dowolna

Mieszkania w bloku Częstochowa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

841 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

841 ogłoszeń

767 000 zł62,41 m² 12 289,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż elegancki i komfortowy apartament położony w nowoczesnym budynku wybudowanym przez cenionego dewelopera Cognor , w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic Parkitka.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Przestronne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, usytuowane na 1. piętrze w ocieplonym bloku czteropiętrowym położonym.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł65,30 m² 9 785,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z aneksem kuchennym) o powierzchni 65,30 m2 położonego na pierwszym piętrze w jednopiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł52 m² 6 153,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe w Częstochowie - Tysiąclecie, ul. Kosmiczna Lokalizacja: cicha i zielona dzielnica Tysiąclecie, doskonale skomunikowana (autobusy, tramwaje). W pobliżu liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

366 894 zł40,09 m² 9 151,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży mieszkania w nowej kamienicy w Śródmieściu Częstochowy, przy ul. św. Jana. Zakup bezpośrednio z biura sprzedaży dewelopera Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł23 m² 8 652,17 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Neo Nieruchomości prezentuje mieszkanie w dzielnicy Tysiąclecie, częstochowa Cena do negocjacji! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie na parterze , idealne dla osób szukających własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

421 428 zł48,44 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży nowe mieszkania na Osiedlu Mazowiecka w prestiżowej dzielnicy Parkitka. Oferta! 0% kup bez prowizji 0%! Zakup bezpośrednio z biura sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł88 m² 3 170,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości My Home przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Śródmieściu , przy ul. Jasnogórskiej - w bezpośredniej bliskości Centrum, komunikacji miejskiej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł48 m² 7 604,17 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Perła inwestycyjna W częstochowie! 48 M po remoncie Z widokiem na jasną górę - gotowiec Z pewnym najemcą! Na sprzedaż wyjątkowy, 48-metrowy apartament zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł65,40 m² 10 076,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż: mieszkanie z ogrodem 65,4 m + 200 m prywatnego ogrodu Adres: spokojna, zielona okolica, idealna dla rodziny lub osób ceniących ciszę i przestrzeń Czynsz: 740 zł (z wodą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

448 500 zł44,85 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł31 m² 5 451,61 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-2 o powierzchni o 31m położonego na dziesiątym piętrze w bloku zlokalizowanym w Częstochowie w dzielnicy Ostatni.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł32,50 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie o powierzchni 32,5 m2, położone na trzecim piętrze w bloku w dzielnicy Zawodzie. Oferowany lokal mieszkalny składa się pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł45,80 m² 8 515,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż jasne i funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie własnościowe o powierzchni 45,8 m , położone na parterze w czteropiętrowym bloku po termomodernizacji w w.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł31 m² 35,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Neo Nieruchomości prezentuje mieszkanie na wynajem w dzielnicy Północ. Mieszkanie znajduje się na parterze w niskim bloku. Metraż mieszkania 31 mkw. Składa się z przestronnego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł32 m² 11 093,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż nowoczesne M2 w Częstochowie Raków Powierzchnia: 32 m Układ: salon z aneksem + sypialnia Piętro: wysoki parter w bloku 3-piętrowym Dodatkowo: ogródek, piwnica 5,5.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł37,51 m² 7 171,42 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Sverum Nieruchomości zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (dwa pokoje z kuchnią) o powierzchni użytkowej 37,51m. Mieszkanie położone na 7 piętrze w wieżowcu,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł61 m² 5 721,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Locatus pragnie przedstawić do sprzedaży mieszkanie w sercu dzielnicy Północ! Atuty : - 3 ustawne pokoje - 61m - 4 piętro w bloku czterokondygnacyjnym po termomodernizacji - duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

384 090 zł65,10 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 o powierzchni 65,10m położonego na trzecim piętrze w bloku 3 piętrowym zlokalizowanym w Centrum Częstochowy. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł29,50 m² 6 271,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest fajna kawalerka o pow prawie 30 metrów , zlokalizowana na parterze w bloku niskim w dzielnicy Tysiąclecie przy ul. Nałkowskiej Bardzo dobre mieszkanie dla inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł46,50 m² 5 483,87 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie M-3, 46,5 m , 4. piętro w wieżowcu- dzielnica Ostatni Grosz Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 46,5 m , zlokalizowane na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł66 m² 7 045,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66m2, położone na 3 piętrze w zadbanym czteropiętrowym bloku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł67 m² 4 910,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Błeszno. W okolicy znajdują się sklepy, szkoły, przedszkola, blisko dk1. Osiedle dobrze skomunikowane, parking pod blokiem. Mieszkanie posiada Księgę.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł57,50 m² 5 547,83 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z kuchnią) o powierzchni 57.5m2 położonego na szóstym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł59,50 m² 6 537,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Raków. Mieszkanie położone na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł40 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości My Home zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego tuż przy Placu Biegańskiego , przy ul. Pow. Nieruchomość położona jest w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

257 999 zł46,40 m² 5 560,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie położone w jednej z najbardziej lubianych dzielnic miasta Trzech Wieszczów. To miejsce cenione przede wszystkim za dużą ilość.

Szczegóły ogłoszenia

251 000 zł30 m² 8 366,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż mieszkanie M2 o powierzchni 30m zlokalizowane w dzielnicy Tysiąclecie przy ul. Polskiego Czerwonego Krzyża, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

551 300 zł55,13 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży nowe mieszkania na Osiedlu Brzozowym w prestiżowej dzielnicy Parkitka. Oferta! 0% kup bez prowizji 0%! Zakup bezpośrednio z biura sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

528 000 zł71 m² 7 436,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro my home zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania na pierwszym piętrze z balkonem w Centrum ul Kilińskiego 41. Mieszkanie idealne dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

238 000 zł48,20 m² 4 937,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 48,2m2 położone na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Raków. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł59 m² 5 932,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Twoje Pośrednictwo Nieruchomości tpn przedstawia mieszkanie położone w dzielnicy Wrzosowiak na drugim piętrze. Mieszkanie o powierzchni 59m2 z dużym balkonem w skład którego.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł72,50 m² 9 586,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Wyjatkowa oferta trzypokojowego mieszkania o powierzchni 72,5m, z własnym garażem, pomieszczeniem gospodarczym oraz piwnicą. Ładne, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

488 916 zł60,36 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesny, nowy apartament w dzielnicy Parkitka w Częstochowie na sprzedaż. Oferta sprzedaży przestronnego apartamentu z ogródkiem, znajdującego się na nowoczesnym i zamykanym.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł38,53 m² 6 462,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna kawalerka z możliwością aranżacji na 2 pokoje Na sprzedaż funkcjonalne, jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane w kameralnym, dwupiętrowym bloku w bardzo lubianej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł59 m² 6 593,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowe, jasne mieszkanie z balkonem Częstochowa, ul. Starzyńskiego 19 prezntuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,Północ jedn.C,ulStarzyńskiego 19 Jeśli marzysz o mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł74,10 m² 4 723,35 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zaprzaszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszaknia: mieszkanie w bloku czteropiętrowym na 4 piętrze, blok po termomodernizacji. Dzielnica Raków Zachód ul. 11 Listopada. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

384 000 zł62,30 m² 6 163,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Biuro Woźniakowski Nieruchomości przedstawia ofertę przestronnego i komfortowego mieszkania o powierzchni 62,3 m , zlokalizowanego na 1 piętrze w spokojnej i zielonej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł49,10 m² 4 582,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| do sprzedaży M-3 o powierzchni 49,1 m2 ,położone na 3 piętrze(nie ostatnim) w bloku 3-piętrowym w dzielnicy Raków-Łukasińskiego. - dwa oddzielne pokoje, w jednym szafa.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł41,98 m² 11 886,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (salon z aneksem kuchennym i sypialnia) o powierzchni użytkowej 40,28m. Mieszkanie położone na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 zł53,20 m² 37,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2 pokoje - 53,2 m - Balkon - Enklawa blisko centrum Częstochowy Na wynajem eleganckie, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 53,2 m , położone na.