dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Częstochowa - Oferty sprzedaży i najmu

410 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

410 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Raków,Częstochowa

348 999 zł58 m² 6 038,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Powierzchnia - ok 58M: - salon z balkonem - sypialnia - sypialnia - kuchnia - łazienka z wc Czynsz - 850 zł Dobra lokalizacja: - dużo terenów zielonych w okolicy - wiele sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

389 999 zł61 m² 6 393,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Powierzchnia - 61M: - salon z balkonwm - sypialnia - sypialnia - kuchnia - łazienka - wc Czynsz - 850 zł Komunikacja: - tramwaj - autobus Dobra lokalizacja: - C.H. M1 - Pasaż Północ - Las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Trzech Wieszczów,Częstochowa

2 000 zł50 m² 39,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Północ Częstochowa prezentuje: na wynajem trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50,10m zlokalizowane na drugim piętrze w bloku przy ul. Krasińskiego w dzielnicy Trzech Wieszczów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

257 999 zł46 m² 5 560,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Możliwość przerobienia na 3 pokoje z aneksem kuchennym Powierzchnia ok 47M: - salon z balkonem - sypialnia - kuchnia - łazienka z wc Czynsz 750 zł Dobra lokalizacja: - 5 minut do centrum -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Okulickiego

Parkitka,Częstochowa

535 982 zł72 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 72.43m zlokalizowane na TRZECIM piętrze Nowego budynku Apartamentowego. Osiedle okulickiego park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

2 500 zł64 m² 39,06 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia komfortowe mieszkanie trzypokojowe o powierzchni użytkowej 64m2 , zlokalizowane na osiedlu nowa częstochowa. Powierzchnię mieszkania stanowi: duży salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

279 999 zł50 m² 5 599,98 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Powierzchnia 50M: - salon z balkonem - sypialnia - sypialnia - kuchnia - łazienka - wc W Budynku zamontowana została zamontowana przestronna winda Dla mieszkańców zamykany parking pod blokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Szajnowicza-Iwanowa

Tysiąclecie,Częstochowa

599 000 zł118 m² 5 076,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Przestronne mieszkanie 118 m | Częstochowa - Tysiaclecie | 2 poziomy | Cena 599 000zł Biuro Nieruchomości locatus posiada w swojej ofercie mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 118 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Stare Miasto,Częstochowa

339 000 zł46 m² 7 401,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 45,8m zlokalizowane w ścisłym centrum Częstochowy. Mieszkanie usytuowane na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Trzech Wieszczów,Częstochowa

315 000 zł38 m² 8 289,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości prezentuje wyjątkowo funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie położone na wysokim parterze w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Częstochowie dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrzosowiak,Częstochowa

440 000 zł74 m² 5 929,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Częstochowa ul. Lechonia, duże mieszkanie M4 na sprzedaż. Oferujemy do sprzedaży duże, rozkładowe mieszkanie typu M-4 o powierzchni 74,20 m2, położone na 3 piętrze 4-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Częstochowa

1 650 zł61 m² 27,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 60 m , położone w świetnej lokalizacji przy Placu Bohaterów Getta w Częstochowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

285 000 zł48 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Woźniakowski Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie typu M4 o powierzchni 47,5 m , położone w samym sercu Częstochowy ul. Kościuszki 3. Lokal znajduje się w solidnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrzosowiak,Częstochowa

465 000 zł65 m² 7 187,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości prezentuję Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 64,70 m , położone w dzielnicy Wrzosowiak ul. Palmowa w spokojnej, zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

434 999 zł64 m² 6 839,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Powierzchnia - ok 64M: - salon z balkonem - sypialnia - sypialnia - kuchnia - łazienka z wc Czynsz - 750 zł Komunikacja: - tramwaj - autobus Dobra lokalizacja: - lasek Aniołowski - przychodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Północ,Częstochowa

349 000 zł61 m² 5 721,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Przestrzenne dwustronne 3 pokojowe mieszkanie sercu osiedla Północ B prezentuje Aleja Nieruchomości lokalizacja Częstochowa,Północ jedn B, mieszkanie Lokal mieści się na czwartym piętrze 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Trzech Wieszczów,Częstochowa

365 000 zł65 m² 5 683,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Green House Nieruchomości oferuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65,10 m , położone na 3. piętrze w budynku w samym sercu Częstochowy Śródmieście. Nie pobieram.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Wrzosowiak,Częstochowa

370 000 zł59 m² 6 271,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne i zadbane mieszkanie o powierzchni 59 m , położone na parterze w czteropiętrowym bloku w dzielnicy Wrzosowiak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Północ,Częstochowa

435 000 zł64 m² 6 839,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Neo Nieruchomości prezentuje 3-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Północ Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 63,6 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

399 888 zł58 m² 6 894,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wymienione wszystkie grzejniki Wymienione wszystkie instalacje Nowa płyta indukcyjna (12.12.25) Wylewki bez progowe jednopoziomowe w całym mieszkaniu Powierzchnia ok 58m2 -Salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

309 999 zł48 m² 6 526,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Powierzchnia 47,5M: salon z balkonem aneks kuchniasypialniasypialnia łazienka z wc Czynsz - 550 zł Komunikacja: tramwaj autobus Dobra lokalizacja: pasaż Północ C.H. M1 blisko Promenada Niemena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Okulickiego

Parkitka,Częstochowa

576 732 zł74 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 73.94m zlokalizowane na pierwszym piętrze Nowego budynku Apartamentowego. Osiedle okulickiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

600 000 zł102 m² 5 892,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Eleganckie mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy - centrum miasta Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego i eleganckiego mieszkania położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Błeszno,Częstochowa

318 600 zł54 m² 5 921,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne położone trzypokojowe mieszkanie o pow 56 mkw z wystawą okien na dwie strony świata. Mieszkanie ma fantastyczny układ ; - Pokoje rozkładowe - Duża kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Trzech Wieszczów,Częstochowa

249 000 zł50 m² 4 970,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

-rezerwacja- na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 50,10 m , położone na 4 piętrze w bloku po termomodernizacji , zlokalizowane w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mazowiecka

Parkitka,Częstochowa

408 000 zł69 m² 5 921,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Częstochowa prezentuje: na sprzedaż 3-pokojowy Apartament o powierzchni 68,9m zlokalizowany w cichej dzielnicy Parkitka w Częstochowie Apartament usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

360 000 zł58 m² 6 196,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Częstochowa, śródmieście, mieszkanie M4 na sprzedaż / zamiana na mniejsze. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w Centrum miasta przy ul. Jasnogórskiej. Nieruchomość o pow. 58,10 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

405 000 zł52 m² 7 788,46 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Manufaktura Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Częstochowie Tysiąclecie. Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Północ,Częstochowa

415 000 zł63 m² 6 587,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 65 m , położonego w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Częstochowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

270 000 zł47 m² 5 756,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe o powierzchni użytkowej 46,90m2 , położone na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym (blok po termomodernizacji, zadbana klatka schodowa),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

410 000 zł80 m² 5 157,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferuję do sprzedaży duże, trzypokojowe mieszkanie na parterze w Centrum miasta. Z uwagi na lokalizacje idealne dla osób chcących mieszkać w ścisłym centrum miasta jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okólna

Tysiąclecie,Częstochowa

339 000 zł63 m² 5 380,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 63mkw, położone w bloku czteropiętrowym na ul. Okólnej. Piękny rozkład mieszkania z wystawą okienną na północ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

2 600 zł60 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na wynajem - Parkitka, częstochowa Oferujemy na wynajem komfortowe, nowocześnie urządzone 3-pokojowe mieszkanie, położone na 4 piętrze w nowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

304 000 zł59 m² 5 143,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Sprzedam mieszkanie M4 w centrum Częstochowy , ul. Focha. Czwarte piętro w bloku czteropiętrowym z cegły. Mieszkanie dwustronne, z układem okien północ-południe i ładnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Okulickiego

Parkitka,Częstochowa

2 700 zł55 m² 49,09 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na wynajem Nowy Apartament o powierzchni 55m zlokalizowany na trzecim piętrze nowego bloku z windą w dzielnicy Parkitka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

398 999 zł61 m² 6 540,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Powierzchnia 61M: salon z balkonemsypialniasypialniakuchniałazienkawc Mieszkanie przeszło generalny remont w 2012 roku Czynsz - 950 zł Komunikacja: tramwajautobus Dobra lokalizacja: promenada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Błeszno,Częstochowa

349 000 zł58 m² 6 038,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 | 3 pokoje | 1 piętro | Błeszno | duży potencjał aranżacyjny Na sprzedaż mieszkanie typu M4 o bardzo funkcjonalnym układzie, położone na 1. piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Tysiąclecie,Częstochowa

319 000 zł54 m² 5 907,41 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Biuro Nieruchomości Locatus pragnie przedstawić do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe w dzielnicy Tysiąclecie! Mieszkanie zlokalizowane na parterze! To 3 ustawne pokoje i funkcjonalna kuchnia!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

329 900 zł56 m² 5 891,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3-pokojowe mieszkanie z balkonem - idealna lokalizacja w centrum Częstochowy | 56 m | 1. piętro | Zamieszkaj w miejscu, gdzie wszystko masz na wyciągnięcie ręki - w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wieluńska

Podjasnogórska,Częstochowa

3 500 zł123 m² 28,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

***** wynajęte ***** Częstochowa - Podjasnogórska ul. Wieluńska, apartament na wynajem. Oferujemy na wynajem bardzo ładny apartament o powierzchni użytkowej 123 mkw, w pełni umeblowany.