dowolna

Mieszkania w bloku Częstochowa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

841 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

841 ogłoszeń

1 350 zł28,90 m² 46,71 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości My Home przedstawia mieszkanie do wynajęcia znajdujące się na osiedlu Północ przy ul. Herberta w bliskiej odległości do komunikacji miejskiej oraz licznych punktów handlowo -.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł63,90 m² 6 087,64 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości My Home prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy Zawodzie , przy ul. Orlik-Rückemanna. Nieruchomość znajduje się w dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł54,90 m² 6 921,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (2 pokoje z kuchnią) o powierzchni 54,90 m2 położonego na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

1 238 zł62 m² 19,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w zielonej ,spokojnej okolicy. Oferta wynajęcia mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy Północ przy ul. Czecha W bliskości Promenady Niemena, szkoły, przedszkola, poczty, apteki.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

449 900 zł73 m² 6 163,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Locatus pragnie przedstawić do sprzedaży ofertę mieszkania w dzielnicy północ! Atuty : - 1 piętro w bloku czteropiętrowym! - 4 ustawne pokoje - 2 duże balkony - 73m2.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł54,43 m² 7 716,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (2 pokoje z kuchnią) o powierzchni 48,50m2 położonego na trzecim piętrze w trzypiętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł82,70 m² 6 638,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferuję do zakupu mieszkanie o powierzchni 83mkw położone w niskim bloku przy ul. Wodzickiego. Na powierzchnię mieszkania składa się duży salon, trzy sypialnie, kuchnia z jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł32,30 m² 46,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Północ Częstochowa prezentuje: na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32,3m zlokalizowane na parterze w bloku przy ul. Orlik-Rückemanna w dzielnicy Zawodzie w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł47 m² 39,36 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 47 m2 położone na wysokim parterze w jednopiętrowym budynku mieszkalnym. Powierzchnię mieszkania stanowi: salon (sofa, stolik,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 448 zł64,71 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Ema Nieruchomości prezentuje nowe, luksusowe mieszkanie usytuowane przy ulicy Zakopiańskiej, w spokojnej części dzielnicy Parkitka, jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

364 722 zł40,98 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Ema Nieruchomości prezentuje nowy, luksusowy apartament przy ulicy Łódzkiej, usytuowany w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Częstochowie-dzielnica Parkitka. 0% Prowizji - do.

Szczegóły ogłoszenia

392 100 zł47,70 m² 8 220,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem ul. Mościckiego, częstochowa Prowadzi: aleja Nieruchomości Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 47 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

414 691 zł48,77 m² 8 503 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48.77 zlokalizowane na trzecim piętrze Nowego budynku Apartamentowego. Osiedle Nowa Częstochowa.

Szczegóły ogłoszenia

164 000 zł30,31 m² 5 410,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Świetna Lokalizacja! Duży pokój, korytarz, łazienka oraz kuchnia o łącznej powierzchni 30,31m2. Mieszkanie przy ul. Aleja Pokoju 12 w Częstochowie w 4 piętrowym bloku na 3piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł53,70 m² 5 940,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie - Wrzosowiak! Oferuję na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,7 m , położone na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł36 m² 5 972,22 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu mieszkanie 36 m2 położone na 8 piętrze w bloku 10 - piętrowym w dzielnicy Tysiąclecie w pobliżu Parku Wodnego. Przyjdź, zobacz, zdecyduj! Lokal składa się z: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł34,50 m² 4 637,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka z potencjałem na 2 pokoje | Duży balkon | Raków Pruszyński Studio Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na Rakowie w Częstochowie. Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł28 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości My Home zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego mieszkania położonego na popularnym osiedlu Północ przy ul. Gombrowicza. Lokalizacja zapewnia doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł56 m² 5 875 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

| biuro Nieruchomości Centrum Nieruchomości i Finansów zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z kuchnią) o powierzchni 56m2 położonego na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł100 m² 6 390 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Wyjątkowy apartament 100 m serce częstochowy, ul. Waszyngtona Z przyjemnością prezentuję Państwu unikatową nieruchomość położoną w prestiżowej lokalizacji przy ul. Waszyngtona.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł51 m² 5 862,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest duże dwupokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania ,składające się z dwóch pokoi, przestronnej kuchni połączonej z jadalnią , przedpokoju ,łazienki z wc. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

413 854 zł50,47 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Ema Nieruchomości prezentuje piękne i ustawne mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Małopolskiej - w dzielnicy Parkitka - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

311 000 zł55,25 m² 5 628,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Neo Nieruchomości prezentuje mieszkanie dwupokojowe w dzielnicy Tysiąclecie! Mieszkanie położone jest na 1. piętrze w niskim, trzypiętrowym bloku i składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł45 m² 35,56 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ludzie od nieruchomości oferują do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane przy al. Niepodległości 41a, dzielnica Ostatni Grosz w Częstochowie. Nieruchomość o powierzchni ok. 45m2 mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

376 000 zł48,50 m² 7 752,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Raków. Mieszkanie położone na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł30 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest wyremontowane 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Polskiego Czerwonego Krzyża - dzielnica Tysiąclecie w Częstochowiw Nieruchomość znajduje się w zadbanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł45,89 m² 7 387,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze zlokalizowane mieszkanie w Częstochowie o powierzchni 45,80 m , położone na 1 piętrze w zadbanym bloku w dzielnicy Tysiąclecie.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł66,70 m² 5 622,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży przestronne oraz funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie z niepowtarzalnym widokiem na wyjątkową panoramę miasta: skwer Solidarności oraz kościół ewangelicki i cerkiew.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł37,60 m² 7 952,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie z funkcjonalnym układem w dzielnicy Tysiąclecie. Blok zlokalizowany przy ul. Kiedrzyńskiej w bliskiej odległości od komunikacji miejskiej, punktów.

Szczegóły ogłoszenia

628 612 zł76,66 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-5 (4 pokoje z otwartą kuchnią) o powierzchni 76,66m. Mieszkanie położone na parterze w nowym, trzypiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł51,83 m² 4 919,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie położone na drugim pietrze w bloku dwupiętrowym. Budynek mieszkalny przy ul.Plac Bohaterów Getta 7a położony jest na "zamkniętym" dziedzińcu ekranowanym od strony ul.Warszawskiej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 459 zł65,57 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w nowym bloku. Szukasz mieszkania w nowym bloku ,w cichej spokojnej okolicy, z dala od otaczających blokowisk. Oferta sprzedaży mieszkania trzypokojowego usytuowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł51 m² 32,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szukasz trzypokojowego mieszkania wolnego od już. Wynajem trzypokojowego mieszkania w dzielnicy Tysiąclecie przy ul. Westerplatte, w pobliżu szkoła, przedszkole, place zabaw, apteka, sklepy, ch.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł58 m² 8 017,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży piękne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 58m2 położone na 1 piętrze w bloku trzypiętrowym z cegły w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

459 690 zł59,70 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (2 pokoje z aneksem kuchennym) o powierzchni 59,70 m . Mieszkanie położone na 5 piętrze w pięciopiętrowym bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł44 m² 6 136,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 44m2 położone na 4 piętrze w bloku czteropiętrowym na Tysiącleciu - blisko centrum. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł48,80 m² 5 225,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M3 - 48,8 m | 2 pokoje | Raków | ul. Barlickiego | 1 piętro Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,8 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł48,50 m² 37,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Sverum Nieruchomości poleca do wynajęcia mieszkanie typu M-3 (2 pokoje z kuchnią) o powierzchni 48,5 m2 położone na 1 piętrze w bloku 3 piętrowym, zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł47,70 m² 6 687,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w sercu Częstochowy prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,Śródmieście,ul.Dąbkowskiego OPIS NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż oferujemy ustawne,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł42,90 m² 8 135,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Neo Nieruchomości oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Błeszno. Cena do negocjacji! Na sprzedaż w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 42,9 m . Lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

865 920 zł72,16 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z otwartą kuchnią) o powierzchni 72,16m. Mieszkanie położone na trzecim piętrze w nowym, trzypiętrowym bloku.