dowolna

Mieszkania wyremontowane Częstochowa - Oferty sprzedaży i wynajmu

209 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

209 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Glogera

Śródmieście,Częstochowa

309 000 zł54 m² 5 673,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2 pokoje | 54,46 m | 2 piętro | ogromny balkon | Śródmieście | Częstochowa prezentuje; lokalizacja;częstochowa,śródmieście,ul.GLOGERA 16 Są mieszkania do obejrzenia i są takie, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

455 000 zł91 m² 4 994,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Woźniakowski Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie 91,1m2 położone w ogrodzonej kamienicy z duszą 1905 roku, w samym centrum miasta, ul. Aleja Tadeusz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

1 500 zł29 m² 50,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesna kawalerka po generalnym remoncie, położona na 2 piętrze w zadbanym, czteropiętrowym bloku. Mieszkanie zostało funkcjonalnie zaprojektowane i składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ogrodowa

Śródmieście,Częstochowa

1 100 zł47 m² 23,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Częstochowa, śródmieście, mieszkanie, wynajem za odstępne. Do wynajęcia mieszkanie w okolicy Placu Daszyńskiego o powierzchni 47 m2 usytuowane w kamienicy na drugim piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Północ,Częstochowa

399 000 zł61 m² 6 540,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Manufaktura Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 61 m , zlokalizowanego na 3. piętrze w niskim, zadbanym bloku otoczonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Niekonwencjonalne, mieszkanie dwupokojowe, w czteropiętrowym bloku z cegły, na pierwszym piętrze, z dużym balkonem. Blok z nową elewacją zewnętrzną, z zadbaną i czystą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mościckiego

Parkitka,Częstochowa

445 000 zł54 m² 8 275,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 50,77 m2 z komórka lokatorską 2,98 m2, na pierwszym pietrze w budynku 3-piętrowym z windą. Własne ogrzewanie gazowe. Składa się z salonu z aneksem kuchennym , pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Armii Krajowej

Śródmieście,Częstochowa

2 000 zł51 m² 39,53 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie typu M-3 zlokalizowane przy Alei Armii Krajowej w centrum miasta w Częstochowie. Mieszkanie składa się z: salon z aneksem kuchennym sypialnia przedpokój łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czartoryskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

310 000 zł45 m² 6 888,89 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 45 m2 usytuowane na ósmym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy Czartoryskiego. W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katedralna

Stare Miasto,Częstochowa

349 000 zł48 m² 7 270,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok 48m2 zlokalizowane w wyremontowanej kamienicy na rogu ulic Piłsudskiego i Katedralnej, rejon Stare Miasto w Częstochowie. Mieszkanie po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

285 000 zł46 m² 6 222,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Manufaktura Nieruchomości oferuje na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 45,8 m , położone w Śródmieściu, w ścisłym centrum miasta. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Trzech Wieszczów,Częstochowa

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Studio Nieruchomości prezentuję do wynajęcia bardzo ładne, jasne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na pierwszym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orlik-Rückemanna

Zawodzie-Dąbie,Częstochowa

245 000 zł32 m² 7 538,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie po remoncie, zlokalizowane przy ul.Orlik-Rückemanna- dzielnica Zawodzie-Dąbie w Częstochowie. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katedralna

Stare Miasto,Częstochowa

349 000 zł50 m² 6 980 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią o powierzchni ok 50m2 zlokalizowane w wyremontowanej kamienicy na rogu ulic Piłsudskiego i Katedralnej, rejon Stare Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopernika

Śródmieście,Częstochowa

1 700 zł45 m² 37,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Atrakcyjne, przestronne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, usytuowane na 3. piętrze w ocieplonym bloku czteropiętrowym położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

499 000 zł58 m² 8 603,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży piękne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 58m2 położone na 1 piętrze w bloku trzypiętrowym z cegły w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Tysiąclecie,Częstochowa

1 700 zł55 m² 30,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie - Tysiąclecie, częstochowa Oferuję na wynajem przestronne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Tysiąclecie, niedaleko centrum miasta. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katedralna

Stare Miasto,Częstochowa

339 000 zł49 m² 6 918,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe z aneksem kuchennym o powierzchni ok 49m2 zlokalizowane w wyremontowanej kamienicy na rogu ulic Piłsudskiego i Katedralnej, rejon Stare Miasto w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Raków,Częstochowa

270 000 zł38 m² 7 105,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości prezentuje przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 2. piętrze niskiego bloku. Lokal jest w bardzo dobrym stanie technicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

399 999 zł52 m² 7 692,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie po generalnym remoncie urządzone i wyposażone Studio Nieruchomości prezentuję ofertę sprzedaży bardzo ładnego dwupokojowego mieszkania w Częstochowie po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Pokoju

Raków,Częstochowa

1 300 zł34 m² 37,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka po remoncie.Raków. Prezentuje Aleja Nieruchomości O mieszkaniu Lokal składa się z pokoju,kuchni,łazienki z wc oraz przedpokoju.Mieści się na 3 piętrze 4 piętrowego bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Tysiąclecie,Częstochowa

1 300 zł31 m² 41,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na wynajem Przytulna Kawalerka o powierzchni 31m , usytuowane na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym przy ul. Armii Krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mireckiego

Raków,Częstochowa

199 000 zł32 m² 6 141,98 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Nowa cena! Świetna Lokalizacja! Duży pokój, korytarz, kuchnia oraz łazienka o łącznej powierzchni 32,4m2. Mieszkanie przy ul. Mireckiego 3 w Częstochowie w wieżowcu na 10 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katedralna

Stare Miasto,Częstochowa

339 000 zł49 m² 6 918,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katedralna

Stare Miasto,Częstochowa

306 000 zł42 m² 7 285,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok 42m2 zlokalizowane w wyremontowanej kamienicy na rogu ulic Piłsudskiego i Katedralnej, rejon Stare Miasto w Częstochowie. Niski czynsz (252zł) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kiedrzyńska

Tysiąclecie,Częstochowa

1 400 zł46 m² 30,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem przy aquapark Częstochowa prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,Tysiąclecie,ul.Kiedrzyńska 73,przy aquapark OPIS NIERUCHOMOŚCI Lokal 2 pokojowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Armii Krajowej

Śródmieście,Częstochowa

329 000 zł51 m² 6 501,98 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie typu M-3 zlokalizowane przy Alei Armii Krajowej w centrum miasta w Częstochowie. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

258 000 zł38 m² 6 870,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nowoczesne mieszkanie M3, częstochowa, tysiąclecie, broniewskiego, sprzedaż. Oferta dostępna tylko W wgn. Polecam do sprzedaży gotowe do zamieszkania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okulickiego

Parkitka,Częstochowa

515 000 zł60 m² 8 633,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na Sprzedaż słoneczny apartament o powierzchni 59,65 m zlokalizowany na szóstym piętrze nowego bloku z windą w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

275 000 zł40 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Biuro Nieruchomości Locatus pragnie zaproponować do sprzedaży mieszkanie w samym centrum Częstochowy przy ul.Śląskiej Mieszkanie : - 40m2 - 3 piętro w bloku - blok z cegły - niski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Wolności

Trzech Wieszczów,Częstochowa

270 000 zł40 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Ustawne mieszkanie w centrum! Nowoczesne! Mieszkanie znajduje się przy jednej z głównych ulic w centrum Częstochowy przy linii tramwajowej, na 3 piętrze w kamienicy. Budynek jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bytomska

Lisiniec,Częstochowa

3 400 zł75 m² 45,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w domu murowanym z cegły. Lokal jest po remoncie, wykończony w wysokim standardzie i dostępny od zaraz. To spokojna oferta dla osób, które cenią prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Tysiąclecie,Częstochowa

380 000 zł46 m² 8 260,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Bezpośrednio od właściciela bez prowizji! Sprzedam mieszkanie o powierzchni 46 m znajdujące się na 2. piętrze czteropiętrowego bloku. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

389 000 zł52 m² 7 553,40 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie po generalnym remoncie na Tysiącleciu, ul. P.C.K. Studio Nieruchomości prezentuję ofertę sprzedaży bardzo ładnego dwupokojowego mieszkania w Częstochowie po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Stare Miasto,Częstochowa

260 000 zł57 m² 4 545,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Neo Nieruchomości prezentuje jednopokojowe mieszkanie w centrum Częstochowy Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 57,2 m , położone na 1. piętrze w bloku z cegły ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Schillera

Częstochowa,śląskie

215 000 zł27 m² 7 962,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 27 m, położone na 2. piętrze w zadbanym bloku z windą na popularnej i dobrze skomunikowanej Jednostce B w Częstochowie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopernika

Śródmieście,Częstochowa

1 700 zł45 m² 37,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Westerplatte

Tysiąclecie,Częstochowa

285 000 zł45 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości czestate prezentuje: funkcjonalne i odświeżone mieszkanie położone w Częstochowie przy ul. Westerplatte 27. To idealna propozycja dla singla lub pary, którzy szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Tadeusza Kościuszki

Śródmieście,Częstochowa

2 200 zł91 m² 24,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Woźniakowski Nieruchomości oferuje do najmu przestronne, dwupokojowe mieszkanie 91,1m2 położone w ogrodzonej kamienicy z duszą 1905 roku, w samym centrum miasta, ul. Aleja Tadeusza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopernika

Śródmieście,Częstochowa

1 700 zł45 m² 37,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

329 000 zł46 m² 7 183,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Widne 2 pokojowe mieszkanie po remoncie z wyposażeniem! prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,1000-lecie,blok przy Parku i przy aquapark opis nieruchomości Lokal 45,8m2 składa.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij