dowolna

Mieszkania w centrum Częstochowa - Oferty sprzedaży i najmu

535 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

535 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szymanowskiego

Częstochowa,śląskie

69 000 zł31 m² 2 236,63 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

mieszkanie w ścisłym centrum , przeznaczone do remontu zmiana 2015-03-06

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Trzech Wieszczów

Trzech Wieszczów,Częstochowa

295 000 zł102 m² 2 892,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie dwupoziomowe, położone w bloku dzielnicy Trzech Wieszczów. Na dole przytulny salon, duża kuchnia za zabudową kuchenną, łazienka w nowej glazurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ostatni Grosz

Ostatni Grosz,Częstochowa

1 100 zł64 m² 17,24 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia M-4, o powierzchni 63 mkw , położone na parterze w wieżowcu w dzielnicy Ostatni Grosz. Mieszkanie składa się z dużego salonu w fajną wnęką, dwóch ustawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

150 000 zł52 m² 2 884,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe w centrum miasta po remoncie. Mieszkanie dwustronne rozkładowe z nasłonecznieniem północ - południe: widok na podwórko. Jasna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Gnaszyn-Kawodrza,Częstochowa

85 000 zł52 m² 1 644,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie położone w bloku w dzielnicy Gnaszyn. Przestronny salon, sypialnia z balkonem i miejscem na szafę, duża kuchnia, łazienka z wc, holl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

950 zł55 m² 17,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 55mkw w spokojnej dzielnicy Lisiniec. Zlokalizowane na pierwszym piętrze w bloku trzypiętrowym. Składa się z kuchni otwartej na pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Trzech Wieszczów

Trzech Wieszczów,Częstochowa

144 000 zł47 m² 3 063,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży sympatyczne mieszkanie dwupokojowe, położone w czteropiętrowym bloku w dzielnicy Trzech Wieszczów. Mieszkanie przytulne i ustawne, do lekkiego odświeżenia. Na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

110 000 zł57 m² 1 929,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania fajne mieszkanko 57 mkw na parterze w kamienicy. Mieszkanie wyremontowane. Pokój mniejszy przejściowy. W obu pokojach na ścianach gips, panele na podłogach. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

105 000 zł37 m² 2 837,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 37mkw zlokalizowane w dzielnicy Tysiąclecie, położone na drugim piętrze w bloku. Pomieszczenia ustawne. W pokojach tapety oraz panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ostatni Grosz

Ostatni Grosz,Częstochowa

165 000 zł64 m² 2 586,21 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży M-4, o powierzchni 63 mkw , położone na parterze w wieżowcu w dzielnicy Ostatni Grosz. Mieszkanie składa się z dużego salonu w fajną wnęką, dwóch ustawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Północ

Północ,Częstochowa

92 000 zł33 m² 2 787,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży sympatyczne mieszkanie jednopokojowe położone w bloku dzielnicy Północ. Ze względu na spory metraż i układ, możliwe przerobienie na ciekawe dwa pokoje z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Raków

Raków,Częstochowa

178 000 zł70 m² 2 542,86 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie typu M-4 w dzielnicy Raków-Zachód na piątym piętrze w wieżowcu. Mieszkanie rozkładowe. W pokojach na podłogach gumolit, ściany malowane. W kuchni na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

1 100 zł60 m² 18,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 60mkw w spokojnej dzielnicy Lisiniec. Zlokalizowane na pierwszym piętrze w bloku trzypiętrowym. Składa się z kuchni otwartej na pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

950 zł55 m² 17,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 55mkw w spokojnej dzielnicy Lisiniec. Zlokalizowane na drugim piętrze w bloku trzypiętrowym. Składa się z kuchni otwartej na pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Raków

Raków,Częstochowa

140 000 zł62 m² 2 240 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 61,5 mkw położone na wysokim parterze. Pokoje duże ustawne, na podłogach parkiet , na ścianach tapety. Kuchnia widna bez zabudowy z płytkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

159 000 zł56 m² 2 839,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Do sprzedania mieszkanie typu M-4 o powierzchni 56 mkw na trzecim piętrze w bloku. Pokoje ustawne, na podłogach ładny parkiet, ściany malowane. Kuchnia widna i ustawna w prostokącie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Północ

Północ,Częstochowa

208 000 zł73 m² 2 849,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży duże i bardzo ustawne mieszkanie do remontu położone w bloku w dzielnicy Północ. Cztery pokoje, kuchnia, łazienka, osobno wc, przestronny holl. Układ pozwala na dowolną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Częstochowa,śląskie

174 000 zł50 m² 3 480 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie położone w atrakcyjnej części dzielnicy centrum, blisko ul Dąbrowskiego. Dwa osobne pokoje, kuchnia z oknem, łazienka z wanną. Duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

129 000 zł45 m² 2 862,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży sympatyczne mieszkanie dwupokojowe położone w ścisłym centrum miasta. Mieszkanie dwustronnie rozkładowe z nasłonecznieniem północ, południe. Duża, jasna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

120 000 zł48 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna cena! Do sprzedaży przytulne mieszkanie trzypokojowe, położone w ocieplonym bloku dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkania składa się z przechodniego salonu, dwóch sypialni, niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

125 000 zł46 m² 2 710,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży sympatyczne mieszkanie położone w bloku w dzielnicy centrum w pobliżu dworca pkp. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Raków

Raków,Częstochowa

167 000 zł67 m² 2 497,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bardzo ładne, duże mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 66,86mkw w bloku w dzielnicy Raków. Pokoje jasne, ustawne. Na podłogach panele, ściany malowane, podwieszane sufity,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Raków

Raków,Częstochowa

128 000 zł49 m² 2 612,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży ładne duże M-3 o powierzchni 49 m2 na 2 piętrze w dzielnicy Raków. Nieruchomość składa się z dwóch dużych ustawnych pokoji w jednym z nich balkon, ładna duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

135 000 zł42 m² 3 214,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 , położone w ścisłym centrum miasta na przeciwko Cinema City. Dwa ustawne pokoje. W salonie balkon od strony podwórka. Duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wrzosowiak

Wrzosowiak,Częstochowa

88 000 zł33 m² 2 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania M-2 na trzecim piętrze w bloku w dzielnicy Wrzosowiak. Mieszkanko przytulne z bardzo ustawnym pokojem w prostokącie, na podłodze wykładzina dywanowa, ściany pomalowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

175 000 zł58 m² 2 991,45 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 północ cena 175 tyś Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 58,5 m2 położonego w dzielnicy Północ. Lokal znajduje się na siódmym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Focha

Śródmieście,Częstochowa

1 200 zł65 m² 18,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ciche, ciepłe, jasne mieszkanie w centrum miasta z balkonem oraz centralnym ogrzewaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Północ

Północ,Częstochowa

1 250 zł53 m² 23,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do Wynajęcia mieszkanie w dzielnicy Północ o powierzchni 53 m2 obok promenady niemena ,2 pokojowe ,z dużym balkonem, kuchnia oraz łazienka. Mieszkanie po remoncie do wprowadzenia od zaraz cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Częstochowa

Częstochowa,śląskie

900 zł24 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie M-2 o pow. 24,4 m2 w Śródmieściu. Kawalerka na drugim piętrze w bloku z cegły samym Centrum miasta, w okolicy Placu Biegańskiego.Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

265 000 zł74 m² 3 581,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferta wstrzymana do 18.12.2014r. Do sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 74.8 m2 położone w dzielnicy Parkitka , przy markecie OBI. Na dole przestronna kuchnia w zabudowie ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 250 zł56 m² 22,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie trzypokojowe Centrum okolice Ratusza. Do wynajęcia od już. Mieszkanie odświeżone , częściowo umeblowane. Cena 1250 zł miesięcznie + media. kaucja jeden miesięczny czynsz. oferta skierowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Częstochowa,śląskie

97 000 zł36 m² 2 694,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

M-2 centrum pow. 36 m kw. 4 piętro w bloku z cegły. Mieszkanie o ciekawym i funkcjonalnym układzie pomieszczeń. Po remoncie - łazienka , płytki. Przedpokój szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Północ

Północ,Częstochowa

225 000 zł71 m² 3 169,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta wstrzymana do 31.12.2014. Do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie położone na parterze bloku w dzielnicy Północ. Trzy sypialnie, salon połączony z kuchnią, łazienka, wc, holl. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Częstochowa,śląskie

129 000 zł48 m² 2 687,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M-3 centrum ul.RACŁAWICKA Pow. 48 m kw. parter w bloku trzypiętrowym z cegły. Trzech lokatorów na piętrze , klatka czysta , zadbana. Blok ocieplony , otynkowany , domofon. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

107 000 zł38 m² 2 815,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam jasne i przytulne dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Broniewskiego na czwartym piętrze o powierzchni 38m2 po generalnym remoncie: m.in. wymiana wszystkich instalacji, okna pvc. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

280 000 zł78 m² 3 589,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Polecam atrakcyjne 4 pokojowe mieszkanie, położone na parterze 3 kondygnacyjnego nowszego budynku z roku 1997 , położonego na osiedlu Parkitka. Idealna lokalizacja, w najbliższej okolicy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej

Śródmieście,Częstochowa

1 200 zł63 m² 19,05 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Super oferta dla studentów I firm! wynajmę mieszkanie M-4 O powierzchni 62 metrów na parterze W bloku Z cegły. Blok jest ocieplony, klatka schodowa Z domofonem po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Północ

Północ,Częstochowa

230 000 zł71 m² 3 239,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie położone na parterze bloku w dzielnicy Północ. Trzy sypialnie, salon połączony z kuchnią, łazienka, wc, holl. Pokoje ustawne i ładnie naświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Raków

Raków,Częstochowa

950 zł48 m² 19,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo przytulne mieszkanie dwupokojowe, położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie w stanie technicznym dobrym, pokoje całkowicie umeblowane, kuchnia.