dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Częstochowa - Lista ofert

537 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

537 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

209 999 zł24 m² 8 571,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Powierzchnia - ok 25M: salonaneks kuchennyłazienka z wc Czynsz - 300 zł Komunikacja: autobustramwaj Dobra lokalizacja: jasna górapark Staszicaścisłe centrum miastaaleje nmp Zapraszamy do oglądania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Raków,Częstochowa

189 000 zł37 m² 5 080,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Manufaktura Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 37,2 m , położonego na wysokim parterze w zadbanym, 3-piętrowym bloku w dzielnicy Raków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Raków,Częstochowa

309 000 zł39 m² 7 963,92 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 38,8 m2, położone na 2. piętrze wieżowca Układ pomieszczeń: przestronny salon (nieumeblowany) z wyjściem na duży balkon od strony zachodniej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

237 999 zł28 m² 8 499,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

W mieszkaniu został przeprowadzony generalny remont: wymieniona instalacja elektrycznanowa łazienkanowa kuchniameble na wymiar Powierzchnia ok 28M: salonkuchniałazienka z wc Komunikacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ostatni Grosz,Częstochowa

245 000 zł48 m² 5 051,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Manufaktura Nieruchomości prezentuje mieszkanie o powierzchni 48,5 m , położone na 3. piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku w dzielnicy Ostatni Grosz. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

1 400 zł52 m² 27 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem wyjątkowe, przestronne mieszkanie w sercu osiedla Północ prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,północ A,ul.Wyzwolenia 8 Szukasz mieszkania, które zachwyca już od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Stare Miasto,Częstochowa

243 000 zł31 m² 7 838,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Manufaktura Nieruchomości oferuje na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 31 m , położone na 2. piętrze w budynku zlokalizowanym w samym centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Częstochowa

Północ,Częstochowa

199 999 zł28 m² 7 272,69 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Powierzchnia ok 28M: -salon z balkonem -kuchnia -łazienka Okna zostały wymienione w 2023 roku Do mieszkania przynależy piwnica Możliwość przebudowy na 2 pokoje z aneksem Czynsz ok 300 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Raków,Częstochowa

289 000 zł34 m² 8 430,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne mieszkanie położone na pierwszym piętrze w bloku z cegły w dzielnicy raków. Mieszkanie nowocześnie wyremontowane składające się z : - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Tysiąclecie,Częstochowa

489 000 zł83 m² 5 912,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Manufaktura Nieruchomości prezentuje przestronne, komfortowe mieszkanie zlokalizowane w cichej i spokojnej dzielnicy Tysiąclecie. To idealna propozycja dla rodzin, osób szukających większej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kwiatkowskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

229 000 zł30 m² 7 595,36 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Oferta sprzedaży mieszkania (bez pośredników) typu Studio o powierzchni 30,15 m2 w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, wymienione instalacje elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Północ,Częstochowa

219 999 zł33 m² 6 606,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Powierzchnia ok 33M: - salon z balkonem - kuchnia - łazienka Czynsz - ok 450 zł Komunikacja: - tramwaj - autobus Dobra lokalizacja: - pasaż Północ - C.H. M1 - blisko Promenada Niemena i Las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Armii Krajowej

Tysiąclecie,Częstochowa

1 350 zł48 m² 28,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia słoneczne dwupokojowe mieszkanie najchętniej dla pracującej pary, lub studentek na Tysiącleciu , w bezpośredniej bliskości Uczelni, hali Polonia, parku Wodnego, doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

325 000 zł53 m² 6 102,14 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Szukasz mieszkania w sercu miasta z doskonałą komunikacją i funkcjonalnym układem? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania! Mam do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

380 000 zł48 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie w samym centrum miasta, w solidnym budynku z cegły z ogrodzonym parkingiem dla mieszkańców. Pięć lat temu przeprowadzono generalny remont,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

269 999 zł41 m² 6 633,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Powierzchnia 40,7M: - salon z balkonem - sypialnia - kuchnia - łazienka Mieszkanie przeszło remont: - wymieniona elektryka - nowe podłogi - gipsówki na ścianach - drzwi antywłamaniowe Czynsz - 600.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

264 999 zł39 m² 6 793,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się blisko uczelni Powierzchnia 39M: salonsypialniakuchnia łazienka Czynsz - 540 zł Komunikacja: tramwajautobus Lokalizacja: blisko uczelniacentrum miastaw pobliżu wiele sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stryjeńskiej

Śródmieście,Częstochowa

271 000 zł45 m² 5 994,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Prezentujemy Państwu do sprzedaży, przestronne, jasne, 2-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Częstochowy, nieopodal parku im. Staszica oraz Klasztoru Jasnogórskiego. Prezentowane mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jasnogórska

Śródmieście,Częstochowa

304 500 zł38 m² 8 074,78 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie po generalnym remoncie. Instalacja elektryczna została wykonana od nowa w kuchnie a łazance, wymieniono również bezpieczniki na kładce schodowej oraz zwiększono moc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

350 000 zł64 m² 5 511,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia na sprzedaż duże, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,5 m położone w zadbanym, czteropiętrowym bloku z 1978 roku przy ul. Okólnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Niepodległości

Ostatni Grosz,Częstochowa

193 000 zł34 m² 5 643,27 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! Oferta dostępna wyłącznie w wgn! Na sprzedaż ustawne mieszkanie typu M-2 o powierzchni 34,2 m2, położone przy Alei Niepodległości, w dzielnicy Ostatni Grosz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Północ,Częstochowa

1 800 zł68 m² 26,47 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie położone w wieżowcu na piątym piętrze w dzielnicy Północ. Mieszkanie składa się z trzech niezależnych pokoi, kuchni, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

259 000 zł60 m² 4 316,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie znajduje się nieopodal Promenady Niemena Powierzchnia 60M: salon z balkonem sypialnia sypialnia kuchnia łazienka wc Do mieszkania przynależy piwnica ok 8M Czynsz - ok 900 zł Komunikacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Raków,Częstochowa

219 000 zł46 m² 4 813,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Biuro Nieruchomości akces oferuje mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, raków, ul. Łukasińskiego Cena: 219 000 zł Powierzchnia: 45,5 m ; Piętro: 1 z 4 ; blok z cegły 2 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Armii Krajowej

Tysiąclecie,Częstochowa

220 000 zł34 m² 6 482,03 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Lokal 1 pokojowy gotowy do zamieszkania prowadzi ;aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,Tysiąclecie,ul.Armii Krajowej 66 OPIS NIERUCHOMOŚCI Lokal stanowiący odrębną nieruchomość mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wilsona

Śródmieście,Częstochowa

1 450 zł28 m² 51,79 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę /bez prowizji/ mieszkanie w Śródmieściu-28 m : pokój+oddzielna kuchnia z oknem+łazienka. Z pokoju wyjście na ładny balkon z widokiem na fontannę i Filharmonię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrzosowiak,Częstochowa

375 000 zł59 m² 6 355,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne i zadbane mieszkanie o powierzchni 59 m , położone na parterze w czteropiętrowym bloku w dzielnicy Wrzosowiak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jasnogórska

Śródmieście,Częstochowa

1 100 zł30 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 30m w bardz dobrej lokalizacji w Częstochowie Śródmieście ul.Jasnogorska 57 cicho,mieszkanie od podwórka, ,umeblowane, piwnica,podwórko. balkon,Koszt wynajmu, wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Częstochowa

820 000 zł82 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferujemy do sprzedaży przestronny lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 82,70m , dostosowany pod biuro, położony na pierwszym piętrze w nowoczesnym bloku z windą, zlokalizowanym przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kwiatkowskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

209 000 zł30 m² 6 932,01 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie (bez pośredników) o powierzchni 30,15 m2 w dzielnicy Tysiąclecie. Nieruchomość znajduję się na 4 piętrze w wieżowcu po termomodernizacji. W budynku znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Schillera

Północ,Częstochowa

250 000 zł44 m² 5 617,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane przy ul. Schillera w dzielnicy Północ. Dwa ustawne pokoje na parterze z dużym balkonem. Ekspozycja okien na wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Tadeusza Kościuszki

Śródmieście,Częstochowa

325 000 zł58 m² 5 603,45 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż słoneczne, bardzo ciche mieszkanie 3-pokojowe z dużym balkonem, usytuowane na drugim piętrze w ocieplonym dziesięciopiętrowym bloku z windą, położonym w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Oławska

Parkitka,Częstochowa

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na wynajem zlokalizowane przy ul. Oławskiej w dzielnicy Parkitka. Powierzchnię mieszkania (50 m ) stanowią: pokój z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

449 999 zł74 m² 6 081,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Powierzchnia ok 74 m2: -Salon z balkonem -sypialnia -sypialnia -kuchnia -jadalnia -łazienka -wc W salonie znajduje się kominek olejowy, co dodatkowo podkreśla nowoczesny styl tego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukasińskiego

Raków,Częstochowa

219 000 zł37 m² 5 918,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ofertą sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie - dzielnica Raków, ul. Łukasińskiego. Nieruchomość o układzie rozkładowym, mieści się na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku. Niski czynsz -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

699 000 zł58 m² 12 051,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Tylko U nas! Oferta dla wymagającego klienta - wysoka jakość wykończenia, luksusowy apartament z 2022 roku gotowy do wprowadzenia, dostępny "od ręki"! Na sprzedaż atrakcyjny 3-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Zawodzie,Częstochowa

449 352 zł57 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

"Złota Apartamenty" - Nowy Standard Mieszkania w Częstochowie Masz dość przepełnionych osiedli, ciasnych bloków i braku miejsca na zaparkowanie samochodu? Poznaj zupełnie nową jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowskiego

Śródmieście,Częstochowa

1 600 zł43 m² 37,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie blisko centrum. Mieszkanie świeże, niezamieszkiwane przez nikogo, po generalnym remoncie wszystkiego, co dało się wyremontować - Tysiąclecie, częstochowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

285 000 zł57 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie typu M3 o powierzchni 57m , położone w centrum Częstochowy przy ul. Kościuszki. Lokal znajduje się na 3. piętrze w bloku trzypiętrowym , nad mieszkaniem znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Zawodzie,Częstochowa

422 480 zł53 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

279 999 zł60 m² 4 666,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie znajduje się nieopodal Promenady Niemena Powierzchnia 60M: - salon z balkonem - sypialnia - sypialnia - kuchnia - łazienka - wc Do mieszkania przynależy piwnica ok 8M Czynsz - ok 900 zł.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij