dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Częstochowa - Sprzedaż i najem

423 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

423 ogłoszenia

679 000 zł73,80 m² 9 200,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (2 sypialnie , aneks z kuchnią) o powierzchni 73,8m2. Lokal położony na drugim piętrze , czteropiętrowym bloku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł38,30 m² 5 744,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przestronne M2 z potencjałem w sercu Częstochowy! Ul. Nadrzeczna - 38,3 m | 2. piętro | 220 000 zł Na sprzedaż komfortowe, słoneczne mieszkanie 1-pokojowe z osobną kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł46 m² 6 739,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cena do negocjacji. Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie własnościowe o powierzchni 46 m , położone na 1 piętrze w czteropiętrowym bloku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł73,14 m² 7 383,10 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży 4-pokojowe klimatyczne, przestronne, jasne mieszkanie o pow. 73,14mkw na drugim piętrze w kamienicy zlokalizowanej w okolicach teatru wraz z miejscem parkingowym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

199 000 zł23 m² 8 652,17 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Ofertą sprzedaży jest przytulna kawalerka o powierzchni 23 m , zlokalizowane w wieżowcu przy Armii Krajowej 66 - dzielnica Tysiąclecie w Częstochowie. Lokal stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 zł39,50 m² 34,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane przy ul. Nadrzecznej 63 w Częstochowie. To idealna propozycja dla osób ceniących spokój, a jednocześnie chcących mieć.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł65 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje przestronne, jasne mieszkanie po generalnym remoncie w sercu Częstochowy, na Starym Mieście przy ul. Nadrzecznej. Lokal o powierzchni 65 m to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł42 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Częstochowa, śródmieście, mieszkanie na wynajem. Oferujemy do wynajmu nowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 na parterze. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie, składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł60 m² 65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz apartamentu z ogródkiem oraz miejscem postojowym. Apartament z ogródkiem oraz miejscem parkingowymi w nowoczesnej architekturze zlokalizowane w dzielnicy Parkitka.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł48,14 m² 7 041,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Neo Nieruchomości prezentuje mieszkanie w centrum Częstochowy Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,14 m z balkonem , przynależną piwnicą oraz strychem , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł48 m² 7 479,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone w sercu miasta w dzielnicy Śródmieście przy ul. Partyzantów w Częstochowa idealne.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł46 m² 8 260,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 46 m 2 do wprowadzenia - dzielnica Stare Miasto. Znajduję się na 2 piętrze w 2 - piętrowym bloku. W skład mieszkania wchodzi : - salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł73,80 m² 9 200,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie w dzielnicy Parkitka. Klimatyczne mieszkanie w nowoczesnym stylu na ogrodzonym, zamykanym monitorowanym terenie. Cicha spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

355 914 zł43,94 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 43.94 m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w budynku C w apartamentowcu. Osiedle park.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia zadbane mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 40 m2 , położone na parterze w bloku jednopiętrowym w dzielnicy dźbów. Powierzchnię mieszkania stanowi: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł39,75 m² 50,31 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Sverum Nieruchomości poleca do wynajęcia mieszkanie typu M-3 (pokój z aneksem kuchennym i sypialnia ) o powierzchni 39,75 m2 położone na 3 piętrze w bloku 5 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w Centrum Częstochowy. Lokal idalny dla singla lub pary, ceniących wygodę oraz dobrą lokalizację. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł48 m² 7 479,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania o powierzchni 48 m 2 w dzielnicy Śródmieście przy ul. Partyzantów. Nieruchomość znajduję się na 2 piętrze w bloku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł56,80 m² 5 440,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Kancelaria Nieruchomości Kubacki & Broniszewski prezentuje na sprzedaż mieszkanie typu M4 usytuowane w samym centrum Częstochowy, przy ulicy Dąbkowskiego. Zawarte w ogłoszeniu wizualizacje.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł45,80 m² 7 401,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 45,8m zlokalizowane w ścisłym centrum Częstochowy. Mieszkanie usytuowane na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł69,53 m² 8 845,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z kuchnią) o powierzchni 69,53m. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze w jednopiętrowym, wielorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł55 m² 6 636,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Manufaktura Nieruchomości prezentuje przestronne mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na 2. piętrze w czteropiętrowym, solidnym bloku z cegły, w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł34 m² 61,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu mieszkanie położone w nowym budynku przy ul. Szczytowej. Kuchnia połączona z salonem, sypialnia i łazienka. Pełne umeblowanie mieszkania, kuchnia ze sprzętem agd-.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł53,26 m² 5 801,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży zadbane i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 53,26 m2 , położone na trzecim piętrze w bloku z cegły w dzielnicy Raków. Jest to propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

674 912 zł73,36 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży nowoczesne, komfortowe mieszkanie czteropokojowe z dwoma balkonami, o powierzchni użytkowej 73,36 m2 , położone na trzecim piętrze w nowym budynku trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł40 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 2 Pokoje w Sercu Miasta - Widok na Filharmonię! Szukasz mieszkania, w którym luksus spotyka się z wygodą ścisłego centrum? Prezentujemy wyjątkową nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł55,70 m² 6 732,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością prezentuję funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na 2. piętrze w zadbanym, 4-piętrowym budynku w centrum Częstochowy. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł50,60 m² 6 719,37 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie blisko uczelni. Oferuję na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 50,6 m , położone na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł34 m² 8 205,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta 0% - Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Sprzedający! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nietuzinkowe, klimatyczne, wysokie, bezczynszowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

184 999 zł42 m² 4 404,74 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Kancelaria Nieruchomości Kubacki & Broniszewski prezentuje mieszkanie na sprzedaż o powierzchni użytkowej 33m2 znajdujące się na parterze w kamienicy. Budynek znajduje się w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł30 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalne, jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane w centrum miasta. Lokal usytuowany jest w zadbanym budynku z dostępem do zamkniętego parkingu dla.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł37,50 m² 6 373,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji do remontu. Oferta sprzedaży mieszkania na Tysiącleciu przy ul. Broniewskiego w zielonym otoczeniu. Mieszkanie na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł47,45 m² 7 376,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe - na Wyczerpach. Oferuję na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,45,3 m , położone na 1 piętrze w czteropiętrowym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł64,50 m² 7 441,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z kuchnią) o powierzchni 64,5 m2 położonego na 3 piętrze w niskim bloku zlokalizowanym w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł86 m² 6 337,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Rzadkość! 2-poziomowe mieszkanie, 2 wejścia Dwupoziomowe mieszkanie z dwoma wejściami idealne dla rodziny lub na działalność Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 572 zł71,74 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-5 (4 pokoje z kuchnią) o powierzchni 71,74 m . Mieszkanie położone na pierwszym piętrze w nowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł30 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Słoneczne mieszkanie 30 m | 1 piętro | os. Tysiąclecie Lokalizacja: częstochowa, os. Tysiąclecie Cena: 240 000 zł Powierzchnia: 30 m Piętro: 1/4 Liczba pokoi: 1 Rok budowy: 1970 Ogrzewanie:.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł46 m² 7 608,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania do zamieszkania , a może inwestycyjnie pod najem. Mieszkanie do wprowadzenia lub dobra opcja inwestycyjna pod najem bez nakładów finansowych. Zlokalizowanego w Centrum przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł59 m² 6 694,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz trzypokojowego mieszkania na pierwszym piętrze. Mieszkanie trzypokojowe z balkonem do wprowadzenia, zlokalizowane na pierwszym piętrze w trzypiętrowym bloku z cegły zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

566 046 zł72,57 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Promocja - miejsce parkingowe w gratisie! Osiedle Kameralna Lwowska zaprojektowane z myślą o wymagających i kreatywnych klientach poszukujących ciszy i spokoju w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł52 m² 5 557,69 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania dwupokojowego w zielonym otoczeniu. Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy Północ przy ul. Pużaka Zielona ,ciesząca się ciszą i spokojem.