dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Częstochowa - Oferty sprzedaży i najmu

875 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

875 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

245 000 zł45 m² 5 444,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy do sprzedaży mieszkanie typu M-3 na Tysiącleciu. Mieszkanie znajduje się na 4 p. w bloku. Powierzchnia 45 m2. Okna pcv ( wsch.- zach. ) czynsz 650 zł Mieszkanie w standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Częstochowa

Raków,Częstochowa

174 000 zł26 m² 6 618,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Agencja Nieruchomości arum prezentuje do sprzedania mieszkanie M-2 (pokój z kuchnią) położone na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Raków przy ulicy Łukasińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Stradom,Częstochowa

650 000 zł84 m² 7 782,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu do sprzedaży nowy apartamentowiec zlokalizowany w dzielnicy Stradom. Budynek został wybudowany w 1973 r. i jest po gruntownym remoncie w 2022 r. Zostały wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

359 000 zł48 m² 7 479,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Nowoczesne mieszkanie 48,14 m w samym sercu Częstochowy - świeżo po remoncie! Na sprzedaż oferujemy jasne i przestronne mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zawodzie-Dąbie,Częstochowa

389 000 zł54 m² 7 203,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Biuro Manufaktura Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na kameralnym i cichym osiedlu, idealnym dla rodzin, par oraz osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Raków,Częstochowa

220 000 zł52 m² 4 230,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na parterze w bloku po termomedrnizacji. Lokal znajduje się w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. W pobliżu szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

419 000 zł64 m² 6 496,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Nowoczesne mieszkanie w ścisłym centrum miasta! Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie położone w centrum miasta, w doskonałej lokalizacji zapewniającej szybki dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skośna

Ostatni Grosz,Częstochowa

249 900 zł46 m² 5 480,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

***** rezerwacja oferty ***** Oferta dostępna tylko w wgn! Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 45,6 m2, usytuowane na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku w dzielnicy Ostatni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Hoene-Wrońskiego

Trzech Wieszczów,Częstochowa

320 000 zł97 m² 3 309,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Częstochowa, trzech Wieszczów, 3 mieszkania na sprzedaż. Oferujemy do sprzedaży trzy mieszkania położone w Częstochowie przy ul. Hoene-Wrońskiego w dzielnicy Trzech Wieszczów: - lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starzyńskiego

Północ,Częstochowa

290 000 zł52 m² 5 576,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Północ. Dwa przestronne pokoje z dużą kuchnią do własnej aranżacji. Powierzchnię mieszkania (52.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Raków,Częstochowa

195 000 zł42 m² 4 642,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy do sprzedania mieszkanie M-2 położone w kamienicy w dzielnicy Raków: powierzchnia 42 m2, mieszkanie bezczynszowe, parter, mieszkanie znajduje się w odnowionej kamienicy media:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

325 000 zł47 m² 6 914,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M-3 po remoncie na sprzedaż! Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w bloku w dzielnicy Śródmieście. Składa się z 2 pokoi, salon połączony z kuchnią i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żarecka

Raków,Częstochowa

395 000 zł52 m² 7 552,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Woźniakowski Nieruchomości oferuje na sprzedaż funkcjonalne i zadbane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,30 m , zlokalizowane na 2. piętrze czteropiętrowego bloku na Rakowie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Podjasnogórska,Częstochowa

659 000 zł81 m² 8 135,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 81 m2 znajdujące się w Centrum Częstochowy. Nieruchomość posiada 2 kondygnacje a mieszkanie położone jest na parterze. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Raków,Częstochowa

179 000 zł32 m² 5 507,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Manufaktura Nieruchomości oferuje na sprzedaż zadbane i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,5 m , położone w spokojnej, dobrze skomunikowanej okolicy, w niskim, zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Westerplatte

Tysiąclecie,Częstochowa

385 000 zł45 m² 8 612,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Tysiąclecie przy ul. Obrońców Westerplatte. Dwa pokoje po generalnym remoncie wraz z wymianą wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ostatni Grosz,Częstochowa

299 000 zł45 m² 6 644,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Neo Nieruchomości prezentuje jasne, przestronne mieszkanie na osiedlu Ostatni Grosz. Mieszkanie o powierzchni 45 m2, usytuowane na parterze 4 piętrowego bloku z domofonem. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

399 000 zł100 m² 3 990 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy do sprzedania atrakcyjne mieszkanie w kamienicy na I piętrze w ścisłym centrum Częstochowy przy Al. Nmp mieszkanie o powierzchni 100m2 w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

285 000 zł50 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

M-dwupokojowe na sprzedaż Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 na 1 piętrze przy ul. Pck. Mieszkanie rozkładowe i przestronne, w pełni wyposażone, nadające się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Tysiąclecie,Częstochowa

220 000 zł30 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Manufaktura Nieruchomości prezentuje mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Częstochowy Tysiąclecie. Lokal znajduje się na 10 piętrze w 10-piętrowym bloku, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Częstochowa

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

420 000 zł34 m² 12 352,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Prezentujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie typu M-2. Mieszkanie wykończone - do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych! Wszystkie meble widoczne na zdjęciu wliczone są w cenę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Północ,Częstochowa

287 000 zł32 m² 9 111,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Neo Nieruchomości prezentuje 31,5m2 mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Północ. Mieszkanie znajduje się na parterze w czteropiętrowym bloku, jest po generalnym remoncie w którym zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Wyczerpy Górne,Częstochowa

430 000 zł62 m² 6 902,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuje do sprzedaży mieszkanie położone na lubianym osiedlu Wyczerpy na pierwszym piętrze w niskim, trzy piętrowym bloku. Powierzchnia lokalu to 62,3mkw na którą składają się dwie sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Michałowicza

Tysiąclecie,Częstochowa

419 000 zł48 m² 8 639,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane przy ul. Michałowicza w dzielnicy Tysiąclecie. Dwustronna ekspozycja okien na wschód oraz zachód. Powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Częstochowa

1 000 zł30 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Manufaktura Nieruchomości prezentuje Państwu na wynajem słoneczną kawalerkę położoną w sercu miasta u podnóża Jasnej Góry. Powierzchnia nieruchomości to 30m2, na którą się składa :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

285 000 zł50 m² 5 711,42 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Neo Nieruchomości prezentuje mieszkanie dwupokojowe w dzielnicy Tysiąclecie. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 49,9m2 na pierwszym piętrze w bloku z domofonem. Blok po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

459 000 zł91 m² 5 038,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie położone w sercu miasta w ogrodzonej kamienicy z duszą. Przestronny układ obejmuje dwa duże pokoje, osobną kuchnię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bialska

Parkitka,Częstochowa

2 900 zł63 m² 46,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Parkitka bezpośrednio przy Alei Brzozowej. Blok-apartamentowiec czteropiętrowy z windą. Teren ogrodzony posiadający plac zabaw. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czartoryskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

340 000 zł51 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2 pokoje z wnęką z widokiem na panoramę miasta - Częstochowa, tysiąclecie Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na 7. piętrze w zadbanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Okulickiego

Parkitka,Częstochowa

679 000 zł60 m² 11 316,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sprzedam komfortowe mieszkanie w Częstochowie przy ul Okulickiego 52 Oferujemy Państwu komfortowe mieszkanie w Częstochowie przy ul.Okulickiego Luksusowe 2?pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

249 000 zł87 m² 2 848,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentuję do sprzedania mieszkanie typu M-3 położone w kamienicy na 2 piętrze w ścisłym centrum Częstochowy. Lokal o powierzchni 69,52 m2 + przynależna piwnica o pow. 17,9 m2 (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

319 999 zł51 m² 6 225,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Powierzchnia ok 52M: - salon z balkonem - sypialnia - kuchnia - łazienka W mieszkaniu została wymieniona instalacja elektryczna Wyposażenie: -Zmywarka -pralka -lodówka Dobra lokalizacja: - lasek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Parkitka,Częstochowa

4 000 zł72 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować na wynajem mieszkanie z garażem podziemnym w cenie, zlokalizowane w Częstochowie ,na "osiedlu Poleska" przy ulicy Poleskiej 74 D, dzielnica Parkitka. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

225 000 zł39 m² 5 739,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Manufaktura Nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż M3 położone w dzielnicy Tysiąclecie. Powierzchnia nieruchomości to 39,20m2, na którą się składa duży pokój, mniejszy pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej

Śródmieście,Częstochowa

185 000 zł30 m² 6 228,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Na sprzedaż przytulne mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 29,7 m , zlokalizowane w samym sercu Częstochowy - przy ul. Pow, w dzielnicy Śródmieście. Układ pomieszczeń: - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Parkitka,Częstochowa

2 800 zł59 m² 47,46 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na wynajem Apartament o powierzchni 59m zlokalizowany na trzecim piętrze nowego bloku z windą w dzielnicy Parkitka w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bienia

Wrzosowiak,Częstochowa

269 000 zł60 m² 4 521,01 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o o powierzchni 59,5 m2 w dzielnicy Wrzosowiak przy ul. Bienia w Częstochowie. Mieszkanie przeznaczone jest do kapitalnego remontu wraz z wymianą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sportowa

Wrzosowiak,Częstochowa

439 000 zł61 m² 7 173,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Szukasz mieszkania, w którym wystarczy wnieść walizki i urządzić się po swojemu? To 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Sportowej w dzielnicy Wrzosowiak to idealna propozycja dla rodzin lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Bohaterów Monte Cassino

Trzech Wieszczów,Częstochowa

335 000 zł50 m² 6 686,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

do Sprzedania M4 na 1 (pierwszym) piętrze w bloku 4 piętrowym w dzielnicy Trzech Wieszczów. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, oddzielnej kuchni z meblami w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrzosowiak,Częstochowa

385 000 zł56 m² 6 930,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Neo Nieruchomości prezentuje mieszkanie trzypokojowe w dzielnicy Wrzosowiak. Mieszkanie położone jest na drugim piętrze w niskim bloku z 2006 roku. Składa się z dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krasińskiego

Trzech Wieszczów,Częstochowa

319 000 zł52 m² 6 134,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane blisko centrum w dzielnicy Trzech Wieszczów. Trzy pokoje w doskonałej lokalizacji. Powierzchnię mieszkania (~52.