dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Częstochowa - Lista ogłoszeń

315 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

315 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

1 350 zł68 m² 19,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Witam, do wynajęcia mieszkanie w nowym, luksusowym budynku z windą, na zamkniętym osiedlu w dzielnicy Parkitka. Powierzchnia 68 mkw, 3 przestronne pokoje z czego jeden z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

1 400 zł68 m² 20,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w nowym, luksusowym budynku w dzielnicy Parkitka. Powierzchnia 68 mkw, trzy przestronne pokoje z czego jeden z dużą garderobą, kuchnia nieumeblowana oraz łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

1 550 zł59 m² 26,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

! rezerwacja do styczeń 2014! Witam, do sprzedania komfortowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu w dzielnicy Parkitka. Zlokalizowane na parterze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazowiecka

Grabówka,Częstochowa

920 zł59 m² 15,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Witam, do wynajęcia śliczne 2 pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy w dzielnicy Grabówce (ul. Mazowiecka). Do dyspozycji umeblowana kuchnia (w zabudowie), łazienka oraz 2 pokoje do dowolnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Podjasnogórska

Podjasnogórska,Częstochowa

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bardzo ładne mieszkanie dwu pokojowe zlokalizowane w nowym bloku w okoicach Jasnej Góry. Dwa pokoje z czego jeden połączony z aneksem kuchennym, łazienka oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Częstochowa

160 000 zł57 m² 2 807,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezposrednio atrakcyjne, niedrogie mieszkanie M-4 o pow. 57,2 m2, i piętro, w 4-piętrowym bloku z cegły w centrum Częstochowy (spokojna okolica). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Grabówka

Grabówka,Częstochowa

920 zł59 m² 15,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie dwu pokojowe zlokalizowane w dzielnicy Grabówka. Powierzchnia 59 mkw., dwa duże widne i ustawne pokoje z czego jeden z balkonem. Kuchnia duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Częstochowa

170 000 zł57 m² 2 982,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Sprzedam bezpośrednio atrakcyjne, niedrogie mieszkanie M-4 o pow. 57,2 m2, i piętro, w 4-piętrowym bloku z cegły w centrum Częstochowy (spokojna okolica). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skrzyneckiego

Śródmieście,Częstochowa

750 zł30 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie położone jest w cichej części centrum. Słoneczne, czyste, zadbane.Blisko uczelni, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 300 zł78 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bardzo dobrze zlokalizowany lokal w ścisłym centrum w wyremontowanej kamienicy na 1 piętrze. Lokal składa się z: pokój 19,3 m2, pokój 23,1 m2, łazienka 11,1 m2 i pomieszczenie socjalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 300 zł126 m² 10,32 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne, przestronne, w dużej części nowoczesne mieszkanie, położone w Centrum, przy spokojnej ulicy. Kuchnia w nowej zabudowie, jadalnia połączona z salonem z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

220 000 zł56 m² 3 928,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Duże M-3 , Dzielnica Parkitka! Polecam do sprzedaży ładne dwupokojowe mieszkanie o pow. 56m2, położone na trzecim piętrze w bloku .w dzielnicy W pokojach na ścianach gipsówki na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 650 zł74 m² 22,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie w Centrum miasta! Komfortowe mieszkanie położone na drugim piętrze ocieplonego bloku w okolicach ul.Szymanowskiego.Mieszkanie w pełni umeblowne i wyposażone .Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wręczycka

Lisiniec,Częstochowa

117 600 zł29 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Tylko 4000 zł Z vat / 1m2 Polecamy jednopokojowe o powierzchniach użytkowych: 29,40mkw i 36,90mkw , usytuowane w nowoczesnym bloku na parterze w dzielnicy Lisiniec przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Raków

Raków,Częstochowa

79 000 zł29 m² 2 743,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ocieplony blok - drugie piętro Zadbane mieszkanie typu M-2 położone na drugim piętrze w trzypiętrowym bloku po termomodernizacji. Ustawny pokój ,duża, widna i ustawna kuchnia , przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dźbów

Dźbów,Częstochowa

115 000 zł51 m² 2 254 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta godna polecenia M-3 dźbów Polecamy do sprzedaży ładne, ustawne, po częściowym remoncie M-3 w dzielnicy Dźbów. Wyremontowana łazienka z wc i wanną. Wymienione okna na nowe pcv

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dźbów

Dźbów,Częstochowa

150 000 zł52 m² 2 835 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne M-3 umeblowanie I wyposażenie wliczone W cenę mieszkania oferta godna polecenia Oferujemy do sprzedaży bardzo ładne, ustawne, kompletnie umeblowane i wyposażone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 800 zł74 m² 24,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Częstochowa

650 zł52 m² 12,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie M2 o powierzchni 52m2 blisko centrum. Pokój jest umeblowany, na podłodze parkiet, okna pcv. Kuchnia umeblowana z lodówką,kuchenka gazową, stół, krzesła, na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Grabówka

Grabówka,Częstochowa

1 300 zł60 m² 21,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie typu M-3 o powierzchni 60 m2 usytuowane na pierwszym piętrze, zlokalizowane w bardzo spokojne dzielnicy Grabówka. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dźbów

Dźbów,Częstochowa

115 000 zł51 m² 2 254,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie typu M-3 o powierzchni 51m2 mieszczące się na 2 piętrze w dzielnicy Dżbów. Pokoje ładne, duże, rozkładowe na podłogach parkiet przykryty pcv,ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Częstochówka-Parkitka

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

200 000 zł47 m² 4 255,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie typu M-3 o powierzchni 47m2 w dzielnicy Parkitka. Mieszkanie mieści się na trzecim piętrze i jest w stanie deweloperskim. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Częstochowa

Częstochowa,śląskie

95 000 zł25 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Uwaga!zamiana na większe do remontu lub zadłużone! Kawalerka 25m2 na pierwszym piętrze w trzypiętrowym budynku aleja nmp 38 A. Budynek po kapitalnym remoncie, ocieplony klatki zamykane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Grabówka

Grabówka,Częstochowa

1 300 zł60 m² 21,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Raków

Raków,Częstochowa

79 000 zł28 m² 2 743 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z aneksem, Częstochówka-Parkitka

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

155 500 zł39 m² 3 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Nowoczesne M-2 40m2 Nowoczesne i ekonomiczne mieszkanie idealne dla ludzi ceniących samodzielność Polecamy państwu doskonale rozplanowane mieszkania w stanie dewelperskim zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujmy do wynajęcia bardzo ładne, umeblowane, mieszkanie typu M-3 o powierzchni 50 m2 w cichej okolicy, w centrum Częstochowy. Mieszkanie znajduje się na II piętrze w eleganckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Częstochówka-Parkitka

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

225 000 zł53 m² 4 245 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne , bez czynszowe mieszkanie w bloku na Parkitce 53m2,na II piętrze. Mieszkanie wykończone,nowe,beznakładowe,gotowe do wprowadzenia .W dużym pokoju jest podwójny balkon,typu taras.Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grabówka

Grabówka,Częstochowa

395 000 zł79 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie na parterze z ogródkiem, trzy pokojowe w super lokalizacji na Grabówce. Blok z 2000 roku, w nowoczesnej technologi. Czynsz 220 zł, piwnica i parking przed blokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Częstochówka-Parkitka

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

129 000 zł37 m² 3 477 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Do sprzedaży mieszkanie typu M-2 w nowym budownictwie o powierzchni 37,10m2 na wysokim parterze w bloku trzypiętrowym. W pokoju na podłodze panele na ścianach gładzie gipsowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Częstochowa

Częstochowa,śląskie

90 000 zł25 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1926

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie typu M-2 o powierzchni 25 m2 + 25 m2 antresola na drugim piętrze w kamienicy w Centrum. Mieszkanie składa się z pokoju, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Częstochówka-Parkitka

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

385 000 zł88 m² 4 330 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Do sprzedaży mieszkanie 2-poziomowe o powierzchni 88,9 m2 położony na 3 i 4 piętrze w dzielnicy Parkitka. Na pierwszym poziomie znajduje się salon z tarasem, hol, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wrzosowiak

Wrzosowiak,Częstochowa

1 100 zł47 m² 23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie typu M-3 w dzielnicy Wrzosowiak na trzecim piętrze w bloku trzypiętrowym. Mieszkanie całkowicie po remoncie. Składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dźbów

Dźbów,Częstochowa

129 000 zł51 m² 2 529 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

 

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Grabówka

Grabówka,Częstochowa

1 300 zł60 m² 21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Grabówka

Grabówka,Częstochowa

1 300 zł60 m² 21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Częstochówka-Parkitka

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

1 400 zł72 m² 19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie typu M4 o powierzchni 72 m2 w nowym bloku w dzielnicy Parkitka. Mieszkanie po remoncie, pomieszczenia słoneczne i przestronne. W pokojach na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wysockiego

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

1 500 zł100 m² 15 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe i bardzo ladne bloki mieszkalne na ulicy wysockiego. Mieszkania o powierzchni 70.7 mq do tego taras 29.0 mq. Mieszkanie posiada wyposazony salon z aneksem kuchennym, laziene z wanna.