dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Częstochowa - Oferty sprzedaży i najmu

862 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

862 ogłoszenia

400 000 zł66,24 m² 6 038,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Raków ul. Okrzei. I piętro po remoncie. Słoneczne. Kuchnia z jadalnią i dwa duże pokoje. Po remoncie kapitalnym.Cena zawiera zapłatę za meble.

Szczegóły ogłoszenia

299 999 zł40 m² 7 499,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości oferuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na 2. piętrze w kameralnym, 4-piętrowym budynku w dzielnicy Tysiąclecie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł74 m² 9 175,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Biuro Nieruchomości czestate oferuje komfortowe mieszkanie powierzchni 74 m2 + dwa tarasy o powierzchni około 15 m2 dzielnicy Parkitka. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł50,59 m² 10 851,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (2 pokoje z aneksem kuchennym) o powierzchni 50,59m. Mieszkanie z balkonem, położone na pierwszym piętrze w nowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

380 000 zł65,10 m² 5 837,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Szukasz miejsca w centrum do zamieszkania, biznesu lub wynajmu? Sprawdź tę ofertę. Mieszkanie na 3 piętrze w urokliwej kamienicy przy III Alei nmp w Częstochowie o powierzchni 65,1.

Szczegóły ogłoszenia

499 500 zł73,30 m² 6 814,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu dwupiętrowego mieszkania typu M-3 (2 pokoje z kuchnią) o powierzchni 73,3 m2 położonego na trzecim piętrze w trzypiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł54,90 m² 7 085,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania typu M-3 (2 pokoje z kuchnią), położonego na parterze zadbanego, czteropiętrowego bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

288 999 zł51 m² 5 666,65 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Powierzchnia 51M: - salon z balkonem - sypialnia - kuchnia - łazienka Czynsz - 640 zł Komunikacja: - tramwaj - autobus Dobra lokalizacja: - cicha okolica - dużo miejsc parkingowych pod blokiem - wiele.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł33 m² 8 151,52 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Neo Nieruchomości prezentuje mieszkanie po remoncie w dzielnicy Raków. Na sprzedaż funkcjonalne i nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 33 m , położone na 8. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł47,80 m² 6 380,75 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z kuchnią) o powierzchni 47,80m2 położonego na trzecim piętrze w dziesięciopiętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł47,50 m² 6 505,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży jasnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 47,5 m , położonego w Śródmieściu, w samym centrum miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł87,80 m² 7 505,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Z przyjemnością prezentuję komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 87,8 m , zlokalizowane na 2. piętrze kameralnego budynku przy ul. Elsnera 4 w Częstochowie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł100 m² 3 890 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Biuro Sverum Nieruchomości poleca do sprzedaży przestronne mieszkanie typu M-5 o powierzchni 100 m , położone na 1 piętrze w 2-piętrowej kamienicy w dzielnicy Śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł60,50 m² 5 785,12 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferujemy komfortowe mieszkanie o powierzchni 60,5 m , położone na 11. piętrze w dzielnicy Wrzosowiak, przy ulicy Lechonia. Mieszkanie jest w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka

Północ,Częstochowa

229 000 zł28 m² 8 178,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości My Home zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego mieszkania położonego na popularnym osiedlu Północ przy ul. Gombrowicza. Lokalizacja zapewnia doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł40 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Sprzedam mieszkanie w kamienicy centrum, parter, bezczynszowe Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40 m2, położone na parterze w kamienicy w ścisłym centrum, w okolicach placu.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł59 m² 5 677,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 59 m - 3 pokoje, duży balkon, ul. Sportowa Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59 m , położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Przestronny lokal 100 m w centrum Częstochowy idealny na biuro lub mieszkanie Aleja Najświętszej Maryi Panny Z przyjemnością prezentuję przestronny lokal o powierzchni 100 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

328 000 zł51 m² 6 431,37 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Biuro Nieruchomości Sverum ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania typu M-3 o powierzchni 51 m , zlokalizowanego na 6. piętrze w zadbanym, 7-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł50,28 m² 11 734,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż luksusowy, 2-pokojowy apartament z ogródkiem Mieszkanie nigdy nie było zamieszkane, wykończone w wysokim standardzie, idealne do wprowadzenia, wyposażone we wszystkie sprzęty agd.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł35,60 m² 5 028,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Manufaktura Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,6 m , położone na wysokim parterze w kameralnym, 4-piętrowym bloku z cegły. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł49 m² 6 081,63 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Green House Nieruchomości oferuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na 6 piętrze w 10-piętrowym wieżowcu w dzielnicy Trzech Wieszczów.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł38,40 m² 6 510,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie M3 na sprzedaż, częstochowa, tysiąclecie, ul. Obrońców Westerplatte. Oferta dostępna tylko W wgn. Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie z kuchnią, łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł48 m² 6 229,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku po termomodernizacji w dzielnicy Północ. W bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

249 900 zł38 m² 6 576,32 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 38m2 położone na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł72 m² 5 263,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania czteropokojowego. Oferta sprzedaży mieszkania czteropokojowego do własnej aranżacji o wielu możliwościach. Nieruchomość w cichej, zielonej i spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł117,50 m² 8 076,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu dwupoziomowego apartamentu typu M-4 (3 pokoje z kuchnią) o powierzchni 110m2 położonego na piątym piętrze w pięciopiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł59 m² 8 118,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

4-pokojowe mieszkanie częstochowa wrzosowiak I piętro nowoczesny styl Biuro toro Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży czteropokojowego mieszkania o powierzchni 59.

Szczegóły ogłoszenia

291 000 zł46,90 m² 6 204,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Na sprzedaż mieszkanie w świetnie skomunikowanej lokalizacji Częstochowy - tuż przy centrum handlowym Jagiellończycy! 4. piętro w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł47,50 m² 6 294,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania o powierzchni 47 m 2 w dzielnicy Północ przy ul. Starzyńskiego. Nieruchomość znajduję się na 3 piętrze w bloku po termomodernizacji. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł36,60 m² 4 508,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania składającego się z salonu, sypialni (powstałej w miejscu kuchni), kuchni w przejściu (bez wody) i łazienki. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

335 220 zł38,35 m² 8 741,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| nowoczesna inwestycja z mieszkaniami z ogrodem lub balkonem, zlokalizowana w pobliżu terenów zielonych, takich jak Aleja Brzozowa i Park Parkitka. Budynki wyposażone są.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł51,40 m² 4 961,09 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

***** rezerwacja ***** Częstochowa - Tysiąclecie, mieszkanie M3 na sprzedaż. Oferta dostępna tylko w Agencji Nieruchomości wgn. Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie położone na 7.

Szczegóły ogłoszenia

449 999 zł82,70 m² 5 441,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Powierzchnia - ok 83M: - salon - sypialnia z balkonem - sypialnia - sypialnia z balkonem (zabudowany) - kuchnia - łazienka - wc Do mieszkania przynależy duża piwnica - ponad 4 metry Rozkład na 3.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł65,90 m² 11 669,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem w dzielnicy Parkitka po generalnym remoncie. Mieszkanie na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu, po generalnym remoncie z najwyższej klasy.

Szczegóły ogłoszenia

268 000 zł52,40 m² 5 114,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| do sprzedaży M-3, o powierzchni 52,4 m2, położone na 6 piętrze w wieżowcu 10-piętrowym w dzielnicy Ostatni Grosz. - oddzielne pokoje - z wnęki wygospodarowana sypialnia - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł51,13 m² 5 280,66 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania w samym centrum? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane w Częstochowie przy ulicy Armii Krajowej o powierzchni użytkowej 51,13 m2.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł38,30 m² 5 744,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości oferuje przestronne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 38,30 m , usytuowane na 2. piętrze z 2 w dzielnicy Stare Miasto, w pobliżu centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka

Północ,Częstochowa

185 000 zł27,50 m² 6 727,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Biuro Nieruchomości Locatus ma przyjemność zaproponować do sprzedaży kawalerkę w dzielnicy Północ , o powierzchni 27,5m , położoną na 3 piętrze bloku czteropiętrowego - ale bloku.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł67,20 m² 6 101,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Green House Nieruchomości przedstawia na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67,8 m , położone na 4 piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł54 m² 6 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią Wyczerpy Na sprzedaż przestronne i bardzo przytulne mieszkanie dwupokojowe, położone na 1 piętrze w kameralnym, niewielkim bloku na.