dowolna

Mieszkania w bloku Częstochowa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

841 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

841 ogłoszeń

Rynek pierwotny

366 912 zł43,68 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnych apartamentów w inwestycji Złota Apartamenty, zlokalizowanej w Częstochowie przy ul. Złotej.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł44 m² 6 022,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w średnim standardzie, usytuowane na parterze w bloku z wielkiej płyty. Powierzchnia 44m2 Mieszkanie składa się z: - pokój - salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł38 m² 7 763,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m w Śródmieściu, położone na 3 piętrze. Mieszkanie świeżo po remoncie, gotowe do zamieszkania lub wynajmu od.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł61 m² 32,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości My Home zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu trzypokojowego mieszkania o powierzchni 61 m , zlokalizowane w dzielnicy Wrzosowiak przy ul. Orkana Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

220 000 zł37,90 m² 5 804,75 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 37,9 m2, przy Al. Niepodległości położone na 10. piętrze to propozycja dla osób, które szukają przestrzeni z widokiem, światłem i dużym potencjałem aranżacyjnym. Wysoka.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka Częstochowa

Częstochowa,śląskie

210 000 zł25,90 m² 8 108,11 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulna i funkcjonalna kawalerka położona na 1. piętrze w solidnym bloku z cegły, niedaleko Jasnej Góry. Mieszkanie jest jasne i słoneczne okna wychodzą na stronę.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł52 m² 36,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na wynajem mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52m zlokalizowane na drugim piętrze w bloku z cegły w dzielnicy Śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł49,60 m² 5 826,61 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne mieszkanie Częstochowa, dźbów Szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania, w spokojnej okolicy, a jednocześnie z wygodnym dostępem do wszystkiego, co potrzebne na co.

Szczegóły ogłoszenia

318 600 zł53,80 m² 5 921,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Manufaktura Nieruchomości prezentuje na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,8 m , położone na 2 piętrze w niskim, zadbanym bloku. Mieszkanie idealne dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

589 999 zł50,28 m² 11 734,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu nowoczesnego mieszkania typu M-3 o powierzchni 50,28 m , położonego na parterze nowego bloku na cenionym osiedlu hello w dzielnicy Parkitka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

574 480 zł71,81 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży nowe mieszkania w dzielnicy Parkitka. Oferta! 0% kup bez prowizji 0%! Kupujący zwolniony z opłaty 2% podatku od czynności cywilnoprawnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł33 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Sverum Nieruchomości oferuje do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 33 m2 położone na parterze w wieżowcu zlokalizowanym w Częstochowie w dzielnicy Północ.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł62,30 m² 7 207,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 - pokojowe dzielnica Północ Lokal o powierzchni 62m 2 , ze świeżo wyremontowaną kuchnią, jasne i słoneczne. Opis mieszkania: - duży salon, - 2 sypialnie, - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł49 m² 4 081,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem - 49 m | II piętro | Balkon | Piwnica | Świetna lokalizacja Cena: 200 000 zł Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł34 m² 9 970,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyremontowane mieszkanie o powierzchni 34m2 w Centrum przy ulicy Zimorowicza w Częstochowie. Opis nieruchomości: - salon z otwartą kuchnią - sypialnia - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł52 m² 6 538,46 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie przy ul. Iwaszkiewicza w Częstochowie czeka na nowych właścicieli. 52 m funkcjonalnej przestrzeni. 1 piętro. Winda. Balkon. Duża kuchnia z oknem taka, w której naprawdę.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł51,20 m² 7 597,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią po generalnym remoncie Pruszyński Studio Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży nowoczesnego, funkcjonalnego mieszkania w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł59,10 m² 5 752,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Oferujemy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie położone przy al. Wyzwolenia (dz.Północ). Powierzchnia mieszkania to 59,10mkw. Mieszkanie rozkładowe, z dużym balkonem. WC i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

229 999 zł31 m² 7 419,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Powierzchnia 31M: - salon z balkonem - kuchnia - łazienka z wc Czynsz - 550 zł Komunikacja: - tramwaj - autobus Dobra lokalizacja: - promenada Niemena - C.H. M1 - dużo zieleni - mnóstwo.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł23 m² 8 652,17 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Ofertą sprzedaży jest przytulna kawalerka o powierzchni 23 m , zlokalizowane w wieżowcu przy Armii Krajowej 66 - dzielnica Tysiąclecie w Częstochowie. Lokal stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł30,50 m² 6 065,57 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M2 z balkonem - 30,5 m | Częstochowa - Tysiąclecie | 1 piętro Na sprzedaż ustawne mieszkanie typu M2 o powierzchni 30,5 m , położone na 1. piętrze w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł61,20 m² 6 862,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 ( pokój z kuchnią, dwie sypialnie, wc, łazienka, przedpokój) powierzchni 61,2 m2 położonego na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł55 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz gotowego do wprowadzenia się mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta oferta zdecydowanie zasługuje na Twoją uwagę. Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł30,15 m² 7 595,36 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie położone jest na czwartym piętrze w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

315 683 zł35,47 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Ema Nieruchomości prezentuje nowy, luksusowy apartament przy ulicy Łódzkiej, usytuowany w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Częstochowie-dzielnica Parkitka. 0% Prowizji - do.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł85,95 m² 6 969,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferujemy do sprzedaży przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni użytkowej 76,69m2 , położone na pierwszym piętrze w kameralnym, dwupiętrowym bloku z 2010 roku , zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł77,80 m² 10 257,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z aneksem kuchennym) o powierzchni 77,80 m2 położonego na drugim piętrze w trzypiętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł47 m² 40,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia: klasyczne 2-pokojowe mieszkanie na I piętrze W ciepłym bloku Z cegły - częstochowa śródmieście Mieszkanie usytuowane jest w bardzo lubianej i cenionej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

318 999 zł47,50 m² 6 715,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Powierzchnia - ok 48M: - salon - otwarta kuchnia - sypialnia z balkonem - łazienka z wc Pod blokiem zamykany parking dla mieszkańców Czynsz - 850 zł Komunikacja: - tramwaj - autobus Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

657 800 zł60 m² 10 963,33 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sprzedam komfortowe mieszkanie w Częstochowie przy ul Okulickiego 56 Luksusowe 3-pokojowe mieszkanie | 60 m2 | Ostatnie piętro | Widok na południowo-zachodni To mieszkanie to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł50 m² 4 980 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 50m2 położone na 4 piętrze w bloku czteropiętrowym z cegły przy Alei Pokoju. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł55 m² 5 981,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, parkitka ul.Bialska Powierzchnia: 55 m | Piętro: 4 z 4 (blok z 1995 r.) Lokalizacja: Mieszkanie znajduje się w cichej i zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł46 m² 6 739,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Ofertą sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Kiedrzyńskiej - dzielnica Tysiąclecie w Częstochowie Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł45 m² 8 222,22 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Częstochowie przy ul. Obrońców Westerplatte 23. Cechy nieruchomości: powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł58 m² 5 431,03 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Uwaga!. Nowa niższa cena! Trzypokojowe mieszkanie o pow. 58mkw położone w centrum miasta (ul. Kościuszki) na zapleczu alei nmp na II piętrze budynku z windą. Pokoje w mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 720 zł58,84 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Ema Nieruchomości prezentuje piękne i ustawne mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Małopolskiej - w dzielnicy Parkitka - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł40 m² 30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40m zlokalizowane na czwartym piętrze w bloku przy Al. Niepodległości w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

318 600 zł53,80 m² 5 921,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 53,8 m - 3 pokoje, duży balkon, 2. piętro, spokojna okolica Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,8 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł52,40 m² 7 614,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2