dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Częstochowa - Oferty sprzedaży i najmu

875 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

875 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Trzech Wieszczów,Częstochowa

238 000 zł30 m² 7 933,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Manufaktura Nieruchomości prezentuje funkcjonalną kawalerkę na sprzedaż, zlokalizowaną w atrakcyjnej dzielnicy Trzech Wieszczów. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okulickiego

Parkitka,Częstochowa

2 250 zł43 m² 52,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia komfortowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42,87 m z przynależną komórką lokatorską o powierzchni 2,33 m oraz garażem podziemnym. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

299 000 zł52 m² 5 805,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Manufaktura Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż M4 położone w centrum miasta. Powierzchnia to 51,5m2 na którą się składa otwarta kuchnia na salon, dwie sypialnie, łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ostatni Grosz,Częstochowa

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, zadbane dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 mkw, położone na trzecim piętrze wysokiego bloku usytuowanego przy al. Niepodległości. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zana

Śródmieście,Częstochowa

219 000 zł36 m² 6 083,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne, mieszkanie 1-pokojowe, usytuowane na dziewiątym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku z windą, położonym w dzielnicy Trzech Wieszczów przy ul. Zana. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Częstochowa,śląskie

495 000 zł75 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 74m2 położone na parterze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Wyczerpy. Mieszka się składa się z czterech pokoi, kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bialska

Parkitka,Częstochowa

480 000 zł51 m² 9 439,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Sprzedam mieszkanie w dobrym standardzie, wykończone wraz z architektami. Znajduje się ono w nowoczesnym i bardzo ładnym budynku - Apartamenty Portofino. - idealne dla pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej

Śródmieście,Częstochowa

430 000 zł62 m² 6 935,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie bezpośrednio od właściciela, 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, przedpokój, powierzchnia użytkowa ok. 62 m 2 , do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 7,36m2 ;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sosnowa

Ostatni Grosz,Częstochowa

359 000 zł48 m² 7 402,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe po generalnym remoncie przy ul. Sosnowej. Remont z ostał przeprowadzony kompleksowo i obejmował m.in. : wymianę wszystkich instalacji, wylewki, gładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

309 000 zł51 m² 6 058,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Nowa cena! Szukasz przestronnego mieszkania w sercu Częstochowy ? Ta wyjątkowa oferta jest dla Ciebie! neo Nieruchomości prezentuje komfortowe mieszkanie zlokalizowane w Śródmieściu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

315 000 zł48 m² 6 562,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

***** rezerwacja mieszkania do 30.06.25 ***** Nowoczesne mieszkanie, Częstochowa, Tysiąclecie, Broniewskiego, sprzedaż. Oferta dostępna tylko W wgn. Polecam do sprzedaży gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Katynia

Błeszno,Częstochowa

269 000 zł42 m² 6 404,76 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Wygodne, wyposażone M3 z widokiem na wschód słońca - Częstochowa, błeszno - 42 m Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść i od razu zamieszkać? Bez uciążliwych remontów, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Tadeusza Kościuszki

Wyczerpy-Aniołów,Częstochowa

250 000 zł36 m² 6 944,44 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą addom [oferta prywatna, agencjom i pośrednikom dziękujemy, nie jesteśmy zainteresowani współpracą, prosimy nie dzwonić!] Mieszkanie na sprzedaż Częstochowa Centrum, 36,6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

315 000 zł52 m² 6 057,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 52m2 położone na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Północ - jednostka A ( okolice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

319 000 zł51 m² 6 218,32 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do sprzedaży mieszkanie położone w dzielnicy Tysiąclecie w Częstochowie. Lokal o powierzchni 51,3m2, usytuowany jest na 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Parkitka,Częstochowa

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do wynajmu apartamentu jednopokojowego położonego w dzielnicy Parkitka. Apartament nowy w bardzo wysokim standardzie, w pełni wyposażony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Worcella

Tysiąclecie,Częstochowa

277 000 zł47 m² 5 843,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie z potencjałem | Parter | 47,4 m | Worcela | Częstochowa | Tysiąclecie Szukasz nieruchomości z klimatem, którą urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Marzysz o mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kontkiewicza

Wyczerpy-Aniołów,Częstochowa

390 000 zł65 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65 m , położone w zielonej i spokojnej dzielnicy Wyczerpy. Podstawowe informacje: powierzchnia: 65.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

259 999 zł52 m² 4 961,81 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Powierzchnia 52,4M: - salon z balkonem - sypialnia - kuchnia - łazienka Czynsz 800 zł (co, śmieci, remontowy) Dobra lokalizacja: - blisko M1 - Uczelnia - Promenada Niemena - Hala Polonia - Aqua Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lelewela

Śródmieście,Częstochowa

1 400 zł48 m² 28,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomości oferuje na wynajem przestronne M3 położone w bloku 4-piętrowym w Częstochowie w samym centrum miasta - Śródmieście. Mieszkanie widne z wystawą okien na wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Częstochowa

427 500 zł45 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Biuro woźniakowski nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania typu apartament, zlokalizowanego w samym sercu Częstochowy przy ulicy Nowowiejskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Parkitka,Częstochowa

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do wynajmu apartamentu jednopokojowego położonego w dzielnicy Parkitka. Apartament nowy w wysokim standardzie, w pełni wyposażony, umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sempołowskiej

Raków,Częstochowa

276 000 zł46 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Wygodne mieszkanie w bloku z cegły na I piętrze. Niskie opłaty, czysta klatka schodowa, dostępne miejsca parkingowe. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, łazienki oraz kuchni. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Najświętszej Maryi Panny

Śródmieście,Częstochowa

425 000 zł51 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Biuro Woźniakowski Nieruchomości z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania położonego w najbardziej prestiżowej lokalizacji Częstochowy przy Alei Najświętszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Śródmieście,Częstochowa

325 000 zł46 m² 7 065,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Ema Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w centrum Częstochowy przy ul. Dąbrowskiego 9. Mieszkanie o powierzchni 46 m2 znajduje się w przepięknej i zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

338 999 zł49 m² 6 918,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Powierzchnia 49M: salon z balkonemsypialniakuchniałazienka Czynsz - 800zł Dobra lokalizacja: blisko uczelniawiele obiektów handlowych (aldi, biedronka, obi)dużo terenów zielonychcicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

320 000 zł45 m² 7 126,95 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjne mieszkanie M3 na sprzedaż, częstochowa, tysiąclecie, ul. Obrońców Westerplatte. Oferta dostępna tylko W wgn. Oferujemy do sprzedaży w pełni umeblowane dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Trzech Wieszczów,Częstochowa

249 000 zł33 m² 7 545,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Neo Nieruchomości prezentuje piękne, przestronne mieszkanie w stylowej, odrestaurowanej kamienicy z domofonem na osiedlu Trzech Wieszczów! Mieszkanie o powierzchni 33 m2, usytuowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

359 000 zł64 m² 5 600,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się w Częstochowie przy ul. Dekabrystów 9/17 m. 55. Cechy nieruchomości: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

349 999 zł60 m² 5 833,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Powierzchnia 61M: - salon z balkonem - sypialnia - sypialnia - łazienka - wc Mieszkanie znajduje się nieopodal lasku Aniołowskiego Dobra lokalizacja: - tramwaj i autobus - las, park - przychodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jasnogórska

Śródmieście,Częstochowa

268 000 zł41 m² 6 500,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania, które łączy w sobie komfort i doskonałą lokalizację. Położone w samym sercu Częstochowy, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Stare Miasto,Częstochowa

264 000 zł48 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 Krakowska Pierwsze piętro wolne od zaraz Do sprzedaży lokal mieszkalny dwupokojowy o powierzchni 48 m 2 w niskim bloku. Przestronne, ustawne mieszkanie do odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Trzech Wieszczów,Częstochowa

279 000 zł41 m² 6 804,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Neo Nieruchomości prezentuje jasne, przestronne mieszkanie na osiedlu Trzech Wieszczów. Mieszkanie o powierzchni 41 m2, usytuowane na 2 piętrze stylowej kamienicy z domofonem. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hoene-Wrońskiego

Trzech Wieszczów,Częstochowa

249 000 zł33 m² 7 545,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Bez Prowizji Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie w kamienicy, 33 m , 1. piętro, dzielnica Trzech Wieszczów. Lokal przeszedł generalny remont, podczas którego wymienione zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Raków,Częstochowa

235 000 zł51 m² 4 607,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Manufaktura Nieruchomości prezentuje Państwu ofertę mieszkania dwupokojowego w dzielnicy Raków. Mieszkanie jest rozkładowe. Okna pcv i drewniane wychodzące na wschód i zachód. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

589 000 zł64 m² 9 203,13 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Sprzedam wyjątkowe mieszkanie z tarasem i ogródkiem - 64 m na osiedlu z monitoringiem! Marzysz o nowoczesnym mieszkaniu z komfortem domu? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Trzech Wieszczów,Częstochowa

349 000 zł51 m² 6 843,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Neo Nieruchomości prezentuje duże, przestronne mieszkanie na osiedlu Trzech Wieszczów. Mieszkanie o powierzchni 51 m2, usytuowane na parterze w 2 piętrowej stylowej kamienicy z domofonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

328 999 zł56 m² 5 874,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie znajduje się w ścisłym centrum miasta Powierzchnia 56M: - salon z balkonem - sypialnia - sypialnia - kuchnia - łazienka Zamykany parking pod blokiem dla mieszkańców Czynsz - 750 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zana

Trzech Wieszczów,Częstochowa

299 000 zł44 m² 6 795,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja! Mieszkanie 44 m2 na 3 piętrze ( w 4 piętrowym bloku) w dzielnicy Trzech Wieszczów przy ul. Tomasza Zana 5 w Częstochowie przy zielonym, szerokim deptaku. Dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Stare Miasto,Częstochowa

269 899 zł38 m² 7 046,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Powierzchnia - ok 38M: - salon z balkonem - sypialnia - łazienka W mieszkaniu została wymieniona instalacja elektryczna i zamontowana klimatyzacja Wyposażenie: - płyta indykcyjna - lodówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Tadeusza Kościuszki

Śródmieście,Częstochowa

349 000 zł58 m² 6 017,24 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż słoneczne, bardzo ciche mieszkanie 3-pokojowe z dużym balkonem, usytuowane na drugim piętrze w ocieplonym dziesięciopiętrowym bloku z windą, położonym w ścisłym.