dowolna

Mieszkania z garażem Częstochowa - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

96 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

96 ogłoszeń

420 000 zł55 m² 7 636,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta 0% - Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Sprzedający! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nietuzinkowe, klimatyczne, bezczynszowe, wysokie, dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł39,75 m² 50,31 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Sverum Nieruchomości poleca do wynajęcia mieszkanie typu M-3 (pokój z aneksem kuchennym i sypialnia ) o powierzchni 39,75 m2 położone na 3 piętrze w bloku 5 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł74 m² 36,49 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie 76 m Częstochowa, parkitka z ogródkiem. Szukasz stylowego przytulnego dużego mieszkania. Oferta najmu mieszkania w nowym budownictwie zlokalizowanego na Parkitce przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł34 m² 8 205,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta 0% - Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Sprzedający! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nietuzinkowe, klimatyczne, wysokie, bezczynszowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

510 000 zł44 m² 11 590,91 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Neo Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w dzielnicy Parkitka. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego, 2-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

537 000 zł62,49 m² 8 593,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Rezerwacja Parkitka, ul. Małopolska 169a Wyjątkowe mieszkanie na parterze z dużym ogrodem - idealna przestrzeń do życia! Gotowe czeka na nowego właściciela Na sprzedaż oferuję nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł109 m² 6 972,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości czestate prezentuje przestronne mieszkanie o powierzchni 109 m , położone przy ul. Wyszyńskiego, na prywatnym, zamkniętym osiedlu, które zapewnia mieszkańcom poczucie.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł68 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 68m2 położone w dzielnicy Parkitka przy ul. Małopolskiej znajdujące się blisko Alei Brzozowej. Mieszkanie zlokalizowane wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

376 014 zł43,22 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży nowe mieszkania na Osiedlu Mazowiecka w prestiżowej dzielnicy Parkitka. Oferta! 0% kup bez prowizji 0%! Zakup bezpośrednio z biura sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Raków,Częstochowa

369 000 zł74,20 m² 4 973,05 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Zapraszamy do zapoznania się ze sprzedażą nieruchomości tymu M-5 Położonej w Częstochowie przy ulicy Wierzbowej, w bloku po termomodernizacji na IV piętrze. Mieszkanie dwustronnie.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł102,30 m² 5 464,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Bezczynszowe mieszkanie z dodatkowym pomieszczeniem, garażem i warsztatem prezentuje;Aleja Nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowe, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 94,8 m + 7,5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

471 540 zł54,20 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł81,60 m² 7 953,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w niskim bloku z 1996roku, położone w bardzo dobrej, spokojnej lokalizacji ,.

Szczegóły ogłoszenia

528 000 zł70,40 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 70,4 m - gotowe do zamieszkania Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 70,4 m , położone w zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łódzka

Parkitka,Częstochowa

949 000 zł118 m² 8 073,85 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż wyjątkowy dwupoziomowy Apartament z fotowoltaiką w prestiżowej dzielnicy Parkitka Częstochowa. 3 lub 4 pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Parkitka,Częstochowa

359 000 zł55 m² 6 515,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Woźniakowski Nieruchomości oferuje na sprzedaż, mieszkanie 55,10 m , położone na 4. piętrze w zadbanym bloku z wyremontowaną klatką schodową i dwoma niezależnymi wejściami co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okulickiego

Parkitka,Częstochowa

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Okulickiego 58, dzielnica Parkitka w Częstochowie. Uwaga! Nowe pachnące świeżością, jeszcze nigdy nie wynajmowane mieszkanie, wykończone nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Częstochowa

540 000 zł72 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta 0% - Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Sprzedający! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nietuzinkowe, klimatyczne, wysokie, ciche, bezczynszowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poleska

Parkitka,Częstochowa

2 500 zł39 m² 63,78 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 39,2m - komfort, bezpieczeństwo, wysoki standard | osiedle zamknięte 2 500 zł + czynsz ~310 zł + media(wg.liczników) | 1 miejsce parkingowe w garażu oraz komórka lokatorska (~5m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przerwy-Tetmajera

Raków,Częstochowa

299 000 zł90 m² 3 313,39 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania zlokalizowanego w Częstochowie przy ul. Przerwy-Tetmajera. Cechy nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poleska

Parkitka,Częstochowa

2 500 zł39 m² 63,78 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 39,2m - komfort, bezpieczeństwo, wysoki standard | osiedle zamknięte 2 500 zł + czynsz ~310 zł + media | 1 miejsce parkingowe w garażu oraz komórka lokatorska(~5m2) w cenie | 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Parkitka,Częstochowa

2 600 zł43 m² 60,47 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na wynajem Apartament o powierzchni 43m zlokalizowany na piątym piętrze nowego bloku z windą w dzielnicy Parkitka w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Wrzosowiak,Częstochowa

265 000 zł36 m² 7 357,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Cena do negocjacji! neo Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Wrzosowiak. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 36m2, położone na parterze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okulickiego

Parkitka,Częstochowa

3 500 zł74 m² 47,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie 74 m Częstochowa, parkitka Szukasz stylowego przytulnego dużego mieszkania. Oferta najmu mieszkania w nowym budownictwie zlokalizowanego na Parkitce przy ul Okulickiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

829 000 zł66 m² 12 466,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ofertą sprzedaży jest nowy apartament ,nigdy nie zamieszkały! premium W każdym pomieszczeniu Apartament skład się ; - z dwóch sypialni - Salonu z aneksem kuchennym - Łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Częstochowa

449 000 zł70 m² 6 414,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1943

Częstochowa, al. Nmp, śródmieście, mieszkanie M5 na sprzedaż. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 70 mkw zlokalizowane w samym centrum miasta przy II al. Nmp. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

850 000 zł139 m² 6 115,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania położonego na 1 piętrze segmentu w prestiżowej dzielnicy willowej. To idealne miejsce dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mościckiego

Parkitka,Częstochowa

445 000 zł54 m² 8 275,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 50,77 m2 z komórka lokatorską 2,98 m2, na pierwszym pietrze w budynku 3-piętrowym z windą. Własne ogrzewanie gazowe. Składa się z salonu z aneksem kuchennym , pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Parkitka,Częstochowa

3 000 zł84 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Z tarasem + miejsce garażowe Do wynajęcia przestronne mieszkanie położone na parterze bloku w dzielnicy Parkitka. Mieszkanie o powierzchni 84 m2 składające się z: - kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Parkitka,Częstochowa

619 000 zł66 m² 9 385,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Rodzinne mieszkanie gotowe do zamieszkania przy alei brzozowej W częstochowie Oferujemy do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe o powierzchni użytkowej 62,78 m 2 położone na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bełchatowska

Lisiniec,Częstochowa

485 000 zł98 m² 4 948,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Prezentuje: aleja Nieruchomości lokalizacja: częstochowa, lisiniec ul. Bełchatowska opis nieruchomości Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 98 m, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okulickiego

Parkitka,Częstochowa

515 000 zł60 m² 8 633,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na Sprzedaż słoneczny apartament o powierzchni 59,65 m zlokalizowany na szóstym piętrze nowego bloku z windą w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poleska

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

360 000 zł42 m² 8 633,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ustawne, funkcjonalne zupełnie nowe dwupokojowe mieszkanie w nowym budynku apartamentowym przy ul. Poleskiej na pierwszym piętrze. Mieszkanie składa się z: -komunikacja -pokój dzienny -aneks.

Szczegóły ogłoszenia