dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Częstochowa - Oferty sprzedaży i najmu

412 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

412 ogłoszeń

2 000 zł61 m² 32,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości My Home zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu trzypokojowego mieszkania o powierzchni 61 m , zlokalizowane w dzielnicy Wrzosowiak przy ul. Orkana Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

572 884 zł62,27 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Łódzka City 23 , - Bliżej centrum się nie da! Zamieszkaj tam, gdzie komfort spotyka się z nowoczesnością Łódzka City 23 , to nowoczesny budynek, które łączy idealną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

318 600 zł53,80 m² 5 921,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Manufaktura Nieruchomości prezentuje na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,8 m , położone na 2 piętrze w niskim, zadbanym bloku. Mieszkanie idealne dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

442 715 zł65 m² 6 811 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Biuro Nieruchomości neo prezentuje 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m , położone na styku dzielnic Tysiąclecie i Centrum - w jednej z najbardziej pożądanych części.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

389 000 zł51,20 m² 7 597,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią po generalnym remoncie Pruszyński Studio Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży nowoczesnego, funkcjonalnego mieszkania w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł59,10 m² 5 752,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Oferujemy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie położone przy al. Wyzwolenia (dz.Północ). Powierzchnia mieszkania to 59,10mkw. Mieszkanie rozkładowe, z dużym balkonem. WC i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł80,70 m² 5 886 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w centrum miasta do wprowadzenia od zaraz - oferta idealna dla Ciebie! Mieszkanie trzypokojowe w fenomenalnej lokalizacji - przy ulicy Jasnogórskiej, w bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł55 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz gotowego do wprowadzenia się mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta oferta zdecydowanie zasługuje na Twoją uwagę. Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł85,95 m² 6 969,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferujemy do sprzedaży przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni użytkowej 76,69m2 , położone na pierwszym piętrze w kameralnym, dwupiętrowym bloku z 2010 roku , zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł77,80 m² 10 257,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z aneksem kuchennym) o powierzchni 77,80 m2 położonego na drugim piętrze w trzypiętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł40 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest przytulne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy Al. Wolności - dzielnica Trzech Wieszczów w Częstochowie Świetna lokalizacja zapewnia nam bliski dostęp do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł71,42 m² 4 200,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż, przeznaczone go remontu, duże mieszkanie w centrum miasta. Oferta dotyczy jednego z trzech mieszkań w kamienicy w ścisłym centrum Częstochowy. Przedmiotowa kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł58 m² 5 431,03 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Uwaga!. Nowa niższa cena! Trzypokojowe mieszkanie o pow. 58mkw położone w centrum miasta (ul. Kościuszki) na zapleczu alei nmp na II piętrze budynku z windą. Pokoje w mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 720 zł58,84 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Ema Nieruchomości prezentuje piękne i ustawne mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Małopolskiej - w dzielnicy Parkitka - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł74 m² 7 432,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

| zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą nowoczesnych Apartamentów zlokalizowanych w Częstochowie przy ul. Makuszyńskiego! Piętro z tarasem- idealny Apartament dla Ciebie! Osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł66,62 m² 8 255,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży nowe mieszkania przy ul. Makuszyńskiego, w dzielnicy Północ. Mieszkanie na parterze, o powierzchni 66,62 m2, składa się z: - pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

318 600 zł53,80 m² 5 921,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 53,8 m - 3 pokoje, duży balkon, 2. piętro, spokojna okolica Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,8 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł91,03 m² 4 613,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni użytkowej 91,03m2 , położone na drugim piętrze w bloku w centrum Częstochowy. Powierzchnię mieszkania stanowią:.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł73,80 m² 9 200,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie w dzielnicy Parkitka. Klimatyczne mieszkanie w nowoczesnym stylu na ogrodzonym, zamykanym monitorowanym terenie. Cicha spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł80,60 m² 7 196,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Komfortowy lokal mieszkalny z balkonem o powierzchni 80,60mkw położony w kamienicy na pierwszym piętrze w ścisłym Centrum miasta. Budynek po termomodernizacji , z lokalami.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł86 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do wynajmu komfortowe, eleganckie mieszkanie z dużym tarasem położone na 1 piętrze nowoczesnego apartamentowca w jednaj z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł80,60 m² 7 196,03 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 100 zł49,01 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży nowe mieszkania na Osiedlu Mazowiecka w prestiżowej dzielnicy Parkitka. Oferta! 0% kup bez prowizji 0%! Zakup bezpośrednio z biura sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł64 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Rezerwacja Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w doskonałym punkcie komunikacyjnym przy ul. Inwalidów Wojennych. To idealna propozycja dla pary , rodziny lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł73,80 m² 9 200,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (2 sypialnie , aneks z kuchnią) o powierzchni 73,8m2. Lokal położony na drugim piętrze , czteropiętrowym bloku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

551 608 zł72,58 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ema Nieruchomości prezentuje nowe, luksusowe mieszkanie usytuowane w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Częstochowie (dzielnica Podjasnogórska). 0% Prowizji - do biura Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł74 m² 9 175,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Biuro Nieruchomości czestate oferuje komfortowe mieszkanie powierzchni 74 m2 + dwa tarasy o powierzchni około 15 m2 dzielnicy Parkitka. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł60,23 m² 10 941,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ekskluzywny apartament dwupoziomowy premium pod klucz , zlokalizowany w inwestycji Forma Futura w Częstochowie, stanowi propozycję dla osób ceniących komfort, estetykę oraz wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł47,80 m² 6 380,75 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z kuchnią) o powierzchni 47,80m2 położonego na trzecim piętrze w dziesięciopiętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł70,60 m² 9 206,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu zlokalizowanego w Częstochowie przy ul. Mazowieckiej 94/18, w wyjątkowej części miasta znanej.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł60,50 m² 5 785,12 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferujemy komfortowe mieszkanie o powierzchni 60,5 m , położone na 11. piętrze w dzielnicy Wrzosowiak, przy ulicy Lechonia. Mieszkanie jest w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł59 m² 5 677,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 59 m - 3 pokoje, duży balkon, ul. Sportowa Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59 m , położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

538 929 zł78,01 m² 6 908,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży nowe mieszkania w Częstochowie przy ul. Limanowskiego, w dzielnicy Raków. Oferta! 0% kup bez prowizji 0%! Zakup bezpośrednio z biura.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

531 430 zł58,72 m² 9 050,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży mieszkania w nowej kamienicy w Śródmieściu Częstochowy, przy ul. św. Jana. Zakup bezpośrednio z biura sprzedaży dewelopera Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 068 zł55,74 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnych apartamentów w inwestycji Złota Apartamenty, zlokalizowanej w Częstochowie przy ul. Złotej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 000 zł64,61 m² 8 667,39 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje wyjątkowe mieszkanie typu M4, zlokalizowane w prestiżowej i cenionej dzielnicy Parkitka przy ul. Poleskiej. To idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

463 000 zł68,90 m² 6 719,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3- pokojowe mieszkanie - na Wrzosowiaku - interesujący oraz funkcjonalny rozkład pomieszczeń - dla wymagających. Blok czteropiętrowy usytuowany przy ulicy Sportowej w Częstochowie. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł75,91 m² 6 981,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości czestate prezentuje mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 75,91 m , położone w Częstochowie przy ul. Makuszyńskiego 155, na terenie nowego, kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł117,50 m² 8 076,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu dwupoziomowego apartamentu typu M-4 (3 pokoje z kuchnią) o powierzchni 110m2 położonego na piątym piętrze w pięciopiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 800 zł54 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy apartament z tarasem położony na parterze, oznaczony jako nr 5. Budynek znajduje się w prestiżowej dzielnicy Częstochowa-Parkitka. Mazowiecka 117 to adres z dobrą komunikacją -.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł65 m² 49,23 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ludzie od nieruchomości oferują do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Poleskiej 25, dzielnica Parkitka w Częstochowie. Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65m2, mieści się na 6.