dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Częstochowa - Oferty sprzedaży i najmu

874 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

874 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Trzech Wieszczów

Trzech Wieszczów,Częstochowa

199 000 zł37 m² 5 378,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poszukujesz mieszkania, które będzie gwarantem dobrej inwestycji? Mieszkania, które możesz zamienić w "wymarzony kącik"? Więc bardzo dobrze trafiłeś/aś! Ofertą sprzedaży jest mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wrzosowiak

Wrzosowiak,Częstochowa

269 000 zł51 m² 5 274,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51 mkw usytuowane na trzecim piętrze w niskim bloku w dzielnicy Wrzosowiak. W skład mieszkania wchodzą: -Przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Giżycka

Lisiniec,Częstochowa

1 900 zł44 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia trzy pokojowe mieszkanie w dzielnicy Lisiniec o powierzchni użytkowej 43,70m2. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze w budynku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Raków

Raków,Częstochowa

279 000 zł48 m² 5 752,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest bardzo ładne duże dwupokojowe mieszkanie o pow 48,5 mkw, zlokalizowane w bloku niskim z dużym balkonem. Mieszkanie składa się z dwóch widnych i ustawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Westerplatte

Tysiąclecie,Częstochowa

249 000 zł31 m² 8 006,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Biuro Nieruchomości locatus Z przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie na sprzedaż położone w dzielnicy Tysiąclecie Częstochowa o powierzchni 31,10m2 za cenę 249 000tyś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Trzech Wieszczów,Częstochowa

299 000 zł46 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z aneksem kuchennym w dzielnicy Trzech Wieszczów przy ul. Słowackiego. Stan techniczny: po remoncie generalnym, z użyciem materiałów wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wrzosowiak

Wrzosowiak,Częstochowa

204 000 zł36 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjna kawalerka o pow 36 mkw zlokalizowana na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym przy ul. Sportowej. Mieszkanie posiada wiele możliwości do aranżacji , można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mireckiego

Raków,Częstochowa

290 000 zł64 m² 4 531,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży jest 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64mkw usytuowane na 4 piętrze czteropiętrowego bloku znajdujące się przy ul. Mireckiego. W skład mieszkania wchodzi: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

194 000 zł31 m² 6 237,94 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjnie położona kawalerka w wieżowcu na Tysiącleciu o pow 31 mkw , przeznaczona do remontu z dużym balkonem typu loggia. Zapraszam serdecznie na prezentację 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

269 000 zł51 m² 5 284,87 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest nieruchomość o powierzchni 50,90 mkw, zlokalizowana na 10 piętrze w wieżowcu dzielnicy Północ. Dwa niezależne pokoje oraz duża kuchnia są niewątpliwym atutem tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bienia

Błeszno,Częstochowa

279 000 zł48 m² 5 812,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje do sprzedaż duże, ustawne M3 położone na 3 piętrze, w wieżowcu na Błesznie, na ul. Bienia. Mieszkanie idealne dla rodziny , blok położony z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

299 000 zł48 m² 6 294,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje 2-pokojowe mieszkanie o pow. 47,5 m2 na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym , dzielnica Północ. Mieszkanie idealne również jako gotowiec inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Trzech Wieszczów

Trzech Wieszczów,Częstochowa

279 000 zł46 m² 6 012,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 46,4 m2 usytuowane na drugim piętrze w niskim bloku w dzielnicy Trzech Wieszczów. Opis mieszkania: -przestronny salon -pokój -kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wrzosowiak

Wrzosowiak,Częstochowa

305 000 zł51 m² 5 957,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest prześliczne dwupokojowe mieszkanie w pełni umeblowane, o pow 51,2 mkw zlokalizowane na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym. Bardzo ładny praktyczny funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

299 000 zł48 m² 6 294,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poszukujesz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od zaraz? Więc bardzo dobrze trafiłeś/aś! Ofertą sprzedaży jest mieszkanie w spokojnej i zielonej dzielnicy Częstochowy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

399 000 zł50 m² 7 932,41 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje trzypokojowe mieszkanie na 7 piętrze wieżowca zlokalizowanego w dzielnicy Tysiąclecie. Na powierzchni 50 m2 znajduje się: salon, dwa pokoje (jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witosa

Północ,Częstochowa

370 000 zł69 m² 5 377,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu do sprzedaży atrakcyjne, przestronne, słoneczne M5 , które zostało zaadaptowane na M4. Mieszkanie znajduje się na II piętrze, w zadbanym bloku czteropiętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Trzech Wieszczów

Trzech Wieszczów,Częstochowa

379 000 zł71 m² 5 338,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 71 mkw. zlokalizowane na trzecim piętrze bloku. Nieruchomość składa się z: - trzech pokoi - oddzielnej kuchni - łazienki - wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szajnowicza-Iwanowa

Kiedrzyn,Częstochowa

297 258 zł40 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ustawne, funkcjonalne zupełnie nowe dwupokojowe mieszkanie w nowym budynku apartamentowym przy ul. Szajnowicza-Iwanowa na parterze z dużym 60m2 ogrodem. Mieszkanie składa się z: -hall 5,57m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Próchnika

Raków,Częstochowa

250 000 zł52 m² 4 807,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Jeśli szukasz mieszkania dla siebie lub pod inwestycję to proponuję przytulne lokum w świetnej lokalizacji. Ciche i spokojne miejsce niedaleko centrum Częstochowy a jednocześnie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Trzech Wieszczów

Trzech Wieszczów,Częstochowa

285 000 zł58 m² 4 913,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 58m 2 usytuowane na parterze w kamienicy w dzielnicy Trzech Wieszczów. Mieszkanie w skład, którego wchodzą: -dwa duże pokoje (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Częstochowa

260 000 zł50 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 49,5m2 położone na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Śródmieście. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obrońców Westerplatte

Tysiąclecie,Częstochowa

219 000 zł31 m² 7 156,86 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjną kawalerkę znajdującą się w Częstochowie w dzielnicy Tysiąclecie przy ul. Obrońców Westerplatte 27. Oferowana nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

340 000 zł61 m² 5 574,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4, północ, 1 piętro Przestronne M-4 o powierzchni 60,99 m2 m2, położone na 1 piętrze w bloku w dzielnicy Północ. Trzy oddzielne pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poleska

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

287 712 zł39 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Ustawne, funkcjonalne zupełnie nowe dwupokojowe mieszkanie w nowym budynku apartamentowym przy ul. Poleskiej/okulickiego na czwartym piętrze. Mieszkanie składa się z: -komunikacja 1,62m2 -pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Stare Miasto,Częstochowa

300 000 zł39 m² 7 786,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1909

Oferta sprzedaży lokalu mieszkalnego w kamienicy o powierzchni użytkowej 38,53 m2 w dzielnicy Stare Miasto w Częstochowie przy ul. Warszawskiej. 1. Atuty nieruchomości: - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pużaka

Północ,Częstochowa

269 000 zł43 m² 6 255,81 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Biuro ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się w Częstochowie w dzielnicy Północ przy ul. Pużaka 2. Oferowana nieruchomość to mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Raków

Raków,Częstochowa

229 000 zł47 m² 4 872,34 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 47m2 usytuowane na parterze w niskim bloku w dzielnicy Raków. Mieszkanie: w skład, którego wchodzą: -duży pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poleska

Parkitka,Częstochowa

471 500 zł41 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy Państwu do sprzedaży, mieszkanie o powierzchni 41 m2 w budynku apartamentowym przy ul. Poleskiej na piętrze piątym. Mieszkanie wykończone na najwyższym standardzie wg projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Północ

Północ,Częstochowa

199 000 zł34 m² 5 852,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 34 m2 usytuowane na czwartym piętrze w niskim bloku w dzielnicy Północ. W skład mieszkania wchodzą: - przestronny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

250 000 zł46 m² 5 434,78 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 46 m2 usytuowane na parterze w wieżowcu w dzielnicy Tysiąclecie. Opis mieszkania: bardzo widne mieszkanie w którego skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mazowiecka

Parkitka,Częstochowa

420 000 zł75 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 75 m, 3-pokoje, osobno kuchnia, położone na Ip w budynku iiip. Ogrzewanie miejskie, w przedpokoju zabudowana szafa. Mieszkanie w pełni wykończone, parkiet na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wyczerpy Górne,Częstochowa

480 000 zł64 m² 7 465,01 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentuję na sprzedaż spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego, położonego w Częstochowie, dzielnicy Wyczerpy, przy ulicy Kontkiewicza 6 m.45. Niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Parkitka,Częstochowa

468 700 zł56 m² 8 299,98 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży apartament trzypokojowy w nowej inwestycji zrealizowanej przez spółkę parkland oddanej do użytkowania w roku 2023. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

220 000 zł39 m² 5 612,24 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 39,2m2 usytuowane na parterze w wieżowcu w dzielnicy Tysiąclecie. Opis mieszkania: -pokój dzienny -mniejszy pokój -kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrzosowiak,Częstochowa

420 000 zł65 m² 6 471,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje eleganckie i przytulne trzypokojowe mieszkanie na 2 piętrze dwupiętrowego bloku z cegły na Wrzosowiaku. Na powierzchni 64 m2 znajduje się: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

205 000 zł40 m² 5 189,87 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 39,5m2 położone na parterze w wieżowcu w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie składa się z dwóch przechodnich pokoi, osobnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Worcella

Tysiąclecie,Częstochowa

399 000 zł89 m² 4 482,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie mieści się w Częstochowie przy ul. Worcella 26, jest świetnie położone w pobliżu uczelni, szkół, przedszkoli, 15 min.pieszo do centrum, blisko węzła komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Raków

Raków,Częstochowa

275 000 zł60 m² 4 598,66 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 59,8 m2 usytuowane na piątym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Raków. W skład mieszkania wchodzą: - przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Raków

Raków,Częstochowa

169 000 zł34 m² 4 898,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 34,5m2 usytuowane na pierwszym piętrze w trzypiętrowym bloku w dzielnicy Raków. Mieszkanie: w skład, którego wchodzą: -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Raków

Raków,Częstochowa

169 000 zł34 m² 4 898,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Twoim marzeniem jest mieszkanie, które możesz zagospodarować tak, jak tylko Ci się marzy? W takim razie idealnie trafiłeś/aś! Ofertą sprzedaży jest mieszkanie usytuowane w jednej.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij