dowolna

Mieszkania w bloku z płyty Częstochowa - Oferty wynajmu i sprzedaży

206 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

206 ogłoszeń

Mieszkanie

Zawodzie,Częstochowa

179 000 zł32,20 m² 5 559,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1992

Sprzedam mieszkanie jednopokojowe - 3 piętro, blisko centrum! Na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe o funkcjonalnym układzie, położone na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku z 1992 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

389 999 zł61 m² 6 393,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Powierzchnia - 61M: - salon z balkonwm - sypialnia - sypialnia - kuchnia - łazienka - wc Czynsz - 850 zł Komunikacja: - tramwaj - autobus Dobra lokalizacja: - C.H. M1 - Pasaż Północ - Las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

449 999 zł83 m² 5 441,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Powierzchnia - ok 83M: - salon - sypialnia z balkonem - sypialnia - sypialnia z balkonem (zabudowany) - kuchnia - łazienka - wc Do mieszkania przynależy duża piwnica - ponad 4 metry Rozkład na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

169 999 zł29 m² 5 913,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Powierzchnia - ok 29M:- salon z balkonem - kuchnia - łazienka z wc Czynsz - 500 zł Dobra lokalizacja: - 10 minut do Alei nmp - blisko uczelnia - Club Fitness - Endorfina i Planet Fitness -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

257 999 zł46 m² 5 560,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Możliwość przerobienia na 3 pokoje z aneksem kuchennym Powierzchnia ok 47M: - salon z balkonem - sypialnia - kuchnia - łazienka z wc Czynsz 750 zł Dobra lokalizacja: - 5 minut do centrum -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

299 000 zł43 m² 6 889,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

298 000 zł46 m² 6 506,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, blisko wszystkiego, co potrzebne na co dzień? To mieszkanie jest dla Ciebie! Woźniakowski Nieruchomości oferuje 2-pokojowe mieszkanie, krok od Promenady, ch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ostatni Grosz,Częstochowa

219 000 zł37 m² 5 983,61 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Neo Nieruchomości prezentuje dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Ostatni Grosz! Mieszkanie o powierzchni 36,6 m , położone na 7. piętrze w wieżowcu, składa się z: 2 pokoi (mniejszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrzosowiak,Częstochowa

440 000 zł74 m² 5 929,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Częstochowa ul. Lechonia, duże mieszkanie M4 na sprzedaż. Oferujemy do sprzedaży duże, rozkładowe mieszkanie typu M-4 o powierzchni 74,20 m2, położone na 3 piętrze 4-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiatkowskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

320 000 zł51 m² 6 274,51 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51 m dwustronne, składające się z 2 niezależnych pokoi zlokalizowane na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Częstochowa

1 650 zł61 m² 27,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 60 m , położone w świetnej lokalizacji przy Placu Bohaterów Getta w Częstochowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ostatni Grosz,Częstochowa

234 999 zł46 m² 5 108,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości prezentuje mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 3. piętrze czterokondygnacyjnego budynku z odnowioną elewacją. To propozycja dla osób ceniących spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

434 999 zł64 m² 6 839,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Powierzchnia - ok 64M: - salon z balkonem - sypialnia - sypialnia - kuchnia - łazienka z wc Czynsz - 750 zł Komunikacja: - tramwaj - autobus Dobra lokalizacja: - lasek Aniołowski - przychodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Północ,Częstochowa

360 000 zł46 m² 7 912,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w Częstochowie przy ul. Kosmowskiej 6. Cechy nieruchomości:powierzchnia: 45,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Ostatni Grosz,Częstochowa

299 999 zł46 m² 6 521,72 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie przeszło generalny remont ok 2018 roku Powierzchnia ok 46 m2 -salon + wnęka (sypialnia) -sypialnia z balkonem -kuchnia (zmywarka, piekarnik, lodówka ) -łazienka Piętro 3/10 Winda Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

299 000 zł38 m² 7 868,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie położone w jednej z najbardziej poszukiwanych części dzielnicy Tysiąclecie w Częstochowie. Na powierzchni 38.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Ostatni Grosz,Częstochowa

1 300 zł40 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40m zlokalizowane na czwartym piętrze w bloku przy Al. Niepodległości w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

199 999 zł41 m² 4 878,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Powierzchnia 41M: salon z balkonemsypialnia kuchniałazienka z wc Czynsz - 450 zł Komunikacja: tramwajautobus Dobra lokalizacja: C.H. Jagielończycywiele sklepów (biedronka, aldi)dużo miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Wrzosowiak,Częstochowa

1 350 zł33 m² 40,79 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania zlokalizowanego w Częstochowie, przy ul. Wierzbowej 22. Cechy nieruchomości: powierzchnia użytkowa: ~ 33,10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Północ,Częstochowa

435 000 zł64 m² 6 839,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Neo Nieruchomości prezentuje 3-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Północ Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 63,6 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

199 000 zł23 m² 8 652,17 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie, dostępne od ręki! Atrakcyjne mieszkanie 1-pokojowe, usytuowane na parterze w ocieplonym bloku dziesięciopiętrowym położonym w dzielnicy Tysiąclecie, zaledwie 400.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lipowa

Wrzosowiak,Częstochowa

199 000 zł41 m² 4 841,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Opis nieruchomości mieszkanie do remontu Atuty mieszkania: osobna kuchnia, komórka lokatorska, balkon, doskonałe usytuowanie i komunikacja, spokojna okolica Opis mieszkania: - mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

309 999 zł48 m² 6 526,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Powierzchnia 47,5M: salon z balkonem aneks kuchniasypialniasypialnia łazienka z wc Czynsz - 550 zł Komunikacja: tramwaj autobus Dobra lokalizacja: pasaż Północ C.H. M1 blisko Promenada Niemena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrzosowiak,Częstochowa

205 000 zł41 m² 4 987,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,1 m , położone na 4. piętrze w czteropiętrowym bloku w dzielnicy Wrzosowiak. Układ mieszkania: dwa ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

209 999 zł36 m² 5 915,46 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Powierzchnia - 36M: salon z balkonemsypialniakuchniałazienka z wc Pod blokiem zamykany parking dla mieszkańców Niski czynsz - 500 zł Bardzo dobra lokalizacja: centrum miastaw pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

299 999 zł40 m² 7 499,98 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Manufaktura Nieruchomości oferuje na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na 6. piętrze w bloku po termomodernizacji z nową windą. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

299 900 zł45 m² 6 664,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Neo Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie położone w dzielnicy Tysiąclecie. Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z przestronnym balkonem, gotowe do zamieszkania. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Błeszno,Częstochowa

318 600 zł54 m² 5 921,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne położone trzypokojowe mieszkanie o pow 56 mkw z wystawą okien na dwie strony świata. Mieszkanie ma fantastyczny układ ; - Pokoje rozkładowe - Duża kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zana

Trzech Wieszczów,Częstochowa

219 000 zł36 m² 6 083,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne, mieszkanie 1-pokojowe, usytuowane na dziewiątym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku z windą, położonym w dzielnicy Trzech Wieszczów przy ul. Zana. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

405 000 zł52 m² 7 788,46 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Manufaktura Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Częstochowie Tysiąclecie. Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Północ,Częstochowa

415 000 zł63 m² 6 587,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 65 m , położonego w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Częstochowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

179 999 zł33 m² 5 454,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Powierzchnia - 33M: salon kuchniasypialniałazienka z wc Czynsz -500 zł Bardzo dobra lokalizacja: centrum miasta w pobliżu przychodnia, oraz liczne sklepy, m.in Biedronka, Paczkomat, Kawiarnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Częstochowa

Północ,Częstochowa

169 999 zł28 m² 6 071,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Powierzchnia - 28M: salon z balkonemkuchniałazienka z wc Czynsz - 450 zł Komunikacja: tramwajautobus Dobra lokalizacja: promenada niemenalas aniołowskic.H. M1 Zapraszamy do oglądania Jesteśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okólna

Tysiąclecie,Częstochowa

339 000 zł63 m² 5 380,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 63mkw, położone w bloku czteropiętrowym na ul. Okólnej. Piękny rozkład mieszkania z wystawą okienną na północ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Ostatni Grosz,Częstochowa

234 999 zł46 m² 5 108,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Powierzchnia 46M: salon z balkonemsypialniakuchniałazienka z wc Czynsz - 500 zł Komunikacja: tramwajautobus Dobra lokalizacja: vendo parkc. H. Jagielończycybasen Zapraszamy do oglądania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leśmiana

Raków,Częstochowa

215 000 zł35 m² 6 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie jednopokojowe, położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku, w centrum miasta. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Iwaszkiewicza

Północ,Częstochowa

215 000 zł35 m² 6 142,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Umowa na wyłączność, oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 1-pokojowe po remoncie, z dużym balkonem, usytuowane na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

188 999 zł30 m² 6 299,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Powierzchnia ok 30M: salonkuchniałazienka z wc Czynsz - 400 zł Komunikacja: tramwajautobus Dobra lokalizacja: politechnika częstochowskauniwersytet Jana długoszahala poloniac. H. M1 Auqa Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

245 000 zł48 m² 5 106,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie typu M-3, położone na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym na granicy dzielnic Tysiąclecie i Centrum. Mieszkanie o powierzchni 47,98 m2 składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

398 999 zł61 m² 6 540,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Powierzchnia 61M: salon z balkonemsypialniasypialniakuchniałazienkawc Mieszkanie przeszło generalny remont w 2012 roku Czynsz - 950 zł Komunikacja: tramwajautobus Dobra lokalizacja: promenada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

299 999 zł52 m² 5 769,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Powierzchnia - 52M: salon z balkonemsypialniakuchniałazienka z wc Czynsz - 650 zł Komunikacja: tramwajautobus Dobra lokalizacja: promenada niemenac.H. M1dużo zieleni mnóstwo ścieżek rowerowych.