dowolna

Mieszkania w bloku Częstochowa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

841 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

841 ogłoszeń

299 000 zł51,20 m² 5 839,84 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania typu M-3 (2 pokoje z kuchnią i łazienką) o powierzchni 51,2 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł59,40 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i zadbane mieszkanie o powierzchni 59,40 m , położone w Częstochowa, w dzielnicy Północ. Lokal znajduje się na 1 piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł73 m² 7 534,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowy Apartament 73m2 ul. Brata Alberta/ Północ Biuro Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w nowej kameralnej inwestycji przy ul. Brata Alberta.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł61 m² 7 131,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Północ. Mieszkanie położone jest na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

479 000 zł51,42 m² 9 315,44 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (2 pokoje z kuchnią) o powierzchni 51,42 m2 położonego na drugim piętrze w pięciopiętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł49,50 m² 4 828,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie ul. Wyzwolenia/ Północ Częstochowa Oferta sprzedaży mieszkania przy ul. Wyzwolenia w dzielnicy Północ w Częstochowie. Mieszkanie do własnej aranżacji, o powierzchni 49,5m2,.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł50,65 m² 6 416,58 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Biuro Woźniakowski Nieruchomości przedstawia ofertę przestronnego i komfortowego mieszkania o powierzchni 50,65 m , zlokalizowanego na 7 piętrze w centrum Częstochowy w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł48,50 m² 6 989,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Wrzosowiak. Mieszkanie położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł34 m² 9 264,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 34m2 , położone na drugim piętrze w bloku z cegły w dzielnicy Tysiąclecie (blok po termomodernizacji, klatka.

Szczegóły ogłoszenia

304 900 zł56,10 m² 5 434,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Biuro marvest market nieruchomości prezentuje Państwu trzypokojowe mieszkanie do odświeżenia w Częstochowie w dzielnicy Raków przy ulicy Żareckiej. W skład mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł38 m² 8 684,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Tysiąclecie po generalnym remoncie. Mieszkanie zlokalizowane przy ul. Zapolskiej. W bliskiej odległości ch Promenada, komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł68,21 m² 6 142,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-5 (4 pokoje z kuchnią) o powierzchni 68,21m2 położonego na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł63 m² 5 873,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie na sprzedaż mieszkanie typu M-4 (3 pokoje z kuchnią) o powierzchni 63 m2. Mieszkanie położone na 3 piętrze w bloku czteropiętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł45 m² 7 533,33 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Standard Nieruchomości oferuje do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy Armii Krajowej 66. Mieszkanie położone na 10 piętrze. Nad.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł50 m² 4 780 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja- biuro Standard Nieruchomości oferuje do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Północ. Mieszkanie położone na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym. Okna pcv od strony.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł31,44 m² 7 283,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Standard Nieruchomości oferuje do sprzedaży atrakcyjną kawalerkę w dzielnicy Śródmieście przy ulicy Sułkowskiego. Pełna własność o powierzchni 31,44 m2 wraz z piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł47 m² 8 276,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie typu M3, zlokalizowane przy ulicy Armii Krajowej, dzielnica Tysiaclecie, w Czestochowie. Mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni ok. 47m2 mieści się na szóstym pietrze w waiezowcu,.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł25 m² 66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu kawalerkę z balkonem na pierwszym piętrze w III piętrowym bloku o powierzchni ok. 25 m2. Komfortowe, ciepłe i przytulne mieszkanie znajduje się w samym.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł61 m² 7 524,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m . Znajduje się na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym w Częstochowie w dzielnicy Północ.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł28 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 28m2, z dużym balkonem, usytuowane na pierwszym piętrze w ocieplonym bloku 4-piętrowym, położonym w dzielnicy Północ. Stan mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

264 999 zł62,44 m² 4 244,06 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Powierzchnia - ok 63M: - salon z balkonem - sypialnia - kuchnia - łazienka z wc Dla mieszkańców zamykany parking pod blokiem Czynsz - 1000 zł Dobra lokalizacja: - centrum miasta - blisko Aleje.

Szczegóły ogłoszenia

257 999 zł46,40 m² 5 560,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Możliwość przerobienia na 3 pokoje z aneksem kuchennym Powierzchnia ok 47M: - salon z balkonem - sypialnia - kuchnia - łazienka z wc Czynsz 750 zł Dobra lokalizacja: - 5 minut do centrum -.

Szczegóły ogłoszenia

449 999 zł82,70 m² 5 441,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Powierzchnia - ok 83M: - salon - sypialnia z balkonem - sypialnia - sypialnia z balkonem (zabudowany) - kuchnia - łazienka - wc Do mieszkania przynależy duża piwnica - ponad 4 metry Rozkład na 3.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł55,10 m² 5 970,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Parkitka. Mieszkanie położone jest na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł68 m² 6 029,41 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż bezpośrednio od właściciela jasne, słoneczne mieszkanie 68 m2 (3 pokoje z kuchnią, możliwość wydzielenia kolejnego 4 pokoju) w samym centrum Częstochowy przy ul. Jasnogórskiej.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł30,15 m² 7 628,52 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 30,15 m z dużym balkonem w dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy Kwiatkowskiego. Na sprzedaż przytulne i jasne mieszkanie o powierzchni 30,15 m , położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł38,20 m² 7 198,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe znajdujące się na drugim piętrze w bloku z 2000 roku, świetna lokalizacja dzielnica Północ ul. Czecha. Na powierzchni 38, 2 mkw znajduje się kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł38 m² 7 894,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe w Częstochowie - Tysiąclecie ul. Nałkowska Lokalizacja: cicha i zielona dzielnica Tysiąclecie, doskonale skomunikowana (autobusy, tramwaje). W pobliżu liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł75 m² 4 253,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Neo Nieruchomości prezentuje przestronne mieszkanie w malowniczej dzielnicy Dźbów! Mieszkanie położone jest na 2. piętrze w niskim, dwupiętrowym bloku , w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł60,80 m² 6 398,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Północ. Mieszkanie położone na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

329 900 zł48,20 m² 6 844,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne mieszkanie położone na parterze o pow 48,2 mkw Mieszkanie składa się z ; - dużego pokoju - małego pokoju - salonu połączonego z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł86 m² 10 232,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie z tarasem - Parkitka Na sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 86 m , zlokalizowane na parterze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł36 m² 5 972,22 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne, mieszkanie 1-pokojowe, usytuowane na dziewiątym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku z windą, położonym w dzielnicy Trzech Wieszczów przy ul. Zana. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

436 536 zł50,76 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szukasz mieszkania w nowym bloku. Szukasz mieszkania w nowym bloku ,w cichej spokojnej okolicy, z dala od otaczających blokowisk. Oferta sprzedaży mieszkania dwupokojowego usytuowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł56 m² 5 875 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości ep oferuje na sprzedaż mieszkanie typu M4 o powierzchni 56m 2 w dzielnicy Śródmieście. Nieruchomość znajduję się na 1 piętrze w bloku po termomodernizacji. Klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Wrzosowiak,Częstochowa

229 000 zł35 m² 6 542,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Green House Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Wrzosowiak przy ul. Brzozowej w Częstochowie. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł36,60 m² 6 530,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka 36,6 m | Świetna lokalizacja | Gotowa do wprowadzenia Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,6 m , położone w atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

272 000 zł49,85 m² 5 456,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż M3 o powierzchni 49,85m2 znajdujące się na parterze w 2 piętrowym, cichym bloku przy ul. Piotrkowskiej w Częstochowie. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, łazienki, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł51,20 m² 5 273,44 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy dla Państwa do zaoferowania dwupokojowe mieszkanie , zlokalizowane na Błesznie. W pobliżu nieruchomości znajdują się przystanki autobusowe, punkty handlowo - usługowe; przedszkole, szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł49,40 m² 6 052,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Widne ustawne mieszkanie - Zapraszamy Oferta sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy Północ przy ul. Sosabowskiego. Bardzo blisko środki komunikacji miejskiej , szkoła , przedszkole , plac.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł48,14 m² 7 041,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 48,14 m , położone w ścisłym centrum - Alejach Najświętszej Maryi Panny. Mieszkanie składa się z:.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij