dowolna

Mieszkania w nowym bloku Częstochowa - Oferty sprzedaży lub najmu

253 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

253 ogłoszenia

Rynek pierwotny

574 480 zł71,81 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Ema Nieruchomości prezentuje piękne i ustawne mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Małopolskiej - w dzielnicy Parkitka - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

586 278 zł72,38 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży nowe mieszkania na Osiedlu Santo zlokalizowanym w centrum Częstochowy. Oferta! 0% kup bez prowizji 0%! Zakup bezpośrednio z biura sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł58 m² 12 051,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oerta zarezerwowana Oferta dla wymagającego klienta - wysoka jakość wykończenia, luksusowy apartament z 2022 roku gotowy do wprowadzenia, dostępny "od ręki"! Na sprzedaż atrakcyjny 3-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

632 925 zł67,45 m² 9 383,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży mieszkania w nowej kamienicy w Śródmieściu Częstochowy, przy ul. św. Jana. Zakup bezpośrednio z biura sprzedaży dewelopera Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

485 721 zł55,83 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Ema Nieruchomości prezentuje nowy, luksusowy apartament przy ulicy Łódzkiej, usytuowany w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Częstochowie-dzielnica Parkitka. 0% Prowizji - do.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł46 m² 11 739,13 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie z garderobą, zlokalizowane przy ulicy Poleskiej - dzielnica Parkitka w Częstochowie. Nieruchomość znajduje się na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł67,30 m² 8 603,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe jeszcze niezamieszkałę mieszkanie z ogrzewaniem podłogowym Cena : 579 000, 00 pln To idealna okazja, aby zamieszkać w nowoczesnej inwestycji, w spokojnej dzielnicy Parkitka! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł68 m² 8 088,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania, zlokalizowanego w Częstochowie przy ul. Makuszyńskiego 155. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł81,44 m² 7 969,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Lokal D-2 Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą -kończymy drugi etap naszej nowej inwestycji. Forma Futura to nowoczesne, a zarazem kameralne osiedle położone na północnych obrzeżach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

436 536 zł50,76 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szukasz mieszkania w nowym bloku. Szukasz mieszkania w nowym bloku ,w cichej spokojnej okolicy, z dala od otaczających blokowisk. Oferta sprzedaży mieszkania dwupokojowego usytuowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

657 800 zł60 m² 10 963,33 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sprzedam komfortowe mieszkanie w Częstochowie przy ul Okulickiego 56 Luksusowe 3-pokojowe mieszkanie | 60 m2 | Ostatnie piętro | Widok na południowo-zachodni To mieszkanie to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

836 990 zł76,09 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 76,09 m , położony w nowoczesnym apartamentowcu z 2020 roku przy ul. Małopolskiej - w prestiżowej, spokojnej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł66,62 m² 10 207,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowy apartament, który łączy komfort życia, funkcjonalność oraz doskonałą lokalizację -idealna propozycja dla osób poszukujących przestrzeni w spokojnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 000 zł41,23 m² 11 642,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ema Nieruchomości prezentuje luksusowe mieszkanie usytuowane przy ulicy Małopolskiej w dzielnicy Parkitka, jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Częstochowie. 0% Prowizji - do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

465 000 zł37,27 m² 12 476,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowy apartament, zlokalizowany na lokalizacji w centrum - Stacja Kopernik - w samym sercu Częstochowy, apartament z tarasem i miejscem postojowym w samym centrum. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł117,54 m² 8 073,85 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż wyjątkowy dwupoziomowy Apartament z fotowoltaiką w prestiżowej dzielnicy Parkitka Częstochowa. 3 lub 4 pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

337 594 zł41,17 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Neo Nieruchomości prezentuje nowe mieszkanie dwupokojowe w dzielnicy Parkitka. Kupujesz bez prowizji- oszczędzasz już na starcie! Mieszkanie o powierzchni 41.17m2 położone jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł77,80 m² 10 257,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z aneksem kuchennym) o powierzchni 77,80 m2 położonego na drugim piętrze w trzypiętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

538 929 zł78,01 m² 6 908,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży nowe mieszkania w Częstochowie przy ul. Limanowskiego, w dzielnicy Raków. Oferta! 0% kup bez prowizji 0%! Zakup bezpośrednio z biura.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł97,53 m² 9 945,66 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje na sprzedaż przestronny apartament w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 113 m , zlokalizowany na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł86 m² 10 232,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie z tarasem - Parkitka Na sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 86 m , zlokalizowane na parterze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

599 500 zł53,70 m² 11 163,87 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Sprzedam trzy pokojowe mieszkanie na ulicy Okulickiego w Częstochowie Oferujemy Państwu mieszkanie rozkładowe ,trzy pokojowe -salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł81,44 m² 7 969,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Forma Futura w Częstochowie to nowoczesne, a zarazem kameralne osiedle położone na północnych obrzeżach miasta, które łączy minimalistyczną architekturę z funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł57,50 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane na Osiedlu Okulickiego Park w Częstochowie o powierzchni 57,5 m2. Lokal znajduje się na 1 piętrze 6-piętrowego bloku, który został oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

701 101 zł84,47 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży mieszkania na nowym osiedlu w Częstochowie, przy ul. Łódzkiej. Oferta! 0% kup bez prowizji 0%! Zakup bezpośrednio z biura sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł67,05 m² 9 545,12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Częstochowie przy ul. Krynickiej 28b/2a. Cechy nieruchomości: - powierzchnia: ~ 67,05.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

382 000 zł35,20 m² 10 852,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prestiżowy apartament w nowym, energooszczędnym budynku - Stacja Kopernik, centrum Częstochowy Na sprzedaż wyjątkowa oferta dla osób ceniących komfort, nowoczesną architekturę oraz doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

377 570 zł44,42 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży nowe mieszkania na Osiedlu Santo zlokalizowanym w centrum Częstochowy. Zakup bezpośrednio z biura sprzedaży dewelopera Kupujący zwolniony.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł43 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w centrum Częstochowy Dostępne jest również identyczne mieszkanie na 1 piętrze w tym samym budynku Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 700 zł86,88 m² 7 950,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Kancelaria Nieruchomości Kubacki & Broniszewski prezentuje na sprzedaż dwupoziomowy apartament zlokalizowany na Kwiatowym Osiedlu. Kwiatowe Osiedle to prestiżowa lokalizacja w dzielnicy Kiedrzyn,.

Szczegóły ogłoszenia

382 470 zł43,34 m² 8 824,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026