dowolna

Mieszkania na sprzedaż Częstochowa - Oferty „sprzedam mieszkanie”

1 025 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 025 ogłoszeń

480 000 zł64,50 m² 7 441,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z kuchnią) o powierzchni 64,5 m2 położonego na 3 piętrze w niskim bloku zlokalizowanym w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł38 m² 6 578,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Manufaktura Nieruchomości prezentuje funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 3. piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 436 zł62,26 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Łódzka City 23 , - Bliżej centrum się nie da! Zamieszkaj tam, gdzie komfort spotyka się z nowoczesnością Łódzka City 23 , to nowoczesny budynek, które łączy idealną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł23 m² 8 652,17 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Neo Nieruchomości prezentuje mieszkanie w dzielnicy Tysiąclecie, częstochowa Cena do negocjacji! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie na parterze , idealne dla osób szukających własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

380 000 zł59,50 m² 6 386,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 59.50 m Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Łukasińskiego. W skład mieszkania wchodzą: - przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł52 m² 6 057,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości ep prezentuje trzypokojowe mieszkanie z funkcjonalnym układem w dzielnicy Trzech Wieszczów. Mieszkanie idealne dla osób ceniących sobie bliskość komunikacji miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł37,60 m² 7 952,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie z funkcjonalnym układem w dzielnicy Tysiąclecie. Blok zlokalizowany przy ul. Kiedrzyńskiej w bliskiej odległości od komunikacji miejskiej, punktów.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł52,50 m² 5 695,24 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż! 3-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem - Częstochowa Północ, ul. Starzyńskiego Jeśli marzysz o mieszkaniu gotowym do wprowadzenia, w spokojnej okolicy z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

355 428 zł43,88 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkanie oraz idealnie rozplanowana przestrzeń. Jakość marki osiedla Park Małopolska mówi sama za siebie, co potwierdzić mogą dziesiątki mieszkańców, który zamieszkują już na tym.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł47,45 m² 7 376,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe - na Wyczerpach. Oferuję na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,45,3 m , położone na 1 piętrze w czteropiętrowym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł67 m² 4 910,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Błeszno. W okolicy znajdują się sklepy, szkoły, przedszkola, blisko dk1. Osiedle dobrze skomunikowane, parking pod blokiem. Mieszkanie posiada Księgę.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł64 m² 5 546,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Biuro Woźniakowski Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 64 m , położone na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku na dzielnicy Raków przy ul. Mireckiego.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł44,70 m² 5 346,76 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie położone na dziesiątym piętrze w wieżowcu z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł75,91 m² 6 981,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości czestate prezentuje mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 75,91 m , położone w Częstochowie przy ul. Makuszyńskiego 155, na terenie nowego, kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł60 m² 7 316,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje z pełnym wyposażeniem - gotowe do wprowadzenia Raków, częstochowa Jeśli zależy Ci na mieszkaniu, które nie wymaga żadnych dodatkowych inwestycji i pozwala zamieszkać od razu - ta.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł77,09 m² 10 507,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowoczesny Apartament gotowy do wprowadzenia na Parkitce Wyjątkowa oferta sprzedaży apartamentu, położonego w najbardziej pożądanej lokalizacji Częstochowy - prestiżowej dzielnicy Parkitka. To.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł110 m² 8 636,36 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjne, dwupoziomowe mieszkanie, położone w prestiżowej dzielnicy "parkitka" Nieruchomość znajduje się na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł46 m² 8 260,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 46 m 2 do wprowadzenia - dzielnica Stare Miasto. Znajduję się na 2 piętrze w 2 - piętrowym bloku. W skład mieszkania wchodzi : - salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł36 m² 5 972,22 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne, mieszkanie 1-pokojowe, usytuowane na dziewiątym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku z windą, położonym w dzielnicy Trzech Wieszczów przy ul. Zana. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł50 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz trzypokojowego mieszkania do remontu? Mieszkanie trzypokojowe do remontu, możliwość wyburzenia ścianki działowej miedzy kuchnią, a salonem. Lokalizacja mieszkania na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł85,95 m² 6 969,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferujemy do sprzedaży przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni użytkowej 76,69m2 , położone na pierwszym piętrze w kameralnym, dwupiętrowym bloku z 2010 roku , zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 068 zł55,74 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnych apartamentów w inwestycji Złota Apartamenty, zlokalizowanej w Częstochowie przy ul. Złotej.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł59,90 m² 5 659,43 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości czestate prezentuje 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone w Częstochowie przy ul. Lelewela, w dzielnicy Śródmieście. Nieruchomość znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

573 495 zł67,47 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży mieszkania na nowym osiedlu w Częstochowie, przy ul. Łódzkiej. Oferta! 0% kup bez prowizji 0%! Zakup bezpośrednio z biura sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł34,50 m² 6 057,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem - 34,5 m | IV piętro | 2 Piwnice | Świetna lokalizacja dzielnica Północ. Cena: 209 000 zł Rozkład i układ pomieszczeń: salon.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł44,70 m² 5 346,76 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,7 m , położone na 10 piętrze w wieżowcu po termomodernizacji w dzielnicy Tysiąclecie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł95,50 m² 8 324,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gustowne dwu poziomowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na zamkniętym osiedlu. Oferta sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy Parkitka przy ul. Poleskiej 74 D. Bardzo blisko środki.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł37,47 m² 7 472,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (2 pokoje z kuchnią) o powierzchni 37,47 m2 położonego na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł65,30 m² 9 785,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z aneksem kuchennym) o powierzchni 65,30 m2 położonego na pierwszym piętrze w jednopiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

707 508 zł110,60 m² 6 397 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży nowe mieszkania w Częstochowie przy ul. Limanowskiego, w dzielnicy Raków. Oferta! 0% kup bez prowizji 0%! Zakup bezpośrednio z biura.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł80,70 m² 5 886 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Przedstawiamy Państwu ofertę zakupu dużego i atrakcyjnego mieszkania w samym centrum Częstochowy, przy ulicy Jasnogórskiej. Mieszkanie usytuowane jest na II piętrze w bardzo eleganckiej.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł61 m² 6 393,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Neo Nieruchomości prezentuje 3-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Północ Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 61 m , położone na III piętrze w bloku z domofonem.

Szczegóły ogłoszenia

739 760 zł66,05 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z kuchnią) o powierzchni 66,05 m położonego na trzecim piętrze w trzypiętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł45,40 m² 6 387,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Dąbrowskiego w Częstochowie, w niskim bloku na czwartym piętrze. To propozycja dla osób poszukujących gotowca inwestycyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł50,60 m² 6 719,37 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie blisko uczelni. Oferuję na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 50,6 m , położone na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł37,20 m² 7 768,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na Oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,2 m2 w dzielnicy Stare Miasto przy ulicy Piłsudskiego. Mieszkanie jest po remoncie, gotowe do wprowadzenia. Opis nieruchomości: - salon -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

531 430 zł58,72 m² 9 050,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży mieszkania w nowej kamienicy w Śródmieściu Częstochowy, przy ul. św. Jana. Zakup bezpośrednio z biura sprzedaży dewelopera Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł52,40 m² 5 896,95 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie - Częstochowa, tysiąclecie Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,4 m , zlokalizowane na 3. piętrze w 10-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł33 m² 6 969,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Green House Nieruchomości oferuje na sprzedaż funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 33 m , położoną na 1 piętrze w wieżowcu w dzielnicy Wrzosowiak w Częstochowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Północ,Częstochowa

229 000 zł34 m² 6 735,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 34,1m2 położone na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Północ. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł73,80 m² 9 200,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie w dzielnicy Parkitka. Klimatyczne mieszkanie w nowoczesnym stylu na ogrodzonym, zamykanym monitorowanym terenie. Cicha spokojna okolica.