dowolna

Mieszkania w centrum Częstochowa - Oferty sprzedaży i najmu

536 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

536 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Częstochowa

Częstochowa,śląskie

115 000 zł27 m² 4 259,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie usytuowane na 3-piętrze w bloku w ścisłym Centrum miasta. Okna z balkonem wychodzące na ul. Nmp. Idealna oferta na biuro. Lokal przemianowany obecnie na prowadzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sosnowa

Ostatni Grosz,Częstochowa

155 000 zł48 m² 3 229,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przy ulicy przychodnia zdrowia, sklepy, przedszkole, szkoła. W pobliżu centrum handlowe, linia tramwajowa, autobus, kościół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Śródmieście

Śródmieście,Częstochowa

800 000 zł104 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

- mieszkanie dwukondygnacyjne: adaptacja strychu; dwa niezależne wejścia - lokalizacja: centrum, i strefa śródmieścia, bezpośrednie sąsiedztwo Parku Miejskiego i Jasnej Góry - III i IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogińskiego

Częstochowa,śląskie

190 000 zł56 m² 3 392,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Atrakcyjne M-3 o powierzchni 55,89 m2 usytuowane na II piętrze w trzypiętrowym bloku z cegły w dzielnicy centrum. Nieruchomość w standardzie podstawowym ,składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Iwaszkiewicza

Północ,Częstochowa

160 000 zł52 m² 3 076,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 52m2,składające się z dwóch ustawnych pokoi,ładnej widnej kuchni,łazienki,dużego balkonu i przedpokoju wyremontowanego łącznie z nowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sosabowskiego

Północ,Częstochowa

175 000 zł48 m² 3 645,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się w 4 piętrowym bloku przy lasku Aniołowskim (z balkonu widok na łakę i las). Za blokiem znajduje się przystanek autobusowy - świetne połaczenie z centrum (20 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mościckiego

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

1 200 zł60 m² 20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60 m2.Mieszkanie jest położone na osiedlu Parkitka,które znajduje sie blisko centrum. Cicha ,spokojna okolica,dużo zieleni.Blisko przystanek autobusowy.Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bohaterów Katynia

Błeszno,Częstochowa

1 200 zł60 m² 20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe ( bez pośredników ) w Częstochowie, dzielnica Błeszno. Całkowicie umeblowane i wyposażone (lodówka, kuchenka gazowo-elektryczna, kuchenka mikrofalowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Częstochowa

1 000 zł50 m² 20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie M3 w centrum, umeblowane w spokojnej okolicy. Czynsz 1000 zł Tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Raków

Raków,Częstochowa

75 000 zł25 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Spokojne osiedle z parkingiem oraz placem zabaw dla dzieci. W pobliżu ch Jagiellończycy, tesco. Łatwy dojazd do Centrum oraz innych rejonów miasta Komunikacją miejską autobusową oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowackiego

Śródmieście,Częstochowa

1 000 zł40 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę M3, 40 m., Śródmieście, 2 pokoje, łazienka i kuchnia (łazienka: kafelki, wanna; kuchnia:kafelki). Mieszkanie umeblowane i wyposażone w sprzęt agd. Dogodna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Trzech Wieszczów

Trzech Wieszczów,Częstochowa

130 000 zł38 m² 3 421,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 38,40m 2 pokoje z kuchnią , łazienka. Osobne wejścia do pomieszczeń Na 1 piętrze środkowe blok 4 piętrowy ocieplony spokojna dzielnica blisko do centrum.Blisko przychodnie,sklepy (w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Focha

Śródmieście,Częstochowa

1 300 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę M3, 50 m., Śródmieście, 3 pokoje, łazienka i kuchnia po remoncie (łazienka: kafelki, podwieszany sufit, kabina prysznicowa; kuchnia: gipsówka, kafelki, podwieszany sufit). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Katynia

Błeszno,Częstochowa

120 000 zł42 m² 2 857,14 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Słoneczne przytulne mieszkanie w wieżowcu na siodmym piętrze. Bardzo dobra lokalizacja blisko szkoła, przedszkole, osiedlowe centrum handlowe. MIeszkanie w standardzie podstawowym.Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Północ

Północ,Częstochowa

220 000 zł69 m² 3 188,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Częstochowa- północ. Sprzedam lub zamienię na mieszkanie W krakowie. Mieszkanie o powierzchni 69m2 w Częstochowie, w dzielnicy Północ - sprzedam lub zamienię na mniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Częstochowa

180 000 zł49 m² 3 673,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku trzypiętrowym. Trzy pokoje 15,75; 7,95 i 7,06 m2. Ciche, spokojne otoczenie. Blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

1 100 zł45 m² 24,44 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe, po remoncie. W pobliżu sklepy (M1, promenada, markpol) i Politechnika, blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dekabrystów

Tysiąclecie,Częstochowa

135 000 zł36 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piekna i spokojna dzielnica oraz łatwy dostęp do centrum

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Focha

Śródmieście,Częstochowa

1 200 zł45 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2-pokojowe W centrum częstochowy,blisko do ajd I akademii polonijnej,ok 6-7 min. Pieszo do alei.CENA OBEJMUJE WYNAJEM I CZYNSZ (W CZYNSZU WODA I GAZ). Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Katedralna

Śródmieście,Częstochowa

120 000 zł32 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Pilnie sprzedam ładne mieszkanie w centrum Częstochowy. Mieszkanie o powierzchni 32 m2, po remoncie, umeblowane, spółdzielcze własnościowe, możliwość adaptacji strychu na dodatkowe pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Focha

Śródmieście,Częstochowa

1 200 zł45 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

apartamentowiec w centrum częstochowy luksusowo wykończony w starym budownictwie wszystkie instalacje nowe. Wszędzie blisko

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Schillera

Północ,Częstochowa

380 zł20 m² 19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia pokój 20 metrowy, południowy z dużym balkonem w mieszkaniu 3 pokojowym. Pozostałe 2 pokoje zajmują dwaj mili, kulturalni panowie. Osobna łazienka i ubikacja, duża kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Częstochowa

225 000 zł68 m² 3 308,82 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam 4 pokojowe mieszkanie, bardzo słoneczne, położone w Centrum miasta blisko teatru. Mieszkanie do remontu, możliwość szerokiej aranżacji wnętrza. Kontakt pod nr tel  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Częstochowa

187 000 zł53 m² 3 528,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie przestronne, wysokie (280cm), ustawne. Łazienka z oknem. Balkon 4m. Mieszkanie ma okna na 3 strony. Duże, widne i ustawne pomieszczenia. Dodatkowo 8m piwnica, z niezależnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Armii Krajowej

Tysiąclecie,Częstochowa

165 000 zł49 m² 3 367,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 w dzielnicy Tysiąclecia o powierzchni 48,8 m2 na drugim piętrze w 4 - piętrowym bloku. Mieszkanie pomimo mniejszego metrażu jest bardzo funkcjonalne. Kuchnia mniejsza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mickiewicza

Śródmieście,Częstochowa

149 000 zł34 m² 4 382,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie kawalerka 33,4m na I/4 piętrze. Rok budowy 2000. Wysoki standard - mieszkanie znajdujące się w śródmieściu ul. Mickiewicza. Doskonała infrastruktura. W zasięgu 50m przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wierzbowa

Błeszno,Częstochowa

205 000 zł74 m² 2 770,27 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe o dużym metrażu - 74m, w dzielnicy Raków-Zachód, wieżowiec, 3 piętro, ocieplony, spokojna okolica, blisko centrum handlowe "jagielończycy", przedszkole 100m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Częstochowa

1 300 zł60 m² 21,67 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie z balkonem w centrum miasta.Przed budynkiem możliwość parkowania samochodu-brama zamykana na pilota.W mieszkaniu znajduje się pralka,lodówka.Mieszkanie umeblowane ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 500 zł60 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

III Aleja, centrum miasta, i piętro, 3 pokoje z parkietem, kuchnia, łazienka, przedpokój, garderoba z płytkami, w łazience kabina prysznicowa, kuchnia kompletna, na prąd, (bez gazu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mościckiego

Parkitka,Częstochowa

1 200 zł61 m² 19,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

61m2,wysoki standard,w pełni wyposażone,bezpośrednio,1200zl m-c,blisko ścisłego centrum

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Baczyńskiego

Północ,Częstochowa

230 000 zł61 m² 3 770,49 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

M4 do zamieszkania Mieszkanie jest bardzo jasne i ciepłe. Znajduje się na 3 piętrze w wieżowcu 9-cio piętrowym. Dwie windy, blok ocieplony. Do mieszkania oprócz piwnicy jest przypisany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopernika

Śródmieście,Częstochowa

1 200 zł36 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w pełni wyposażone, m.in. nowe meble, pralka, lodówka z zamrażarką, wanna narożna, duży telewizor, nowy piekarnik, okna plastikowe z zasłonami. Instalacja internetowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Iwaszkiewicza

Północ,Częstochowa

175 000 zł55 m² 3 181,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jasne i przestronne mieszkanie, położone w bardzo spokojnej i nowoczesnej dzielnicy Częstochowy (północ). W pobliżu dużo zieleni (park i Promenada), szkoła, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Częstochowa

1 200 zł37 m² 32,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ładne mieszkanie o powierzchni 37m2 na III piętrze położone w centrum częstochowy; balkon, piwnica, kuchnia połączona z salonem, w pełni umeblowane (kuchnia, lodówka, pralka, tv),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

160 000 zł54 m² 2 962,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dobra oferta! Mieszkanie o powierzchni 52,50 m2, na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku w dzielnicy Tysiąclecie. Oferta dla osób poszukujących mieszkania do remontu, chących zaadaptować je.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Sowińskiego

Częstochowa,śląskie

88 000 zł28 m² 3 142,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Doskonała lokalizacja: cicha spokojna dzielnica, jednocześnie blisko centrum miasta, politechniki, ajd oraz Jasnej Góry. Mieszkanie ustawne: przestronny, widny pokój, duża kuchnia z szerokim oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Śródmieście,Częstochowa

1 200 zł65 m² 18,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia przestronne cztero-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, łazienką i toaletą. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze, czteropiętrowego bloku w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Częstochowa,śląskie

800 zł32 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

W samym centrum , blisko teatru! Wysoki parter. Woda, śmieci, domofon, tv kablowa i ogrzewanie wliczone w czynsz. Prąd i gaz płatne w/g zużycia. Proszę dzwonić po 20ej. Ewentualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

210 000 zł51 m² 4 117,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie całkowicie wyposażone, z balkonem, piwnicą. 2 bardzo słoneczne pokoje, kuchnia i łazienka z wc - po remoncie, zadbane. Położone w bardzo spokojnej dzielnicy Częstochowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nadrzeczna

Śródmieście,Częstochowa

850 zł34 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przytulne mieszkanie dwupokojowe w centrum ( 5 min. pieszo do aleji nmp i 10 min. do Galerii Jurajskiej). Umeblowane, 1,5 roku temu remontowane, w bloku. Do wynajecia od zaraz. Polecam!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mościckiego

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

1 200 zł61 m² 19,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

61m2,luksusowo,1200zl,bezposrednio i bardzo blisko centrum