dowolna

Mieszkania w centrum Częstochowa - Oferty sprzedaży i najmu

535 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

535 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowackiego

Trzech Wieszczów,Częstochowa

240 zł80 m² 3 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę pokoje w mieszkaniu studenckim w Centrum Częstochowy niedaleko Akademii Polonijnej. Mieszkanie zawiera 3 pokoje, w których może mieszkać 6 osób. Pokoje są umeblowane. Cena do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okólna

Śródmieście,Częstochowa

139 000 zł38 m² 3 657,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie M3 po remoncie 38m2 Częstochowa ul.Okólna 3 -centrum , spokojna okolica .Wypsażone ,umeblowane ,kuchnia gazowa ,piecyk gazowy , pralka ,lodówka ,centarne ogrzewanie ,domfon,kabina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

169 000 zł82 m² 2 060,98 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie w samym centrum miasta w drugiej lini zabudowy , przeznaczone także na biuro itp , przed kamienicą wygodny duzy parking, mieszkanie do wykończenia , wymienione wszystkie instalacje ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

240 000 zł58 m² 4 137,93 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2012

Brylantowe osiedle mieści się w jednej z najatrakcyjniejszych i najlepiej rozwijających się dzielnic Częstochowy (parkitka). Lokalizacja Brylantowego osiedla zapewni Państwu spokój oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wierzbowa

Raków,Częstochowa

100 000 zł54 m² 1 845,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Atrakcyjne ceny w luksusowych mieszkaniach. Cena podana w ogłoszeniu ma jedynie charakter informacyjny, cena każdego mieszkania jest ustalana z klientem indywidualnie po zapoznaniu się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wierzbowa

Raków,Częstochowa

240 000 zł60 m² 3 986,05 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Atrakcyjne ceny w luksusowych mieszkaniach!. Cena podana w ogłoszeniu ma jedynie charakter informacyjny, cena każdego mieszkania jest ustalana z klientem indywidualnie po zapoznaniu się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogrodowa

Stare Miasto,Częstochowa

101 000 zł25 m² 4 040 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Okazja! doskonala lokalizacja! idealna inwestycja na przyszlosc! Studio / kawalerka 25 m2 w kamienicy na drugim piętrze w miejscowości Częstochowa w dzielnicy Centrum-Śródmiescie, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skłodowskiej-Curie

Śródmieście,Częstochowa

180 000 zł51 m² 3 529,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 51,4 m z dużym balkonem, znajdujące się na ulicy Skłodowskiej- curie położone na ostatnim piętrze w ocieplonym oraz otynkowanym bloku. Dwustronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wrzosowiak

Wrzosowiak,Częstochowa

130 000 zł41 m² 3 170,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta mieszkania położonego w dzielnicy Wrzosowiak, w bloku czteropiętrowym, na czwartym piętrze. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, łazienki razem z wc, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ostatni Grosz

Ostatni Grosz,Częstochowa

115 000 zł46 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe z dużym balkonem na siódmym piętrze w wieżowcu. W pokojach podłoga panelowa natomiast ściany wykonane z gładzi gipsowej. Przestronna widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

187 000 zł64 m² 2 921,88 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Eleganckie trzypokojowe mieszkanie z balkonem w ocieplonym i otynkowanym wieżowcu na szóstym piętrze. W pokojach podłoga panelowa natomiast ściany wykonane z gładzi gipsowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ostatni Grosz

Ostatni Grosz,Częstochowa

120 000 zł46 m² 2 608,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

 

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Podjasnogórska

Podjasnogórska,Częstochowa

358 000 zł249 m² 1 437,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1930

Dobra lokalizacja za atrakcyjną cenę. Mieszkanie w centrum Częstochowy około 150m od Jasnej Góry. Lokal dwupoziomowy położony na pierwszym piętrze ( 109 m2) oraz poddaszu (140 m2). Do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Częstochowa

Częstochowa,śląskie

900 zł28 m² 32,14 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

mieszkanie w samym Centrum w III Al. Nmp. Preferowany klient przebywający służbowo W częstochowie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

mieszkanie dwupokojowe w ścisłym Centrum, na czwartym piętrze, po remoncie. Nowe meble w kuchni, lodówka, w łazience pralka W przedpokoju nowa duża szafa garderobiana. W każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 800 zł75 m² 24 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

mieszkanie luksusowe połozone w centrum miasta w kamienicy .Mieszkanie po generalnym remoncie .Now meble i urzadzenia agd ( lodówka zmywarka okap ) nowe wyposazenie łazienki i pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mostowa

Śródmieście,Częstochowa

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament w samym centrum Częstochowy umeblowany w nowoczesnym stylu. Idealne miejsce dla osób poszukujących stylu, ceniących wygodę, komfort, najlepszą jakość a zarazem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ostatni Grosz

Ostatni Grosz,Częstochowa

120 000 zł46 m² 2 608,70 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie po remoncie , nowe okna pcv, nowe podłogi panele , nowe drzwi zewnętrzne i wewnętrzne , częściow wymieniona instalacja elektryczna i instalacja wod kan, mieszkanie posiada dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stryjeńskiej

Śródmieście,Częstochowa

1 000 zł50 m² 20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie na 3 piętrze w bloku, 50 m, 2 pokoje + kuchnia i łazienka i balkon, w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Częstochowa,śląskie

700 zł30 m² 23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duża kawalerka w Centrum miasta. Mieszkanie o powierzchni 30m2, na 2 pietrze. W skład mieszkania wchodzi duży pokój, kuchnia, łazienka, przedpokój. Mieszkanie częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

138 000 zł51 m² 2 684,82 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie niezwykle widne, przestrzenne , połozone niedaleko szkoły ,przedszkola , dobra infrstuktura zapewniajaca sklepy punkt pocztowy , banki, znakomite połączenie z centrum tramwaj autobus ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skłodowskiej-Curie

Śródmieście,Częstochowa

199 000 zł61 m² 3 251,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na nowym osiedlu , z wygodym dużym parkingiem przed blokiem , do centrum niedaleko , dobra komunikacja miejska - autobusy , tramwaj, niedaleko LIDL , duży parking. Mieszkanie ładne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kiedrzyńska

Tysiąclecie,Częstochowa

199 000 zł64 m² 3 119,12 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Witam serdecznie, oferuję do sprzedaży komfortowe i całkowicie wyremontowane trzypokojowe mieszkanie M4 o powierzchni 63,8m2 znajdujące się na trzecim piętrze w świeżo ocieplonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Częstochowa

1 300 zł52 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie po remoncie w centrum miasta. Wyposażenie : pralka , zmywarka , lodówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

160 000 zł47 m² 3 404,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

blok znajduje się w doskonałej lokalizacji. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się szkoła, przedszkole i szpital. W pobliżu sklepy osiedlowe, centrum handlowe M1 oraz promenada,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

155 000 zł48 m² 3 209 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy do sprzedania mieszkanie w Centrum maista. Mieszkaniena na pierwszym piętrze w bloku 4 piętrowym. Blok z cegły. Dwa duże ustawne pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

155 000 zł46 m² 3 399,12 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie ładne zadbane , w poblizu Politechniki i ajd, dobre połaczeniez centrum miasta blisko sklepy , apteka , szkoła , przedszkole

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Częstochowa

1 600 zł125 m² 12,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

mieszkanie w centrum miasta blisko komunikacja miejska, tramwaj , autobus ,komplatnie umeblowane , ładny wystrój zadbane , jest 9 łóżek , duza łazienka z kabiną i osobno wc znakomita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kopernika

Śródmieście,Częstochowa

380 328 zł83 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

W sercu Częstochowy, osłoniętym jednak od miejskiego zgiełku oferujemy nowoczesny i piękny architektonicznie budynek, z trzydziestoma apartamentami o powierzchni od 43 m2 do 115 m2 , tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Joselewicza

Śródmieście,Częstochowa

150 000 zł120 m² 1 250 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam mam do sprzedania trzy mieszkanie w centrum Częstochowy w kamienicy. Kamienica częściowo odremontowana i w trakcie remontu. Mieszkanie jedno na parterze 150m2, i dwa mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jasnogórska

Śródmieście,Częstochowa

190 000 zł46 m² 4 130 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! nowa niższa cena! Mieszkanie w świetnej lokalizacji, centrum (ulica Jasnogórska). Mieszkanie po generalnym remoncie 4 lata temu. W pokojach parkiet, gipsówki, okna pcv. Łzaienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Kościuszki

Śródmieście,Częstochowa

128 000 zł37 m² 3 497,27 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie do remontu wraz z garażem w samym centrum Częstochowy. Blok tzw. "Dolarowiec" ogrodzony z dwoma bramami wjazdowymi na pilota+ nowa winda znajduje się za Cinema City Wolność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Focha

Śródmieście,Częstochowa

800 zł40 m² 20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w dobrym stanie, możliwość odświeżenia, poniesione nakłady do rozliczenia w czynszu (do uzgodnienia), częściowo umeblowane, parkiet, sprzęt agd, telewizor, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Częstochowa

139 000 zł57 m² 2 430,07 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie w centrum o ładnym rozkładzie przezmaczone do remontu, cd inf dla pośredników

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. 7 Kamienic

Podjasnogórska,Częstochowa

1 000 000 zł470 m² 2 127,66 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży część oficyny w podwórzu. Znajduje się ona 100 metrów od głównego wejścia na Jasną Górę a co się z tym wiąże - jest to najbardziej handlowo-usługowa okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Częstochowa

800 zł34 m² 23,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 34m2 o doskonałym położeniu w samym centrum miasta - III Al. Nmp. I piętro w bloku IV-piętrowym. 2 minuty spacerem do Parku Jasnogórskiego. Mieszkanie położone od drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

1 100 zł48 m² 22,92 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

mieszkanie kompletnie umeblowane , blisko centrum i uczelni , duzy parking na pilota dla mieszkańców mieszkanie przeznaczone jest także do sprzedaży

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Trzech Wieszczów

Trzech Wieszczów,Częstochowa

190 000 zł50 m² 3 792 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w dzielnicy Trzech Wieszczów o pow. 51,10 m2, usytuowane na 1 piętrze w bloku. Blok ocieplony, ładnie otynkowany, klatka schodowa czysta, domofon. Układ pomieszczeń: przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Częstochówka-Parkitka

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

330 000 zł86 m² 3 837,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie w atrakcyjnej dzielnicy Częstochowy położone na trzecim piętrze. Lokal składa się z: pokoju, przedpokoju, garderoby, kuchni, łazienki z natryskiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stryjeńskiej

Częstochowa,śląskie

1 800 zł96 m² 18,75 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz - wyłącznie dla firmy! lokalizacja: centrum, i strefa śródmieścia, bezpośrednie sąsiedztwo Parku Miejskiego i Jasnej Góry Cena obejmuje: - piwnicę - mieszkanie.