dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Częstochowa

467 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

467 ogłoszeń

199 000 zł23 m² 8 652,17 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie 23 m - Tysiąclecie | Parter | Świetna lokalizacja Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 23 m , położone w spokojnej i zielonej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł38 m² 7 868,42 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie własnościowe o powierzchni 38 m , położone na 2 piętrze w pięciopiętrowym bloku po termomodernizacji w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł29 m² 8 275,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka - Raków Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 29 m , położone w Częstochowie. Lokal znajduje się na 2. piętrze w 3-piętrowym budynku. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł47 m² 8 063,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz gotowego mieszkania do wprowadzenia Oferta sprzedaży trzypokojowego mieszkania do wprowadzenia po generalnym remoncie. Nieruchomość zlokalizowania w cichej , spokojnej dzielnicy Tysiąclecie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

599 000 zł66,28 m² 9 037,42 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny w zabudowie Szeregowej przy ulicy Rozmarynowej w Częstochowie gotowy do zamieszkania! Inwestycja mieści się w Częstochowie - miejscu zacisznym i ustronnym,.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł39,20 m² 6 352,04 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 39,20 m2 8 piętro balkon tysiąclecie ul. Nałkowskiej Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,20 m2, zlokalizowane w dzielnicy Tysiąclecie.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł47 m² 7 978,72 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania do wprowadzenia, a może pod najem. Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania do wprowadzenia po generalnym remoncie z dobrą opcją inwestycyjną jako najem. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł48 m² 7 479,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Ofertą sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Partyzantów - dzielnica Śródmieście w Częstochowie. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w bloku z 1968 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

349 900 zł47 m² 7 444,68 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro marvest market nieruchomości prezentuje trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie na dziewiątym piętrze w wieżowcu w Częstochowie w dzielnicy Trzech Wieszczów ul. Zana.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania sie z ofertą nowoczesnego mieszkania na wynajem w centrum Częstochowy - ul. Dąbrowskiego 9 Do wynajęcia przestronne, nowocześnie urządzone mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 000 zł35 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Kancelaria Nieruchomości Kubacki & Broniszewski zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego w dzielnicy Parkitka Nieruchomość o powierzchni 35m2 znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł43,60 m² 5 619,27 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu mieszkanie 43,60 m2 położone na 9 piętrze w bloku 10 - piętrowym w dzielnicy Tysiąclecie w pobliżu Parku Wodnego. Przyjdź, zobacz, zdecyduj! Lokal składa się z: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 zł53,50 m² 31,59 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia ładne trzypokojowe mieszkanie ofunkcjonalnym rozkładzie. Składa się z : dużego pokoju z wyjściem na balkon, dwóch mniejszych pokoi, przedpokoju, łazienki , oddzielnego wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł34 m² 7 352,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Green House Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronną kawalerkę o powierzchni 34 m , położoną na 2 piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku po termomodernizacji, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł34,50 m² 6 057,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem - 34,5 m | IV piętro | 2 Piwnice | Świetna lokalizacja dzielnica Północ. Cena: 209 000 zł Rozkład i układ pomieszczeń: salon.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł40 m² 7 475 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w Centrum miasta do wprowadzenia. Informacje dodatkowe: - powierzchnia 40m 2 - przeznaczone wyłącznie do odświeżenia - mieszkanie po remoncie - doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł55,10 m² 5 970,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż M3 - 55 m (60 m po podłodze) z dużym balkonem i piwnicą - Parkitka, częstochowa Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie M3 o powierzchni użytkowej 55,1.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł28,75 m² 6 573,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz kawalerki w dobrej lokalizacji. Kawalerka do własnej aranżacji w dzielnicy Tysiąclecie , nieopodal akademików co jest dobrą opcją inwestycyjną pod najem. W bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł51,40 m² 7 295,72 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 51,4 m po generalnym remoncie - 3 piętro, winda, świetna lokalizacja Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,4 m , po generalnym remoncie , gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł47,50 m² 6 294,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 47,5 m - 3 pokoje, balkon, ul. Starzyńskiego Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,5 m , położone w spokojnej, cichej.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł40,26 m² 5 091,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,75 m . Znajduje się na 2. piętrze bloku. Mieszkanie jest umeblowane. W salonie są duże okna, co zapewnia dużo naturalnego.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł42,22 m² 61,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu nowoczesnego, komfortowego mieszkania zlokalizowanego w Częstochowie przy ul. Kopernika 1/3 w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 000 zł75,91 m² 7 508,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania, zlokalizowanego w Częstochowie przy ul. Makuszyńskiego 155. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Północ,Częstochowa

229 000 zł31,50 m² 7 269,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Manufaktura Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę: szukasz przytulnego mieszkania w dobrze skomunikowanej części Częstochowy? Ta oferta jest dla Ciebie! Mieszkanie o powierzchni 31,5.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł31,10 m² 9 292,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży funkcjonalnego, 2-pokojowego mieszkania po generalnym remoncie, położonego w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie zostało zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł51,70 m² 6 092,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 51,7 m2 usytuowane na czwartym piętrze w niskim bloku w dzielnicy Wrzosowiak przy ulicy Bohaterów Katynia. Mieszkanie: w skład,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł66,70 m² 6 746,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Atrakcyjne mieszkanie na trzecim piętrze , dwa odzielne pokoje , jeden mały z szafami w zabudowie. drugi duży z balkonem na stronę południową pełniący rolę sypialni , przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł33,33 m² 7 170,72 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 33,33 m z balkonem - Częstochowa, północ Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 33,33 m , położone w 7-piętrowym bloku z dwiema windami na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł32 m² 7 656,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 32,5m2 położone na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym przy ulicy Orlik Ruckemanna w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł55,70 m² 7 989,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Neo Nieruchomości prezentuje na sprzedaż elegancki apartament po generalnym remoncie , położony w samym centrum Częstochowy. Mieszkanie o powierzchni 55,7 m znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

319 999 zł57 m² 5 614,02 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Manufaktura Nieruchomości prezentuje na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie zlokalizowane w spokojnej, bardziej cenionej części dzielnicy Raków, z wygodnym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł46 m² 8 152,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

375 000 zł / 46 m - mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia! Oferta dostępna wyłącznie u nas - nie znajdziesz jej w innych biurach nieruchomości Komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł47 m² 7 978,72 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Manufaktura Nieruchomości oferuje na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 6. piętrze w budynku z windą. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł61 m² 7 704,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| do sprzedaży M-4, o powierzchni 61 m2, położone na 2 piętrze w bloku 4-piętrowym w dzielnicy Północ. - 3 oddzielne pokoje - kuchnia w zabudowie - łazienka razem z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł30 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Przestronna kawalerka w dzielnicy Raków Na sprzedaż funkcjonalna i zadbana kawalerka, położona na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku na Rakowie, w dogodnej lokalizacji - w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł60 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Neo Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne mieszkanie typu M-3 o powierzchni 60 m , położone na 1. piętrze w 2-piętrowej kamienicy w sercu Częstochowy - dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł52 m² 7 211,54 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje duże, ustawne, duże 2-pokojowe mieszkanie z wnęką na 3 piętrze w wieżowcu, dzielnica Tysiąclecie. Mieszkanie po generalnym remoncie, nowe wylewki,.

Szczegóły ogłoszenia

239 500 zł49,60 m² 4 828,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| do sprzedaży M-3 o powierzchni 49,6 m2, położone na parterze w bloku 4-piętrowym w dzielnicy Raków, ul. Limanowskiego. - 2 oddzielne pokoje, w jednym z nich balkon na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

325 000 zł58 m² 5 603,45 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne, bardzo ciche mieszkanie 3-pokojowe z dużym balkonem, usytuowane na drugim piętrze w ocieplonym dziesięciopiętrowym bloku z windą, położonym w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł33 m² 8 151,52 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33 m , usytuowane na 8. piętrze w bloku na ulicy Mireckiego. Mieszkanie jest po remoncie. Układ mieszkania: - salon z kuchnią i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

744 807 zł85,61 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w nowym bloku. Szukasz mieszkania w nowym bloku ,w cichej spokojnej okolicy, z dala od otaczających blokowisk. Oferta sprzedaży mieszkania trzypokojowego usytuowanego na.