dowolna

Mieszkania w bloku Częstochowa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

838 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

838 ogłoszeń

1 500 zł44 m² 34,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Sverum Nieruchomości poleca do wynajęcia mieszkanie typu M-3 ( 2 pokoje z kuchnią ) o powierzchni 44 m2 położone na 1 piętrze w bloku 3 piętrowym zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

239 500 zł49,60 m² 4 828,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| do sprzedaży M-3 o powierzchni 49,6 m2, położone na parterze w bloku 4-piętrowym w dzielnicy Raków, ul. Limanowskiego. - 2 oddzielne pokoje, w jednym z nich balkon na.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł39 m² 8 948,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż w sercu Starego Miasta! Szukasz swojego wymarzonego miejsca do życia? Mam dla Ciebie prawdziwą perełkę! To wyjątkowe, mega przytulne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

325 000 zł58 m² 5 603,45 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne, bardzo ciche mieszkanie 3-pokojowe z dużym balkonem, usytuowane na drugim piętrze w ocieplonym dziesięciopiętrowym bloku z windą, położonym w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

269 000 zł33 m² 8 151,52 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33 m , usytuowane na 8. piętrze w bloku na ulicy Mireckiego. Mieszkanie jest po remoncie. Układ mieszkania: - salon z kuchnią i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

744 807 zł85,61 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w nowym bloku. Szukasz mieszkania w nowym bloku ,w cichej spokojnej okolicy, z dala od otaczających blokowisk. Oferta sprzedaży mieszkania trzypokojowego usytuowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł71 m² 5 619,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania zlokalizowanego w Częstochowie przy ulicy Wyzwolenia 4. Cechy nieruchomości: - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

411 730 zł43,34 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży mieszkania w nowej kamienicy w Śródmieściu Częstochowy, przy ul. św. Jana. Zakup bezpośrednio z biura sprzedaży dewelopera Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł28,75 m² 6 260,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Biuro Locatus przedstawia na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe zlokalizowane w dzielnicy Tysiąclecie w Częstochowie. Lokal o powierzchni 28,75 m znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł29,50 m² 6 271,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 29,5 m 2 usytuowane na parterze w niskim bloku w dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy Nałkowskiej. W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł57,50 m² 5 565,22 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania zlokalizowanego w Częstochowie przy ulicy Mireckiego 21 (dzielnica Raków). Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł56 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Neo Nieruchomości prezentuje mieszkanie dwupokojowe w samym Centrum! Mieszkanie położone jest na 1. piętrze niskiego bloku i składa się z: 3 pokoi (w tym jeden przechodni) kuchni łazienki Do.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł47,20 m² 6 970,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2 pokoje do zamieszkania w centrum prowadzi Aleja Nieruchomości lokalizacja Częstochowa, centrum ul Gąsiorowskiego. O mieszkaniu Mieszkanie o powierzchni 47,2 m2 mieści się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł58,60 m² 7 320,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokojowe mieszkanie na Północy.Piętro drugie. Prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,Północ, jednostka C,ul.Witosa 8 OPIS NIERUCHOMOŚCI Przestronne, odnowione mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł65 m² 6 615,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Do sprzedanie mieszkanie z dużym balkonem w bardzo dobrej lokalizacji, blisko do przystanku, szkoły, przedszkola, sklepów i restauracji. Do mieszkania przynależy duża piwnica (koło 9m2).

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł57,70 m² 7 105,72 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości My Home zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego na osiedlu Tysiąclecie. Nieruchomość znajduje się w świetnej lokalizacji - w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł28,88 m² 8 621,88 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w stanie deweloperskim, znajdującego się przy ul. Katedralnej w Częstochowie. Stan deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł50,27 m² 9 926,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3, ( salon z aneksem kuchennym i sypialnia) o powierzchni użytkowej 50,27m. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł47,50 m² 6 294,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Ofertą sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Starzyńskiego - dzielnica Północ w Częstochowie. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w bloku z 1986 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł55 m² 6 709,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Z przyjemnością prezentuję 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , zlokalizowane w dzielnicy Raków w Częstochowie. Nieruchomość położona jest w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł38 m² 8 289,47 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Woźniakowski Nieruchomości oferuje na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 38 m , usytuowane na 2. piętrze w zadbanym, 5-piętrowym budynku. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

164 000 zł30,31 m² 5 410,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Świetna Lokalizacja! Duży pokój, korytarz, łazienka oraz kuchnia o łącznej powierzchni 30,31m2!mieszkanie przy ul. Aleja Pokoju 12 w Częstochowie w 4piętrowym bloku na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł63 m² 7 444,44 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 62,8m2, z balkonem, po remoncie, usytuowane na szóstym piętrze w ocieplonym dziesięciopiętrowym bloku położonym.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł51 m² 6 254,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 51m2 położone na 1 piętrze w wieżowcu z windą w okolicach promenady niemena w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł33,70 m² 7 685,46 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości My Home prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania, położonego w dzielnicy Wyczerpy, przy ul. Norwida, będącego jednoczenie blisko komunikacji miejskiej oraz licznych sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł43,97 m² 10 006,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z kuchnią) o powierzchni 43,97 m położonego na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

574 400 zł71,80 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Ema Nieruchomości prezentuje piękne i ustawne mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Małopolskiej - w dzielnicy Parkitka - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł60 m² 5 483,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Ofertą sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie z kuchnią zlokalizowane w spokojnej okolicy przy ul. Bialskiej - dzielnica Parkitka w Częstochowie. Mieszkanie usytuowane jest na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

566 193 zł71,67 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży nowe mieszkania w dzielnicy Parkitka. Oferta! 0% kup bez prowizji 0%! Kupujący zwolniony z opłaty 2% podatku od czynności cywilnoprawnych.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł139 m² 6 115,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania położonego na 1 piętrze segmentu w prestiżowej dzielnicy willowej. To idealne miejsce dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł70 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 o powierzchni 70m położonego na trzecim piętrze w bloku 3 piętrowym zlokalizowanym w Częstochowie dzielnicy Parkitka.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł112 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Sverum Nieruchomości poleca do wynajęcia mieszkanie typu M-4 (3 pokoje z aneksem kuchennym) o powierzchni 112 m2 położone na 1 piętrze w bloku 3 piętrowym zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł38 m² 6 578,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Manufaktura Nieruchomości prezentuje funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 3. piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł31,40 m² 7 484,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania z cichej zielonej okolicy. Szukasz kawalerki w dzielnicy Północ. Mieszkanie dostępne od zaraz w otoczeniu zieleni. W bliskiej odległości szkoły podstawowe,.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł31 m² 7 258,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 31 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku przy ulicy Iwaszkiewicza. Mieszkanie: w skład, którego wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

557 840 zł58,72 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

275 500 zł46 m² 5 989,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

M3 przy uczelniach | idealne pod inwestycję lub pierwsze mieszkanie | Częstochowa, armii Krajowej Są lokalizacje, które pracują na siebie - to jedna z nich. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł45,50 m² 7 230,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w Centrum miasta do wprowadzenia. Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie własnościowe o powierzchni 45,5 m , położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł35,90 m² 5 264,62 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

1 pokojowe mieszkanie na Trzech Wieszczów, blisko parku i centrum. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest na Trzech Wieszczów niedaleko centrum, na 3 piętrze ocieplonego bloku. Przy bloku parking,.

Szczegóły ogłoszenia

323 510 zł38,06 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ema Nieruchomości prezentuje nowe, luksusowe mieszkanie usytuowane w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Częstochowie (dzielnica Podjasnogórska). 0% Prowizji - do biura Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł47 m² 31,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Sverum Nieruchomości poleca do wynajęcia mieszkanie typu M-3 (2 pokoje z kuchnią) o powierzchni 47m2. Mieszkanie położone na 2 piętrze w bloku czteropiętrowym,.