dowolna

Mieszkania na sprzedaż Częstochowa - Oferty „sprzedam mieszkanie”

1 028 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 028 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

174 000 zł59 m² 2 929,29 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie świetnie zlokalizowane z dużym parkingiem przed blokiem , wokół mnóstwo zieleni , alejki spacerowe, blisko przedszkole, szkoła. Mieszkanie dwustronnie rozkładowe, północ-południe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

252 000 zł45 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży Atrakcyjny Apartament w dzielnicy Parkitka w 5letnim bloku z cegły, o powierzchni 45m2 położony na parterze. Wysoki standard wykończenia w g projektu architekta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Błeszno

Błeszno,Częstochowa

210 000 zł71 m² 2 949,44 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie oddalone od żródeł hałasu. W sąsiedztwie sklepy ,szkoła , koścół , przystanek autobusowy , tramwaj. W mieszkaniu usunięto ściany i uzyskano efekt pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ostatni Grosz

Ostatni Grosz,Częstochowa

124 000 zł41 m² 3 024,39 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo ladne, zadbane i w pełni rozkładowe dwu-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Niepodleglosci. Powierzchnia mieszkania 41mkw, wystawa okien na południowy-wschod. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

79 000 zł30 m² 2 633,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu jednopoziomowe mieszkanie w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym. Na powierzchnię mieszkania składa się jeden pokój, mała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

417 000 zł125 m² 3 326,69 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w stanie deweloperkim w okazyjnej cenie 3600 zł ( brutto) mkw stanie deweloperskim składające się : hol 9,76mkw, sypialnia 22,11mkw, łazienka 3, 77mkw, łazienka 4, 37mkw, sypialna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ostatni Grosz

Ostatni Grosz,Częstochowa

130 000 zł53 m² 2 452,83 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe dwurozkładowe w wieżowcu na 8 piętrze w dzielnicy Ostatni Grosz. W dwóch pokojach na podłogach panele, w jednym na podłodze wykładzina. W kuchni na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Błeszno

Błeszno,Częstochowa

210 000 zł71 m² 2 949,44 zł/m²

 

Piętro:parter

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błeszno

Błeszno,Częstochowa

180 000 zł60 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne M-4 Błeszno Mieszkanie M-4 pow. 60 m kw , 7 piętro wieżowiec. Trzech lokatorów na piętrze , klatka czysta , zadbana. Układ okien dwustronny północ-południe , nowe okna pcv , duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

78 000 zł35 m² 2 258,25 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe w dzielnicy Tysiąclecia o powierzchni 34,54m2, położone w bloku czteropiętrowym na czwartym piętrze. Mieszkanie przeznaczone do własnej aranżacji. Oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

110 000 zł46 m² 2 401,75 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone na pierwszym piętrze w bloku. Pokoje ustawne , kuchnia w kwadracie , balkon. Mieszkanie przznaczone do remontu .Przed blokiem wygodny, duży parking , w pobliżu sklepy ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Błeszno

Błeszno,Częstochowa

69 000 zł31 m² 2 225,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

M-2 błeszno cena. 69 tys Pokój z kuchnią w dzielnicy Błeszno pow. 31 mkw. 3 piętro w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie o układzie okien jednostronnym , okna nowe pcv , balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Częstochowa,śląskie

280 000 zł65 m² 4 307,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Eleganckie, przestronne, komfortowe mieszkanie położone na Wyczerpach w bloku 4-piętrowym na 2-piętrze. Okna pcv, układ okien dwustronny. W pokojach i łazience na podłogach płytki. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Grabówka

Grabówka,Częstochowa

360 000 zł79 m² 4 556,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie M-4 o pow. 79 mkw na parterze w bloku z tarasem i kawałkiem działki. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, salonu otwartego na kuchnię, łazienki i małej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

319 000 zł74 m² 4 310,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie 4-pokoje + kuchnia + łazienka. 5 lat temu mieszkanie przeszło generalny remont. Wszystkie okna nowe, plastikowe ,na podłodze parkiet (jesion, dąb i brzoza) ,stolarka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błeszno

Błeszno,Częstochowa

129 000 zł51 m² 2 509,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedazy 3 pokojowe mieszkanie w bloku na wysokim parterze w dzielnicy Bleszno. Nowe okna pcv,balkon. Na scianach gipsówki. Na podłogach częsciowo panele i płytki. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

165 000 zł57 m² 2 894,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedazy trzypokojowe mieszkanie w bloku na osiedlu Tysiaclecie.Nowe okna pcv z roletami na strone polnoc-poludnie.Na podlogach panele,plytki,na scianach gipsówki.Nowoczesna łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Północ

Północ,Częstochowa

250 000 zł74 m² 3 378,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie własnościowe M5 73 m2. Dwa balkony, co daje świetne możliwości rozkładowe mieszkania, okna wychodzą na południe oraz wschód. W mieszkaniu znajdują się trzy szafy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Wrzosowiak

Wrzosowiak,Częstochowa

349 000 zł87 m² 4 011,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 86,80 m2, 3 pokoje, salon z kuchnią , łazienka i wc w dzielnicy Wrzosowiak , na wysokim parterze. Mieszkanie po kapitalnym remoncie około 1 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

199 000 zł65 m² 3 061,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Eleganckie,gustowne,bardzo przyjemne mieszkanie w bloku w okolicy Obi.Świetna lokalizacja i położenie,ciekawy rozklad pomieszczen,duży balkon .Mieszkanie po remoncie,na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

220 000 zł64 m² 3 437,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 64m2, 2 piętro w bloku czteropiętrowym. Duże ustawne 3 pokoje (10m2, 11m2, 18m2), kuchnia (9m2), wc i łazienka osobno, duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Raków

Raków,Częstochowa

123 000 zł48 m² 2 551,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M-3 Raków 1 piętro cena. 123 tys Mieszkanie dwupokojowe pow. 48,20 m kw , 1 piętro w bloku trzypiętrowym z cegły. Blok ocieplony , otynkowany , domofon , monitoring. Klatka b. czysta ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Raków

Raków,Częstochowa

135 000 zł39 m² 3 461,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku w Częstochowie w okolicach Lidla na Rakowie. Mieszkanie jest ciepłe i słoneczne. Wystawa okien północ - południe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

234 000 zł62 m² 3 774,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o metrażu 61m2, które składa się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki i wc. Mieszkanie wykończone jest w wysokim standardzie - gipsówki, nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

175 000 zł62 m² 2 822,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie położone na trzecim piętrze w 3 piętrowym bloku z cegły wybudowanym w 1992 roku. Wyremontowane, nie wymaga nakładu finansowego. 3 pokoje, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

170 000 zł53 m² 3 207,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży zadbane, wygodne i słoneczne mieszkanie M3, 53 m2 w dzielnicy Parkitka. Składa się z 2 pokoi (salon otwarty na korytarz sprawia, że mieszkanie jest przestronne), dość dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

270 000 zł51 m² 5 294,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie słoneczne, ciepłe na 3 piętrze w budynku z windą. Teren zamknięty, monitorowany, z placem zabaw. w pobliżu sklepy, apteka, ośrodek zdrowia, przedszkole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

178 000 zł62 m² 2 870,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Północ (jednostka B). Mieszkanie mieści się na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku. Blok ocieplony w całości. Bardzo ładna, czysta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Częstochowa

145 000 zł51 m² 2 843,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe, 51m kw. Łazienka z nową wanną, widna kuchnia z nową kuchenką gazową i szafki. 3 piętro w czteropiętrowym budynku. Atrakcyjne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

125 000 zł48 m² 2 604,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży przestronne dwupokojowe mieszkanie w kamienicy w centrum Częstochowy (okolica pl. Daszyńskiego). Mieszkanie bezczynszowe, składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

135 000 zł44 m² 3 068,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie M-3 na parterze, balkon, piwnica. Klatka z domofonem, mili sąsiedzi. Blok po rewitalizacji (bez podzielników na kaloryferach), zielona okolica. Mieszkanie do małego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

156 000 zł46 m² 3 391,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie w bloku na osiedlu Tysiaclecie-Zachód. Okna nowe pcv na strone wschód-zachód z roletami,balkon. Kuchnia w kwadracie z meblami na wymiar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wrzosowiak

Wrzosowiak,Częstochowa

100 000 zł36 m² 2 777,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży M-2 przytulne mieszkanie, ciepłe i słoneczne po remoncie, na osiedlu Wrzosowiak w Częstochowie ul. Sportowa. Blok 4-pietrowy, ocieplona elewacja budynku, wyremontowane klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Trzech Wieszczów

Trzech Wieszczów,Częstochowa

132 000 zł48 m² 2 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży zadbane mieszkanie M3, w dzielnicy Trzech Wieszczów o powierzchni 46,7m2 w ocieplonym, cichym bloku na IV piętrze. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

129 000 zł38 m² 3 394,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie, które znajduje się w ścisłym centrum miasta. Mieszkanie przytulne z pięknym widokiem na Aleje (okna wychodzą na dwie strony) znajduje się na 4 piętrze. Posiada dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

137 000 zł47 m² 2 914,89 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży m ieszkanie, które mieści się na 6. pietrze (są dwie windy). Z okien wspaniałe widoki. Mieszkanie ma dwa pokoje z osobną kuchnią i bardzo duży przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

225 000 zł51 m² 4 411,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 50,4 m2 na Parkitce w Częstochowie usytuowane na III piętrze bloku czteropiętrowego. Do mieszkania przynależy bardzo duża piwnica, duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

135 000 zł44 m² 3 096,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwa ładne pokoje Z kuchnia I dużym balkonem - 43,6 m na trzecim pietrze w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie po kapitalnym remoncie - bardzo zadbane i gotowe do wprowadzenia. Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

128 000 zł50 m² 2 560 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe w dzielnicy Tysiąclecia o powierzchni 50m2 ,położone na czwartym piętrze w wieżowcu. Do każdego z pokoi oddzielne wejście. Mieszkanie przeznaczone do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fieldorfa-Nila

Północ,Częstochowa

149 000 zł51 m² 2 915,85 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży M-3, o powierzchni 51,1 m2, położone na 2 piętrze w bloku w dzielnicy Północ, ul. Fieldorfa Nila. Dwa duże oddzielne pokoje; na podłodze zadbany lenteks,na scianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

110 000 zł39 m² 2 820,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie 39m m3 w bloku czteropietrowym na czwartym pietrze z balkonem osiedle tysiaclecie, mieszkanie do remontu w mieszkaniu wymienione sa okna na pcv, drzwi na.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij