dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Częstochowa - Lista ofert

546 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

546 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

219 999 zł38,30 m² 5 744,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Powierzchnia - ok 38M: - salon z balkonem - sypialnia - łazienka z wc W mieszkaniu została wymieniona instalacja elektryczna i zamontowana klimatyzacja Wyposażenie: - płyta indykcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

407 000 zł52 m² 7 826,92 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie bez dodatkowych nakładów, gotowe do wejścia. Sprzedam mieszkanie o powierzchni 52 m znajdujące się na 6.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł45,80 m² 5 873,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Trzech Wieszczów. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł62,30 m² 7 046,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Neo Nieruchomości prezentuje M4 w dzielnicy Północ. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,3 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie z kominkiem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

599 000 zł69,30 m² 8 643,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Wyjątkowe mieszkanie z duszą szuka nowego właściciela. Zamieszkaj W centrum lub zacznij zarabiać od pierwszego dnia! Bez remontów, bez czekania, bez stresu. Idealne miejsce do życia lub.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł58,10 m² 6 196,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Częstochowa, śródmieście, mieszkanie M4 na sprzedaż / zamiana na mniejsze. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w Centrum miasta przy ul. Jasnogórskiej. Nieruchomość o pow. 58,10 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł84 m² 6 892,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się w Częstochowie przy ul. Wawrzynowicza 8. Cechy nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł52,40 m² 5 248,09 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem | Tysiąclecie | Al. Armii Krajowej Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,4 m , położone na 8 piętrze w wieżowcu przy Al. Armii Krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł37,75 m² 6 225,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

294 900 zł50,30 m² 5 862,82 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Biuro Nieruchomości Green House oferuje na sprzedaż ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,3 m , zlokalizowane w zielonej i spokojnej części dzielnicy Wrzosowiak (ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł64 m² 39,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnego i funkcjonalnego mieszkania, położonego w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł52 m² 7 788,46 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Manufaktura Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Częstochowie Tysiąclecie. Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł50,32 m² 7 253,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Manufaktura Nieruchomości prezentuje do sprzedaży komfortowe mieszkanie o powierzchni 50,32 m , położone na parterze kameralnego, trzypiętrowego budynku z 2008 roku, wykonanego.

Szczegóły ogłoszenia

376 000 zł48,50 m² 7 752,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie M-3 gotowe do wprowadzenia. Powierzchnia 48m2, położone na 2 piętrze w bloku czteropiętrowym. Dzielnica Wrzosowiak / Raków, ul. Kasprowicza. Dwa pokoje, duża kuchnia w kwadracie,.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł51,20 m² 6 230,47 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Częstochowie, w dzielnicy Wrzosowiak, przy ul. Bohaterów Katynia 29. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

1 530 zł33 m² 46,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ludzie od nieruchomości oferują na wynajem zadbane, jasne, czyste mieszkanie do wynajęcia, położone w świetnie skomunikowanym miejscu, położone w dzielnicy Północ przy ul. Iwaszkiewicza 2.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł60 m² 7 416,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Sprzedaż bezpośrednia bez prowizji! Video z mieszkania na otodom. Oferuję trzypokojowe mieszkanie w dzielnicy Północ, przy ul. Bacewicz (cicha, spokojna i bezpieczna okolica). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł47,70 m² 6 687,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opis nieruchomości Na sprzedaż oferujemy ustawne, dwustronne mieszkanie o powierzchni ok. 47,7 m , położone na 2. piętrze 4-piętrowego bloku przy ul. Dąbkowskiego 28/30 w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

239 000 zł50 m² 4 780 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

oferuje do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Północ. Mieszkanie położone na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym, słoneczne ustawne Okna pcv od strony południowej.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł53 m² 7 075,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy ofertę sprzedaży mieszkania dostępną tylko w naszym biurze. Lokalizacja - Trzech Wieszczów Mieszkanie o powierzchni 53m 2 usytuowane jest na II piętrze w bloku trzypietrowym.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł62,41 m² 10 895,69 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż elegancki i komfortowy apartament położony w nowoczesnym budynku wybudowanym przez cenionego dewelopera Cognor , w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic Parkitka.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł51 m² 7 823,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Ema Nieruchomości prezentuje wyjątkowo zadbane i świeżo wyremontowane mieszkanie przy ul. Bacewicz w Częstochowie. To propozycja dla osób, które szukają komfortowego wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł59,40 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i zadbane mieszkanie o powierzchni 59,40 m , położone w Częstochowa, w dzielnicy Północ. Lokal znajduje się na 1 piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł61 m² 7 131,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Północ. Mieszkanie położone jest na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł49,50 m² 4 828,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie ul. Wyzwolenia/ Północ Częstochowa Oferta sprzedaży mieszkania przy ul. Wyzwolenia w dzielnicy Północ w Częstochowie. Mieszkanie do własnej aranżacji, o powierzchni 49,5m2,.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł50,65 m² 6 416,58 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Biuro Woźniakowski Nieruchomości przedstawia ofertę przestronnego i komfortowego mieszkania o powierzchni 50,65 m , zlokalizowanego na 7 piętrze w centrum Częstochowy w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł48,50 m² 6 989,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Wrzosowiak. Mieszkanie położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł30,96 m² 8 882,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

** 31 mkw, częstochowa ul. Bardowskiego 25, gotowa inwestycja , roi 7,5% ** mieszkanie sprzedawane razem z aktualnym, sprawdzonym, płacącym regularnie o 6 lat najemcą - gotowy produkt.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł34 m² 9 264,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 34m2 , położone na drugim piętrze w bloku z cegły w dzielnicy Tysiąclecie (blok po termomodernizacji, klatka.

Szczegóły ogłoszenia

304 900 zł56,10 m² 5 434,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Biuro marvest market nieruchomości prezentuje Państwu trzypokojowe mieszkanie do odświeżenia w Częstochowie w dzielnicy Raków przy ulicy Żareckiej. W skład mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł45 m² 7 533,33 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Standard Nieruchomości oferuje do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy Armii Krajowej 66. Mieszkanie położone na 10 piętrze. Nad.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł50 m² 4 780 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja- biuro Standard Nieruchomości oferuje do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Północ. Mieszkanie położone na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym. Okna pcv od strony.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł31,44 m² 7 283,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Standard Nieruchomości oferuje do sprzedaży atrakcyjną kawalerkę w dzielnicy Śródmieście przy ulicy Sułkowskiego. Pełna własność, powierzchni 31,44 m2 wraz z piwnicą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł30 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie 1-pokojowe, usytuowane na 1. piętrze w apartamentowcu położonym w dzielnicy Stare Miasto, w rejonie ul. Kiedrzyńskiej/kawiej. Czynsz miesięczny w wysokości 1650.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł28 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 28m2, z dużym balkonem, usytuowane na pierwszym piętrze w ocieplonym bloku 4-piętrowym, położonym w dzielnicy Północ. Stan mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

288 999 zł62,44 m² 4 628,43 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Powierzchnia - ok 63M: - salon z balkonem - sypialnia - kuchnia - łazienka z wc Dla mieszkańców zamykany parking pod blokiem Czynsz - 1000 zł Dobra lokalizacja: - centrum miasta - blisko Aleje.

Szczegóły ogłoszenia

257 999 zł46,40 m² 5 560,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Możliwość przerobienia na 3 pokoje z aneksem kuchennym Powierzchnia ok 47M: - salon z balkonem - sypialnia - kuchnia - łazienka z wc Czynsz 750 zł Dobra lokalizacja: - 5 minut do centrum -.

Szczegóły ogłoszenia

169 999 zł28,75 m² 5 913,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Powierzchnia - ok 29M:- salon z balkonem - kuchnia - łazienka z wc Czynsz - 500 zł Dobra lokalizacja: - 10 minut do Alei nmp - blisko uczelnia - Club Fitness - Endorfina i Planet Fitness -.

Szczegóły ogłoszenia

449 999 zł82,70 m² 5 441,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Powierzchnia - ok 83M: - salon - sypialnia z balkonem - sypialnia - sypialnia z balkonem (zabudowany) - kuchnia - łazienka - wc Do mieszkania przynależy duża piwnica - ponad 4 metry Rozkład na 3.

Szczegóły ogłoszenia

308 999 zł47,50 m² 6 505,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

W mieszkaniu została wymieniona instalacja elektryczna Powierzchnia - ok 48M: - salon - otwarta kuchnia - sypialnia z balkonem - łazienka z wc Pod blokiem zamykany parking dla mieszkańców Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł55,10 m² 5 970,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Parkitka. Mieszkanie położone jest na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku.