dowolna

Mieszkania w bloku Częstochowa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

835 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

835 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Pokoju

Raków,Częstochowa

165 000 zł34 m² 4 853 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje na Rakowie prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,Raków,Aleja Pokoju opis nieruchomości Lokal 37m2 mieści się na 4 piętrze 4 piętrowego bloku i pierwotnie był to pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Ostatni Grosz,Częstochowa

1 300 zł39 m² 33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem M3 Ostatni Grosz Niepodległości prezentuje; aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa, ostatni Grosz Al. Niepodległości W pobliżu szkoła,sklepy, przystanki autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Raków,Częstochowa

246 000 zł47 m² 5 234,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie M3 o powierzchni 47m2! 1 piętro! Świetna Lokalizacja! Mieszkanie przy ul. Limanowskiego 6 w Częstochowie. Bardzo dobry rozkład mieszkania. W mieszkaniu 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Błeszno,Częstochowa

1 200 zł48 m² 25 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Manufaktura Nieruchomości prezentuje Państwu na wynajem okazjonalny M3 położone w dzielnicy Błeszno. Powierzchnia to 48m2, na którą się składa duży, ustawny salon, sypialnia, oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Podjasnogórska,Częstochowa

288 999 zł36 m² 8 027,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Powierzchnia 36M: salon z aneksemsypialniałazienka W mieszkaniu został przeprowadzony generalny remont: nowa instalacja elektrycznanowe podłogigipsówki na ścianach Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

264 999 zł37 m² 7 162,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie znajduje się blisko uczelni Powierzchnia ok 37M: - salon z balkonem - Sypialnia - Kuchnia - Łazienka Wyposażenie mieszkania - pralka - lodówka - piekarnik - lóżko Dobra komunikacja: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

238 999 zł30 m² 7 966,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Kawalerka po kapitalnym remoncie -wymienione instalacje elektryczne Powierzchnia 30M: - salon z balkonem - kuchnia - łazienka Wyposażenie: - lodówka - piekarnik - zmywarka - pralka Czynsz - 450 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Trzech Wieszczów,Częstochowa

287 000 zł49 m² 5 915,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Częstochowa, trzech Wieszczów, mieszkanie M3 na sprzedaż. Oferujemy do sprzedaży bardzo ładne, przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,52 m2. Mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Raków,Częstochowa

1 300 zł59 m² 21,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Neo Nieruchomości przedstawia mieszkanie na wynajem w dzielnicy Raków. Mieszkanie do odświeżenia i umeblowania we własnym zakresie. Składa się z trzech pokoi, wc, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lipowa

Wrzosowiak,Częstochowa

285 000 zł41 m² 6 900,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż położone na 4. piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku w dzielnicy Wrzosowiak. Nieruchomość z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

357 999 zł56 m² 6 392,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Powierzchnia 56M: salon z balkonemsypialniasypialniakuchniałazienka Czynsz - 990zł Komunikacja: tramwajautobus Dobra lokalizacja: blisko uczelniawiele obiektów handlowych (Lidl, biedronka, C.H. M1,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Raków,Częstochowa

330 000 zł47 m² 7 063,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Raków. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

299 900 zł37 m² 8 105,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Neo Nieruchomości prezentuje widne i przestronne mieszkanie w dzielnicy Tysiąclecie Mieszkanie o powierzchni 37 m2 usytuowane na 2 pietrze w 4 piętrowym bloku z domofonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Focha

Śródmieście,Częstochowa

1 200 zł37 m² 32,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie ul. Focha czynsz najmu 1200 zł + czynsz do Administracji 456 zł (od maja 2025r) + media wg zużycia + kaucja 1500 zł Do wynajęcia lokal mieszkalny z balkonem, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Trzech Wieszczów,Częstochowa

415 000 zł56 m² 7 450,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 55,7 m2, które mieści się na trzecim piętrze przy ul. Sobieskiego w Częstochowie. Mieszkanie ma duży potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Trzech Wieszczów,Częstochowa

339 000 zł46 m² 7 434,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 45,6 m2, które mieści się na trzecim piętrze przy ul. Sobieskiego w Częstochowie. Mieszkanie ma duży potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czartoryskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

1 700 zł51 m² 33,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Atrakcyjne, przestronne mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na parterze w ocieplonym bloku dziesięciopiętrowym położonym w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasnogórska

Śródmieście,Częstochowa

435 000 zł68 m² 6 397,06 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W nieruchomości labirynt! Na sprzedaż słoneczne, dwustronne rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe z dużym balkonem usytuowane na ósmym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrzosowiak,Częstochowa

285 000 zł41 m² 7 177,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w dobrze skomunikowanej dzielnicy Wrzosowiak. Nieruchomość o powierzchni 41,1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

299 999 zł49 m² 6 122,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Powierzchnia ok 50M: - salon z balkonem - sypialnia - kuchnia - łazienka Otoczenie bloku zadbane, dużo zieleni Czynsz - 650 zł Dobra lokalizacja - C.H. M1 - Promenada Niemena Komunikacja: - tramwaj -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bacewicz

Północ,Częstochowa

1 200 zł51 m² 23,53 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51 m2, zlokalizowane na 2 piętrze, przy ul. Bacewicz w Częstochowie w dzielnicy Północ. Mieszkanie składa się z: kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Księżycowa

Tysiąclecie,Częstochowa

1 650 zł54 m² 31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem duże 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu 1000-lecia. Prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja:Blok usytuowany w świetnym punkcie przy ul.Księżycowej.sklepy,apteka,przychodnia,place.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na wynajem - Parkitka, częstochowa Oferujemy na wynajem komfortowe, nowocześnie urządzone 2-pokojowe mieszkanie, położone na pierwszym piętrze w nowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

405 000 zł45 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 45m2 położone na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

299 900 zł38 m² 7 892,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Manufaktura Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę mieszkania dwupokojowego w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie po remoncie, w bardzo dobrym stanie, częściowo wyposażone i umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

1 500 zł54 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia przestronne, słoneczne mieszkanie idealne dla firmy albo rodziny. umeblowane pod pracowników duży balkon! Do wynajęcia duże 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 54 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Mireckiego

Raków,Częstochowa

1 200 zł28 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Częstochowa, raków ul. Mireckiego, mieszkanie M2 na wynajem. Oferujemy na wynajem mieszkanie o pow. 28 m2 usytuowane na 10 piętrze, zlokalizowane w dzielnicy Raków przy ul. Mireckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Trzech Wieszczów,Częstochowa

215 000 zł36 m² 5 972,22 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do sprzedaży mieszkanie położone w dzielnicy Trzech Wieszczów w Częstochowie. Lokal ma powierzchnię 36m2, usytuowany jest na 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

286 999 zł49 m² 5 915,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Powierzchnia ok 49M: - salon - sypialnia - kuchnia - łazienka Czynsz - 570 zł Dobra lokalizacja: - blisko centrum - 5 minut do placu Biegańskiego - wiele sklepów, auchan, lodowisko miejskie - dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

439 999 zł63 m² 6 984,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Powierzchnia 63M: - salon - sypialnia - sypialnia - kuchnia - łazienka Mieszkanie znajduje się nieopodal placu Biegańskiego Wyposażenie: - lodówka - pralka - zmywarka - piekarnik Parking zamykany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

279 000 zł48 m² 5 873,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży lokal , położony na parterze w bloku. Lokal składa się z trzech osobnych pomieszczeń, dużego hollu oraz łazienki. W trzech pomieszczeniach i łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

285 000 zł50 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Umowa na wyłączność, oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Przestronne, wysokie mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, usytuowane na 3. piętrze w ocieplonym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

242 000 zł37 m² 6 540,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży; mieszkania w Centrum Częstochowy w sąsiedztwie Galerii Jurajskiej, z szybkim wyjazdem na trasę dk1 ul. Krakowska blok z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

409 000 zł47 m² 8 665,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 47,2m2 położone na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym w centrum Częstochowy w pobliżu Jasnej Góry. Mieszkanie przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Trzech Wieszczów,Częstochowa

1 400 zł44 m² 31,82 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem zadbane, jasne, czyste mieszkanie, w centrum, położone w dzielnicy Trzech Wieszczów przy ulicy Krasińskiego w Częstochowie, woj. śląskie. To doskonała oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jasnogórska

Śródmieście,Częstochowa

260 000 zł38 m² 6 842,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt"! Słoneczne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, usytuowane na 2. piętrze w ocieplonym bloku 4-piętrowym położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Trzech Wieszczów,Częstochowa

298 000 zł50 m² 5 948,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Manufaktura nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Trzech Wieszczów. Mieszkanie położone jest na trzecim piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

309 000 zł48 m² 6 437,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 48,5m2 położone na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Wrzosowiak. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych.