dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Częstochowa - Oferty sprzedaży i najmu

874 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

874 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Trzech Wieszczów,Częstochowa

299 000 zł47 m² 6 321,35 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 47,3 m 2 usytuowane na pierwszym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Trzech Wieszczów przy ulicy Słowackiego. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lechonia

Wrzosowiak,Częstochowa

249 000 zł50 m² 4 950,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nieruchomości oferuje do sprzedaży, duże, ustawne M3 położone na parterze, w bloku 10-piętrowym w dzielnicy Wrzosowiak. Mieszkanie z wystawą okien na zachód. W mieszkaniu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejskiego

Śródmieście,Częstochowa

285 000 zł48 m² 5 926,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą: do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w bloku z cegły przy ul. Nowowiejskiego, na drugim pietrze, podwórko zamykane bramą na pilota. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Błeszno,Częstochowa

275 000 zł48 m² 5 670,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 48,5 m 2 usytuowane na czwartym piętrze w niskim bloku w dzielnicy Błeszno. W skład mieszkania wchodzą: - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Północ,Częstochowa

199 999 zł34 m² 5 882,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 34 m 2 usytuowane na trzecim piętrze w niskim bloku w dzielnicy Północ. W skład mieszkania wchodzą: - przestronny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

275 000 zł44 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje ustawne dwupokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze, w bloku 4 -piętrowym na Tysiącleciu. Mieszkanie idealne dla rodziny bądź inwestycyjnie pod wynajem, ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

335 000 zł51 m² 6 598,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta 0% - Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Sprzedający! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie 2-pokojowe W stanie deweloperskim, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

299 000 zł51 m² 5 862,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 51 m2 usytuowane na parterze w czteropiętrowym bloku w dzielnicy Północ. W skład mieszkania wchodzą: -przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bohaterów Katynia

Błeszno,Częstochowa

165 000 zł32 m² 5 076,92 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Do sprzedania słoneczne mieszkanie w dzielnicy Błeszno przy ulicy Bohaterów Katynia 23, które znajduje się na 9 piętrze. Nieruchomość o powierzchni 32,5m2 w skład którego wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

482 000 zł86 m² 5 594,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta 0% - Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Sprzedający! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe W stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

529 000 zł68 m² 7 779,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

M-4, 2 piętro, okolice obi Do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie położone na drugim piętrze w bloku usytuowanym na granicy dzielnic Tysiąclecie i Parkitka. Oferowane mieszkanie ma bardzo ładny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

289 000 zł51 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Marzysz, aby mieszkać wokół zieleni i spokoju? A może szukasz mieszkania pod inwestycję? Więc ta propozycja jest właśnie dla Ciebie! Ofertą sprzedaży jest mieszkanie do generalnego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

240 000 zł82 m² 2 916,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1901

Do sprzedaży mieszkanie usytuowany na parterze w zadbanej kamienicy usługowo - mieszkalnej. Wejście z oficyny Mieszkania przeznaczone są do własnej aranżacji , do generalnego remontu składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

298 000 zł109 m² 2 731,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1901

Do sprzedaży mieszkanie usytuowany na I piętrze w zadbanej kamienicy usługowo - mieszkalnej. Wejście z oficyny Mieszkania przeznaczone są do własnej aranżacji , do generalnego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

260 000 zł59 m² 4 406 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: częstochowa ul. Sportowa 88a/43 Lokal o pow. 59,00 m2. Lokal składa się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki i wc. Lokal położony na 4 piętrze. Wymaga odśweżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

259 000 zł44 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 44,4 m2 zlokalizowane w centrum miasta. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze w budynku III piętrowym z cegły Na podłogach wykładzina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Raków,Częstochowa

265 000 zł48 m² 5 463,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Ema Nieruchomości ma na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie znajdujące się na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku w Częstochowie przy ulicy Mireckiego 2. Powierzchnia mieszkania wynosi 48 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

330 000 zł67 m² 4 896,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Ofertą sprzedaży jest czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 67,4 mkw usytuowane na drugim piętrze w niskim bloku w dzielnicy Wrzosowiak. W skład mieszkania wchodzą: -Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

269 000 zł57 m² 4 727,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Do sprzedaży mieszkanie spółdzielczo - własnościowe w dzielnicy Tysiąclecie. Nieruchomość o powierzchni 56,98 m2, składa się z 3 pokoi - jeden z balkonem , kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Ostatni Grosz,Częstochowa

265 000 zł41 m² 6 463,41 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 41 m 2 usytuowane na trzecim piętrze w wieżowcu z windą w dzielnicy Ostatni Grosz. W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

265 000 zł47 m² 5 638,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje w bardzo atrakcyjnej cenie do sprzedaży duże i ustawne M3 położone na 1 piętrze, w bloku 4 -piętrowym, dzielnica Tysiąclecie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

294 000 zł109 m² 2 694,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1901

Do sprzedaży mieszkanie usytuowany na II piętrze w zadbanej kamienicy usługowo - mieszkalnej. Wejście z oficyny Mieszkania przeznaczone są do własnej aranżacji , do generalnego remontu Trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

260 000 zł94 m² 2 763,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1901

Do sprzedaży mieszkanie usytuowany na II piętrze w zadbanej kamienicy usługowo - mieszkalnej. Wejście z oficyny Mieszkania przeznaczone są do własnej aranżacji , do generalnego remontu Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Błeszno,Częstochowa

299 000 zł63 m² 4 746,03 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 63m2, położone na 8 piętrze w wieżowcu w dzielnicy Raków. Mieszkanie składa się z trzech ustawnych pokoi, kuchni, łazienki oraz dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

430 000 zł66 m² 6 554,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjnie położone, trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze w dzielnicy Północ. W jego skład wchodzą: - dwa mniejsze pokoje, - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Ostatni Grosz,Częstochowa

290 000 zł46 m² 6 304,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w dzielnicy Ostatni Grosz. W mieszkaniu znajduje się salon z wyjściem na balkon, mniejszy pokój, kuchnia, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

220 000 zł46 m² 4 765 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Rezerwacja! Mieszkanie o doskonałym rozkładzie w Centrum Częstochowy. Lokal do remontu, na czwartym piętrze w bloku po termoizolacji. Mieszkanie ma powierzchnię 46,17 m2: - duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starzyńskiego

Północ,Częstochowa

234 000 zł33 m² 7 090,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Częstochowa - Północ - ul. Starzyńskiego 5 Na sprzedaż bezpośrednio - przestronna kawalerka o powierzchni 33 m2. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze 4 piętrowego bloku. Na metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Ostatni Grosz,Częstochowa

290 000 zł46 m² 6 304,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nieruchomości oferuje do sprzedaży ustawne, duże i przytulne M3 położone na parterze, w bloku 4-piętrowym, dzielnica Ostatni Grosz. Mieszkanie rozkładowe, wystawa okien na wschód (kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

335 000 zł51 m² 6 598,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Andersa

Północ,Częstochowa

478 000 zł91 m² 5 252,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Biuro Nieruchomości Locatus ma przyjemność zaproponować do sprzedaży mieszkanie położone w dzielnicy Północ w Częstochowie .Lokal ma powierzchnię 91m2, usytuowany jest na 1 piętrze oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

299 000 zł63 m² 4 746,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży przestronne mieszkanie 3 pokojowe nieopodal Centrum Miasta Lokalizacja : Plac Bohaterów Getta Mieszkanie mieści się na parterze w bloku trzy piętrowym Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Północ,Częstochowa

449 000 zł72 m² 6 201,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

W ofercie biura ema Nieruchomości posiadamy na sprzedaż duże 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się w miejscowości Częstochowa w dzielnicy Północ przy al. Wyzwolenia 23. Oferowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Raków,Częstochowa

318 000 zł46 m² 6 913,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne , dwupokojowe mieszkanie o pow 46 mkw zlokalizowane na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

257 000 zł52 m² 4 904,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52,4m2, które znajduje się na trzecim piętrze w bloku w doskonałej lokalizacji na Tysiącleciu. Mieszkanie składa sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Partyzantów

Śródmieście,Częstochowa

189 000 zł26 m² 7 269,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio właściciel (bez prowizji) sprzeda 1-pokojowe mieszkanie - w Śródmieściu (okolice ul. Jasnogórskiej) dla singla/pary lub idealne pod inwestycję. Mieszkanie śmiało można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Częstochowa

Lisiniec,Częstochowa

720 000 zł69 m² 10 431,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż atrakcyjny apartament o wysokim standardzie z ogrodem i tarasem. Mieszkanie jest wyposażone w system smarthome umożliwiający zdalne zarządzanie za pomocą smartfona czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

279 000 zł54 m² 5 166,67 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 54 m 2 usytuowane na ósmym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Tysiąclecie. W skład mieszkania wchodzą: - przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Częstochowa

Raków,Częstochowa

139 900 zł17 m² 8 229,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 17m2 położone na drugim piętrze w bliku czteropiętrowym przy Alei Pokoju. Lokal składa się z pokoju, aneksu kuchennego oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przerwy-Tetmajera

Raków,Częstochowa

199 000 zł37 m² 5 378,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 37 m 2 usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku w dzielnicy Raków przy ul Kazimierza Przerwy Tetmajera W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gombrowicza

Północ,Częstochowa

1 350 zł29 m² 46,55 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz mieszkania w ładnej, zielonej okolicy a do tego dobrze skomunikowanej to zapraszam na prezentację! Do wynajęcia kawalerka w dzielnicy Północ, przy ulicy Gombrowicza 15,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij