dowolna

Domy z pustaka Częstochowa - Ogłoszenia domów wybudowanych z pustaka

130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

130 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący

Lisiniec,Częstochowa

650 000 zł140 m² 4 645,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 079 m²

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje Niepowtarzalną ofertę nieruchomości dla osób, które marzą o życiu w sercu natury. Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kościelna

Stradom,Częstochowa

829 000 zł141 m² 5 879,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

W ofercie bliźniak W stanie deweloperskim Oferuję do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej położony na Osiedlu Piastów przy ul. Kościelnej. Nieruchomość w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Opoczyńska

Lisiniec,Częstochowa

829 000 zł283 m² 2 932,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 207 m²

Do sprzedaży oferujemy przestronny dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni użytkowej 282,66 m , posadowiony na dużej, ustawnej działce o powierzchni 1207 m , w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spadochroniarzy

Stradom,Częstochowa

350 000 zł170 m² 2 058,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:730 m²

Dom wolnostojący zlokalizowany w Częstochowie przy ulicy Spadochroniarzy, dzielnica Stradom. Na działce o powierzchni ok 730m2 usytuowany jest dom wolnostojący, zamieszkały, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Śródmieście,Częstochowa

920 000 zł390 m² 2 358,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Częstochowa - Wyczerpy, do sprzedania dwa domy w cenie jednego. Okazja! do sprzedaży dwa domy W cenie jednego! Do sprzedania dwa domy z pomieszczeniami gospodarczymi o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Śródmieście,Częstochowa

800 000 zł94 m² 8 556,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Ema Nieruchomości z dumą prezentuje wyjątkową ofertę - nowy dom w zabudowie szeregowej, który został w pełni wykończony i wyposażony, dzięki czemu możesz zamieszkać od razu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kościelna

Stradom,Częstochowa

749 000 zł115 m² 6 538,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:265 m²

Przedmiotem sprzedaży jest bliźniak o powierzchni 115 m kw. cena 749.000 tys. Strony świata : północ, wschód Nieruchomość składa się z następujących pomieszczeń: parter Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mirowska

Mirów,Częstochowa

1 850 000 zł233 m² 7 925,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 660 m²

Częstochowa - mirów - wyjątkowy dom wolnostojący Z dużą działką I ogrodem - idealny dla ciebie! oferta 0% prowizji - Jeśli szukasz domu, który łączy komfort, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Konwaliowa

Śródmieście,Częstochowa

173 400 zł173 m² 1 002,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 235 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Nieruchomość położona położona w Częstochowie przy ulicy Konwaliowej 186 a, oznaczonej jako działka o numerze 276/7 o powierzchni 0,0671.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Alberta

Północ,Częstochowa

719 000 zł124 m² 5 785,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

0% prowizji for english, please call or leave an inquiry Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej z ogrodem i garażem w bryle budynku, położony na małym osiedlu w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Dźbów,Częstochowa

699 000 zł215 m² 3 251,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 346 m²

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w naszym biurze! Doskonała propozycja dla osób planujących prowadzenie działalności gospodarczej w miejscu zamieszkania! Na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Parkitka,Częstochowa

2 037 000 zł194 m² 10 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:593 m²

Oferta sprzedaży: dom w zabudowie szeregowej na Parkitce, częstochowa Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej, położony w prestiżowej dzielnicy Parkitka w Częstochowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Alberta

Północ,Częstochowa

699 000 zł127 m² 5 510,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Alberta

Północ,Częstochowa

710 000 zł124 m² 5 712,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dźbów,Częstochowa

589 000 zł124 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 124m zlokalizowany w cichej, spokojnej dzielnicy Dźbów w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

1 070 000 zł206 m² 5 182,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:450 m²

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 206,47m zlokalizowany w cichej, spokojnej dzielnicy Lisiniec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sejmowa

Kiedrzyn,Częstochowa

730 000 zł116 m² 6 293,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:443 m²

Tylko U nas! Proponujemy Państwu na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, piętrowy, niepodpiwniczony, położony w dzielnicy Kiedrzyn, w rejonie ul. Sejmowej, wśród nowej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kiepury

Grabówka,Częstochowa

540 000 zł160 m² 3 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:668 m²

Dom wolnostojący Częstochowa Grabówka prezentuje: aleja Nieruchomości lokalizacja: częstochowa Grabówka Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży domu zlokalizowanego na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Chłopska

Dźbów,Częstochowa

425 000 zł124 m² 3 427,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Stare Miasto,Częstochowa

245 000 zł54 m² 4 515,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:390 m²

Ema Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, usytuowany w Częstochowie przy ul. Krakowskiej 80h, lokal 110. Nieruchomość ta stanowi atrakcyjną alternatywę dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Ikara

Grabówka,Częstochowa

615 000 zł115 m² 5 347,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Biuro nieruchomości czestate prezentuje nową inwestycję, zlokalizowaną w Częstochowie, w dzielnicy Grabówka przy ul. Ikara. Osiedle składać się będzie z 6 budynków w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Wyczerpy Dolne,Częstochowa

1 850 000 zł243 m² 7 610,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:993 m²

Neo Nieruchomości przedstawia wyjątkową ofertę nowoczesnego domu w prestiżowej lokalizacji w dzielnicy Wyczerpy! Ten wyjątkowy dom został zaprojektowany z myślą o komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ikara

Grabówka,Częstochowa

520 000 zł115 m² 4 521,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Prezentuje nową inwestycję, zlokalizowaną w Częstochowie, w dzielnicy Grabówka przy ul. Ikara. Osiedle składać się będzie z 4 budynków w zabudowie bliźniaczej, każdy segment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Główna

Częstochowa,śląskie

539 000 zł234 m² 2 303,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Posiadam filmiki do obejrzenia. Do sprzedania dom, parter + piętro do adaptacji. Dom 234 m2 (117m2 dół+ 117 m2 góra) + 41m2 ogromny pokój zaadaptowany z pomieszczeń gospodarczych w 2007r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Parkitka,Częstochowa

1 970 000 zł194 m² 10 154,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:653 m²

!0% prowizji od Kupującego! Chcesz mieszkać w prestiżowym miejscu na mapie Częstochowy? Być z dala od miejskiego zgiełku, jednocześnie parę minut od Centrum? Ta oferta Cię zainteresuje! neo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Mirów,Częstochowa

2 290 000 zł285 m² 8 035,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Zapraszamy do odkrycia tego uroczego, samodzielnie stojącego domu w urokliwej lokalizacji, która zachwyci Państwa spektakularnym widokiem. Bajeczny dom wolnostojący w pięknej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

4 990 000 zł520 m² 9 596,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:4 956 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość, położoną w najbardziej prestiżowej dzielnicy Częstochowy. Ta niezwykła posiadłość to idealne miejsce dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sejmowa

Kiedrzyn,Częstochowa

730 000 zł116 m² 6 293,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:443 m²