dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Częstochowa - Lista ogłoszeń

313 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

313 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrzosowiak,Częstochowa

240 000 zł51 m² 4 705,88 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się w Częstochowie przy ul. Lechonia 19 m. 4 w dzielnicy Wrzosowiak. Lokal znajduje się na I piętrze w bloku 10 - piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

245 000 zł52 m² 4 684,51 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 52,3m2 usytuowane na dziewiątym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Tysiąclecie. Opis mieszkania: ustawne mieszkanie w którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Trzech Wieszczów,Częstochowa

249 000 zł40 m² 6 225 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Umowa na wyłączność, oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt"! Na sprzedaż słoneczne mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na trzecim piętrze w ocieplonym 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Częstochowa

580 000 zł134 m² 4 328,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1936

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje klimatyczne mieszkanie w centrum. Mieszkanie składa się z pięciu pokoi, w tym cztery w amfiladzie, kuchni ze spiżarnią, osobnej łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowowiejskiego

Częstochowa,śląskie

1 800 zł52 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ofertą biura jest bardzo atrakcyjne mieszkanie do wynajęcia w samym Centrum Częstochowy przy ul. Nowowiejskiego Mieszkanie składa się z dwóch przestronnych pokoi w pełni umeblowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skłodowskiej-Curie

Trzech Wieszczów,Częstochowa

2 200 zł58 m² 38,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia przyjemne, słoneczne 3 pokojowym mieszkanie znajdujące się na 1 piętrze w bloku przy ul.Skłodowskiej-Curie. Spokój i cisza oraz wszędzie blisko - rzadkie połączenie. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Trzech Wieszczów,Częstochowa

2 000 zł39 m² 51,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Woźniakowski Nieruchomości oferuje na wynajem 2-pokojowe mieszkanie na drugim piętrze w bloku 4-piętrowym. Nieruchomość po generalnym remoncie, w pełni wyposażona znajduje się na ul. Zana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Księżycowa

Tysiąclecie,Częstochowa

2 500 zł52 m² 48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu nowoczesnego, dwu pokojowego mieszkania na Tysiącleciu przy ulicy Księżycowej w pełni umeblowanego. Mieszkanie o powierzchni 52 m2 składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

580 000 zł134 m² 4 328,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1936

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mościckiego

Parkitka,Częstochowa

419 000 zł55 m² 7 618,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Możliwość kupna mieszkania z miejscem garażowym Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego w dzielnicy Parkitka przy ul. Mościckiego 3-pokojowego, mieszkanie na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

378 000 zł48 m² 7 840,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania komfortowe M3 w dzielnicy Parkitka o pow. 48,21 m2. Mieszkanie położone na 1 piętrze, w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Nieruchomość składa się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Trzech Wieszczów

Trzech Wieszczów,Częstochowa

1 900 zł53 m² 35,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe, położone na pierwszym piętrze blisko centrum. Mieszkanie urządzone nowocześnie , z pełnym umeblowaniem i wyposażeniem. Blok położony bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Raków,Częstochowa

1 600 zł49 m² 32,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentuję mieszkanie w bardzo dobrym standardzie przeznaczone do wynajęcia. Nowoczesne M-3 (49m2) w bloku przy al.POKOJU zlokalizowane na 3 piętrze. Mieszkanie przeszło generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ossowskiego

Raków,Częstochowa

258 000 zł48 m² 5 319,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży, przestronne, słoneczne 2-u pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, usytuowane na wysokim parterze, w niskim bloku z cegły, w spokojnej, cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Częstochowa

3 000 zł75 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ofertą biura jest stylowo urządzone dwupokojowe mieszkanie w zadbanej kamienicy w samym Centrum Częstochowy. Apartament dla ludzi ceniących sobie komfort przestrzeni i ponadczasowy styl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

319 000 zł63 m² 5 063,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 63 m2 usytuowane na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie: w skład, którego wchodzą: -przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Częstochowa,śląskie

249 000 zł40 m² 6 225 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na trzecim piętrze w ocieplonym 4-piętrowym bloku z cegły, położonym w pobliżu centrum przy ul. Słowackiego. Pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

319 000 zł63 m² 5 063,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63mkw usytuowane na drugim piętrze w niskim bloku w dzielnicy Tysiąclecie. W skład mieszkania wchodzą: -Przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Częstochowa

1 500 zł65 m² 23,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w Centrum Częstochowy również dla obcokrajowców Lokal może pełnić również podwójną funkcje tj. mieszkalną i na działalność Mieszkanie położone na 1 -szym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bohaterów Katynia

Błeszno,Częstochowa

175 000 zł32 m² 5 384,62 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu do sprzedaży widną, przestronną kawalerkę typu M-2 w dzielnicy Błeszno, znajdującą się w wieżowcu na 5-tym piętrze. Mieszkanie jest do remontu, doskonałe do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brzozowa

Częstochowa,śląskie

1 700 zł47 m² 36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bardzo przestronna kawalerka w pobliżu Alei Brzozowej prowadzi Aleja Nieruchomości lokalizacja Parkitka,ul.Oławska,przy Alei Brzozowej O MIESZKANIU Lokal 47m2 składa się z salonu,otwartej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Tysiąclecie,Częstochowa

1 800 zł46 m² 39,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja do 28.10! Komfortowe | rozkładowe | idealne na start | mieszkanie w zielonej okolicy ul. Kiedrzyńska 73, częstochowa Fantastyczny, dwupokojowy lokal czeka na nowego najemcę. Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wrzosowiak

Wrzosowiak,Częstochowa

249 000 zł48 m² 5 134,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 48,5 m2 usytuowane na parterze w niskim bloku. Mieszkanie: w skład, którego wchodzą: -przestronny salon z wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Raków

Raków,Częstochowa

369 000 zł67 m² 5 507,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 67m2 usytuowane na wysokim parterze w niskim bloku z cegły w dzielnicy Raków. Mieszkanie: w skład, którego wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Matejki

Stradom,Częstochowa

400 000 zł81 m² 4 938,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Atrakcyjny apartament na I piętrze. Cicha, spokojna okolica, blisko sklepów i komunikacji miejskiej. Lokal w kameralnym budynku 4 lokalowym, w dzielnicy Stradom w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 600 zł33 m² 48,48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuje do wynajecia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 33m2 po remoncie. Polozone na 1 pietrze w bloku jednopietrowym w dzielnicy Rakow. Powierzchnie mieszkania stanowi duzy pokoj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wrzosowiak

Wrzosowiak,Częstochowa

289 320 zł61 m² 4 742,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje na parterze Świetne dla rodzin Posiadamy ekipę remontową godną polecenia! Zadzwoń Informacje: cena: 289 320.00 PLN Cena za m2: 4 742.95 PLN Powierzchnia: 61 m2 Liczba pokoi: 3 Piętro: Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Śródmieście

Śródmieście,Częstochowa

185 000 zł25 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Oferujemy na sprzedaż kawalerkę w super lokalizacji Zadzwoń Informacje: cena: 185 000.00 PLN Cena za m2: 7 400.00 PLN Powierzchnia: 25 m2 Liczba pokoi: 1 Piętro: 0 Liczba pięter: 3 Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kiedrzyńska

Tysiąclecie,Częstochowa

1 900 zł40 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Salon połączony z sypialnią + piękna, wyposażona kuchnia i łazienka w nowym apartamentowcu. Okna aluminiowe, ogrzewanie gazowe Apartament na II piętrze w nowo wybudowanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

250 000 zł44 m² 5 681,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 44m2 usytuowane na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie: w skład, którego wchodzą: -duży pokój z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Michałowskiego

Północ,Częstochowa

449 000 zł73 m² 6 150,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Proponujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie znajdujące się w miejscowości Częstochowa w dzielnicy Północ przy ul. Michałowskiego 34. Nieruchomość w skrócie: mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Małopolska

Częstochowa,śląskie

2 900 zł70 m² 41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowy apartament +taras+miejsce postojowe na nowym osiedlu przy ul.Małopolskiej PREZENTUJE Aleja Nieruchomości LOKALIZACJA Parkitka,ul.Małopolska,nowo wybudowane osiedle zamknięte O MIESZKANIU.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Trzech Wieszczów

Trzech Wieszczów,Częstochowa

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ofertą biura jest małe przytulne mieszkanie składające się z dużego pokoju oraz wydzielonej sypialni, dużo kuchni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie w bloku przy ul. Nowowiejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Botaniczna

Wrzosowiak,Częstochowa

1 650 zł48 m² 34,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane w Częstochowie, przy ulicy Botanicznej 28 na II piętrze czteropiętrowego bloku. Informacje o nieruchomości: powierzchnia użytkowa - 48,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jasnogórska

Śródmieście,Częstochowa

154 024 zł30 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje 1-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze w 2 piętrowej kamienicy w centrum Częstochowy, w okolicach ulicy Jasnogórskiej. Na niespełna 30 m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Limanowskiego

Raków,Częstochowa

204 000 zł45 m² 4 504,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się w Częstochowie, przy ul. Limanowskiego 57 m. 43 Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku w zacisznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Botaniczna

Wrzosowiak,Częstochowa

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ema Nieruchomości oferuje na wynajem mieszkanie po remoncie znajdujące się w miejscowości Częstochowa w dzielnicy Wrzosowiak przy ul. Botanicznej 29 Nieruchomość w skrócie: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Armii Krajowej

Tysiąclecie,Częstochowa

235 000 zł46 m² 5 075,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się w Częstochowie, przy ul. Armii Krajowej 12/30. Doskonała lokalizacja dla studentów - naprzeciw bloku znajduje się Uniwersytet im. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Częstochowa

3 500 zł65 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania w wysokim standardzie w samym sercu Częstochowy? Mam dla Ciebie ciekawą ofertę mieszkania na wynajem w III al. Nmp. Sypialnia, sypialnia z wyjściem na balkon, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sportowa

Wrzosowiak,Częstochowa

259 000 zł48 m² 5 429,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe, pięknie urządzone mieszkanie znajdujące się w Częstochowie, przy ul. Sportowej 94 A lok. 19. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

340 000 zł45 m² 7 556 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania typu M3 o powierzchni 45 m2 w samym centrum miasta, przy ulicy Waszyngtona. Nieruchomość składa się z otwartej.