998r., w dzielnicy Raków. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Częstochowa

149 000 zł51 m² 2 914,14 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 51,13 m 2 w centrum Częstochowy Nieduże, ale bardzo przytulne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 51,13 m 2 położone na XI piętrze w wieżowcu. Standard podstawowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

530 000 zł85 m² 6 235,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Zamieszkaj w luksusowym apartamencie! Oferujemy Państwu piękny apartament w spokojnej części dzielnicy Parkitka! Lokal umieszczony jest na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

158 000 zł51 m² 3 079,92 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M-3 Częstochowa Tysiąclecie Polecamy do sprzedaży M-3 w Częstochowie osiedle Tysiąclecie na piątym piętrze w bloku sześciopiętrowym, pow. 51,3 m2. Mieszkanie jednostronne z wystawą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

165 000 zł47 m² 3 481,01 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Zadbane M3 W dzielnicy północ- na sprzedaż! sprawdź koniecznie! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie typu M3 o powierzchni 47.4 m2 znajdujące się na trzecim pietrze w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

136 000 zł45 m² 3 022,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Słoneczne M-3 Północ! Mamy do zaoferowania Państwu mieszkanie w dzielnicy Północ na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku. Na powierzchnię 45 m 2 składają się dwa pokoje, jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Północ

Północ,Częstochowa

92 000 zł32 m² 2 839,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Słoneczne mieszkanie M-2 o pow. 32 m2 na trzecim piętrze w dzielnicy Północ. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z balkonem oraz widnej kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

245 000 zł64 m² 3 799,04 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w stanie deweloperskim w okazyjnej cenie 3800 brutto za mkw w nowyn bloku na Parkitce, mieszkanie posiada dwa balkony o powierzchniach 2, 88 i 7,54mkw Rozkład mapka do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Częstochowa

170 000 zł53 m² 3 231,94 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Przestronne M-3 w centrum miasta! Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52,6m 2 położone na 1 piętrze w wieżowcu w dzielnicy Śródmieście. Wejście do bloku zabezpieczone domofonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

440 000 zł134 m² 3 283,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Wyjątkowy apartament! nowa, niższa cena! Komfortowy apartament zlokalizowany w dobrej dzielnicy. Lokal dwupoziomowy położony na 2 i 3p. Na szczególną uwagę zasługuje nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Północ

Północ,Częstochowa

267 000 zł72 m² 3 708,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Komfortowe, wyremontowane w wysokim standardzie mieszkanie w dzielnicy Północ, tuż przy promenadzie im. Niemena. Cztery ustawne pokoje na 3 piętrze w bloku 4-piętrowym po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców

Ostatni Grosz,Częstochowa

120 000 zł48 m² 2 474,23 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe w bloku czteropiętrowym, blok ocieplony, pomalowany, mieszkanie na III pietrze, dwa okna drewnaine, jedno pcv, mieszkanie w dobrej lokalizacji, blisko sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Raków

Raków,Częstochowa

140 000 zł48 m² 2 916,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie dwupokojowe usytuowane na czwartym pietrze w bloku 4-piętrowym w dzielnicy Raków. Lokal w standardzie podstawowym, na podłogach linoleum, ściany malowane, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

700 000 zł139 m² 5 035,97 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Apartament Aleja Brzóz! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu 4 pokojowego zlokalizowanego w prestiżowej dzielnicy.Jednopoziomowy lokal o pow.139 m/2 na 1 pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Częstochowa

156 000 zł53 m² 2 921,35 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie trzypokojowe o pow. 53m 2 w dzielnicy Śródmieście. Okna wymienione drewniane, w pokojach na podłodze panele, na ścianach tapeta. Kuchnia widna w części gospodarczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wrzosowiak

Wrzosowiak,Częstochowa

137 000 zł45 m² 3 071,75 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 45m 2 na ósmym piętrze w dzielnicy Wrzosowiak. Czyste, słoneczne i zadbane mieszkanie z balkonem, nie wymaga nakładów finansowych. Okna wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Ostatni Grosz

Ostatni Grosz,Częstochowa

85 000 zł34 m² 2 481,75 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży przytulne mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Ostatni Grosz. M-2 ma powierzchnię 34,25 m2 usytuowane jest na siódmym piętrze w wieżowcu. Mieszkanie posiada balkon. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Raków

Raków,Częstochowa

165 000 zł60 m² 2 750 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

DO sprzedaży M4- raków! dobra lokalizacja! oferta warta polecenia! Do sprzedania przestronne mieszkanie M4 o powierzchni 60 m2, usytuowane na drugim pietrze w wieżowcu w dzielnicy Raków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

210 000 zł62 m² 3 387,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Bardzo ładne mieszkanie po remoncie w 2006r.Ustawne,widne pokoje.Wymienione okna PCV,wszystkie drzwi wewnętrzne, gipsówki,na podłogach gres i panele.łazienka w płytkach,kabina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

620 000 zł120 m² 5 166,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2004

Proponujemy Państwu komfortowe dwupoziomowe mieszkanie w dzielnicy Parkitka o pow. 120 m/2.Całość stanowi przestrzeń idealnie zaprojektowaną i urządzoną z zastosowaniem wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wrzosowiak

Wrzosowiak,Częstochowa

178 000 zł70 m² 2 542,86 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferta wysłana z systemu bck Galactica

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

168 000 zł51 m² 3 294,12 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

! M-3 Północ 1piętro! Do sprzedaży zadbane mieszkanie typu M-3 zlokalizowane w dzielnicy Północ.Mieszkanie o pow.51 m/2 na 1 piętrze w bloku z windą.Pokoje widne ,przestronne na.