dowolna

Mieszkania w nowym bloku Częstochowa - Oferty sprzedaży lub najmu

256 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

256 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Lisiniec,Częstochowa

730 500 zł73 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedsprzedaż Luksusowego Apartamentu w Częstochowie! Inwestycja Premium Legnicka to nowoczesny projekt stworzony z myślą o osobach, które cenią komfort, prestiż i najwyższą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Lisiniec,Częstochowa

730 500 zł73 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedsprzedaż luksusowych Apartamentów w Częstochowie Inwestycja " Premium Legnicka" to nowoczesny projekt stworzony z myślą o osobach, które cenią komfort, prestiż i najwyższą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

2 600 zł49 m² 53,06 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na wynajem - Parkitka, częstochowa Oferujemy na wynajem komfortowe, nowocześnie urządzone 2-pokojowe mieszkanie, położone na parterze w nowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Lisiniec,Częstochowa

733 000 zł73 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poleska

Parkitka,Częstochowa

556 000 zł64 m² 8 687,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 64 m z ogródkiem 50 m | Stan deweloperski Komfortowe mieszkanie z ogródkiem na ul. Poleskiej o powierzchni 64 m w nowym Apartamentowcu w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Lisiniec,Częstochowa

680 200 zł68 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Lisiniec,Częstochowa

695 300 zł70 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Lisiniec,Częstochowa

695 300 zł70 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Lisiniec,Częstochowa

674 500 zł67 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Lisiniec,Częstochowa

690 500 zł69 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Lisiniec,Częstochowa

503 700 zł50 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Lisiniec,Częstochowa

738 300 zł74 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Lisiniec,Częstochowa

690 500 zł69 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Lisiniec,Częstochowa

667 600 zł67 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Lisiniec,Częstochowa

664 800 zł66 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Lisiniec,Częstochowa

664 800 zł66 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Małopolska

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

476 560 zł41 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy Państwu do sprzedaży, mieszkanie o powierzchni 41,44m2 w budynku apartamentowym przy ul. Poleskiej na trzecim piętrze w kameralnym bloku. Mieszkanie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Lisiniec,Częstochowa

667 600 zł67 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Lisiniec,Częstochowa

1 154 200 zł115 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Lisiniec,Częstochowa

674 500 zł67 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Lisiniec,Częstochowa

1 154 200 zł115 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Lisiniec,Częstochowa

733 000 zł73 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Lisiniec,Częstochowa

738 300 zł74 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Lisiniec,Częstochowa

503 700 zł50 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

465 000 zł60 m² 7 724,25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta! 0% kup bez prowizji 0%! Kupujący zwolniony z opłaty 2% podatku od czynności cywilnoprawnych. Nowa inwestycja 8 budynków mieszkalnych jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Lisiniec,Częstochowa

680 200 zł68 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

579 000 zł60 m² 9 617,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Expander zaprasza do zakupu mieszkania nr 7 o powierzchni 60,20 m , położonego na parterze w nowym, kameralnym apartamentowcu w prestiżowej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Mazowiecka

Parkitka,Częstochowa

2 600 zł56 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na wynajem Nowy w pełni wyposażony Apartament o powierzchni 56 m2 z ogrodem o powierzchni 150 m2 przy ul. Mazowieckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Małopolska

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

440 000 zł42 m² 10 587,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy Państwu do sprzedaży, mieszkanie o powierzchni 41,56m2 w budynku apartamentowym przy ul. Małopolskiej na drugim piętrzę. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowa

Wrzosowiak,Częstochowa

419 000 zł54 m² 7 759,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż gustownie urządzone, ustawne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni około 52 m , zlokalizowane na 3. piętrze w relatywnie nowym, ocieplonym bloku przy ulicy Gajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Parkitka,Częstochowa

569 000 zł52 m² 11 027,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania, położonego w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Częstochowy- parkitka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Częstochowa

Stare Miasto,Częstochowa

470 678 zł55 m² 8 550 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Osiedle realizowane na styku dzielnic parkitka, północ i osiedla tysiąclecia. Lokalizacja sprawia, że wszędzie mamy blisko: - centrum M1 800m - obi 600m - Aqua Park 1,2km - Promenada Czesława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Północ,Częstochowa

550 000 zł68 m² 8 088,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości dymowski. przedstawia wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania z rynku pierwotnego, zlokalizowanego przy ulicy Makuszyńskiego 155 w Częstochowie. Lokal stanowi część.