dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Częstochowa

466 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

466 ogłoszeń

185 000 zł29,50 m² 6 271,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 29,5 m 2 usytuowane na parterze w niskim bloku w dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy Nałkowskiej. W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł47,20 m² 6 970,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2 pokoje do zamieszkania w centrum prowadzi Aleja Nieruchomości lokalizacja Częstochowa, centrum ul Gąsiorowskiego. O mieszkaniu Mieszkanie o powierzchni 47,2 m2 mieści się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

368 000 zł40 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży czterech atrakcyjnych mieszkań w Centrum Częstochowy przy ul. Dąbkowskiego/kopernika. Mieszkania znajdują się w nowo wyremontowanym.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł60 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest przytulne, 2-pokojowe odświeżone mieszkanie zlokalizowane przy Al. Wolności - dzielnica Trzech Wieszczów w Częstochowie Świetna lokalizacja zapewnia dogodny dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

430 000 zł65 m² 6 615,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Do sprzedanie mieszkanie z dużym balkonem w bardzo dobrej lokalizacji, blisko do przystanku, szkoły, przedszkola, sklepów i restauracji. Do mieszkania przynależy duża piwnica (koło 9m2).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł60,23 m² 10 941,39 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nie możesz tego przegapić! Marzysz o nowoczesnym, nietuzinkowym apartamencie, który zapewni Ci komfort i styl życia na najwyższym poziomie? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł57,70 m² 7 105,72 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości My Home zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego na osiedlu Tysiąclecie. Nieruchomość znajduje się w świetnej lokalizacji - w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł28,88 m² 8 621,88 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w stanie deweloperskim, znajdującego się przy ul. Katedralnej w Częstochowie. Stan deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł47,50 m² 6 294,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Ofertą sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Starzyńskiego - dzielnica Północ w Częstochowie. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w bloku z 1986 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł55 m² 6 709,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Z przyjemnością prezentuję 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , zlokalizowane w dzielnicy Raków w Częstochowie. Nieruchomość położona jest w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł38 m² 8 289,47 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Woźniakowski Nieruchomości oferuje na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 38 m , usytuowane na 2. piętrze w zadbanym, 5-piętrowym budynku. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

164 000 zł30,31 m² 5 410,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Świetna Lokalizacja! Duży pokój, korytarz, łazienka oraz kuchnia o łącznej powierzchni 30,31m2!mieszkanie przy ul. Aleja Pokoju 12 w Częstochowie w 4piętrowym bloku na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł63 m² 7 444,44 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 62,8m2, z balkonem, po remoncie, usytuowane na szóstym piętrze w ocieplonym dziesięciopiętrowym bloku położonym.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł60 m² 5 483,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Ofertą sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie z kuchnią zlokalizowane w spokojnej okolicy przy ul. Bialskiej - dzielnica Parkitka w Częstochowie. Mieszkanie usytuowane jest na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł75 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie na I piętrze 75,18 m2 z balkonem ok. 14m2 Lokal znajduje się na kameralnym, nowo powstałym osiedlu, składającym się z niskiej zabudowy wielorodzinnej o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł31,40 m² 7 484,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania z cichej zielonej okolicy. Szukasz kawalerki w dzielnicy Północ. Mieszkanie dostępne od zaraz w otoczeniu zieleni. W bliskiej odległości szkoły podstawowe,.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł31 m² 7 258,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 31 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku przy ulicy Iwaszkiewicza. Mieszkanie: w skład, którego wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

275 500 zł46 m² 5 989,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

M3 przy uczelniach | idealne pod inwestycję lub pierwsze mieszkanie | Częstochowa, armii Krajowej Są lokalizacje, które pracują na siebie - to jedna z nich. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł45,50 m² 7 230,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w Centrum miasta do wprowadzenia. Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie własnościowe o powierzchni 45,5 m , położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł35,90 m² 5 264,62 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

1 pokojowe mieszkanie na Trzech Wieszczów, blisko parku i centrum. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest na Trzech Wieszczów niedaleko centrum, na 3 piętrze ocieplonego bloku. Przy bloku parking,.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł52 m² 6 153,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zadbane widne mieszkanie z dużą kuchnią.Północ B.Parter. Prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja; mieszkanie mieści się w dzielnicy Północ jedn.B przy ul.Iwaszkiewicza,w bardzo zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 zł39,50 m² 34,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane przy ul. Nadrzecznej 63 w Częstochowie. To idealna propozycja dla osób ceniących spokój, a jednocześnie chcących mieć.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia zadbane mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 40 m2 , położone na parterze w bloku jednopiętrowym w dzielnicy dźbów. Powierzchnię mieszkania stanowi: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł48 m² 7 479,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania o powierzchni 48 m 2 w dzielnicy Śródmieście przy ul. Partyzantów. Nieruchomość znajduję się na 2 piętrze w bloku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł52,30 m² 7 629,06 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie w dzielnicy Tysiąclecie po generalnym remoncie. Mieszkanie zlokalizowane przy ul. Kiedrzyńskiej. W bliskiej odległości ch Promenada, komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł56,80 m² 5 440,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Kancelaria Nieruchomości Kubacki & Broniszewski prezentuje na sprzedaż mieszkanie typu M4 usytuowane w samym centrum Częstochowy, przy ulicy Dąbkowskiego. Zawarte w ogłoszeniu wizualizacje.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł27 m² 9 962,96 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe po remoncie | 27 m | duży balkon Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 27 m , składające się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł53,26 m² 5 801,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży zadbane i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 53,26 m2 , położone na trzecim piętrze w bloku z cegły w dzielnicy Raków. Jest to propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł50,60 m² 6 719,37 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie blisko uczelni. Oferuję na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 50,6 m , położone na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł47,50 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z ogródkiem - 47,5 m | Parkitka, ul. Mościckiego | parter Szukasz komfortowego mieszkania w zielonej i spokojnej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł37,50 m² 6 373,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji do remontu. Oferta sprzedaży mieszkania na Tysiącleciu przy ul. Broniewskiego w zielonym otoczeniu. Mieszkanie na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka

Tysiąclecie,Częstochowa

179 000 zł25 m² 7 160 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 25m2 położone na parterze w wieżowcu na Tysiącleciu. Na ścianach gładzie gipsowe, na podłogach panele.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł47,45 m² 7 376,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe - na Wyczerpach. Oferuję na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,45,3 m , położone na 1 piętrze w czteropiętrowym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł32,32 m² 75,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji od zaraz. Oferta wynajęcia mieszkania zlokalizowanego w Centrum przy ul. Kopernika. W bliskości centrum Miasta, uczelnie , oraz wiele punktów.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł30 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Słoneczne mieszkanie 30 m | 1 piętro | os. Tysiąclecie Lokalizacja: częstochowa, os. Tysiąclecie Cena: 240 000 zł Powierzchnia: 30 m Piętro: 1/4 Liczba pokoi: 1 Rok budowy: 1970 Ogrzewanie:.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł46 m² 7 608,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania do zamieszkania , a może inwestycyjnie pod najem. Mieszkanie do wprowadzenia lub dobra opcja inwestycyjna pod najem bez nakładów finansowych. Zlokalizowanego w Centrum przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł62 m² 25,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią - os. Tysiąclecie Oferujemy do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią , położone na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

314 900 zł84 m² 3 748,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro marvest market nieruchomości prezentuje Państwu trzypokojowe mieszkanie do odświeżenia na drugim piętrze w dwupiętrowej kamienicy po termomodernizacji w dzielnicy Stare Miasto (ul. Berka.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł38 m² 7 763,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjnie położone mieszkanie w samym Centrum miasta. - mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym - Sypialni - Łazienki z wc - przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł52 m² 5 557,69 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania dwupokojowego w zielonym otoczeniu. Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy Północ przy ul. Pużaka Zielona ,ciesząca się ciszą i spokojem.