dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Częstochowa

464 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

464 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Północ,Częstochowa

324 000 zł48 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zakupu mieszkania dwupokojowego położonego w dzielnicy Północ. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Północ,Częstochowa

279 000 zł48 m² 5 873,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Sprzedam M3, na parterze, które obecnie pełni funkcjonuję jako lokal użytkowy (gabinet fryzjersko/kosmetyczny) Mieszkanie położone na parterze w bloku czteropiętrowym z wejściem od klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Botaniczna

Wrzosowiak,Częstochowa

349 000 zł54 m² 6 415,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3 pokojowe po generalnym remoncie z balkonem oraz piwnicą na 2 piętrze w cztero piętrowym bloku znajdującym się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Glogera

Śródmieście,Częstochowa

359 000 zł52 m² 6 847,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie w centrum miasta przy ul. Glogera z wyznaczonym miejscem parkingowym zamykanym bramą. Nieruchomość o ładnym rozkładzie pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nałkowskiej

Tysiąclecie,Częstochowa

1 500 zł39 m² 38,27 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie o powierzchni 40m2 z balkonem i piwnicą zlokalizowane na osiedlu Tysiąclecie przy ul. Zofii Nałkowskiej Mieszkanie znajduje się na VI piętrze. Opis mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

339 000 zł52 m² 6 519,23 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 52,4m2 położone na szóstym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Parkitka,Częstochowa

445 000 zł52 m² 8 590,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Manufaktura Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż apartament znajdujący się na 1pierwszym piętrze w nowym bloku z windą na ekskluzywnym Osiedlu Brylantowym w dzielnicy Parkitka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bienia

Wrzosowiak,Częstochowa

329 000 zł48 m² 6 783,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 48,5 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w niskim bloku przy ulicy Bienia. Mieszkanie: w skład, którego wchodzą: -przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrzosowiak,Częstochowa

249 000 zł37 m² 6 711,59 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1989

Biuro Nieruchomości Manufaktura prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży! Marzysz o gotowej do zamieszkania nieruchomości bez dodatkowych nakładów finansowych? A może szukasz mieszkania pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Lisiniec,Częstochowa

1 300 zł55 m² 23,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe położone w ładnym bloku w spokojnej części dzielnicy Lisiniec. Całość składa się z umeblowanej kuchni otwartej na pokój dzienny z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czecha

Północ,Częstochowa

390 000 zł48 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Biuro Nieruchomości locatus przedstawia 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Częstochowa, północ - gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż ustawne, w pełni wyposażone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

315 000 zł46 m² 6 877,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie typu M3, zlokalizowane przy ulicy Kiedrzyńskiej 114, dzielnica Tysiąclecie w Częstochowie. Nieruchomość o powierzchni 45,80m2, mieści się na drugim piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

285 000 zł46 m² 6 142,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

- 0% prowizji od kupującego - Biuro Nieruchomości dymowski. prezentuje na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 46,4 m2 w Częstochowie w dzielnicy Tysiąclecie, przy ul. Wodzickiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nałkowskiej

Tysiąclecie,Częstochowa

2 000 zł57 m² 35,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wynajmę umeblowane i wyposażone mieszkanie 3 pokoje, kuchnia, łazienka (na zdjęciach brak wypoczynku, stolika kawowego oraz łóżka w sypialni- zostały już dokupione) Mieszkanie w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Pokoju

Raków,Częstochowa

290 000 zł52 m² 5 559,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Marzysz o przestronnym, jasnym mieszkaniu w doskonałej lokalizacji, gotowym do zamieszkania od zaraz? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Raków,Częstochowa

285 000 zł49 m² 5 840,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjna nieruchomość o pow 48,8 mkw położona na trzecim piętrze w bloku z cegły przy ul. Szulca w dzielnicy Raków. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Ostatni Grosz,Częstochowa

269 000 zł48 m² 5 546,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie z możliwością zrobienia trzech pokoi o pow 48,5 mkw , położone na 1 piętrze w bloku niskim. Mieszkanie przeznaczone jest do remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

3 000 zł57 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowoczesny apartament w centrum Częstochowy czeka na najemcę! Do wynajęcia przestronny, trzypokojowy apartament w nowoczesnym apartamentowcu, położonym w samym sercu Częstochowy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Raków,Częstochowa

280 000 zł48 m² 5 773,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie przy Al. Niepodległości - dzielnica Raków. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48,5m2 położone na czwartym piętrze w bloku. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Trzech Wieszczów,Częstochowa

380 000 zł49 m² 7 755,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Nowoczesne mieszkanie gotowe do zamieszkania! Jeśli szukasz komfortowego i stylowego mieszkania ta oferta jest dla Ciebie!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poleska

Parkitka,Częstochowa

3 500 zł65 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w nowym budynku z roku 2023,na zamkniętym osiedlu przy ulicy Poleskiej w Częstochowie.Budynek 5 piętrowy z windą, pomieszczeniem na rowery(wózki).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

259 000 zł41 m² 6 317,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 41m2 położone na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Tysiąclecie w Częstochowie. Mieszanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasnogórska

Śródmieście,Częstochowa

449 000 zł68 m² 6 602,94 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W nieruchomości labirynt! Na sprzedaż słoneczne, dwustronne rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe z dużym balkonem usytuowane na ósmym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Łukasińskiego

Raków,Częstochowa

1 000 zł18 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu kawalerkę położoną na 3 piętrze w bloku przy ul. Łukasińskiego. Mieszkanie umeblowane. Kwota najmu to 1000zł plus czynsz 300zł. Dodatkowo płatny prąd, śmieci oraz woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Wrzosowiak,Częstochowa

229 500 zł30 m² 7 779,66 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro marvest nieruchomości prezentuje Państwu mieszkanie typu studio z oddzieloną kuchnią gotowe do wprowadzenia na dziesiątym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Ostatni Grosz (aleja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słonimskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

336 000 zł49 m² 6 857,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie po remoncie stan do zamieszkania. Duzy pokój z szafa typu komander umeblowany mały pokój do aranżacji oraz duża kuchnia wyposażona umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Katynia

Wrzosowiak,Częstochowa

269 000 zł43 m² 6 255,81 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zlokalizowane w Częstochowie przy ul. Bohaterów Katynia 29 o powierzchni użytkowej 43 m2 znajdujące się na 9 piętrze w wieżowcu składające się z: salonu, kuchni, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Północ,Częstochowa

279 000 zł31 m² 8 942,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjna kawalerka o pow 31,20 mkw zlokalizowana na parterze w bloku czteropiętrowym , z dużym balkonem i wspaniałym zielonym widokiem. Mieszkanie przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zana

Śródmieście,Częstochowa

215 000 zł36 m² 5 972,22 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne, mieszkanie 1-pokojowe, usytuowane na dziewiątym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku z windą, położonym w dzielnicy Trzech Wieszczów przy ul. Zana. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

325 000 zł51 m² 6 372,55 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: dwupokojowe mieszkanie w wieżowcu - 6. piętro, balkon, gotowe do zamieszkania! Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe, położone na 6. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

315 000 zł48 m² 6 562,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nowoczesne mieszkanie, częstochowa, tysiąclecie, broniewskiego, sprzedaż. Oferta dostępna tylko W wgn. Polecam do sprzedaży gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni blisko 48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słonimskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

345 000 zł54 m² 6 388,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie to dwa, bardzo ładne pokoje (22 i 10mkw) z dużą kuchnią ( 9mkw,) i balkonem oraz przynależną piwnicą ( 5mkw.). Powierzchnia 49,5mkw. na 3 piętrze w budynku 4 piętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

1 150 zł51 m² 22,55 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia: dwupokojowe mieszkanie w wieżowcu - 6. piętro, balkon, gotowe do zamieszkania! Oferujemy do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe, położone na 6. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Północ,Częstochowa

1 000 zł52 m² 19,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Neo Nieruchomości przedstawia na wynajem mieszkanie dwupokojowe w dzielnicy Północ. Mieszkanie położone jest na 4. piętrze w niskim bloku. Składa się z kuchni, łazienki, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Lisiniec,Częstochowa

1 300 zł55 m² 23,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

420 000 zł66 m² 6 363,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zakupu M4 położonego w Śródmieściu. Powierzchnia nieruchomości to 66m2, na którą się składa przestronny, ustawny salon, oddzielna kuchnia, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Obrońców Westerplatte

Tysiąclecie,Częstochowa

1 350 zł24 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka z przynależną piwnicą przy ulicy Obrońców Westerplatte 11 w dzielnicy Tysiąclecie. Oferta prywatna - masz kontakt bezpośrednio z właścicielem. Pisemna umowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Północ,Częstochowa

1 550 zł33 m² 47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem zadbane, jasne, czyste mieszkanie do wynajęcia, położone w świetnie skomunikowanym miejscu, położone w dzielnicy Północ przy ul. Iwaszkiewicza 2 w Częstochowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Trzech Wieszczów,Częstochowa

299 000 zł49 m² 6 162,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Częstochowa, trzech Wieszczów, mieszkanie M3 na sprzedaż. Oferujemy do sprzedaży bardzo ładne, przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,52 m2. Mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Pokoju

Raków,Częstochowa

316 900 zł48 m² 6 602,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Biuro marvest nieruchomości prezentuje Państwu mieszkanie trzypokojowe do wprowadzenia na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym po termomodernizacji w dzielnicy Raków ( ul. Aleja Pokoju).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrzosowiak,Częstochowa

246 000 zł42 m² 5 857,14 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Manufaktura Nieruchomości prezentuje Państwu na Sprzedaż słoneczne M3 położone w dzielnicy Wrzosowiak. Powierzchnia to 42m2, na którą się składa ustawny salon, sypialnia z wyjściem na.