dowolna

Mieszkania w bloku z płyty Częstochowa - Oferty wynajmu i sprzedaży

206 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

206 ogłoszeń

389 000 zł59,50 m² 6 537,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Raków. Mieszkanie położone na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

251 000 zł30 m² 8 366,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż mieszkanie M2 o powierzchni 30m zlokalizowane w dzielnicy Tysiąclecie przy ul. Polskiego Czerwonego Krzyża, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł59 m² 5 932,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Twoje Pośrednictwo Nieruchomości tpn przedstawia mieszkanie położone w dzielnicy Wrzosowiak na drugim piętrze. Mieszkanie o powierzchni 59m2 z dużym balkonem w skład którego.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł42 m² 4 880,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 42 m Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Sieroszewskiego W skład mieszkania wchodzą: - przedpokój - salon -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 200 zł62,40 m² 35,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe, komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,4 m , usytuowane na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku. Lokal został starannie zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł44,70 m² 5 346,76 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie położone na dziesiątym piętrze w wieżowcu z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł48,23 m² 7 256,89 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w Częstochowie przy ul. Nowowiejskiego 20. To idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł32,30 m² 46,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Północ Częstochowa prezentuje: na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32,3m zlokalizowane na parterze w bloku przy ul. Orlik-Rückemanna w dzielnicy Zawodzie w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł65 m² 6 461,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz trzypokojowego mieszkania w cichej okolicy. Mieszkanie trzypokojowe do wprowadzenia na 1 piętrze. Nieruchomość zlokalizowana w dzielnicy przy ul. Orlik-Rückemanna. Cicha spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

308 000 zł38,40 m² 8 020,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Woźniakowski Nieruchomości oferuje do sprzedaży piękne, nowoczesne M3 na ul. Mickiewicza. Na powierzchni 38 m2 jest: - duży pokój z wyjściem na balkon - sypialnia - kuchnia - łazienka z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł34,10 m² 6 158,36 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Poszukujesz mieszkania w idealnej lokalizacji? To mieszkanie jest dla Ciebie! Oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,1m do odświeżenia bez większych nakładów finansowych. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

218 999 zł28 m² 7 821,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Powierzchnia 28M: - salon z balkonem - kuchnia - łazienka z wc Czynsz - 600 zł Komunikacja: - tramwaj - autobus Dobra lokalizacja: - C.H. M1 - Pasaż Północ - wiele terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł34,30 m² 40,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe z balkonem, nowoczesne, blok z windą Do wynajęcia bardzo ładne, przytulne 2-pokojowe mieszkanie położone w bloku w dzielnicy Północ, niedaleko Promenady. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł52,30 m² 6 864,24 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Neo Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,3 m , położone na 7. piętrze zadbanego bloku w doskonałej lokalizacji - tuż obok Hali.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł45,40 m² 5 286,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Dzielnica Północ ul Michałowskiego -mieszkanie dwupokojowe 45.50mkw , położone na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym bez windy. Blok z nową elewacją zewnętrzną. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł61,20 m² 5 392,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Szukasz mieszkania z idealnym dostępem do infrastruktury? Jednocześnie cenisz sobie bliskość zieleni i wygodę parteru? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Biuro nieruchomości czestate oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł34,10 m² 7 302,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Manufaktura Nieruchomości oferuje na sprzedaż zadbane i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,1 m , położone na wysokim parterze w niskim bloku w dzielnicy Północ. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł47 m² 8 063,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz gotowego mieszkania do wprowadzenia Oferta sprzedaży trzypokojowego mieszkania do wprowadzenia po generalnym remoncie. Nieruchomość zlokalizowania w cichej , spokojnej dzielnicy Tysiąclecie.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł47,70 m² 6 058,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ulicy Sportowej 50/52 w Częstochowie (dzielnica Wrzosowiak). Cechy nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł47 m² 7 978,72 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania do wprowadzenia, a może pod najem. Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania do wprowadzenia po generalnym remoncie z dobrą opcją inwestycyjną jako najem. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł31 m² 7 258,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Neo Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Północ. Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31 m2, płożone na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

349 900 zł47 m² 7 444,68 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro marvest market nieruchomości prezentuje trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie na dziewiątym piętrze w wieżowcu w Częstochowie w dzielnicy Trzech Wieszczów ul. Zana.

Szczegóły ogłoszenia

448 000 zł73,20 m² 6 120,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferujemy przestronne czteropokojowe mieszkanie położone w spokojnej i zielonej części miasta, w dzielnicy Północ w Częstochowie. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł47,50 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie M4 Częstochowa, ul. Kościuszki centrum miasta Na sprzedaż oferuję funkcjonalne mieszkanie typu M4 o powierzchni 47,5 m2, zlokalizowane w ścisłym centrum Częstochowy,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł34 m² 7 352,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Green House Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronną kawalerkę o powierzchni 34 m , położoną na 2 piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku po termomodernizacji, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł37,50 m² 6 266,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Neo Nieruchomości przedstawia mieszkanie z potencjałem w dzielnicy Tysiąlecie. Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? To idealna propozycja dla osób ceniących dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł40 m² 7 475 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w Centrum miasta do wprowadzenia. Informacje dodatkowe: - powierzchnia 40m 2 - przeznaczone wyłącznie do odświeżenia - mieszkanie po remoncie - doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł53 m² 5 830,19 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Manufaktura Nieruchomości prezentuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53 m , z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, zlokalizowane na 3. piętrze w 10-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł33 m² 6 969,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Green House Nieruchomości oferuje na sprzedaż funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 33 m , położoną na 1 piętrze w wieżowcu w dzielnicy Wrzosowiak w Częstochowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł74,40 m² 4 771,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest już duże 4 pokojowe mieszkanie o pow 74,4 mkw, zlokalizowane na 4 piętrze w niskim bloku. Mieszkanie jest dwustronne rozkładowe , z dużym balkonem typu loggia.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł59,50 m² 6 386,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 59.50 m Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Łukasińskiego. W skład mieszkania wchodzą: - przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł36 m² 7 222,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Przytulna kawalerka o powierzchni 36 m Nieruchomość znajduje się na parterze czteropiętrowego bloku przy ul. Michałowskiego W skład mieszkania wchodzą: - przedpokój - salon - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

449 899 zł73 m² 6 163 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Powierzchnia - 73M: - salon z balkonem - sypialnia - sypialnia z balkonem - sypialnia - kuchnia - łazienka - wc Czynsz - 1200 zł Komunikacja: - tramwaj - autobus Dobra lokalizacja: - C.H. M1 - Las.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł36 m² 5 972,22 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży przedstawiamy jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 36m2. Nieruchomość usytuowana na dziewiątym piętrze w wieżowcu. Mieszkanie zadbane przeznaczone do własnej aranżacji,.

Szczegóły ogłoszenia

319 999 zł57 m² 5 614,02 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Manufaktura Nieruchomości prezentuje na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie zlokalizowane w spokojnej, bardziej cenionej części dzielnicy Raków, z wygodnym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł47 m² 7 978,72 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Manufaktura Nieruchomości oferuje na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 6. piętrze w budynku z windą. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

348 999 zł57,80 m² 6 038,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Powierzchnia - ok 58M: - salon z balkonem - sypialnia - sypialnia - kuchnia - łazienka z wc Czynsz - 850 zł Dobra lokalizacja: - dużo terenów zielonych w okolicy - wiele sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł50,90 m² 6 267,19 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Układ i parametry: - powierzchnia: ok. 50 m . - pomieszczenia: 2 przestronne pokoje, oddzielna jasna kuchnia, łazienka z wanną, przedpokój. - balkon: duży, przynależny do jednego.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł61 m² 7 704,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| do sprzedaży M-4, o powierzchni 61 m2, położone na 2 piętrze w bloku 4-piętrowym w dzielnicy Północ. - 3 oddzielne pokoje - kuchnia w zabudowie - łazienka razem z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł30 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Przestronna kawalerka w dzielnicy Raków Na sprzedaż funkcjonalna i zadbana kawalerka, położona na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku na Rakowie, w dogodnej lokalizacji - w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł28,76 m² 5 910,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 28,76 m Nieruchomość zlokalizowana jest na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Sowińskiego W skład mieszkania wchodzą: -.