dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Częstochowa - Lista ofert

546 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

546 ogłoszeń

259 000 zł30,65 m² 8 450,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjnie położona kawalerka w dzielnicy Wyczerpy. Mieszkanie składa się z : - pokoju z dużym balkonem (w pełni umeblowany) - dużej kuchni z jadalnią -.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł50 m² 11 580 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Manufaktura Nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,13 m , położone na nowoczesnym osiedlu Nowa Guzikarnia. Informacje podstawowe: - piętro: 4 /.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł45,50 m² 7 230,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie tylko w Green House Nieruchomości. Oferuję na sprzedaż w Częstochowie - dwupokojowe mieszkanie na ulicy Rakowskiej w Częstochowie w dzielnicy Błeszno. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł43 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w centrum Częstochowy Dostępne jest również identyczne mieszkanie na 1 piętrze w tym samym budynku Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

384 500 zł60,57 m² 6 348,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Z przyjemnością oferuję do sprzedaży urokliwe mieszkanie zlokalizowane w sercu Częstochowy, przy ulicy Lelewela 11. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł45,80 m² 5 567,69 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Pilnie sprzedam dwupokojowe mieszkanie Częstochowa - Al. Niepodległości Lokal mieszkalny( odrębna własność, księga wieczysta) o powierzchni 45,80 m 2 Ustawne mieszkanie, bardzo ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł33,30 m² 42,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości czestate prezentuje mieszkanie, które od progu przywita Cię świeżością i spokojem. Jeśli cenisz sobie wygodę życia w doskonale skomunikowanej dzielnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł64 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Rezerwacja Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w doskonałym punkcie komunikacyjnym przy ul. Inwalidów Wojennych. To idealna propozycja dla pary , rodziny lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł49 m² 7 448,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w świetnej lokalizacji - przy ulicy Sobieskiego. Blok znajduję się w cichej okolicy. W bliskiej odległości znajdują się przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł27 m² 10 555,56 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Biuro Manufaktura Nieruchomości prezentuje funkcjonalne i stylowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji w samym sercu miasta, a jednocześnie w cichej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

355 914 zł43,94 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 43.94 m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w budynku C w apartamentowcu. Osiedle park.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł37,60 m² 7 952,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Neo Nieruchomości oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Tysiąclecie, ul. Kiedrzyńska Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,6 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

980 000 zł98,55 m² 9 944,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prestiżowe mieszkanie Z ogrodem - nowe, prywatne osiedle - częstochowa, ul. Małopolska Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie, jedyna taka oferta na całym osiedlu - idealna dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

299 999 zł40 m² 7 499,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości oferuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na 2. piętrze w kameralnym, 4-piętrowym budynku w dzielnicy Tysiąclecie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł65,10 m² 5 837,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Szukasz miejsca w centrum do zamieszkania, biznesu lub wynajmu? Sprawdź tę ofertę. Mieszkanie na 3 piętrze w urokliwej kamienicy przy III Alei nmp w Częstochowie o powierzchni 65,1.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł54,90 m² 7 085,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania typu M-3 (2 pokoje z kuchnią), położonego na parterze zadbanego, czteropiętrowego bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł38 m² 7 868,42 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Neo Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie M-3 o powierzchni 38 m , położone na 2 piętrze w bloku pięciopiętrowym bez windy w dzielnicy Śródmieście. Lokal składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

288 999 zł51 m² 5 666,65 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Powierzchnia 51M: - salon z balkonem - sypialnia - kuchnia - łazienka Czynsz - 640 zł Komunikacja: - tramwaj - autobus Dobra lokalizacja: - cicha okolica - dużo miejsc parkingowych pod blokiem - wiele.

Szczegóły ogłoszenia

376 000 zł48,50 m² 7 752,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Neo Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie M-3 o powierzchni 48,5 m , położone na 2 piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Raków. Lokal składa się z: dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł33 m² 8 151,52 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Neo Nieruchomości prezentuje mieszkanie po remoncie w dzielnicy Raków. Na sprzedaż funkcjonalne i nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 33 m , położone na 8. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł47,50 m² 6 505,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży jasnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 47,5 m , położonego w Śródmieściu, w samym centrum miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł87,80 m² 7 505,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Z przyjemnością prezentuję komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 87,8 m , zlokalizowane na 2. piętrze kameralnego budynku przy ul. Elsnera 4 w Częstochowie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł44,08 m² 8 393,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie w centrum Częstochowy idealne dla pary, rodziny lub inwestora! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 44,08 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł70,60 m² 9 206,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu zlokalizowanego w Częstochowie przy ul. Mazowieckiej 94/18, w wyjątkowej części miasta znanej.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł60,50 m² 5 785,12 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferujemy komfortowe mieszkanie o powierzchni 60,5 m , położone na 11. piętrze w dzielnicy Wrzosowiak, przy ulicy Lechonia. Mieszkanie jest w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł51,60 m² 7 344,96 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przestronne 52 m przy lesie Częstochowa, północ Na sprzedaż ustawne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m , zlokalizowane na 5 piętrze w zadbanym wieżowcu. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł43 m² 53,49 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie zlokalizowane na nowym osiedlu, z doskonale rowiniętą infrastrukturą. Mieszkanie umeblowane, wyposażone, gotowe do zamieszkania. Na powierzchnię 43m2 skladają się; salon.

Szczegóły ogłoszenia

328 000 zł51 m² 6 431,37 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Biuro Nieruchomości Sverum ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania typu M-3 o powierzchni 51 m , zlokalizowanego na 6. piętrze w zadbanym, 7-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł35,60 m² 5 028,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Manufaktura Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,6 m , położone na wysokim parterze w kameralnym, 4-piętrowym bloku z cegły. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł49 m² 6 081,63 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Green House Nieruchomości oferuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na 6 piętrze w 10-piętrowym wieżowcu w dzielnicy Trzech Wieszczów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 068 zł55,74 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnych apartamentów w inwestycji Złota Apartamenty, zlokalizowanej w Częstochowie przy ul. Złotej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 000 zł64,61 m² 8 667,39 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje wyjątkowe mieszkanie typu M4, zlokalizowane w prestiżowej i cenionej dzielnicy Parkitka przy ul. Poleskiej. To idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł72 m² 5 263,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania czteropokojowego. Oferta sprzedaży mieszkania czteropokojowego do własnej aranżacji o wielu możliwościach. Nieruchomość w cichej, zielonej i spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł54 m² 5 925,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest 2-pokojowe przestronne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Kontiewicza - dzielnica Wyczerpy w Częstochowie. Nieruchomość położona jest w bloku, ocieplonym styropianem.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł59 m² 8 118,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

4-pokojowe mieszkanie częstochowa wrzosowiak I piętro nowoczesny styl Biuro toro Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży czteropokojowego mieszkania o powierzchni 59.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł65 m² 49,23 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ludzie od nieruchomości oferują do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Poleskiej 25, dzielnica Parkitka w Częstochowie. Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65m2, mieści się na 6.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł69 m² 50,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia luksusowe mieszkanie o powierzchni 69 mkw, położone na trzecim piętrze apartamentowca usytuowanego przy ulicy Bialskiej na Parkitce. Mieszkanie składa się z dużego, przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

291 000 zł46,90 m² 6 204,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Na sprzedaż mieszkanie w świetnie skomunikowanej lokalizacji Częstochowy - tuż przy centrum handlowym Jagiellończycy! 4. piętro w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł47,50 m² 6 294,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania o powierzchni 47 m 2 w dzielnicy Północ przy ul. Starzyńskiego. Nieruchomość znajduję się na 3 piętrze w bloku po termomodernizacji. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł61 m² 7 786,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 61 m - 3 pokoje, duży balkon - Częstochowa, północ - 2 piętro Na sprzedaż przestronne i zadbane mieszkanie o powierzchni 61 m , położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

301 155 zł35,43 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży nowe mieszkania na Osiedlu Santo zlokalizowanym w centrum Częstochowy. Zakup bezpośrednio z biura sprzedaży dewelopera Kupujący zwolniony.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie