dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Częstochowa - Sprzedaż i wynajem

195 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

195 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Michałowskiego

Północ,Częstochowa

1 050 zł57 m² 18,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia wyremontowane, zadbane, czyste, z plastykowymi oknami mieszkanie 2 pokojowe, z dużą kuchnią, łazienką i balkonem o powierzchni 57 m2 przy ul. Michałowskiego 18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

140 000 zł35 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy do sprzedania mieszkanie o powierzchni 35m2 na parterze w bloku 4 piętrowym. Mieszkanie wyremontowane, gotowe do wprowadzenia, częściowo umeblowane. Dwa pokoje, duży salon, mniejszy pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

115 000 zł37 m² 3 050 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna cena! Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 37,7m2, na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie składa się z dużego pokoju, małego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Raków

Raków,Częstochowa

137 000 zł44 m² 3 113 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do kupienia mieszkanie dwupokojowe w dzielnicy Raków. Pokój dzienny z wnęką, drugi pokój w kształcie prostokąta, na podłodze wykładzina pcv, na ścianach gipsówki. Łazienka wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

800 zł30 m² 27 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Jednopokojowe mieszkanie do wynajęcia w dzielnicy Tysiąclecie. Pokój przechodni , na podłogach panele , okna nowe , w łazience kabina prysznicowa. Mieszkanie po generalnym remoncie ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Północ

Północ,Częstochowa

199 000 zł61 m² 3 235 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tutaj jest link do wirtualnej wizyty po tym mieszkaniu: (skopiuj link do przeglądarki i spaceruj po lokalu) Ładne Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 61,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podjasnogórska

Podjasnogórska,Częstochowa

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament do wynajęcia! Oferujemy Państwu do wynajmu apartament w centrum miasta. Powierzchnia 50m2, w skład pomieszczeń wchodzi, salon otwarty na kuchnię, sypialnia oraz łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Częstochowa

Częstochowa,śląskie

240 000 zł69 m² 3 478 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedanie przestronne, ustawne duże mieszkanie o powierzchni 69m2. Trzy pokoje, kuchnia, łazienka, wc, duży przedpokój, balon. Duży pokój- salon otwarty na przedpokój, drugi duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 100 zł55 m² 23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne, przestronne mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy. Mieszkanie stanowią 2 duże pokoje, z jednego wyjście na ładny balkon, przestronny przedpokój z szafą tupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

154 000 zł45 m² 3 422 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie! Bardzo atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy. Mieszkanie jest po generalnym remoncie , wymieniona jest cała instalacja , wszystkie sufity sa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyczerpy-Aniołów

Wyczerpy-Aniołów,Częstochowa

180 000 zł54 m² 3 321 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Mamy do sprzedania duże mieszkanie dwupokojowe opowierzchni 54,2m2. Mieszkanie w bloku trzypiętrowym z cegły na 1 pietrze. Dwa pokoje- duży salon z balkonem, mniejszy pokój- sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Broniewskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

98 000 zł26 m² 3 769,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Polecam jednopokojowe, przytulne mieszkanie o bardzo dobrej lokalizacji. Lokal składa się z pokoju (15 mkw), widnej kuchni (4,5 mkw), przedpokoju oraz łazienki wraz z wc. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Częstochowa

82 000 zł24 m² 3 416,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania przytulna kawalerka w centrum miasta Częstochowy. Znajduje się na 3-cim piętrze bloku 4-piętrowego. Składa się z dużego pokoju(15m2), kuchni(3m2), przedpokoju(2m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skłodowskiej-Curie

Trzech Wieszczów,Częstochowa

269 000 zł51 m² 5 274 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w świetnej lokalizacji (ul. Skłodowskiej-Curie) w środku osiedla z bardzo ładnym otoczeniem, zielenią. Nowoczesny blok z końca lat 90tych. Mieszkanie po niedawnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zapolskiej

Tysiąclecie,Częstochowa

1 000 zł46 m² 21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie czyste, ciepłe i przyjemne. W pokojach panele, w korytarzu i kuchni terakota. Umeblowane. Bardzo dobra lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Częstochówka-Parkitka

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

1 200 zł57 m² 21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Uwaga nowa oferta na rynku! Do wynajęcia przestronne i słoneczne mieszkanie na poddaszu zlokalizowane w bloku z cegły w dzielnicy Parkitka. Salon z balkonem i widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

360 000 zł86 m² 4 186 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

1 100 zł60 m² 20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia! Mieszkanko w dzielnicy Tysiąclecie. Trzy pokoje, kuchnia, łazienka i toaleta. Dwa pokoje z przeznaczeniem na sypialnię oraz przestronny salon. W pokojach na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Częstochowa,śląskie

900 zł50 m² 20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Stare Miasto

Stare Miasto,Częstochowa

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Komfortowe, jednopokojowe mieszkanie z wydzieloną sypialnią, położone na drugim piętrze w nowym budynku. Mieszkanie kompletnie umeblowane i wyposażone. Centralne ogrzewanie z piecyka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Częstochowa

Częstochowa,śląskie

2 000 zł82 m² 24 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Bardzo ładne, nowe mieszkanie 82mkw w budynku wielolokalowym w centrum miasta. Mieszkanie stanowią trzy pokoje, kuchnia i łazienka. pokoje przestronne, widne. Ze względu na lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Raków

Raków,Częstochowa

1 000 zł49 m² 20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

M - 3 wynajem! Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Raków Zachód. Mieszkanie po remoncie, w pełni umeblowane. Kuchnia wraz ze sprzętem agd. Łazienka w glazurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Baczyńskiego

Północ,Częstochowa

219 000 zł62 m² 3 504 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M4 położone przy promenadzie Czesława Niemena(drugi blok od promenady). Blisko przedszkole, szkoła nr2, sklepy, biedronka, tramwaj i inne usługi. Okna na północ, wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

320 000 zł78 m² 4 102 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Tutaj jest link do wirtualnej wizyty po tym mieszkaniu: (skopiuj link do przeglądarki i spaceruj po lokalu) Bardzo ładne, przestronne mieszkanie położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

130 000 zł38 m² 3 385 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni całkowitej 38,4 mkw, położne na 4 piętrze w bloku w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie widne, ustawne. W dużym pokoju na podłodze panele, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

800 zł87 m² 9 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Doskonale położony lokal mieszkalny w centrum miasta. położony na 1 piętrze. Lokal o powierzchni: 87 m2. Na podłogach znajduje się parkiet, ściany malowane. W lokalu znajduje się 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

700 zł30 m² 23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Raków

Raków,Częstochowa

115 000 zł36 m² 3 194 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ustawne mieszkanie na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanko w standardzie podstawowym. Ściany malowane, na podłogach lentex. Okna drewniane do wymiany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

225 000 zł62 m² 3 611 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 62,3 mkw położone w bloku na czwartym piętrze, w dzielnicy Północ. Mieszkanie widne, ustawne, w pokojach na ścianach gładzie gipsowe, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Waszyngtona

Śródmieście,Częstochowa

110 000 zł38 m² 2 894,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

=cena do negocjacji!= Witam! Mam do sprzedania dużą, przestronną kawalerkę na 4 piętrze w centrum Częstochowy. Mieszkanie jest w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania. W pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

145 000 zł44 m² 3 295 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta! Do sprzedazy mieszkanie w dzielnicy Tysiąclecie na 1 piętrze w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie o powierzchni 44m2. Mieszkanie składa sie z dwóch pokoii, duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zapolskiej

Tysiąclecie,Częstochowa

163 000 zł46 m² 3 558,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadam mieszkanie do sprzedaży dwupokojowe w dzielnicy Tysiąclecie ul. Zapolskiej pow. 45,80 m kw. 4p. blok czteropiętrowy. Trzech lokatorów na piętrze, klatka czysta, zadbana , domofon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zapolskiej

Tysiąclecie,Częstochowa

1 000 zł46 m² 21,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadam mieszkanie dwupokojowe do wynajęcia w dzielnicy Tysiąclecie ul. Zapolskiej. Pow. 46 m kw. 4p. blok. Mieszkanie umeblowane ze sprzętem agd. Do wynajęcia od już. Kwota 1000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Michałowskiego

Północ,Częstochowa

110 000 zł34 m² 3 235,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam pokój z kuchnią ,metraż 34 m2 , 4 piętro , dzielnica Północ

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Trzech Wieszczów

Trzech Wieszczów,Częstochowa

142 000 zł47 m² 3 021 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe na czwartym piętrze w wieżowcu - dzielnica Trzech Wieszczów. W mieszkaniu duży pokój z wnęką, mały pokój z balkonem, widna kuchnia, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 100 zł50 m² 22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne mieszkanie dwupokojowe z własnym gazowym ogrzewaniem w nowym bloku, blisko parku,w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kontkiewicza

Wyczerpy-Aniołów,Częstochowa

1 400 zł53 m² 26,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę komfortowo wykończone mieszkanie o pow. 53m2 w pełni wyposażone i umeblowane na ulicy Kontkiewicza (wyczerpy). Mieszkanie składa się z dużego salonu, sypialni, przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

189 000 zł62 m² 3 073,17 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Sprzedam mieszkanie własnościowe o powierzchni 61,5m2 położone na pierwszym piętrze w budynku 10 piętrowym na Północy. Mieszkanie duże, bardzo nasłonecznione przez co zimą mniej zużywa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stryjeńskiej

Śródmieście,Częstochowa

1 500 zł96 m² 15,63 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

mieszkanie umeblowane: sypialnia: duże łoże małżeńskie, zabudowana garderoba mały pokój: szafa ubraniowa+regały (3szt) +łóżko+biurko duży pokój: wersalka +szafa ubraniowa+regał+komoda (2szt).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Łukasińskiego

Raków,Częstochowa

80 000 zł26 m² 3 076,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie jednopokojowe w bloku trzypiętrowym. Duży pokój, mała kuchnia. Spokojna okolica i sąsiedzi. Odświeżone, gotowe do zamieszkania. Zapraszam do oglądania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okulickiego

Parkitka,Częstochowa

1 200 zł56 m² 21,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Parkitka, przy ulicy Okulickiego w ocieplonym IV piętrowym bloku. W bloku jest domofon. Mieszkanie, typu M 3 ma 56 m2 oraz piwnica.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij